Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 03:36 Pią 23 Sie 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2161, 2162, 2163 ... 2192, 2193, 2194  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 08:33 Pią 27 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa,a normalna cena pisklaka z Ib to max 1.05 brutto,fajnie 15 gr to na stadzie 50tys sztuk 7500zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcin z siedlec

PostWysłany: 22:05 Czw 26 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Indykpol Lublin 2,55+vat pisklak1,19 ze szczepieniem na ib
Powrót do góry
Zbig

PostWysłany: 17:08 Czw 26 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczak 581! Wczoraj byłem w Twoich terenach i widziałem , że jakąś szopkę sobie stawiasz. Co to będzie? Masz ptaka do sprzedania? Bedę potrzebował za 6-8 dni .
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 19:56 Sro 25 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małopolska - 2,0 - 2,25 brutto. Uboje są przestawiane jedne terminy nachodzą na drugie i to powoduje nerwowość hodowców którzy sami opuszczają cenę żeby tylko się pozbyć towaru który jest przerośnięty nawet 3,3 kg. Najgorsze jest to że nie widać końca tej sytuacji.
Pozdrawiam wszystkich którzy właśnie sprzedają.
Powrót do góry
Generał

PostWysłany: 13:17 Sro 25 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W okolicach Prochowic (dolnoslaskie) 2,2o-2,30 netto.
Powrót do góry
Generał

PostWysłany: 13:16 Sro 25 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W okolicach Prochowic (dolnoslaskie) 2,2o-2,30 netto.
Powrót do góry
An

PostWysłany: 11:45 Sro 25 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś dzisiaj sprzedaje?
Powrót do góry
pwaldek1

PostWysłany: 22:17 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pwaldek1 napisał:
Prawdziwe Hybro, chociaż może hybryda impertyynenta z mułem. Jednak ten portal to jakaś paranoja. Mówisz nie na temat-źle-, chcesz jakiejś zgody-źle, pewnie czytasz też źle. Spadajcie m.a.t.o.ł.y i lejcie łzy nad swoim zakichanym życiem. nigdy w drobiarstwie nie będzie lepiej jak tacy p.a.l.a.n.c.i. będą zabierali swój nic nie znaczący głos i będą powadzić kłutnie.

Czy to najważniejsze U takie czy Ó takie? szybko piszesz robisz błędy. obyśmy tylko takie błędy robili. Wiadomo, że jeżeli jest dokładka to gdy masz dużo to dużo dokładasz. Nie kochani, nigdy nie będzie zgody wśród drobiarzy,nie było nie jest i nie będzie. Czy mi się opłaca czy nie widzę po rachunku bankowym i nikt na forum nie będzie mi wmawiał, że bankrutuję, a jeżeli na sylwestra nie pojadę na Majorkę to trudno. To mój ostatni post. poczytam tylko waszych kł[/u][/b]Ótni. Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam nie zamierzałem. Pozdrowienia. Szczere.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
hybro2

PostWysłany: 22:16 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy ci pwaldek1 za cenny głos w dyskusji. Szkoda tylko że używasz języka wprost z rynsztoka. Nawołujesz do zgody a słoma z gumofilcy wystaje.
Najpierw obrażasz naszą inteligencję cytując bzdurne opracowania pseudonaukowców z końca lat dziewięćdziesiątych a potem juz wprost obrzucasz nas mięsem. Na co liczysz ? Że to wzmocni twój głos z kawiarenki internetowej czy może raczej zza stogu siana? Może liczysz na to że nie potrafimy kląć?Chyba nas nie doceniasz. I na koniec życzenia-żeby ci tak rozżarzony do czerwoności pręt wsadzili zimnym końcem w d.u.p.ę. Jeżeli jesteś ciekaw dlaczego nie gorącym to niestety musisz sięgnąć do Wańkowicza.Pozdrawiam.
Powrót do góry
An

PostWysłany: 21:49 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pwaldek1 - nie nazywaj (słowo zostało usunięte)ami ludzi, którzy przynajmniej wiedzą, że" kłótnia" pisze się przez nieco inne "ó", aniżeli u Ciebie.
Koledzy odpuście sobie. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Trochę zgody, dobrej woli i konstruktywnych pomysłów i informacji, przede wszystkim o cenach,ilości wstawień, cenie paszy i piskląt. To cenne informacje, a wnioski niech każdy wyciąga sam.
Meddox, ostatnio zachowujesz się jak Kassandra, albo Wernyhora. Naczytałeś się wróżbitów , czy co ? Odnoszę wrażenie, że dopada Cię depresja jesienna. Uśmiechnij się chłopie, przyszłości nie zmienisz, a może wcale nie będzie tak źle.
Kaszuby bez zmian - 2,30 zł, ale o dziwo detal ok.0,20 zł w górę?????
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 21:42 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pwaldek1 napisał:
Prawdziwe Hybro, chociaż może hybryda impertyynenta z mułem. Jednak ten portal to jakaś paranoja. Mówisz nie na temat-źle-, chcesz jakiejś zgody-źle, pewnie czytasz też źle. Spadajcie m.a.t.o.ł.y i lejcie łzy nad swoim zakichanym życiem. nigdy w drobiarstwie nie będzie lepiej jak tacy p.a.l.a.n.c.i. będą zabierali swój nic nie znaczący głos i będą powadzić kłutnie.
Przeginasz już na maksa Twisted Evil To wg Ciebie ile trzeba mieć kurników żeby wyzyć??? 10? 20? Bądź realistą . Przy cenie 2,50 kurnik nigdy się nie zamortyzuje!!! I to niezależnie od tego czy masz ich 3 czy 100 . Ekonomia się kłania! A tak na marginesie to wiesz... nie żebym się czepiał , ale może tak poczytasz słownik ortograficzny???
Powrót do góry
pwaldek1

PostWysłany: 21:06 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
hybro2

PostWysłany: 19:55 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pwaldek1 napisał:
Widzę że z medoksem można jednak porozmawiać, lecz Żerdob jest ta zapatrzony w siebie, że nie widzi nawet własnego nosa. Jestem na portalu od kilku dni bo po prostu nie miałem internetu i tylko sporadycznie czytałem w kawiarence. Kiedyś gdy o Żerdrobie nie było słychać rozmawialiśmy sobie z Glebkiem, Bojolem i innymi. Ja byłem wtedy pod innym nickiem, potem była przerwa. Wiem skubią nas ubojnie i hurtownie na każdym kroku. Ja sam produkuję paszę, sam obsługuję fermę, obniżam koszty na każdym kroku i jakoś to leci. popatrz Żerdrob na produkcję w Niemczech. Tam z dwóch, czy trzech hal nie zarobisz na życie. Skończmy się kłucić, kłutnia do niczego dobrego nie prowadzi. Pozdrówko. Razz

'Z trzech hal nie zarobi się na życie"chyba ustaliłeś to jednak w kawiarence internetowej po konsultacjach z chlebkiem i bajorkiem.
Powrót do góry
pwaldek1

PostWysłany: 19:44 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że z medoksem można jednak porozmawiać, lecz Żerdob jest ta zapatrzony w siebie, że nie widzi nawet własnego nosa. Jestem na portalu od kilku dni bo po prostu nie miałem internetu i tylko sporadycznie czytałem w kawiarence. Kiedyś gdy o Żerdrobie nie było słychać rozmawialiśmy sobie z Glebkiem, Bojolem i innymi. Ja byłem wtedy pod innym nickiem, potem była przerwa. Wiem skubią nas ubojnie i hurtownie na każdym kroku. Ja sam produkuję paszę, sam obsługuję fermę, obniżam koszty na każdym kroku i jakoś to leci. popatrz Żerdrob na produkcję w Niemczech. Tam z dwóch, czy trzech hal nie zarobisz na życie. Skończmy się kłucić, kłutnia do niczego dobrego nie prowadzi. Pozdrówko. Razz
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: 16:56 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubuskie i wielkopolska 2,30 netto Sad
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 15:37 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pwaldek1 napisał:
Zeldrob i Medox w drobiarstwie szukają możliwości lotu na marsa. Policzcie sobie całoroczną produkcje i opłacalność a potem narzekajcie, a najlepiej stwórzcie osobne forum i nie zaśmiecajcie głupimi postami obecne. Jak była cena powyżej 3 to nikt z was buzi ne otworzył. Trzeba było odłożyć na zły czas a nie teraz ronić łzy. A co do moich umiejętności produkcyjnych to nie wasze zadanie je osądzać. Produkuję 20 lat i dobrze sobie żyję, ale po prostu trzeba umieć myśleć a nie tylko jątrzyć. Nawet ceny podajecie nie rzetelde. Pozdrówko dla wszystkich.
Już Ci napisałem , że jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to siedź cicho i się nie odzywaj . Z mojej strony "wersal" dla takich głupków już się skończył i będę od dzisiaj nazywał ich po imeniu . Bo tylko głupek nie chce zarobić i p.i.r.d.z.i.e.l.i że w chwili obecnej nie jest źle! Jak było ponad 3 to co miałem płakać , że jest z\a dużo? Walnij się w ten durny łeb!!! Co do otwierania buzi to na tym portalu jestem od samego początku , zabieram czasami głos w temacie ceny , kalkulacje itp . Ty natomiast jesteś raptem "kilkudniowy" . Do tej pory jakoś nic ciekawego nie powiedziałeś więc i niech tak zostanie!!! Kaszuby 2,30 netto .
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:48 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

delfin napisał:
Nie wiem gdzie ty taką cene znalazłeś?.....! Na śląsku cena widnieje w widełkach 2.15-2.25 (netto). Tak czy tak nie ma się z czego cieszyć....pozdro

medox napisał:
A na śląsku i w małopolsce proponują już 2zł brutto

Podaj kogoś kto płaci 2.25 netto bo kolega nie może sprzedać za 2.10brutto a ma już 2.70wagę.Myślę ,że nawet ci coś odpali.
Pawelek odłożyliśmy nie martw się.Uważasz ,że powinniśmy się cieszyć ,że jest 2.10 brutto, albo że umowy kontraktacyjne chodzą na 2.50 brutto?No cóz każdy ma jakieś tam swoje powody do radości mnie czy nas wku.r.wia po prostu ,że różni cwaniacy jadą na garbach hodowcy.[/list]
Powrót do góry
pwaldek1

PostWysłany: 13:48 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podlaskie 2,3 netto
Powrót do góry
pwaldek1

PostWysłany: 13:46 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeldrob i Medox w drobiarstwie szukają możliwości lotu na marsa. Policzcie sobie całoroczną produkcje i opłacalność a potem narzekajcie, a najlepiej stwórzcie osobne forum i nie zaśmiecajcie głupimi postami obecne. Jak była cena powyżej 3 to nikt z was buzi ne otworzył. Trzeba było odłożyć na zły czas a nie teraz ronić łzy. A co do moich umiejętności produkcyjnych to nie wasze zadanie je osądzać. Produkuję 20 lat i dobrze sobie żyję, ale po prostu trzeba umieć myśleć a nie tylko jątrzyć. Nawet ceny podajecie nie rzetelde. Pozdrówko dla wszystkich.
Powrót do góry
delfin

PostWysłany: 10:52 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem gdzie ty taką cene znalazłeś?.....! Na śląsku cena widnieje w widełkach 2.15-2.25 (netto). Tak czy tak nie ma się z czego cieszyć....pozdro

medox napisał:
Powrót do góry
delfin

PostWysłany: 10:51 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Powrót do góry
hybro2

PostWysłany: 09:52 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świętokrzyskie 2.3-2,4brutto.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 07:37 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
zybin

PostWysłany: 06:38 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w niektórych sklepach woj. lubuskiego cena kurczakow poszła o 0.2 - 0.3 zl do góry - powiedzcie co jest grane ? ! ? ! ? ! ? ! ? ! ? !
Powrót do góry
ppp

PostWysłany: 05:58 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba trzeba wysadzić jedną ubojnię
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2161, 2162, 2163 ... 2192, 2193, 2194  Następny
Strona 2162 z 2194

Skocz do: