Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 07:49 Pon 9 Gru 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2175, 2176, 2177 ... 2228, 2229, 2230  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R2

PostWysłany: 08:03 Pią 5 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopcy założcie sobie oddzielny temat i tam się opluwajcie !
Łódźkie, mazowieckie, dolnosląskie żywiec 3,0 3,20 netto. Tuszki 4,7 4,9 netto. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
żeldrob

PostWysłany: 07:48 Pią 5 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
zeldrob zmien nick na zelgume...jelop jestes jakich malo znam i skrelam z listy 'Smile))
Ty już wczoraj zostałeś skreślony , a co do jełopa to przemilczę. To tylko świadczy o Twoim rynsztokowym pochodzeniu . Dyskusja z Tobą po prostu mi uwłacza więc chłoptasiu jesteś dla mnie tematem zamkniętym . Cena na Kaszubach 3,20 , ale hodowcy zaczynają wołać nawet 3,50 . Trend w perspektywie dla ceny zabójczy .
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 00:54 Pią 5 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zeldrob zmien nick na zelgume...jelop jestes jakich malo znam i skrelam z listy 'Smile))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tadek

PostWysłany: 22:01 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę się założyć.Kto gra?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
leszczaczek

PostWysłany: 21:55 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balcerowicz odszedl a cena drobiu podniosla sie coz to za prezent na nowy rok i jaka ulga . dawny prezes tez ma kurniki i takie magazyny nozek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
K6

PostWysłany: 21:54 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadek napisał:
Obstawiam ponad 4zł, mam w tym miesiącu do zdjęcia 3 kurniki.
Świeża tuszka w REALU po 3,48 zł
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 21:50 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obstawiam ponad 4zł, mam w tym miesiącu do zdjęcia 3 kurniki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kurka złotopiórka

PostWysłany: 21:49 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jak długo ten bum cenowy potrwa . oby cały rok, pozdrawiam
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 21:47 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może nóżki brazylijskie się pokończyły hęęęęę? Rolling Eyes javascript:emoticon('Rolling Eyes')
Rolling Eyes
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 21:40 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hurra !!!! Wink Wink javascript:emoticon('Wink')
Wink
Powrót do góry
hodowca123

PostWysłany: 21:27 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Re: Do niedowiarków Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zenit cenowy będzie można uzyskać w przyszły piątek... Właściwie to przez ten lipny 2006 rok taka cena na poziomie ponad 3 zł powinna utrzymywać się przez cały 2007 rok. przynajmniej wyszlibyśmy chociaż na prostą.... Obstawiam 3.50 (netto) w przyszłym tygodniu. Ciekaw jestem czy się sprawdzi.. Szkoda mi tylko tych którzy sprzedali swoje ostatnie kurki tydzień temu jak cena była złotówkę niższa....:-/ trzymta się!!

Tadek napisał:
Cenę 3.2 netto a nawet więcej, płacą ubojnie na terenie Kaszub. Wystarczy
jutro zadzwonić i zaproponować odbiór po tej cenie.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:25 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciągnijta chłopy do bólu póki jest okazja :lol: bo przy tych cenach jak się zwiedzą przyjdzie import z połowy świata i będzie za 2 tygodnie 2.00pln
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 21:15 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Do niedowiarków Odpowiedz z cytatem

Cenę 3.2 netto a nawet więcej, płacą ubojnie na terenie Kaszub. Wystarczy
jutro zadzwonić i zaproponować odbiór po tej cenie.
Powrót do góry
hodowca123

PostWysłany: 20:58 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda że nie dał znać na forum.... bo kupiłbym od niego te kurczaki nawet po 2.50 Razz heh!!! Tylko pogratulować Smile A dziwić się później, że tyle hodowców bankrutuje... Jak czasami można zarobić to niektórzy nie potrafią tego wykorzystać…Pewnie za kilka dni ładnie sobie będzie w brodę pluć... o ile już tego nie robi Smile

paulo301 napisał:
TO właśnie moj znajomy tak okazyjnie sprzedał dzisiaj.
Powrót do góry
paulo301

PostWysłany: 20:25 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TO właśnie moj znajomy tak okazyjnie sprzedał dzisiaj.
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 20:21 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paulo301 napisał:
wielkopalska 2 40 jeżeli ktoś pisze o cenie to prosze podac która ubojnia płaci tyle'' 3 20'' inaczej pisana cena jest bzdurą .pozdrawiam

Tylko Langner dawał dzisiaj tak niską cenę, więc chyba do niego oddajesz, bo już wczoraj o 22 wieczorem cena w kuj.-pom. wynosiła 2,70 zł z pocałowaniem w rękę przez ubojnię. Wielkopolska jak zwykle w tyle o 20 gr, ale to standard.
Cytuję słowa jednej właścicielki ubojni:'" Dajemy od 2,50 zł do 2,80 zł.
-a dlaczego taka rozbierzność??(pytam ja)
-Wie Pani, jak hodowca się nie orientuje to dajemy 2,50 zł, ale jak się targuje to damy nawet 2,80 zł" Koniec cytatu, wnioski nasuwają się same... Shocked
Powrót do góry
hodowca123

PostWysłany: 18:37 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co paulo301.... nieliczne ubojnie które mają jeszcze zapasy świąteczne nie chcą zapłacić więcej bo i tak im się nie spieszy... w Wielkopolsce jest więcej kurników i dlatego zwyżka dojdzie tam dopiero w przyszłym tygodniu.... ale u nas na południu Polski jest wiele ubojni która sama oferuje na dzień dzisiejszy 3.00 netto... i wszyscy piszą o braku żywca...Podobno już kontraktacja podniosła cenę do 2.80 Znajomi z którymi mam kontakt .. a jest ich wielu... nie mają kurczaków bo wyzbyli się na święta...albo zrezygnowali z chowania przez niskie ceny i wysokie ceny paszy i gazu… więc jeżeli oddajesz kurczaki po tak niskiej cenie to po prostu dajesz komuś innemu zarobić. Wyobraź sobie sytuacje że ubojnia mając samochód do transportu żywca kupuje od Ciebie z Wielkopolski po 2.40 tej samej nocy jedzie np. na Śląsk lub Małopolskę i oddaje po 2.90 – 3.00 netto. Bez ryzyka i chowania facet zarobi więcej przez jedną noc jak ty przez 2 miesiące na całym rzucie.. Proponuje troszkę odczekać aż Wielkopolskie magazyny się opróżnią… to kwestia kilku dni. Powodzenia
paulo301 napisał:
wielkopalska 2 40 jeżeli ktoś pisze o cenie to prosze podac która ubojnia płaci tyle'' 3 20'' inaczej pisana cena jest bzdurą .pozdrawiam
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:26 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob nie za mocne, nie za mocne.Czy ty nie kumasz też ,że cała masa wychodząca na te święta wkłada na początku stycznia a potem cyklicznie co 8-9 tygodni.Kumasz co będzie się działo jak to wszystko będzie wychodzić,a Świąt Bożego Narodzenia drugich szybko nie będzie więc nie utrzyma się cena 2.10 przy tej ilości żywca.Z czasem wielu odpadnie ale 2-3 rzuty w tych terminach to totalny kanał.
I żeby było jasne moja pretensja dotyczy tylko tych co specjalnie tak celowali
Powrót do góry
paulo301

PostWysłany: 18:23 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 18:07 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
żeldrob napisał:
ksiaze napisał:
TU JEST LOGIKA!!
Je,zeli tak "logicznie" myślisz jak piszesz to gratuluję Sad Pomyślałeś co będzie jak z tym jednym małym kurniczkiem będziesz ciągle trafiał w dołki cenowe?To po pierwsze , a po drugie o jakim zarobku mówisz??? Zrób rozsądną kalkulację i zobaczysz ile powinien kosztować żywiec żeby cokolwiek zarobić. Myślenie godne chłopka roztropka Sad Bez urazy , ale pomyśl zanim cokolwiek napiszesz>

wiem ze jak jednym malym bede w dolek trafial to nie poplyne tak szybko jak Ty z wielkimi halam!! chcesz zobaczyc jak sie szybko plynie na dol jak sie jest duzym i ciezkim obejrzyj tytanica --- po dzien dzisisejszy nikt nie jest w stanie go wyciagnac LOL i nie madrzyj sie bo nie masz racjii...ja juz zadnego obiektu nie bede stawial wole pieniadze zainwestowac w mniej ryzykowne interesy....juz Ci wszyscy co pobrali sappardy nie spia po nocach bo zachcialo im sie nagle miec duzo i duzo....
Krótko: widać , że uważasz się za mądralę , który wszystkie rozumy pozjadał , a tak naprawdę to lepiej naucz się chociaż poprawnie pisać . Szkoda pukania w klawiaturę na dysputy z Tobą. A Ty Medox nawaliłeś się czy jak? Może zmień to co bierzesz bo chyba jest trochę za mocne Very Happy
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 17:30 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby 04.01.07r 3.2 netto, jutro cena może dojść do 3.5netto.
Na razie żaden statek nie wejdzie.Wzrost cen może utrzymać się przez
najbliższe 6 tyg.
Powrót do góry
hodowca123

PostWysłany: 17:19 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba być na fali Smile Ja przewidziałem sytuacje i sprzedaje za tydzień.... Dzisiaj dzwonili do mnie i proponowali 3.00 netto...a ja na to ze za mało Razz heh Smile umowiony jestem z jednym na przyszly piatek...ale cena jest nieustalona bo czekam na lepszy wzrost.... Jak znasz takiego kto sprzedaje po 2.60 to dobrze.... jak szybciej zbankrutuje będzie mniejsza konkurencja Smile heh!!! Drobiarstwo jest dla myślących ....!!! Ps: Na NetBrokers pojawiła się oferta kupna żywego kurczaka...---> Wnioski nasuwają się same....facet nie ma gdzie kupić....... NARAZIE i piszcie ceny Smile

Wojtii napisał:
dzisiaj sprzedaje 2 tyś po 3 netto, tuszka sięga 4,8 netto więc żywiec jest i tak tani Rolling Eyes ale fakt duże zakłady nie chcą dać więcej niż 2.5
jednemu obiecałem w sobote 2.8.a;ele rano zadzwonie i powiem ze minimalna cena to 3,2 netto....
oby tak dalej Wink
znam też chodowce który sprzedaje po 2.6 "bo tyle mu płacą" śmiech na sali... Evil or Very Mad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:34 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co się będzie działo?Będzie 3.50 od razu.Na Śląsku i W małopolsce już 3.20.Wszyscy włożyli na święta i teraz jest totalny dół.Już trzeci raz pytam tych co przyspieszali rzuty żeby wyjść na święta-JAK NASTROJE BARANY????????????????????????????????????????????????????????????Zaraz będzie 3.50 jak nic a wy po 2.10 mieliśta problem żeby sprzedać jescze kilka dni temu!!!!!!!
Dodatkowo będzie kara specjalna - włożycie wszyscy barany naraz na początku stycznia i pod koniec lutego macie sprzedaż wtedy już an bank po 1.80-1.90 i dobrze,tak trzymać!!
Powrót do góry
Wojtii

PostWysłany: 16:26 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj sprzedaje 2 tyś po 3 netto, tuszka sięga 4,8 netto więc żywiec jest i tak tani Rolling Eyes ale fakt duże zakłady nie chcą dać więcej niż 2.5
jednemu obiecałem w sobote 2.8.a;ele rano zadzwonie i powiem ze minimalna cena to 3,2 netto....
oby tak dalej Wink
znam też chodowce który sprzedaje po 2.6 "bo tyle mu płacą" śmiech na sali... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 16:17 Czw 4 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkopolska. Cena z dzisiaj z godziny 12. średnio z sześciu ubojni małych i 2 dużych 2,55 zł netto. Niektóre całkiem przyzwoite ubojnie oferowały już 2,80 zł. Na przyszły tydzień nie ma kury WOGÓLE!!! Do każdej ubojni jak dzwoniłam to pytali czy mam kurczaka. Moja kura ma zejść około 15-18 01 ciekawe co się będzie działo Very Happy. Mam nadzieje że duże zakłady też ruszą się z ceną. Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2175, 2176, 2177 ... 2228, 2229, 2230  Następny
Strona 2176 z 2230

Skocz do: