Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:09 Sob 7 Gru 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2184, 2185, 2186 ... 2227, 2228, 2229  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin z siedlec

PostWysłany: 12:04 Pią 1 Gru 2006    Temat postu: Re: pisklę Odpowiedz z cytatem

Yon napisał:
A pisklę ze szczepieniami ? W Opolskich ZD 1.00 + vat, ale bez szczepień.

marcin z siedlec napisał:
Indykpol Lublin 2,45+vat tyle samo Drosed. Pisklę w Indykpolu po 1,07 z Vat w Drosedzie po 1,17 z vat

ze szczepieniem na IB
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DM

PostWysłany: 22:57 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox powinieneś utworzyć nowy temat dla ciebie , żeldroba i jeszcze kilku innych BIADOLENIE byłby to temat chętniej czytany niż cena brojlera. Shocked
Powrót do góry
DM

PostWysłany: 22:53 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj sprzedałem po 2,4 wolny rynek jutro będe doił 2.5zl dam wam znać czy mi się udało. Shocked na to licze i myśle że mi się uda Shocked
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:31 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A takiego wała.Wstawiam ,lubie czasem trochę sado-maso.Przygotujta się na ostrą jazdę przynajmniej do wiosny.A wielu widać lubi ostre jazdy bo nikt nie odpuszcza no to zobaczymy kto mocniejszy i kto sie pierwszy wykrwawi
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 21:45 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: Re: medox Odpowiedz z cytatem

kurka napisał:
jezeli masz robic na zlosc i dokladac do hodowli to lepiej te pieniadze przeznacz na cele harytatywne, a ty se polez do góry w.o.r.e.m i zmien lekarza bo bredzisz!!!!!!!!!!!! Confused Confused Confused Confused
kurka myśle że ty przeznaczyłaś coś na cele charytatywne. iteraz leżysz twoim obwisłym workiem do gury
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 21:37 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
(poszło mi wcześniej jakoś)więć kończąc myśl-wstawie w styczniu i też się poświęce dla dobra ogółu bo jestem przekonany że w lutym 1.80.Ale poświęce się,niech kury będzie jak najwięcej,niech ci którzy nabrali kredytów MR i nawalili hal się k.u.r.w.a wreszcie zastanowią ,że tak się po prostu nie da w tej branży.Potem to już się zastanowie co zrobić...

Chrzanisz. To co piszesz jest już męczące i wkurzające. Daj sobie troszkę, proszę Troszkę luzu. Nie wszyscy pobudowali kupę hal. Może jesteś takim jakimś biczownikiem jak w średniowieczu i lubisz się biczować biadoleniem. Olsztyn- 2,2 netto. Od poniedziałku wchodzi masa, duża masa kurczaka na rynek.
Powrót do góry
kurka

PostWysłany: 20:48 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: medox Odpowiedz z cytatem

jezeli masz robic na zlosc i dokladac do hodowli to lepiej te pieniadze przeznacz na cele harytatywne, a ty se polez do góry w.o.r.e.m i zmien lekarza bo bredzisz!!!!!!!!!!!! Confused Confused Confused Confused
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 20:33 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małopolska - 2,4 brutto i idzie do góry
Powrót do góry
ultrapack

PostWysłany: 19:00 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: drobiarze, odpuście sobie już hodowlę Odpowiedz z cytatem

to już jest koniec
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:29 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(poszło mi wcześniej jakoś)więć kończąc myśl-wstawie w styczniu i też się poświęce dla dobra ogółu bo jestem przekonany że w lutym 1.80.Ale poświęce się,niech kury będzie jak najwięcej,niech ci którzy nabrali kredytów MR i nawalili hal się k.u.r.w.a wreszcie zastanowią ,że tak się po prostu nie da w tej branży.Potem to już się zastanowie co zrobić...
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:25 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieje się, w tym tygodniu mało kury i dodatkowo przetrzymują w nadziei że wzrośnie stąd cena 2.30 (na śląsku w małopolsce i w swiętokrzyskim)ale od przyszłego zaczyna się wysyp plus te przetrzymane więc zjedzie z powrotem na 2.0.I dobrze, nadal twierdze że za drogo jest bo np.w styczniu nikt nie rezygnuje ze wstawień.Powinno być 1.70brutto - o, to by była cena w sam raz nie za duzo ,nie za maŁo.Ja akurat wychodzę,ale cóż poświęce się dla swoich poglądów.W styczniu też wkładam po świętach i też się jeszcze mogę po
Powrót do góry
paulo301

