Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:54 Sob 28 Lis 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 2492, 2493, 2494  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agroleń

PostWysłany: 22:11 Wto 14 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
ksiaze napisał:
Czy u was też jeździ CEDRÓB z mega ofertą?
kontraktacja 3,20 z cena minimalną 2,90 Very Happy Very Happy Very Happy
jak można podpisać kontraktację na takich WARUNKACH?
nie ma żadnej gwarancji czy za chwilę pisklak nie pójdzie w górę o 0,10-0,15zł, czy soja z 1400 na 18000, gaz, albo cena zboża....
ale gwarancją jest cena 2,90 i jak znam życie nie raz się w tej cenie ktoś załapie.
MASAKRA, jak nie potraficie liczyć to zlećcie firmie zewnętrznej to policzą za was kosztorys, bo TOPICIE całą branże swoją głupotą...

jeszcze jedno, na stronie 2394 też padają ceny 2,80 tylko niech każdy sprawdzi kiedy to było i jakie ceny były na koszty....
;
Nie ma żadnej gwarancji że zakład bedzie funkcjonował . A jeśli znajdzie się taki chory na niech mi zarazę . Po sznurkach dojdą kto i co i gdzie . Zaklad zamknięty. End . Pozamiatane . Wypuszczać kury do lasu.
A eylegarnie i weterynarze jak na titaniku , muzyka gra do końca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ksiaze

PostWysłany: 21:56 Wto 14 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
nie ma żadnej gwarancji czy za chwilę pisklak nie pójdzie w górę o 0,10-0,15zł, czy soja z 1400 na 18000, gaz, albo cena zboża....
ale gwarancją jest cena 2,90 i jak znam życie nie raz się w tej cenie ktoś załapie.
MASAKRA, jak nie potraficie liczyć to zlećcie firmie zewnętrznej to policzą za was kosztorys, bo TOPICIE całą branże swoją głupotą...

jeszcze jedno, na stronie 2394 też padają ceny 2,80 tylko niech każdy sprawdzi kiedy to było i jakie ceny były na koszty....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ksiaze

PostWysłany: 21:54 Wto 14 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
leon330

PostWysłany: 20:12 Wto 14 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goliathus napisał:
Kurczakos napisał:
PadCooling napisał:
Witam, co sądzicie o cenie de heus ?
Ja od samego początku obawiałem się zapisu w umowie w postaci schodków 0-10, 0-20, 0-30 zamiast 0-10, 10-20, 20-30.
Obawiałem się że jak będzie dół to będą obciąć na maxa A górka to nie podniosą nic i wszystko zgodnie z umową. Niestety wygląda na to że się to sprawdza. Rozwiązuje ktoś z was umowę z tego powodu ?

Te ich ceny to gwóźdź do trumny. Wystarczy zobaczyć co sie dzieje u kolegów z branży, gęsiarzy. Tam wszyscy maja cyrografy. W tym roku płacą 7,35. W tamtym było 8,25, a w 2017 9 zl za kg. Koszty przez te lata te same. I nie pytają czy sie opłaca czy nie, tylko chcesz pisklęta? Nie, to wypier.... To nic że trzeba dołożyć co najmniej 5 zl do sztuki. Mają to w dupie. Na jesień i tak znajdą się Ci co muszą hodować.
I u Nas bedzie tak samo. Jak zniknie wolny rynek to 3,2 to będzie szczyt. Chcesz to bierz, nie to jest kolejka chętnych bo ruch na koncie musi być, bo jesli nie to bank bedsie pytal.

Mi to się wydaje że na kaczce i gęsi to właśnie jeszcze coś idzie zarobić a najbardziej teraz płaczą indyczarze
tak racja, na kaczce można coś zarobić, ja hoduje więc się pochwalę, taka kasa zostaje że hej, napewno więcej niż na kurze bo zostaje z sztuki na chwilę obecną przy cenie kaczki 4.2n niebagatela 0,5gr/szt. Na kurniczek 1000m2 wchodzi 8000 tyś szt, więc można mi szybko policzyć jakim bogaczem jestem...ale zawsze to więcej jak na kurze Smile
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 19:11 Wto 14 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam pomysł na sprzedaż kur będziemy robić liv-y jak te łaski z ciuchami na Facebooku
Powrót do góry
mały1

PostWysłany: 12:04 Wto 14 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/sprzedaz-miesa-sklepy-miesne-z-nowym-obowiazkiem-4636325
Powrót do góry
Tesciu

PostWysłany: 11:36 Wto 14 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś to bedzie..." Czyli Jak przyjacielu ? Relatywnie zarobkowo czy z dokładka? Jest ten wysyp niebawem czy go rynek wciągnie ? Strasznie tu ciężko coś przewidzieć
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 10:10 Wto 14 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do końca lipca jakoś będzie ale w sierpniu może być bardzo źle 😪 Może jakiś wyskok ceny na jesień jak dużo hodowców nie wstawi.... Ja w każdym razie zamykam budy do końca roku i będę czekał na ustabilizowanie się sytuacji na rynku jeżeli w ogóle kiedykolwiek to będzie możliwe z punktu widzenia drobnego hodowcy ! Nie stać mnie na Umowy po 3,10 czy 3,20 także rozsądek podpowiada żeby po wielu latach pracy w tej branży sobie odpuścić !
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:26 Wto 14 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam tylko, że piszecie bzdury
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 19:25 Pon 13 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="medox"]Mhm. Na bank[/quote]

Witam.
A jednak potwierdzasz medox !!!!I to na bank!!! Co na to świstak?
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:20 Pon 13 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mhm. Na bank
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 17:15 Pon 13 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na koniec tygodnia 3,70-3.80😃
Powrót do góry
lysonzi1

PostWysłany: 16:53 Pon 13 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Centrum dziś płaciło 3.4 - 3.5 duże ubojnie. Szukać szukają nadal na ten tydzień.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 16:35 Pon 13 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tuszke dziś podnoszą wszystkie a żywego to jak się komuś uda wyrwać to jedzie dziś po 3,4 ale większość ponoć po 3,5 net
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 16:13 Pon 13 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczakos napisał:
PadCooling napisał:
Ja od samego początku obawiałem się zapisu w umowie w postaci schodków 0-10, 0-20, 0-30 zamiast 0-10, 10-20, 20-30.
Obawiałem się że jak będzie dół to będą obciąć na maxa A górka to nie podniosą nic i wszystko zgodnie z umową. Niestety wygląda na to że się to sprawdza. Rozwiązuje ktoś z was umowę z tego powodu ?

Te ich ceny to gwóźdź do trumny. Wystarczy zobaczyć co sie dzieje u kolegów z branży, gęsiarzy. Tam wszyscy maja cyrografy. W tym roku płacą 7,35. W tamtym było 8,25, a w 2017 9 zl za kg. Koszty przez te lata te same. I nie pytają czy sie opłaca czy nie, tylko chcesz pisklęta? Nie, to wypier.... To nic że trzeba dołożyć co najmniej 5 zl do sztuki. Mają to w dupie. Na jesień i tak znajdą się Ci co muszą hodować.
I u Nas bedzie tak samo. Jak zniknie wolny rynek to 3,2 to będzie szczyt. Chcesz to bierz, nie to jest kolejka chętnych bo ruch na koncie musi być, bo jesli nie to bank bedsie pytal.

Mi to się wydaje że na kaczce i gęsi to właśnie jeszcze coś idzie zarobić a najbardziej teraz płaczą indyczarze
Powrót do góry
Kurczakos

PostWysłany: 11:59 Pon 13 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PadCooling napisał:

Powrót do góry
Tesciu

PostWysłany: 10:32 Pon 13 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy poniedzialek z samego rana a Wy drodzy przyjaciele piszecie o cenie na Slasku? Tyle lat hodowli i zawsze cena ustalana po godzinie 12 na poczatku tygodnia..
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 10:24 Pon 13 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Co to za bzdury z tym szukanie kurczaka, tak w ogóle?Pisanina na forum, żeby inni przytrzymali, to ode mnie chętniej wezmą, czy jak?. Nikt niczego nie szuka, bo kury coraz więcej z każdym tygodniem aż do apogeum początkiem sierpnia. Ruchu jest zero, cena ledwo 3.3. Od pisania na forum rzeczywistość nie ulegnie zmianie

No teraz to głupoty gadasz. Żeby nie pisać ostrzej.
Ceny lekko do góry . Oczywiście ze trzeba sprzedawać ale 3.6 na Śląsku już na miękko idzie.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:44 Pon 13 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za bzdury z tym szukanie kurczaka, tak w ogóle?Pisanina na forum, żeby inni przytrzymali, to ode mnie chętniej wezmą, czy jak?. Nikt niczego nie szuka, bo kury coraz więcej z każdym tygodniem aż do apogeum początkiem sierpnia. Ruchu jest zero, cena ledwo 3.3. Od pisania na forum rzeczywistość nie ulegnie zmianie
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:08 Pon 13 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzimy, że nawet Cedrob ma na kontraktacji sporo więcej Laughing
Powrót do góry
PadCooling

PostWysłany: 06:03 Pon 13 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
edmox

PostWysłany: 21:37 Nie 12 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goliathus napisał:
Goliathus napisał:
od jutra mało dużego ptoka podobno w cholerne się ugotowało na halach

Wiem po sobie
Od jutra ostro w górę braki świezyzny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
filuś

PostWysłany: 21:20 Nie 12 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medixo w podkomisji wylądował za 3 stowki
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 20:59 Nie 12 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goliathus napisał:

Wiem po sobie
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 20:58 Nie 12 Lip 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 2492, 2493, 2494  Następny
Strona 101 z 2494

Skocz do: