Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Yoyo Ty naprawdę tego Misia nie lubisz

 

M 0,18-0,20 L 0,22-0,24 Netto

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś M -ka 0,21 i L -0,24 .

CENA W GÓRĘ BO PUSTE MAGAZYNY .

 

Tej, puste magazyny! Czyli co jednak tez przetrzymujesz towar ze czasami masz puste czy jak to z Toba jest? 😁

Misiu, wyobraź sobie, że w czasie gdy jest mniejszy popyt (np. majówka), kury w dalszym ciągu niosą niosą jajka i wtedy magazyny się zapełniają. A to, że jest cenaniemaceny ma teraz pusty magazyn to pewnie dlatego, że udalo mu się sprzedać to, co w nim było.

 

wow od majówki trzymał ? niezle to chyba opróżnił na utylizacji

pierwsze słyszę, że majówka gorszy popyt

nie ma znaczenia ze kura niesie, a handlarz zamawia. jak nie umie sie sprzedawac to zawsze sie stoi z towarem

To, że sprzedał teraz to nie znaczy, że sprzedał stare jajko.

 

Zagadka. Kto to napisal ? :

"Ja zabieram z kilkoma innymi wszystko i dla mnie to jest najlepsza metoda sprawdzania jakości bo wiem ze maja tak ułożona prace ze nie stoją.

Ale to są ludzie którzy stawiają z głowa a nie na „pałe”"

 

Dlaczego zakładasz, że jest cenaniemaceny stawia jaja na magazynie "na pałę", i że jajka zniesione w majowy weekend stały u niego aż do teraz ?

 

 

 

Yoyo poczytaj co Ty piszesz Litości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ja cytowałem Ciebie

 

 

Tez Cię kocham 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ja cytowałem Ciebie

 

 

Tez Cię kocham 😉

 

No teraz i wychodzi kto popiera "Wiosnę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ja cytowałem Ciebie

 

 

Tez Cię kocham 😉

 

No teraz i wychodzi kto popiera "Wiosnę"

 

 

Niestety nie popieram żadnych populistów 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ja cytowałem Ciebie

 

 

Tez Cię kocham 😉

 

No teraz i wychodzi kto popiera "Wiosnę"

 

 

Niestety nie popieram żadnych populistów 😉

 

Popieram, nie popieram ale okazało się, że trzeba uważać do kogo tyłem się obracasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ja cytowałem Ciebie

 

 

Tez Cię kocham 😉

 

No teraz i wychodzi kto popiera "Wiosnę"

 

 

Niestety nie popieram żadnych populistów 😉

 

Popieram, nie popieram ale okazało się, że trzeba uważać do kogo tyłem się obracasz.

 

A jakby nałożyć ramy czasowe to jakoś jak powstała wiosna to misio się odgrażał że mu się prowadzić tego biznesu nie chce... jak to mówi "klasyk" - "Przypadek ? "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ja cytowałem Ciebie

 

 

Tez Cię kocham 😉

 

No teraz i wychodzi kto popiera "Wiosnę"

 

 

Niestety nie popieram żadnych populistów 😉

 

Popieram, nie popieram ale okazało się, że trzeba uważać do kogo tyłem się obracasz.

 

A jakby nałożyć ramy czasowe to jakoś jak powstała wiosna to misio się odgrażał że mu się prowadzić tego biznesu nie chce... jak to mówi "klasyk" - "Przypadek ? "

 

 

aaaa czyli jestem Biedroń tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ja cytowałem Ciebie

 

 

Tez Cię kocham 😉

 

No teraz i wychodzi kto popiera "Wiosnę"

 

 

Niestety nie popieram żadnych populistów 😉

 

Popieram, nie popieram ale okazało się, że trzeba uważać do kogo tyłem się obracasz.

 

A jakby nałożyć ramy czasowe to jakoś jak powstała wiosna to misio się odgrażał że mu się prowadzić tego biznesu nie chce... jak to mówi "klasyk" - "Przypadek ? "

 

 

aaaa czyli jestem Biedroń tak ?

 

Inaczej samiec biedronki... Tylko biedronkę gdzieś wcięło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-0,24

M-0,20 TIR

 

Ciagle są takie same ceny. Ja sprzedałem dzisiaj z 2gr na przerzut w tej cenie dwie naczepy 😉 ale dla siebie kupuje właśnie tak ja powyżej.

TIR to jak się ma karnet na wschód 😛

 

Spokojnie, odblokują za tydzien mistrza W. i wroci kilka milionów niosek, a wtedy koniec cen, bo detal stanął na amen.

 

No chyba ze nie odblokują bo duże argumenty z obydwóch stron leza na stole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to aż dziw ze nikt nic nie pisze w tym temacie. Czyżby nikt nie wiedział ze największa konkurencja ma blok za mączkę ? Yoyo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to aż dziw ze nikt nic nie pisze w tym temacie. Czyżby nikt nie wiedział ze największa konkurencja ma blok za mączkę ? Yoyo ?

 

 

Jeśli by miał blok za mączkę, to stado do utylizacji mój drogi. I nie ma, że go odblokują. Procedura nie przewiduje pobrania ponownego próbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by mistrz W. był by zablokowany to cena za L była by 0.34g a nie 0.24

 

 

No i właśnie tak to jest jak piszą na tym forum producenci którzy nie wiedza o konkurencji i tym co się dzieje na rynku.

 

Demi co do Twojego wpisu- myśle ze się wykręci i będzie robił proszek.

 

Informacje mam z pierwszej ręki, potwierdzona przez cztery inne osoby z branży, które wiedziały już przede mną. Tez pośrednicy. Pożyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by mistrz W. był by zablokowany to cena za L była by 0.34g a nie 0.24

 

 

No i właśnie tak to jest jak piszą na tym forum producenci którzy nie wiedza o konkurencji i tym co się dzieje na rynku.

 

Demi co do Twojego wpisu- myśle ze się wykręci i będzie robił proszek.

 

Informacje mam z pierwszej ręki, potwierdzona przez cztery inne osoby z branży, które wiedziały już przede mną. Tez pośrednicy. Pożyjemy zobaczymy

 

 

Po rozmowie z lepiej zorientowanym kolegą, to myślę że jego na mączce mogli złapać całkowicie "przypadkiem" z powodu tego iż miał Salke…

 

Misiek właśnie z robieniem proszku tu jest ujnia… bo zgodnie z przepisami to bezwzględny zakaz jest przeznaczenia tego na konsumpcję a stado należy zutylizować... może zamiast 4M, ubiją mu jedną fermę... albo jeden kurnik żeby sprawę "załagodzić" chociaż z tego co mi się wydaje to chyba nie... bo na pewno się znajdzie życzliwy co doniesie na ten bezmiar bezprawia do "niezależnych" mediów dokonywany podczas rządów PIS... :D:D a wiadomo do wyborów coraz bliżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by mistrz W. był by zablokowany to cena za L była by 0.34g a nie 0.24

 

 

No i właśnie tak to jest jak piszą na tym forum producenci którzy nie wiedza o konkurencji i tym co się dzieje na rynku.

 

Demi co do Twojego wpisu- myśle ze się wykręci i będzie robił proszek.

 

Informacje mam z pierwszej ręki, potwierdzona przez cztery inne osoby z branży, które wiedziały już przede mną. Tez pośrednicy. Pożyjemy zobaczymy

 

 

Po rozmowie z lepiej zorientowanym kolegą, to myślę że jego na mączce mogli złapać całkowicie "przypadkiem" z powodu tego iż miał Salke…

 

 

Misiek właśnie z robieniem proszku tu jest ujnia… bo zgodnie z przepisami to bezwzględny zakaz jest przeznaczenia tego na konsumpcję a stado należy zutylizować... może zamiast 4M, ubiją mu jedną fermę... albo jeden kurnik żeby sprawę "załagodzić" chociaż z tego co mi się wydaje to chyba nie... bo na pewno się znajdzie życzliwy co doniesie na ten bezmiar bezprawia do "niezależnych" mediów dokonywany podczas rządów PIS... :D:D a wiadomo do wyborów coraz bliżej

 

Nie jestem Misiek 😁 ale ok w sumie moja wina 😉 tez takie info przeleciało w międzyczasie ze przez Biedre i Salcie, ale tego nikt się nie dowie. Dlatego właśnie pisałem ze może skończyć się na proszku jak zgodni na salcie. Tak czy siak chwilowo kilka mln zwierzaków grzecznie czeka co z nimi dalej. Troszeczkę to spowodowało większe zainteresowanie towarem bo pakownie odpaliły na biedre. Nawet te które nigdy wcześniej nie pracowały bo jelenie zawsze się znajda. Każdy chce z nimi pracować kto nie umie liczyć pieniędzy. Ciekawe co zrobią jak większość będzie miała na nich wyrąbane. Pewnie otworzą pakownie pod własnym szyldem i będą szukac jeleni w Europie a tam już nie takie chop siup. Dlatego min Lidl ma K. choć wcześniej jajka miały pieczęć NL. Pan K i M wszystkich nie zadowolą i o zgrozo dla Yoyo znowu się pojawia jacyś mądrzy co nabuduja bo będą się podnieca ze będą handlowali z Biedra 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by mistrz W. był by zablokowany to cena za L była by 0.34g a nie 0.24

 

 

No i właśnie tak to jest jak piszą na tym forum producenci którzy nie wiedza o konkurencji i tym co się dzieje na rynku.

 

Demi co do Twojego wpisu- myśle ze się wykręci i będzie robił proszek.

 

Informacje mam z pierwszej ręki, potwierdzona przez cztery inne osoby z branży, które wiedziały już przede mną. Tez pośrednicy. Pożyjemy zobaczymy

 

 

Po rozmowie z lepiej zorientowanym kolegą, to myślę że jego na mączce mogli złapać całkowicie "przypadkiem" z powodu tego iż miał Salke…

 

 

Misiek właśnie z robieniem proszku tu jest ujnia… bo zgodnie z przepisami to bezwzględny zakaz jest przeznaczenia tego na konsumpcję a stado należy zutylizować... może zamiast 4M, ubiją mu jedną fermę... albo jeden kurnik żeby sprawę "załagodzić" chociaż z tego co mi się wydaje to chyba nie... bo na pewno się znajdzie życzliwy co doniesie na ten bezmiar bezprawia do "niezależnych" mediów dokonywany podczas rządów PIS... :D:D a wiadomo do wyborów coraz bliżej

 

Nie jestem Misiek 😁 ale ok w sumie moja wina 😉 tez takie info przeleciało w międzyczasie ze przez Biedre i Salcie, ale tego nikt się nie dowie. Dlatego właśnie pisałem ze może skończyć się na proszku jak zgodni na salcie. Tak czy siak chwilowo kilka mln zwierzaków grzecznie czeka co z nimi dalej. Troszeczkę to spowodowało większe zainteresowanie towarem bo pakownie odpaliły na biedre. Nawet te które nigdy wcześniej nie pracowały bo jelenie zawsze się znajda. Każdy chce z nimi pracować kto nie umie liczyć pieniędzy. Ciekawe co zrobią jak większość będzie miała na nich wyrąbane. Pewnie otworzą pakownie pod własnym szyldem i będą szukac jeleni w Europie a tam już nie takie chop siup. Dlatego min Lidl ma K. choć wcześniej jajka miały pieczęć NL. Pan K i M wszystkich nie zadowolą i o zgrozo dla Yoyo znowu się pojawia jacyś mądrzy co nabuduja bo będą się podnieca ze będą handlowali z Biedra 😁😁😁

 

 

 

Aaaaa i skala może być inna niż się wszystkim wydaje bo już słyszałem 2,później 3(pierwsza reka), a dzisiaj tez tak jak pisałeś 4mln. Zaraz się okaze ze wszystko stoi a cena 0,34 jak wcześniej było pisane to śmiech. Chyba 0,54 mimo wakacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa to stąd na Wielkopolsce trąbią o cenie M-ki na przyszły tydzień 0,25

 

 

Nie no jak przecież nic się nie dzieje 😁😁😁

Przecież Pan W pełna para leci 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa to stąd na Wielkopolsce trąbią o cenie M-ki na przyszły tydzień 0,25

 

 

Nie no jak przecież nic się nie dzieje 😁😁😁

Przecież Pan W pełna para leci 😁😁😁

 

 

Ciężko wyczuć co będzie się teraz działo i jaka będzie cena.

Handel stanął, przetwórstwo hamuje, ale jest akcja i nie wiadomo jak się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa to stąd na Wielkopolsce trąbią o cenie M-ki na przyszły tydzień 0,25

 

 

Nie no jak przecież nic się nie dzieje 😁😁😁

Przecież Pan W pełna para leci 😁😁😁

 

 

Wy to kur.a w Matrixie chyba żyjecie. Jak ktoś zawoła 0,25 za M to osobiście potrafię ściągnąć jajo z Reichu taniej... i żeby nie było, ja nie handluje, no może czasami. Nasz rynek krajowy nie ma, aż takiego wpływu na rynek UE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaliście sobie już ?

Tego, co będzie nie wie nikt. Misio miesiąc temu trąbił, że za 2 tygodnie M-ka będzie po 10 groszy. Dzisiaj mówi, że będzie jednak po 54 grosze.

A ja mówię- poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...