Skocz do zawartości
Marek Sz

Wszystko o rozsiewaczach nawozowych

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie amazona masz ale pewnie nie trafisz bo jest różnica w wysiewie pomięszy saletrą z puław a z anwilu. Inna granulacja i już inna ilość. Wsyp 100 kg i do przodu a potem regulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pierwszy raz kizeryt i mam pytanie jak ustaić rozsiewacz. Chodzi mi o porównanie do innego nawozu (saletrzaku lub polifoski) Chodzi mi o to jak na skali mam 3 to saletrzaku wysieje 200 a kizerytu???.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do ustawienia rozsiewacza sipma n069 antek.chodzi o ustawienie lopatek do wysiewu saletry saletrzaku polifoski.ktora tabela w instrukcji sie kierowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiecie że takich gówien się nie kupuje tylko masę lat rolnicy tylko takimi maszynami siali i jakoś rosło teraz mają wybór ogromny mając te 20 ha kupiłbym jakiś lepszy dwu talerzowy mam ta 12 ha to zwykły lejek za 1 tyś mnie starczy ktoś ostatnio kupił może i sieje podpowie jakiej firmy kupił otwieranie, łopatki ile ich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiecie że takich gówien się nie kupuje tylko masę lat rolnicy tylko takimi maszynami siali i jakoś rosło teraz mają wybór ogromny mając te 20 ha kupiłbym jakiś lepszy dwu talerzowy mam ta 12 ha to zwykły lejek za 1 tyś mnie starczy ktoś ostatnio kupił może i sieje podpowie jakiej firmy kupił otwieranie, łopatki ile ich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiecie że takich gówien się nie kupuje tylko masę lat rolnicy tylko takimi maszynami siali i jakoś rosło teraz mają wybór ogromny mając te 20 ha kupiłbym jakiś lepszy dwu talerzowy mam ta 12 ha to zwykły lejek za 1 tyś mnie starczy ktoś ostatnio kupił może i sieje podpowie jakiej firmy kupił otwieranie, łopatki ile ich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was użytkuje rozsiewacz dwu tarczowy Grass Rol? Jestem zainteresowany zakupem więc bardzo proszę o opinie jak to rozsiewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję aktualnie rozsiewacz nawozów, tylko do stosowania ręcznego. Do tej pory swoje moje uprawy były ogromne, jednak pozbyłem się sporem ilości ziemi i zostało mi na tyle małe, że nie ma sensu korzystać z dużego sprzętu. Maciej jakieś sprawdzone produkty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...