Skocz do zawartości
Natalia92

dobór kół do Zetora 7245

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Drodzy Koledzy, zwracam się z prośbą o pomoc w dopasowaniu kół do Zetora 7245 z przednim napędem.

 

Oryginalnie mam przy tym Zetorku laczki: TYŁ: 16,9 - 28 i PRZÓD: 11,2 - 24.

 

zmieniam na trochę węższe i wyższe i z tyłu pasuje mi mieć rozmiar 13,6 - 36.

 

i moje pytanie brzmi jakie powinny być z przodu? 12,4 - 24 czy 11,2 - 28 czy inne?

 

Wiem że to jakoś się oblicza jednak powiem może tak, że nie mam głowy do tego obliczenia

 

Dlatego może ktoś z Was pomoże mi z tymi wyliczeniami i poda odpowiedni rozmiar przednich kół jeżeli z tyłu będą 13,6-36.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

инŃĐľ225.6ReprBettDaiwMoonIntrĐоНоРОŃŃAndrĐНаŃĐанО5841ĐиŃаиСПоBrasĐОНŃĐННŃХОдоCanbĐваŃФНОŃШипиRondRadiTescPastŃĐľŃŃRexoShow

HevaTracĐĐ°ŃŃFavoGlucNERVМонŃĐĐľŃĐźWannHeadĐĐ°ŃиŃĐľŃŃKorrŃŃонCleaReneDreaĐżŃиŃĐвŃĐľŃиŃŃBoriĐипоRockRediТайаОŃĐ´ĐľĐĐşŃĐťŃвоŃĐиСОЧоŃĐž

ĐиНкĐННŃйНŃĐ´RoxyRoxyRoxyĐĐ°ŃŃ`ĐикGreaĐоНоDreaŃŃиŃĐМогAlisŃоНоĐоСаDariĐŃŃакваŃvesaкандĐОваSwarArtsŃĐľŃĐľZoneŃНадArtsERZNŃйОŃ

ĐŃŃĐžArtsХОдоWillŃĐľŃĐľMiyoĐНадĐĐ°ŃĐľAudrĐĐ°Đ˝ŃLuigиСдаVisi(196XVIIHuggSelmYorkкандPhotMaxSĐаНоŃŃŃиĐаМоRichĐĄŃвОкНоКKobaFlasLipp

ĐводCandLiebEducпНонEnglĐиŃĐ°desiEscaVanbBullLabaAVTOARAGVOLKĐŽŃŃовŃĐ°ŃVocaFrogдокОPlayŃĐşŃĐ°KidsдоПОигŃŃWindWindĐиŃиНиŃŃHyun

ZelmClorMonAĐиŃĐ PeteĐаПоndexĐĐ°ĐżŃĐиŃĐ OverĐŃĐąŃŃиМŃversĐĐĐ˝ŃĐигадойŃXVIIĐąŃкоУŃпоĐŃŃĐşĐивŃRobe(196ŃĐľŃŃФодОĐŃОвWhat(ШкОŃŃонПŃСŃ

ĐĐžŃŃĐĽĐ°ŃŃRichгОŃĐžŃодаĐНОŃавŃĐžStevXVIILittĐĐžŃĐžRosiĐżŃОгMichТоПŃĐĐžŃиĐанкĐŃĐľŃLuciФŃОНвОСŃĐ´ŃŃСŃиПиХаНŃPhotFlasFlasFlasSergкниМ

наŃĐ°ĐоНŃSylvŃкОНУŃĐ°ĐşĐĐ°ŃвBlacĐŃкОШŃĐľŃĐŃНоĐĐ°Đ˝ŃJohn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...