Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

I właśnie o te czystość mi chodzi już zapach jajka na magazynie jest dla mnie dosyc uciążliwy 😁 generalnie powiem tak- gdybym zajmował się pośrednictwem w sprzedazy ciastek i widział takie możliwości jak te w jajkach to już bym miał fabrykę 😉 i wcale bym nie płakał jak zle i nie dobrze jest być producentem, bo to nie jest prawda. Z punktu widzenia pośrednika widze jak dużo mógłbym ugrać będąc producentem a tak niestety wybrane drzwi są dla mnie zamknięte

Owszem są plusy dodatnie i plusy ujemne, minusów jest do tej pory tyle, że jednak opłaca się ciągnąć to dalej . No ale od zera to raczej wątpię, czy obecnie bym porywał się z motyką na słońce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o te czystość mi chodzi już zapach jajka na magazynie jest dla mnie dosyc uciążliwy 😁 generalnie powiem tak- gdybym zajmował się pośrednictwem w sprzedazy ciastek i widział takie możliwości jak te w jajkach to już bym miał fabrykę 😉 i wcale bym nie płakał jak zle i nie dobrze jest być producentem, bo to nie jest prawda. Z punktu widzenia pośrednika widze jak dużo mógłbym ugrać będąc producentem a tak niestety wybrane drzwi są dla mnie zamknięte

Owszem są plusy dodatnie i plusy ujemne, minusów jest do tej pory tyle, że jednak opłaca się ciągnąć to dalej . No ale od zera to raczej wątpię, czy obecnie bym porywał się z motyką na słońce.

 

Plusy ujemne 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I właśnie o te czystość mi chodzi już zapach jajka na magazynie jest dla mnie dosyc uciążliwy 😁 generalnie powiem tak- gdybym zajmował się pośrednictwem w sprzedazy ciastek i widział takie możliwości jak te w jajkach to już bym miał fabrykę 😉 i wcale bym nie płakał jak zle i nie dobrze jest być producentem, bo to nie jest prawda. Z punktu widzenia pośrednika widze jak dużo mógłbym ugrać będąc producentem a tak niestety wybrane drzwi są dla mnie zamknięte

Masz poczucie humoru. Dawno się tak nie uśmiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I właśnie o te czystość mi chodzi już zapach jajka na magazynie jest dla mnie dosyc uciążliwy 😁 generalnie powiem tak- gdybym zajmował się pośrednictwem w sprzedazy ciastek i widział takie możliwości jak te w jajkach to już bym miał fabrykę 😉 i wcale bym nie płakał jak zle i nie dobrze jest być producentem, bo to nie jest prawda. Z punktu widzenia pośrednika widze jak dużo mógłbym ugrać będąc producentem a tak niestety wybrane drzwi są dla mnie zamknięte

Masz poczucie humoru. Dawno się tak nie uśmiałem.

 

Dobry jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie w temacie cen po majówce? Jakieś przewidywania? W górę, w dół czy pozostaje bez zmian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam gniazda automatyczne jensena kompletne ze sterowaniem

1 zestaw dł. 81 m

2 zestaw dł. 54 m

cena 600zł/mb

do każdego zestawu ruszta plastikowe kompletne z boczkami w cenie 40zł /mk

 

tel.605267898

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś coś wie w temacie cen po majówce? Jakieś przewidywania? W górę, w dół czy pozostaje bez zmian?

 

Dzisiaj

L-0,22

M-0,18

 

Po majowce już mam potwierdzone po 2 w dol.

Co dalej ? Raczej dalej w dol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś coś wie w temacie cen po majówce? Jakieś przewidywania? W górę, w dół czy pozostaje bez zmian?

 

Dzisiaj

L-0,22

M-0,18

 

Po majowce już mam potwierdzone po 2 w dol.

Co dalej ? Raczej dalej w dol.

 

Brawo TY. Aż tak pięknej oferty jeszcze nie dostałem. Dla mnie krzyczą L-0,24, M-0,22. Ale do poniedziałku jeszcze daleko... Po negocjujemy. W dalszym ciągu są artyści, że po gastronomii rozwożą L po 0,27 brutto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś coś wie w temacie cen po majówce? Jakieś przewidywania? W górę, w dół czy pozostaje bez zmian?

 

Dzisiaj

L-0,22

M-0,18

 

Po majowce już mam potwierdzone po 2 w dol.

Co dalej ? Raczej dalej w dol.

 

Brawo TY. Aż tak pięknej oferty jeszcze nie dostałem. Dla mnie krzyczą L-0,24, M-0,22. Ale do poniedziałku jeszcze daleko... Po negocjujemy. W dalszym ciągu są artyści, że po gastronomii rozwożą L po 0,27 brutto.

 

Nie dostałem wyższej oferty niż 19 w tym tygodniu za M i wyższej niż 23 za L a kupuje towar z różnych stron Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dostałem wyższej oferty niż 19 w tym tygodniu za M i wyższej niż 23 za L a kupuje towar z różnych stron Polski

 

I jak to ma się do tego ? :

[...]wcale bym nie płakał jak zle i nie dobrze jest być producentem, bo to nie jest prawda. Z punktu widzenia pośrednika widze jak dużo mógłbym ugrać będąc producentem [...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dostałem wyższej oferty niż 19 w tym tygodniu za M i wyższej niż 23 za L a kupuje towar z różnych stron Polski

 

I jak to ma się do tego ? :

[...]wcale bym nie płakał jak zle i nie dobrze jest być producentem, bo to nie jest prawda. Z punktu widzenia pośrednika widze jak dużo mógłbym ugrać będąc producentem [...]

 

 

Tak samo jak do tego kiedy następuje moje zwiększenie zaangażowania kapitału jako pośrednika w momencie wyższej ceny. Yoyo serio zmień płytę albo branże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak do tego kiedy następuje moje zwiększenie zaangażowania kapitału jako pośrednika w momencie wyższej ceny. Yoyo serio zmień płytę albo branże.

Czy Ty w ogóle chociaż trochę zastanawiasz się nad głupotami, które wypisujesz ?

To, że o produkcji drobiarskiej nie masz żadnego pojęcia- to jest zupełnie jasne. Myślę, że z handlem również możesz mieć niewiele wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak do tego kiedy następuje moje zwiększenie zaangażowania kapitału jako pośrednika w momencie wyższej ceny. Yoyo serio zmień płytę albo branże.

Czy Ty w ogóle chociaż trochę zastanawiasz się nad głupotami, które wypisujesz ?

To, że o produkcji drobiarskiej nie masz żadnego pojęcia- to jest zupełnie jasne. Myślę, że z handlem również możesz mieć niewiele wspólnego.

 

 

yoyo naprawdę widzę, że masz problemy ze sobą. weź tabletkę. myślałem, że jesteś producentem jajek, a nie drobiu.

 

mówię ci- skoro tak zle i niedobrze to zmien branze, a jak sie zniewoliles kredytami (ktorych wcale nie neguje, bo czasami sa dobrym narzedziem jak inne zrodla finansowania) i nie wiesz jak z tego wyjsc lub nie wiesz czym innym moglbys sie zajac- to juz twoj problem.

 

w kazdej branzy jest konkurencja i liczne problemy. rozumiem, ze chcialbys byc sam na tej planecie tylko ze nie wiem komu swoje produkty bys sprzedal.

nudy piszesz i o mdlosci przyprawiaja.

napisz wreszcie jakie sa u ciebie ceny dla tych ktorych nienawidzisz i dla tych ktorych kochasz to moze ciut bardziej merytoryczny jestes.

 

 

jesli jestes taki przedsiebiorczy to nawet glupio bys sie nie wychylal, ze teraz jest taka i taka cena, bo kazdy przedsiebiorca podobnie jak i US patrzy na bilans roczny a nie miesieczny.

co do mnie- kupilbym cie za gotowke z calym inwentarzem wiec nie pyskuj Jaro, bo nie wiesz do kogo pyszczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie bede wiecej z toba dyskutowal, bo ta dyskusja jest jalowa i do niczego nie prowadzi.

 

chcesz- pisz ceny, nie chcesz, to znajdz innego co bedzie z toba dyskutowal.

 

na koniec dodam, ze skoro dales sie wydymac posrednikowi wlasnym towarem to zwykla ciota jestes i tyle w temacie.

 

pozdrowienia z PORTO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twierdzisz, że ja narzekam, to znaczy, że Twój kontakt z innymi drobiarzami (producent jaj to też drobiarz) ogranicza się tylko i wyłącznie do tego forum. Skoro handlujesz z różnymi regionami Polski, to z całą pewnością co najmniej obiłoby mi się o uszy nazwisko dużego handlarza, który wstawia towar do kilkuset sklepów, ma pięć innych biznesów wartych miliony i regularnie pisuje artykuły do rozmaitych czasopism różnych branż.

Myślę, że Ty nawet nie jesteś świadomy tego, jakie głupoty wypisujesz w swoich elaboratach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny cyrk prawie jak w sejmie a tak na poważnie jeśli macie coś do siebie to wyjaśnić to poza forum, tutaj skupmy się na temacie cen a nie pisaniu o dup*e marynie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli twierdzisz, że ja narzekam, to znaczy, że Twój kontakt z innymi drobiarzami (producent jaj to też drobiarz) ogranicza się tylko i wyłącznie do tego forum. Skoro handlujesz z różnymi regionami Polski, to z całą pewnością co najmniej obiłoby mi się o uszy nazwisko dużego handlarza, który wstawia towar do kilkuset sklepów, ma pięć innych biznesów wartych miliony i regularnie pisuje artykuły do rozmaitych czasopism różnych branż.

Myślę, że Ty nawet nie jesteś świadomy tego, jakie głupoty wypisujesz w swoich elaboratach.

 

Widzisz jak mało wiesz. Może wychyl dziobek poza kurnik 😉 sam mam przynajmniej trzech znajomych którzy maja więcej sklepów ode mnie i inne biznesy a Ty nie znasz ani jednego. No jak mi przykro. Ale tak to właśnie jest jak się nic nie wie o konkurencji. Znam producentów +200 tys w liczbie kilku którzy nie narzekaja. Reszta których znam to tak jak mowisz nabudowaliśmy byle więcej bez pomysłu na siebie. Nuca te same melodie co ty. Jak złe jak nie dobrze a handlarz to kur... Wiem ze trudno ci się pogodzić z faktami yoyo ale to już nie mój problem. Mówię- zmień branże. Przecież nawet jak masz kredyty i jesteś ich więźniem to lepiej ogłosić upadłość niz dokładać do biznesu powiększając długi.

Skoro jest taka tragedia w produkcji to nie wiem po co ludzie dalej budują? Wyjaśnisz ? Wszyscy tacy durnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
świetny cyrk prawie jak w sejmie a tak na poważnie jeśli macie coś do siebie to wyjaśnić to poza forum, tutaj skupmy się na temacie cen a nie pisaniu o dup*e marynie ....

 

Aaaa przepraszam- ja pisze ceny wśród wszystkich innych poruszanych tematów- to chyba do yoyo powinien być apel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli twierdzisz, że ja narzekam, to znaczy, że Twój kontakt z innymi drobiarzami (producent jaj to też drobiarz) ogranicza się tylko i wyłącznie do tego forum. Skoro handlujesz z różnymi regionami Polski, to z całą pewnością co najmniej obiłoby mi się o uszy nazwisko dużego handlarza, który wstawia towar do kilkuset sklepów, ma pięć innych biznesów wartych miliony i regularnie pisuje artykuły do rozmaitych czasopism różnych branż.

Myślę, że Ty nawet nie jesteś świadomy tego, jakie głupoty wypisujesz w swoich elaboratach.

 

Widzisz jak mało wiesz. Może wychyl dziobek poza kurnik 😉 sam mam przynajmniej trzech znajomych którzy maja więcej sklepów ode mnie i inne biznesy a Ty nie znasz ani jednego. No jak mi przykro. Ale tak to właśnie jest jak się nic nie wie o konkurencji. Znam producentów +200 tys w liczbie kilku którzy nie narzekaja. Reszta których znam to tak jak mowisz nabudowaliśmy byle więcej bez pomysłu na siebie. Nuca te same melodie co ty. Jak złe jak nie dobrze a handlarz to kur... Wiem ze trudno ci się pogodzić z faktami yoyo ale to już nie mój problem. Mówię- zmień branże. Przecież nawet jak masz kredyty i jesteś ich więźniem to lepiej ogłosić upadłość niz dokładać do biznesu powiększając długi.

Skoro jest taka tragedia w produkcji to nie wiem po co ludzie dalej budują? Wyjaśnisz ? Wszyscy tacy durnie ?

1. Znam wielu DUŻYCH handlarzy i przez ponad 30 lat produkcji z wieloma handlowałem. Żaden z nich nie jest jednak mitomanem.

2. Naprawdę nie masz pojęcia o rzeczach, na temat których piszesz swoje kolaboraty.

3. Już Ci mówiłem, ale widzę, że masz poważny problem ze zrozumieniem- o mój biznes to Ty się nie martw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli twierdzisz, że ja narzekam, to znaczy, że Twój kontakt z innymi drobiarzami (producent jaj to też drobiarz) ogranicza się tylko i wyłącznie do tego forum. Skoro handlujesz z różnymi regionami Polski, to z całą pewnością co najmniej obiłoby mi się o uszy nazwisko dużego handlarza, który wstawia towar do kilkuset sklepów, ma pięć innych biznesów wartych miliony i regularnie pisuje artykuły do rozmaitych czasopism różnych branż.

Myślę, że Ty nawet nie jesteś świadomy tego, jakie głupoty wypisujesz w swoich elaboratach.

 

Widzisz jak mało wiesz. Może wychyl dziobek poza kurnik 😉 sam mam przynajmniej trzech znajomych którzy maja więcej sklepów ode mnie i inne biznesy a Ty nie znasz ani jednego. No jak mi przykro. Ale tak to właśnie jest jak się nic nie wie o konkurencji. Znam producentów +200 tys w liczbie kilku którzy nie narzekaja. Reszta których znam to tak jak mowisz nabudowaliśmy byle więcej bez pomysłu na siebie. Nuca te same melodie co ty. Jak złe jak nie dobrze a handlarz to kur... Wiem ze trudno ci się pogodzić z faktami yoyo ale to już nie mój problem. Mówię- zmień branże. Przecież nawet jak masz kredyty i jesteś ich więźniem to lepiej ogłosić upadłość niz dokładać do biznesu powiększając długi.

Skoro jest taka tragedia w produkcji to nie wiem po co ludzie dalej budują? Wyjaśnisz ? Wszyscy tacy durnie ?

1. Znam wielu DUŻYCH handlarzy i przez ponad 30 lat produkcji z wieloma handlowałem. Żaden z nich nie jest jednak mitomanem.

2. Naprawdę nie masz pojęcia o rzeczach, na temat których piszesz swoje kolaboraty.

3. Już Ci mówiłem, ale widzę, że masz poważny problem ze zrozumieniem- o mój biznes to Ty się nie martw.

 

No widzisz jak nie doceniasz swojej konkurencji i jak mało o niej wiesz ?

Może ze mną tez już pracowałeś ? Zastanow się dobrze i poszukaj w zeszycie 😉

30 lat pracowałeś ze wszystkimi handlarzami- no nic tylko pogratulować.

Po pierwsze ze jednak tak cenisz handlarzy, po drugie ze robisz dla wszystkich a później zdziwiony ze g a nie cenę możesz uzyskać. Oszczędź bo sam sobie już zaczynasz zaprzeczać tak się pokręciłeś.

Napisz ceny na ten tydz.

U mnie bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie Cyna to akurat u hodowcy który ma 300 tysi + i ani jednej skrzynki nie potrafi sprzedać sam , u następnego można kupić po 0,11 to ceny z czwartku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...