Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Thunder13 to Ty po 1.5zl puść i też będzie dobrze tym że Ty szybciej sprzedasz bo taniej weźmiesz

Kto komu broni

Każdy się ratuje jak może

Co do cen to idą do góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panie i Panowie wasze stany magazynowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krata żubrówki 0,5L i 4-pak tyskiego.

A tak całkiem poważnie to towar schodzi praktycznie na bieżąco tyle, że ceny brak

m-0.21 L -0,27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U jednych naprawdę na bieżąco, ale jeszcze za dużo jest takich ci się kisza i to oni blokują cenę. Przetwórstwo jak by delikatnie proponowało więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto trzyma Messe ona zeżre cały zysk .

Co do historycznych cen to co niektórzy się zdziwią już na początku lutego .

 

 

To zdziwienie to już było czy przed nami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się dziwię, że co niektórzy kurki wysprzedają.

Przecież wszyscy wiedzą, że liczy się tylko ilość, a jak wysprzedadzą kurki, to będą mało mieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to się dziwię, że co niektórzy kurki wysprzedają.

Przecież wszyscy wiedzą, że liczy się tylko ilość, a jak wysprzedadzą kurki, to będą mało mieli

ja też się dziwię. Obecnie robię w drugą stronę... tzn. wymuszona odnowa biologiczna która jak na razie tak sobie wychodzi ;/..., akuratnie aby miały swój drugi szczyt na święta.

 

Może ma ktoś pewny sposób na przepierzanie w warunkach z oknami (niby przyciemnione porządnie ale jak walnie słoneczko w śnieg to jest tak jak po zapaleniu słabego światła, a to im lekko powiedziawszy nie służy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kol czyli L sprzedajesz po 29 gr ???

 

Znaki mu zapewne się pomyliły. L wciąż można kupić po 0,21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Lka idzie u mnie po 0.29 a Ty jajeczny może i kupujesz po 21 tylko dodaj że świąteczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kol czyli L sprzedajesz po 29 gr ???

 

Znaki mu zapewne się pomyliły. L wciąż można kupić po 0,21.

Naprawdę ? A gdzie takie ceny ? Gdzie można kupić L-kę po 21 gr ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak Lka idzie u mnie po 0.29 a Ty jajeczny może i kupujesz po 21 tylko dodaj że świąteczne

 

U ciebie to nawet w lipcu będą świąteczne skoro takie ceny trzymasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kol czyli L sprzedajesz po 29 gr ???

 

Znaki mu zapewne się pomyliły. L wciąż można kupić po 0,21.

Naprawdę ? A gdzie takie ceny ? Gdzie można kupić L-kę po 21 gr ?

 

No ja rozumiem, że my tu wszyscy sobie jaja robimy ale chyba nie myślisz, że będę się chwalił przed konkurencją moimi źródłami i metodami negocjacji. Najlepiej jak poprzestaniemy na stwierdzeniu, że są to jaja świąteczne . Temat forum to ceny jaj i tego się trzymajmy. Ale jestem pełen podziwu, że komuś z kurnika wyjeżdżają jaja po 0,29. To tylko świadczy o tym, że jest dobrym negocjatorem Ewentualnie sprzedaje na skrzynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena Czyni Cuda..., w tym dziale gospodarki to albo produkujesz miliony i sprzedajesz za bezcen, albo mało i drogo, a i to działa jak nie masz kredytu na karku bo ten ostatni może pomóc ale zwykle przyczynia się do bankructwa (szczególnie u małych i średnich)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę tego nie rozumiem, kilka dni temu minister dziękował TVN-owi a teraz oskarża telewizje o wpół udział w międzynarodowej kampanii skierowanej przeciwko polskiej wołowinie

A swoją drogą czy ktoś chciał by zjeść tatar z chorej krowy, nie odkręcajmy kota ogonem, przyjeżdżały zwierzęta połamane i chore a wszystko było mieszane ze zdrowymi.

 

A co co jaj, to nikt bardziej niż rząd PIS wraz ze swoimi przepisami dotyczącymi salmonelli u drobiu nie dobija polskiego drobiarstwa

 

UE bez polskich jaj, chciał bym to zobaczyć cena po 2 € w UE oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A swoją drogą czy ktoś chciał by zjeść tatar z chorej krowy, nie odkręcajmy kota ogonem, przyjeżdżały zwierzęta połamane i chore a wszystko było mieszane ze zdrowymi.

 

Czechom smakowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę nic nie rozumiecie... Niech mi ktoś wytłumaczy jakim cudem, mogą w UE występować szczepy jednakie z tymi wyizolowanymi z jaj z 2016 ? Są 3 opcje: Albo to pic na wodę fotomontaż - badania potwierdzające momenty obecny albo w 2016 roku ktoś sfałszował wyniki badań... Bo wielu podejrzewa iż u pewnego osobnika Salki wcale nie było...

a przynajmniej nie w takiej skali. Opcja 3 że pewien producent znowu może mieć problemy z czystością sanitarną.

 

Pogłoski są takie iż to u naszych zachodnich sąsiadów już producenci powoli nie wytrzymują i mają "trudności" finansowe. Zablokowanie naszej prdukcji wydatnie poprawiło by ich realia ekonomiczne, ba jednocześnie doszłoby do tego, że u nas była by wielka fala bankructw. Myślę że zachodni sąsiedzi przyszli by z bratnią pomocą i uratowali biedne zachodnie banki i powykupowali fermy wystawione na licytacje. Podobne zagranie było np. cukrowniami.

 

Jak tam tutejsi miłośnicy UE, dalej wspieracie tą biurokratyczną maszynkę na usługach spadkobierców III Rzeszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wy naprawdę nic nie rozumiecie... Niech mi ktoś wytłumaczy jakim cudem, mogą w UE występować szczepy jednakie z tymi wyizolowanymi z jaj z 2016 ? Są 3 opcje: Albo to pic na wodę fotomontaż - badania potwierdzające momenty obecny albo w 2016 roku ktoś sfałszował wyniki badań... Bo wielu podejrzewa iż u pewnego osobnika Salki wcale nie było...

a przynajmniej nie w takiej skali. Opcja 3 że pewien producent znowu może mieć problemy z czystością sanitarną.

 

Pogłoski są takie iż to u naszych zachodnich sąsiadów już producenci powoli nie wytrzymują i mają "trudności" finansowe. Zablokowanie naszej prdukcji wydatnie poprawiło by ich realia ekonomiczne, ba jednocześnie doszłoby do tego, że u nas była by wielka fala bankructw. Myślę że zachodni sąsiedzi przyszli by z bratnią pomocą i uratowali biedne zachodnie banki i powykupowali fermy wystawione na licytacje. Podobne zagranie było np. cukrowniami.

 

Jak tam tutejsi miłośnicy UE, dalej wspieracie tą biurokratyczną maszynkę na usługach spadkobierców III Rzeszy?

Tiaaa... Gdyby nie ta zła UE i jej wewnętrzny rynek, to ciekawe gdzie do tej pory Ci nasi potentaci sprzedawaliby to, co wyprodukowali ?

 

Większego steku bzdur dawno nie słyszałem.

 

Problem z salmonellą nie jest dętym problemem. Prawda jest taka, że w tej chwili program walki z salmonellą u nas to wielka ściema.

Obecny rząd wprowadził program rozprzestrzeniania bakterii salmonella, a niej jej zwalczania.

 

1. brak jest wygaszania ognisk zakaźnych

2. roznosi się bakterię, poprzez wywóz nawozu z zakażonych ferm

3. jaja z zakażonych stad nie są utylizowane i brak jest jakiejkolwiek kontroli nad tym gdzie one trafiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tiaaa... Gdyby nie ta zła UE i jej wewnętrzny rynek, to ciekawe gdzie do tej pory Ci nasi potentaci sprzedawaliby to, co wyprodukowali ?

 

Większego steku bzdur dawno nie słyszałem.

 

Problem z salmonellą nie jest dętym problemem. Prawda jest taka, że w tej chwili program walki z salmonellą u nas to wielka ściema.

Obecny rząd wprowadził program rozprzestrzeniania bakterii salmonella, a niej jej zwalczania.

 

1. brak jest wygaszania ognisk zakaźnych

2. roznosi się bakterię, poprzez wywóz nawozu z zakażonych ferm

3. jaja z zakażonych stad nie są utylizowane i brak jest jakiejkolwiek kontroli nad tym gdzie one trafiają.

 

Widzę, że hołdujesz zasadzie "Nie znam się to się wypowiem".

Jutro Cię wypunktuję, dzisiaj czas spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...