Skocz do zawartości
SZAKAL

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży.

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś z użytkowników forum kto uczęszcza do tej uczelni lub jest jej absolwentem. Planuje złóżyć tam papiery i starać się o przyjęcie na jakiś kierunek rolniczy. Chodzi mi o studia zaoczne. Co myślicie o tej uczelni I jak jest tam z poziomem, bo nie chce odpaść po pierwszym semestrze I jaki dokładnie kierunek mi polecacie bo z tego co wiem to jest tam agrobiznes, agronomia, Nowoczesne technologie w użytkowaniu mlecznym bydła. Chodzi mi o taki kierunek który był by najłatwiejszy

 

Jest to szkoła prywatna więc wydaje mi się że za bardzo tam nie cisną w przeciwieństwie do tego co słyszałem o państwowej uczelni w Siedlcach Jak to z tym jest

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prxzyjeżdzali do nas z tej szkoły, zachęcając do pójścia do niej. Moim zdaniem, jeśli chodzi o poziom, to napewno nie jest zbyt wysioki, z tego co wiem i co mówili, to ten co płaci to chodzi. Jeśli chodzi Ci tylko o to żeby mieć trzyn literki przed nazwiskiem a przy tym mało sięuczyc to czemu nie, ta szkoła nie jest zła, ale jeśli myślisz o jakiejś karierze zawodowej to lepiej wybierz Siedlce lub np. SGGW. Takie jest moje osobiste skromne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce wybrać lekkie studia gdzie nie musiał bym kuć jak szalony i które mi w jakimś stopiu się przydadzą, chodzi mi o prowadzenie gospodarstwa i o środki unijne , bo jaką kariere można zrobić po studiach rolniczych Do siedlec chyba się nie wybieram bo uczył się tam mój brat, wytrzymał zaledwie dwa semestry Tam jest duży poziom i dużo wymagają, może dlatego że to szkoła państwowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...