Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 16:43 Czw 28 Maj 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2169, 2170, 2171 ... 2372, 2373, 2374  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ray

PostWysłany: 19:56 Pią 28 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goky napisał:
--------------------------------------------------------------------------------

Kontraktowicze!!!!

Pytanko.
Kiedy zamierzacie renegocjować ceny w zakładach typu Cedrob, Drosed itd. Nie wierzę , że chcecie pracować na "0" , bo cenka jaką płaci Drosed na dzisiaj to 3,1 netto. Przy cenie pisklaka 1,35 netto i kredytowanej paszy nieźle trzeba dorzucić do takiego "kontraktu" . Rosja otworzyła granice na mięcho i drób a Oni dalej Was robia w wała,
Tak, do przemyślenia .
Idea Idea

Akurat moment na takie pytania nie jest dobry. Bo cena 3.1 netto to w tej chwili dobra cena. Pytanie to jest zasadne gdy rynek placi przykladowo 3,8 a na kontrakcie daja 3.4-3.5.[/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Goky

PostWysłany: 19:42 Pią 28 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--------------------------------------------------------------------------------

Kontraktowicze!!!!

Pytanko.
Kiedy zamierzacie renegocjować ceny w zakładach typu Cedrob, Drosed itd. Nie wierzę , że chcecie pracować na "0" , bo cenka jaką płaci Drosed na dzisiaj to 3,1 netto. Przy cenie pisklaka 1,35 netto i kredytowanej paszy nieźle trzeba dorzucić do takiego "kontraktu" . Rosja otworzyła granice na mięcho i drób a Oni dalej Was robia w wała,
Tak, do przemyślenia .
Idea Idea
Powrót do góry
matszm

PostWysłany: 19:08 Pią 28 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytanie do medoxa czy wiesz ile % hodowcow jest na kontraktach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobbross

PostWysłany: 17:15 Pią 28 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ray napisał:
Jednego nie rozumiem: poczytajcie posty na "cena indyka" czy "cena jaj". Wszystko w normie, sprzedaje się normalnie, ceny w miare się utrzymują ewentuqalnie drobne obniżki. A na brojlerze wirusa jeszcze nie wykryto a takie hece... Albo my jesteśmy jelenie (najbardziej prawdopodobne) albo mamy takich partnerów w handlu (ubojnie) że za wszelka cene chcą się nachapać nie patrząc czy kogoś wykonczą czy nie. A może jedno i drugie...
Przeciez na brojlerze wykryto pg. Taka informacje podano i te informacje usłyszało 100% społeczeństwa a potem jakies sprostowanie ( o ile jakies było ) bo ja nie słyszałem usłyszało 10% i tak nas złota kurka obsmarowała swoim smrodem.
Powrót do góry
Ray

PostWysłany: 16:08 Pią 28 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednego nie rozumiem: poczytajcie posty na "cena indyka" czy "cena jaj". Wszystko w normie, sprzedaje się normalnie, ceny w miare się utrzymują ewentuqalnie drobne obniżki. A na brojlerze wirusa jeszcze nie wykryto a takie hece... Albo my jesteśmy jelenie (najbardziej prawdopodobne) albo mamy takich partnerów w handlu (ubojnie) że za wszelka cene chcą się nachapać nie patrząc czy kogoś wykonczą czy nie. A może jedno i drugie...
Powrót do góry
Ray

PostWysłany: 14:02 Pią 28 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Massdrob w Siniarzewie nigdy nie był zbyt wyrywny jesli chodzi o cene, tym bardziej że posiada własną hodowle więc może akurat zdejmuje swoje kurczaki. A jak potrzebuje to i tak zawsze ledwo łapie się na dolne widełki przedziału cenowego panującego na rynku. Bez szaleństwa współpraca z nimi (znane przypadki dużych konfiskat, drugiej klasy, ubytków na wadze itd.)
Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 12:08 Pią 28 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swietokrzyskie cena dzis 3,10-3,15 brutto
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 11:16 Pią 28 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
znajomy zdaje do massdrob siniarzewo CENA 2,50 netto...strasdzna kicha w kujawsko-pomorskim...czy ktos w tym okregu kupuje drozej?? pozdrawiam
W całej Polsce wolnorynkowa cena to 2,8-2,9 z tendencją zwyżkową . Może on tak lubi Shocked Wiadomość dla ubojni: od około 4-6 styczeń szykujcie się na spore powyżki cen żywca lub przestoje ubojowe . Wiadomość dla hodowców: szykują się spore braki w żywcu więc proponuję od około 4-5 styczeń cenę minimalną ustalać na poziomie 3,50!!! A jak ubojnie nie będą chciały zaplacić to niech sobie zrobią przerwę na konesrwację i przemyslenia .
Powrót do góry
gargus

PostWysłany: 10:05 Pią 28 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jutro zdaje na kaszubach. może ktoś wie jaka jest cena??
Powrót do góry
Tytan

PostWysłany: 09:57 Pią 28 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajomy wczoraj zdawał po 3,1 do Wielkopolski ja sam przed świętami oddawałem po 2,9 wygląda na to że uboojnie znowu wykorzystują sytuacje dzwoniłem przed świętami na hurtownie do Gorzowa a tam co ubojnie podniosły o 20gr więc skąd te niskie ceny żywca zadajcie sobie te pytanie
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 09:30 Pią 28 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajomy zdaje do massdrob siniarzewo CENA 2,50 netto...strasdzna kicha w kujawsko-pomorskim...czy ktos w tym okregu kupuje drozej?? pozdrawiam
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 23:04 Czw 27 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cobbross nie ma sprawy, zawsze do usług. Sam jestem ciekaw czy uda Ci sie z któryms coś wynegocjować. Daj znać jak poszło, powodzenia.
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 21:12 Czw 27 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K6 napisał:
wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie 2,70-2,80zł netto.
A kto konkretnie?
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 21:11 Czw 27 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie 2,70-2,80zł netto.
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 20:55 Czw 27 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zybin napisał:
Proszę potwierdzić lub zdemetować - podobno cena w wielkopolsce jest już nawet 3 + vat i ponoć to nie wszystko ! ! !, ale dla niezorietowanych jeszcze 2,8 netto - proszę o szczerą odpowieć czy to prawda
witam cena w wielkopolsce 2 80 netto tak mi powiedziano to troche za mało żeby chociasz pokryc wszystkie koszty.
Powrót do góry
cobbross

PostWysłany: 20:45 Czw 27 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radas dzięki
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 20:20 Czw 27 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy prawdą jest ,że Górny płaci 2,5 netto na dzisiaj.Czy ktoś
może to potwierdzić ?
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 20:06 Czw 27 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BYŁBYM WDZIĘCZNY GDYBY KTOŚ MI NAPISAŁ ILE PŁACI: KINDZIERSKI FRANKOWSKI I BRYCHCY Very Happy
Powrót do góry
pawell3131

PostWysłany: 19:59 Czw 27 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!!!! skończcie wreszcie to pitolenie i zacznijcie pisaać na temat : CENA !!!!! JAKA CENA W ŁÓDZKIM ?????? Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 19:13 Czw 27 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOM-JOK napisał:
medox napisał:
medox przepowiedział w zeszłym roku i w tym roku , bardzo dokładnie i tylko dla sympatyków forum gratis - kto posłuchał wygrał, kto chciał być mądrzejszy wtopił i teraz się czepia Laughing
Za kogo Ty się ku-rwa uważasz? Myślisz,że jak ktoś wtopił to ma do ćiebie pretensje , z jakiej niby racji?Przepowiedz lepiej koniec świata bo planuję wstawienie i nie wiem czy zdąże zdać.

budowac bydowac kurniki a doprowadzicie do takiej nadprodukcji ze glowa mala.... od producentow trzody mozna sie uczyc..gdybysmy rok dokladali w naszej branzy to o polskim drobiarswtie mozna zapomniec juz....
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 18:45 Czw 27 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
medox przepowiedział w zeszłym roku i w tym roku , bardzo dokładnie i tylko dla sympatyków forum gratis - kto posłuchał wygrał, kto chciał być mądrzejszy wtopił i teraz się czepia Laughing
Za kogo Ty się ku-rwa uważasz? Myślisz,że jak ktoś wtopił to ma do ćiebie pretensje , z jakiej niby racji?Przepowiedz lepiej koniec świata bo planuję wstawienie i nie wiem czy zdąże zdać.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:34 Czw 27 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox przepowiedział w zeszłym roku i w tym roku , bardzo dokładnie i tylko dla sympatyków forum gratis - kto posłuchał wygrał, kto chciał być mądrzejszy wtopił i teraz się czepia :lol:
Powrót do góry
cobbross

PostWysłany: 18:22 Czw 27 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radas napisał:
zybin napisał:
Proszę potwierdzić lub zdemetować - podobno cena w wielkopolsce jest już nawet 3 + vat i ponoć to nie wszystko ! ! !, ale dla niezorietowanych jeszcze 2,8 netto - proszę o szczerą odpowieć czy to prawda

Z tego co ja dzisiaj pytałem to cena jest 2,80 2,90 netto. Jądrex - 2,80, Chuchrak - 2,90
Radas czy mogł byś mi podac telefony do tych ubojni. Mam żywiec do zdjęcia.[/code]
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 18:20 Czw 27 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeep napisał:
medox przetanie sie szarpac tylko wtedy , jak postawimy mu pomnik ! i bedziemy składac przed nim hołdy

Na drugi raz niech określi precyzyjniej co spowoduje spadek cen....bo o PG nic nie wspominał. A żywca na święta było w sam raz i nic się nie przesunęło na dzisiaj. Jak zacznie dokładniej przepowiadać swoje proroctwa to poza pokłonami będę mu przelewał kasę na konto. A na razie czytam go z przymrużeniem oka, bo na litość jeszcze nie może liczyć z mojej strony.
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 18:09 Czw 27 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zybin napisał:

Z tego co ja dzisiaj pytałem to cena jest 2,80 2,90 netto. Jądrex - 2,80, Chuchrak - 2,90
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2169, 2170, 2171 ... 2372, 2373, 2374  Następny
Strona 2170 z 2374

Skocz do: