Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 00:02 Nie 12 Lip 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2180, 2181, 2182 ... 2390, 2391, 2392  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadek

PostWysłany: 15:50 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farciarz napisał:
Ray napisał:
Kaszuby 3,4 netto. Kujawy podobnie. Propozycja wyjsciowa z dzisiaj.

witam wszystkich! Przedstawia się nowy użytkownik forum jak i nowy(od 10 miesięcy) "kurnikarz" (sorry za wyrażenie) .Jak zajdzie potrzeba to nie bądźcie zbyt brutalni dla mnie ,oczywiście mam nadzieję że nie będę zbyt wkurzający.Aż strach się bać jak sobie co niektórzy "jadą" (nie oceniam słuszności czy jej brak) mam na myśli brutalny język .Jeszcze nie skumałem czemu wielu z Was jest takich "szczerych inaczej" i udają ,że są z miejsc z których nie są .(zawsze to jakiś pomysł na zmyłkę) tylko w jakim celu?
Ja zdaję kury zazwyczaj do Konkol lub Mielewczyk i nie robie z tego tajemnicy.Płacą jak trzeba .Wczoraj cena u nich na wyjściu 3.2 netto z tendencją w górę .Pewnie już dzisiaj 3,4netto.
pozdrawiam

Witam Cię Farciarz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tadek

PostWysłany: 15:42 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby- płacą na poniedziałek 3.8netto,(Zdaje Jedna z naszych Koleżanek-natomiast ja jeszcze poczekam). We wszystkich regionach kraju braki żywca.
Pozdrawiam-tadek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
koko27

PostWysłany: 15:37 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małopolskie podkarpackie kolega zdaje na poniedziałek 3.5 brutto potwierdzam brak kurczaka Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
farciarz

PostWysłany: 15:32 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ray napisał:

witam wszystkich! Przedstawia się nowy użytkownik forum jak i nowy(od 10 miesięcy) "kurnikarz" (sorry za wyrażenie) .Jak zajdzie potrzeba to nie bądźcie zbyt brutalni dla mnie ,oczywiście mam nadzieję że nie będę zbyt wkurzający.Aż strach się bać jak sobie co niektórzy "jadą" (nie oceniam słuszności czy jej brak) mam na myśli brutalny język .Jeszcze nie skumałem czemu wielu z Was jest takich "szczerych inaczej" i udają ,że są z miejsc z których nie są .(zawsze to jakiś pomysł na zmyłkę) tylko w jakim celu?
Ja zdaję kury zazwyczaj do Konkol lub Mielewczyk i nie robie z tego tajemnicy.Płacą jak trzeba .Wczoraj cena u nich na wyjściu 3.2 netto z tendencją w górę .Pewnie już dzisiaj 3,4netto.
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacperski

PostWysłany: 15:30 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam w NOWYM ROKU.Zyczę powodzenia w 2008 oby nam się dobrze działo !!!!!!!!!!!!!! Laughing i błagam FORUM jest dla MERYTORYCZNEJ dyskusji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 15:02 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOM-JOK napisał:
zybin napisał:
mnie już cena narazie nie dotyczy bo jestem po zdaniu( z dokładką do interesu ) ,ale słyszę że Kulus ,Chlebowski , Brychcy,Frankowski ,Kendzierski chcą płacić jeszcze 2,8 - 2,9 nett,czy to prawda ? ? ?
Kendzierski od poniedziałku-3.00,- nie wiem jak pozostali

proponuje dzwonić do ubojni na kaszubach dużo powyżej 3n. tel.do Konkol 0586818843 okolice Gdańska -może warto.
W naszych okolica mogę potwierdzić że brak żywca wystąpi na koniec miesiąca czy też od 15 st jak pisze Tadek.Zazdroszczę ceny (już powyżej kosztów!!) i powodzenia
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 14:31 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zybin napisał:
mnie już cena narazie nie dotyczy bo jestem po zdaniu( z dokładką do interesu ) ,ale słyszę że Kulus ,Chlebowski , Brychcy,Frankowski ,Kendzierski chcą płacić jeszcze 2,8 - 2,9 nett,czy to prawda ? ? ?
Kendzierski od poniedziałku-3.00,- nie wiem jak pozostali
Powrót do góry
Ray

PostWysłany: 13:45 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 12:41 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
gans napisał:
Wreszcie jakis w porzadku gosc Zybin . Obiektywnie ocenia sytuacje to prawdziwy hodowca -szacunek
Co za wałek!!!!! Wg ciebie to ciota medox i ciota gans sa oki , a reszta to jakiem wydmuszki drobiarskie . Tak? Wal sie głąbie!
Tadek co tam w naszych ubojniach? Ile chcą płacić?

Ostre zainteresowanie, tel.urywają się. W poniedziałek powinniśmy proponować 4netto(przy obecnych kosztach to i tak nic takiego).
Od 15 totalny brak żywca i zacznie się wydzieranie.
Panowie proszę Skupcie się na cenie aby nie przegapić okazii.
Pozdrawiam-tadek
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 12:00 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gans napisał:
Wreszcie jakis w porzadku gosc Zybin . Obiektywnie ocenia sytuacje to prawdziwy hodowca -szacunek
Co za wałek!!!!! Wg ciebie to ciota medox i ciota gans sa oki , a reszta to jakiem wydmuszki drobiarskie . Tak? Wal sie głąbie!
Tadek co tam w naszych ubojniach? Ile chcą płacić?
Powrót do góry
general

PostWysłany: 11:45 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zybin napisał:
A po co maja lepiej placic jak maja ponoc full kurczaka
Powrót do góry
pawell3131

PostWysłany: 11:36 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM!!!!!!!!! łódzkie na poniedziałek umówione dokładnie ubojnia koło Tomaszowa Maz. po 3.40 netto. myślę ,że na wtorek będzie 3.60 netto .POZDRAWIAM !!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
gans

PostWysłany: 11:20 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 10:44 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Jedziecie po równi pochyłej w dół , ciekawe kiedy zdacie sobie z tego sprawę.Powodzenia w Nowym Roku

CZY TO NAPISALBY HODOWCA !/ co to znaczy *jedziecie* ?- a on nie
fani medoxa- pomyślcie choc troche.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zybin

PostWysłany: 10:08 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
kol

PostWysłany: 01:57 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radas napisał:
zaj.biste jest to forum! "kochom Was z cały epy!" Trzymajcie w tym tonie dalej, a bedzie się z czego cieszyć jak ceny znowu zaczną dołować.
A tak poważnie to starajcie sie twardo windować ceny na tyle na ile możecie sobie na to pozwolić. Wytrwałości i powodzenia w negocjacjach

To forum jest w części niebem a w części szambem jak całe drobiarstwo.
Powrót do góry
lukasz111

PostWysłany: 01:18 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gans napisał:
Medox on ten lukas h...j zarobil w ub sezonie na gesiach wiem to bo jestem z branzy. u nas tacy sami debile Smile ale chyba takich nie ma Smile zeby tak pier...olic - " ludzie ale raj 3,20 juz " totalny upadek przy takim nastawieniu a wystarczy zeby nie wstawiac ale kutafonow duzo nie jarzy np taki kurzej broiler Laughing

No i co kłamiesz (słowo zostało usunięte),nie umiesz hodować to miałeś dokładke.
Najgorsze są takie p.i.z.d.y co biora sie co chwile za inny interes,a potem tylko narzekają że tak że srak.
Gans hoduj gesi z 10 lat to sie nauczysz,a nie bedziesz bzdety bez ładu i składu opowiadał.

pozdrawiam wszystkich ogarniętych.
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 00:16 Sob 5 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaj.biste jest to forum! "kochom Was z cały epy!" Trzymajcie w tym tonie dalej, a bedzie się z czego cieszyć jak ceny znowu zaczną dołować.
A tak poważnie to starajcie sie twardo windować ceny na tyle na ile możecie sobie na to pozwolić. Wytrwałości i powodzenia w negocjacjach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kol

PostWysłany: 23:27 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy. Nie wiem czym było by to forum gdyby nie Medox i jego uwagi. To były by flaki z olejem. On podtrzymuje atmosferę. Ma rację czy nie ale sobie gada. Gdyby nie On i jego "czarodziejska kula" to byśmy nie wiedzieli kiedy wstawiać.
Jutro oddaję i dylemat. Walczyć? Obiekt pełen i nie wytrzyma następnego dnia.
Pozdrówko. Napiszę co z tego wyszło.
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 22:58 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda że na tym forum jest tyle kłutni a nie cen kurczaka, myślę że normalni hodowcy powinni zignorować MADOXA który robi dużo zamieszania i nie jestem pewien czy to jest hodowca czy ubojowicz któremu zalezy zeby zrobic zamęt wśród hodowcow>moze podacie ceny a nie wyzwiska
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 22:11 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avilo napisał:
Tomala, nie podpuszczaj medoxa bo jeszcze nie dotrzyma obietnicy. TOM-JOK daj spokój z tą gigantyczna czcionką bo mi monitor wygina.
Very Happy O.K-już nie będę Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
Avilo

PostWysłany: 22:07 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomala, nie podpuszczaj medoxa bo jeszcze nie dotrzyma obietnicy. TOM-JOK daj spokój z tą gigantyczna czcionką bo mi monitor wygina.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TOM-JOK

PostWysłany: 21:58 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomala1 napisał:
medox napisał:
A medox drodzy koledzy h.u.j.a wam powie jakie i kiedy będą ceny.Chciałem dobrze doradzić i to kilka razy i miałem rację to jeszcze mnie besztają to wobec tego- hwwdp Laughing

Medox to pisza ci co nie maja bladego pojecia o naszej branży. Ja osobiście wierzę w Twoje wypowiedzi.
Trzymaj sie w Nowym Roku.
U nas na mazowszu dzisiaj 3,2 i idzie w górę.
NASTĘPNY POPAPRANIEC Evil or Very Mad FACET TY JESTEŚ K.U.R.W.A NIEPEŁNOSPRYTNY!!!!!!!! Evil or Very Mad
Powrót do góry
tomala1

PostWysłany: 21:45 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
A medox drodzy koledzy h.u.j.a wam powie jakie i kiedy będą ceny.Chciałem dobrze doradzić i to kilka razy i miałem rację to jeszcze mnie besztają to wobec tego- hwwdp Laughing

Medox to pisza ci co nie maja bladego pojecia o naszej branży. Ja osobiście wierzę w Twoje wypowiedzi.
Trzymaj sie w Nowym Roku.
U nas na mazowszu dzisiaj 3,2 i idzie w górę.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 21:43 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gans napisał:
Medox on ten lukas h...j zarobil w ub sezonie na gesiach wiem to bo jestem z branzy. u nas tacy sami debile Smile ale chyba takich nie ma Smile zeby tak pier...olic - " ludzie ale raj 3,20 juz " totalny upadek przy takim nastawieniu a wystarczy zeby nie wstawiac ale kutafonow duzo nie jarzy np taki kurzej broiler Laughing
Mogę być kutafon , ale jestem człowiekiem , a ty ? Jakiś pomiot nie wiadomo jaki! Taki śmieszny , smrodliwy pasożyt , który nawet nie potrafi po polsku i z sensem napisać kilku słów .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2180, 2181, 2182 ... 2390, 2391, 2392  Następny
Strona 2181 z 2392

Skocz do: