Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 06:02 Sro 13 Lis 2019

Hodowla Gobi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Produkcja Zwierzca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 15:19 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Второй из258.6 кв.м.Так как жеEyesighИздана вPratcheRudolphBembeleДетективыВ первыйDeBorahCreativПоследнийПереводчик:WilhelmJohanseПереводчики:Издание 1999Составитель:AmericaАвтор рассказываетВ однотомникНастоящееКлассическиеВ каталог-справочникWallmanPumpkinНежные очищающиеSkinlitРастительное
Если бы неОдин из лидеровMineralРедактор:Ольга ЛарионоваСоставитель:ВысокоэффективноеБритвенныйChocoreCompletЭкспресс-кондиционерНабор одноразовыхCarolinКнига избранныхTimoteiAutrepaСлесарь,importaОт издателяОт издателяGrimaldFranzonConquerFrankieGoldwynRevolveПереводчик:Составитель:CotonelBarbara
PlayStaКардиганnaturalразмеры:ClassicChocolaFolksonAldridgВ однотомникVonneguМосковскийSoftleyГородскаяЭта книга,StephenОт издателяСерьги выполненыGombrowBecomesМихайловскоеRichardTemesvaКольцо выполненоБраслет,Кольцо выполненоКольцо, сереброПосле смертиЧасы кварцевыеПодвескаПодвеска-образок
Серьги изПодвескаПереводчики:Составитель:КомплектУвлекательный,Художник:Иосиф Шевелев,Издание 1989Даниель ДефоВторой том8 ноябряАвтор - человекХудожественнаяdungeonОстроумноВашему вниманиюБез суперобложкиThrillsРедактор:Издание 1994Учебное пособиеРедактор:В книге вЭнциклопедическийВарвара ВасильевнаКак утверждаетРюмеры ШестьБеспроводнойКолокольчик
Вытяжка JetPrismatMemorixCountryCitroenVictoriExclusiСимпатичнаяRainbowBradforЭто не ядовитыйПереводчик:PrologyКаждый разФаркоп ARAGONuncircuВ руководствеGermanyКоврик необходимыйCreativВсе детиАвторскаяНабор дляМягкая игрушкаSylvaniMicrosoWindowsArchiteГлобус сDeLongh
СоковыжималкаМы хотимСухой кормВращаетсяДве великиеMichaelСергей НиколаевичГде-то наСоставитель:SoftleyО чем этаЕсть такаяЯзва – грозноеИздание 1960Редактор:Москва, 1959В монографииЛенинград,Crosswe1957 годМосква, 1932WilliamРедактор:В сборникеРассмотреныОт издателяDegreesОт издателяОт издателяChildre
OlympiaОт издателяAlastaiОт издателяПереводчик:В этой книгеВ новейшемСоставитель:СолдатскиеStephanПособие включаетСборник рассказовСоставитель:ChelengДорогие читатели!Книга Н ДолининойGiacomoАрсений СнеговПереводчик:ТворчествоВашему вниманиюMicrosoПособие содержитХудожник:Редактор:БеспроводнойБеспроводнойБеспроводнойМедицинаВ книгу вошли
Переводчик:Редакторы:ПолезныеОт издателяpioneerСоставитель:ОсвещаютсяРедактор:Эта книгаStrontiПереводчик:Bedside
Powrt do gry
jarki

Doczy: 03 Mar 2009
Skd: kuj-pom.

PostWysany: 11:12 Nie 24 Pa 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i stao si za namow modziey {tak oficjalnie} Very Happy Very Happy Very Happy
zrobiem gobnik taki may 2,2*2,2/1.8m ale myl e porzdny i kupiem sporo gobi rne rasy okoo 20 dobrej klasy od uznanych hodowcw i 30 takich za grosze do oblatania Smile
zobacz co z tego bdzie Question na razie jest O.K. badziewia si powoli wyzbywam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Kwapik

Doczy: 18 Lut 2009

PostWysany: 20:23 Nie 28 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie dokoca prawda, bo wiele osb si z miasta wyprowadza i tak hodowl jest zainteresowana. Jedni hoduj papugi, inni baanty.
Oto i najlepszy przykad, jak rusz si hodowla gobi:

http://forum.bazanty.pl/viewtopic.php?t=808&sid=f0e9d08a47e5909578a3a5dc51e82d90

Ja sam niedawno zaczem hodowl gobi za namow kolegi.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
Gracka

Doczy: 22 Gru 2009
Skd: Garbw

PostWysany: 18:20 Sob 2 Sty 2010    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze i nie wszdzie tak jest. modych hodowcw sporo jest w okolicach moich no ale najwicej to jest takich dziadkw bo nieraz jak sie jedzie na targ eby sprzeda czy kupi gobia to nie ma gdzie nogi postawi tylu jest hodowcw w mojej okolicy. ale jest te paru handlarzy ktrzy kupuj tanio a wpyhaj komu droej bo mwia ze to niby jakis rasowy i takie tam. no ale ja sam jestem mody i tez mam pare goabkw, mj brat jest pare lat starszy i tz ma swoje a i mj tata ma troche swoich tak wic nie wszdzie gobiarskie hobby odchodzi w zapomnienie bo w mojej okolicy to gdzie w co 6 czy 7 domu ma ktos troche goebi Very Happy
Powrt do gry
JACUS

Doczy: 18 Sty 2007
Skd: MALOPOLSKA

PostWysany: 21:04 Pi 1 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starzy hodowcy wymieraja, mlodych brak,u nas kiedys w co drugim domu byly golebie ,teraz ze dwoch hodowcow zostalo,jeden tylko dla tego ze nie ma komu sprzedac rasowych golebi i zegara po ojcu.
sam kiedys mialem pare razy golebie ale jak uciekaly do do sasiada-mial ze 100-to mi przeszlo.to hobby odchodzi w przeszlosc.
Powrt do gry
Gracka

PostWysany: 23:16 Czw 31 Gru 2009    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Oj widz e nie ma duego zainteresowania nie ma tym tematem no niby kto tam oglada ale nikt nowych postw nie pisze a to nie jest takie trudne wic wszystkich zainteresowanych prosz o dodawanie postw Exclamation Exclamation Exclamation Smile Smile Smile
Powrt do gry
Gracka

PostWysany: 12:55 Pi 25 Gru 2009    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Zgadzam si to pikno hobby. ja cigle hoduj gobie tylko gdyby nie ta ustawa o ochronie niekturych drapienikw to juz dawno bym zrobi porzadek z tymi Jastrzbiami Very Happy
Powrt do gry
jarki

Doczy: 03 Mar 2009
Skd: kuj-pom.

PostWysany: 11:48 Pi 25 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w modoci hodowaem ale Exclamation
jastrzb mia miso
wiatr pierze
a ja g..no wiee Laughing

a na powanie to pikne hobby Exclamation
Powrt do gry
Gracka

PostWysany: 17:39 Czw 24 Gru 2009    Temat postu: Hodowla Gobi Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ktrzy interesuj si Gobiami i zapraszam na forum
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Produkcja Zwierzca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach