Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Dubel które twoje posty są na rękę producentów , raczej tylko kontry

 

Poczytaj swoje tam na pewno nic nie znajdziesz

 

Mówisz że piszę kontry, a co mam pisać jak piepsz.... bzdury że cały rok sprzedajesz po 45-50, jednego dnia wszyscy handlarze skomlą pod twoją rampą a na drugi dzień wszystko sam sprzedajesz, nie wspomnę o ilościach, chciałbym zobaczyć ja rozwozisz te 300 400 tyś jaj dziennie po punktach i ten twój co tak się razem wspieracie od 10 lat dokłada do interesu , co na to można pisać ?

Jestem pewien że ty i on dlatego tak bardzo nie cierpicie handlarzy bo jesteście na ich łasce

Teraz już wiesz, dlaczego jestem pewien, że nie jesteś producentem ?

Hodowca który nie ma własnej dystrybucji, nie napisałby takiej głupoty, ponieważ sam byłby na łasce handlarzy.

 

szkoda na ciebie klawiatury i prądu tym bardziej że oszczędności trzeba szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
misio czekam na podpowiedz jak ty to robisz że sprzedajesz po 0,45 a pan Marek z dużej sieci mówi że pośrednik M po 0,25 wstawia a Ja chcę 30-32 i jako hodowca

 

Nie będę aż tak uprzejmy. Zdradzę tylko, ze to tak proste ze aż oczywiste. Wystarczy chcieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
misio czekam na podpowiedz jak ty to robisz że sprzedajesz po 0,45 a pan Marek z dużej sieci mówi że pośrednik M po 0,25 wstawia a Ja chcę 30-32 i jako hodowca

 

Widzisz pytasz bo nie masz zielonego pojęcia o handlu a odpowiedź jest prosta, są różne sposoby aby osiągnąć efekt końcowy, są różni producenci i różni pośrednicy

 

Nie będę komentował tego że pan Marek mówi tobie że te ceny to na pewno pośredni bo przecież hodowcy w tych cenach nie sprzedają, walisz takie bzdury że przynosisz wstyd hodowcą i dlatego zdublowałem twój nick, tak jak pisałęm wcześniej są różni hodowcy nie każdy jest taki jak ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubel co ty wiesz o produkcji jaki z ciebie hodowca który ciągle zaniża ceny i wali kontry hodowcą i tylko hodowcą , czary mary handlarzyku .

 

Powiem ci tylko tyle ten co sam sprzedaje to Bentley stoi pod fermą a ten co wypatruje handlarza z rampy to pod kurnikiem stoi dobra para gumiaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dubel co ty wiesz o produkcji jaki z ciebie hodowca który ciągle zaniża ceny i wali kontry hodowcą i tylko hodowcą , czary mary handlarzyku .

 

Powiem ci tylko tyle ten co sam sprzedaje to Bentley stoi pod fermą a ten co wypatruje handlarza z rampy to pod kurnikiem stoi dobra para gumiaków

 

Własnie pokazałeś jakim jesteś malutkim człowieczkiem, dla ciebie wyznacznikiem sukcesu jest bentley pod rampą, jesteś żałosny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dubel co ty wiesz o produkcji jaki z ciebie hodowca który ciągle zaniża ceny i wali kontry hodowcą i tylko hodowcą , czary mary handlarzyku .

 

Powiem ci tylko tyle ten co sam sprzedaje to Bentley stoi pod fermą a ten co wypatruje handlarza z rampy to pod kurnikiem stoi dobra para gumiaków

 

Ale Janusz! Nie do wiary! Powiem tacie żeby Cie zwolnił, bo chyba piątej klepki brakło. Widać ze młodzież do koryta się dorwała i tylko bentleye i zero kosztów dystrybucji bo płaci tato 🤦

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy będziecie za darmo oddawać producent wielkie
Jakby to powiedział wuek Staszek - mistrz ciętej riposty: "Spie...j"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy będziecie za darmo oddawać producent wielkie

Jaką trzeba być rurą żeby tak pisać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
misio czekam na podpowiedz jak ty to robisz że sprzedajesz po 0,45 a pan Marek z dużej sieci mówi że pośrednik M po 0,25 wstawia a Ja chcę 30-32 i jako hodowca

 

Nie będę aż tak uprzejmy. Zdradzę tylko, ze to tak proste ze aż oczywiste. Wystarczy chcieć

 

Misio smaruje - oczywiście chleb miodkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy będziecie za darmo oddawać producent wielkie
Jakby to powiedział wuek Staszek - mistrz ciętej riposty: "Spie...j"

 

 

😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
misio czekam na podpowiedz jak ty to robisz że sprzedajesz po 0,45 a pan Marek z dużej sieci mówi że pośrednik M po 0,25 wstawia a Ja chcę 30-32 i jako hodowca

 

Nie będę aż tak uprzejmy. Zdradzę tylko, ze to tak proste ze aż oczywiste. Wystarczy chcieć

 

Misio smaruje - oczywiście chleb miodkiem

 

 

Nie o ta prostotę mi chodziło. Nie daje i nie biorę za to co bym dawał mam inne pomysły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy będziecie za darmo oddawać producent wielkie

Jaką trzeba być rurą żeby tak pisać ?

 

 

Pustą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No panowie powiedzcie lepiej jak upały na kurnikach , już po kilka tysięcy jaj mniej z kurnika i XL przestają nieść znowu plecy

 

sprzedaż spada, bo wakacje, ojjj znowu plecy chyba zamknę firmę oj oj oj

 

więcej wody piję, bo upały, chyba zbankrutuję oj oj oj

 

powinieneś z yoyem założyć spółkę w upadłości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No panowie powiedzcie lepiej jak upały na kurnikach , już po kilka tysięcy jaj mniej z kurnika i XL przestają nieść znowu plecy

 

sprzedaż spada, bo wakacje, ojjj znowu plecy chyba zamknę firmę oj oj oj

 

więcej wody piję, bo upały, chyba zbankrutuję oj oj oj

 

powinieneś z yoyem założyć spółkę w upadłości

Chromolisz misiek głupoty, jak potłuczony.

Tobie sprzedaż spada, to nie dokupujesz towaru i po dramacie. W skrajnym wypadku gasisz światło w firmie i jedziesz na wakacje. Ależ problem.

 

 

A hodowca niestety, kurze tyłka korkiem nie zatka, żeby jajek nie znosiła.

Ale to pół biedy, że kury niosą jajka, na które zbytu nie ma. Gorzej, że trzeba te kury karmić. Tu nie ma wybacz. Kura jeść musi. Towar sprzedany, czy niesprzedany- na paszę musi być. A to nie są drobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy... Ale to każdy bez wyjątków jest kreślarzem mapy swego życia. Kogo to, że kury muszą jeść albo, że sprzedaż spadła. Do prezydenta ze skargą to może pomoże.

 

P.S.

A mój dostawca (producent) znowu się buduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy... Ale to każdy bez wyjątków jest kreślarzem mapy swego życia. Kogo to, że kury muszą jeść albo, że sprzedaż spadła. Do prezydenta ze skargą to może pomoże.

 

P.S.

A mój dostawca (producent) znowu się buduje.

 

a moich dwóch w tym tygodniu kupiło auta:

1. za 600 tys

2. za 800 tys

 

biedaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy... Ale to każdy bez wyjątków jest kreślarzem mapy swego życia. Kogo to, że kury muszą jeść albo, że sprzedaż spadła. Do prezydenta ze skargą to może pomoże.

 

P.S.

A mój dostawca (producent) znowu się buduje.

Brawo On. Miło słyszeć, że będzie od kogo jajko kupować.

 

 

 

Każdy... Ale to każdy bez wyjątków jest kreślarzem mapy swego życia. Kogo to, że kury muszą jeść albo, że sprzedaż spadła. Do prezydenta ze skargą to może pomoże.

 

P.S.

A mój dostawca (producent) znowu się buduje.

 

a moich dwóch w tym tygodniu kupiło auta:

1. za 600 tys

2. za 800 tys

 

biedaki

Misiu, nie bądź frajer i też sobie taki kup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy... Ale to każdy bez wyjątków jest kreślarzem mapy swego życia. Kogo to, że kury muszą jeść albo, że sprzedaż spadła. Do prezydenta ze skargą to może pomoże.

 

P.S.

A mój dostawca (producent) znowu się buduje.

Brawo On. Miło słyszeć, że będzie od kogo jajko kupować.

 

 

 

Każdy... Ale to każdy bez wyjątków jest kreślarzem mapy swego życia. Kogo to, że kury muszą jeść albo, że sprzedaż spadła. Do prezydenta ze skargą to może pomoże.

 

P.S.

A mój dostawca (producent) znowu się buduje.

 

a moich dwóch w tym tygodniu kupiło auta:

1. za 600 tys

2. za 800 tys

 

biedaki

Misiu, nie bądź frajer i też sobie taki kup.

 

 

nie wiem czy pamiętasz, ale już mam. kupiłem wcześniej bo żem handlarz

 

Yoyo wytłumacz mi proszę jedną rzecz- czy ty w stosunku do handlarzy z którymi robiłeś/robisz interesy także masz takie podejście ? czy tylko na forum ?

tak z czystej ciekawości pytam, bo ja z moimi dostawcami w większości jesteśmy kumplami i to nie tylko od wódki czyt. porto mało tego cieszą się że ze mną handlują i widać to na każdym kroku- pełny szacunek, ale to działa też w dwie strony oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Misiu,

klienci z ktorymi ja współpracuję, raczej nie zaglądają mi do kieszeni ani nie wymądrzają się udając ekspertów w sprawach produkcji.

 

Ale miło słyszeć, że Twoi dostawcy są wyrozumiali, i że masz z kim flaszeczkę obalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Misiu,

klienci z ktorymi ja współpracuję, raczej nie zaglądają mi do kieszeni ani nie wymądrzają się udając ekspertów w sprawach produkcji.

 

Ale miło słyszeć, że Twoi dostawcy są wyrozumiali, i że masz z kim flaszeczkę obalić.

 

nie chodziło mi o dogryzanie- serio, zwykła ciekawość.

pytałem bo zawsze tak źle się wypowiadałeś o hurtownikach i zastanawia mnie czy ci z którymi pracujesz też są przez ciebie tak postrzegani>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Misiu,

klienci z ktorymi ja współpracuję, raczej nie zaglądają mi do kieszeni ani nie wymądrzają się udając ekspertów w sprawach produkcji.

 

Ale miło słyszeć, że Twoi dostawcy są wyrozumiali, i że masz z kim flaszeczkę obalić.

 

nie chodziło mi o dogryzanie- serio, zwykła ciekawość.

pytałem bo zawsze tak źle się wypowiadałeś o hurtownikach i zastanawia mnie czy ci z którymi pracujesz też są przez ciebie tak postrzegani>?

 

 

poza tym nigdy siebie nie uważałem za eksperta produkcji bo nie mam o niej zielonego pojecia.

 

zawsze jednak odnosilem sie do faktow;

1. nie wszyscy maja takie same koszty

2. znam takich co maja ogromny majatek dzieki temu ze sa producentami

3. to ze w danym momencie jest niska cena nie rzutuje na ogolna rentownosc biznesu

4. jesli produkcja byla by dnem nie byloby produkcji jajek przynajmniej w UE czy Polsce

 

to tyle w kwestii mojego bycia ekspertem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...