PostWysłany: 17:18 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dziś cisza , co się dzieje?
Powrót do góry
DM

PostWysłany: 14:37 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba naprawde coś się ruszyło,znam ubojnie która dałaby dziś na wolnym rynku 2.4ale nie ma z kąd wziąć kury.Większość jednak nie chce na dziś dać więcej niż 2.35.Nie pokryje to kosztów jednak straty będą mniejsze niż przy 2.0 lub 2.1zł.Prognozy na przyszły tydzięń to około 2,4 do 2,5zł.Pozdrawiam negocjatorów Shocked
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 14:14 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: pisklę Odpowiedz z cytatem

A pisklę ze szczepieniami ? W Opolskich ZD 1.00 + vat, ale bez szczepień.

marcin z siedlec napisał:
Indykpol Lublin 2,45+vat tyle samo Drosed. Pisklę w Indykpolu po 1,07 z Vat w Drosedzie po 1,17 z vat
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 14:13 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy chodowcy coś drgnęło znajomy wynegocjował w ubojni ''KULUS' 2 30 netto niedajcie się robic w konia negocjujcie ceny bo komu chcą dawają więcej. pozdrawiam negocjatorów. Cool
Powrót do góry
Zbig

PostWysłany: 11:22 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gans napisał:
witam kurczakos Very Happy ferma gesi sie klania nie narzekac mi Laughing
Gansos! Jak pisos takie głupotos to spados z tegos forumos Very Happy
Powrót do góry
gans

PostWysłany: 11:00 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam kurczakos Very Happy ferma gesi sie klania nie narzekac mi Laughing
Powrót do góry
Generał

PostWysłany: 09:43 Czw 30 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prochowice 2,20 netto Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 19:21 Sro 29 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam szłysze że odbieracie pisklęta nawet za 50% ceny wstawiajcie wstawiajcie będzie nas wiecej 'BANKRUTÓW
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 12:50 Sro 29 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby tak lobby drobiarskie zechcialo znow zainwestowac w miedialna sensację -chodzi o ptasia grype --to przynajminej za posiadanie ale pustych kurnikow bylby calkiem niezly dochod z kasy agencji ARR .Ale po co wydawac tyle pieniedzy w media skoro ta cena jest niska.Chyba w tym roku ptasiej grypy nie bedzie moze za rok Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
medox

PostWysłany: 12:06 Sro 29 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I prawidłowo.Do znudzenia będe powtarzał-nie można budować w nieskończoność.Jedyny pomysł na życie-nawalić kurników do bólu a potem płakać.
A dramatycznie to dopiero będzie ale w lutym.Całe życie w lutym są fatalne ceny a w tym roku to właśnie będzie dramat.
Powrót do góry
delfin

PostWysłany: 10:20 Sro 29 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rynek drobiu.Prognoza na 48 tydzień (27.11.2006 - 03.12.2006)

Było źle, jest dramatycznie. Drobiarze zapowiadają protesty. Ceny skupu brojlerów są już o ¼ niższe niż koszty produkcji. A te cały czas rosną, bo z jednej strony w górę idą ceny pasz, z drugiej ceny gazu potrzebnego do ogrzewania kurników. W tej sytuacji trudno się dziwić, że ciężko namówić hodowców na dalsze wstawienia. Kto może sobie na to pozwolić, próbuje najgorszy czas przeczekać rezygnują z niedochodowej produkcji. Ale kto zaciągnął kredyt takiego wyboru nie ma. Do tego dochodzą obniżki cen na zachodnich rynkach i to przy bardzo niskim kursie euro. Tak wiec na eksport tez nie ma co liczyć. 1. kurczaki zł/kg ceny skupu netto umowy kontraktacyjne 2,40 – 2,48 wolny rynek 2,00 – 2,20 koszt produkcji ok.2,70 Ceny skupu brojlerów wciąż spadają, w małych ubojniach nawet do 2 złotych za kilogram żywca. Duże zakłady, aby nie stracić stałych dostawców, próbują utrzymać ceny na poziomie minimum 2 złotych 40 groszy, ale i to jest coraz trudniejsze. 2. indyki zł/kg ceny skupu netto indory 4,20 – 4,35 indyczki 3,95 – 4,10 W zdecydowanie lepszej sytuacji są teraz hodowcy indyków, ale tu nadprodukcji nie ma i zakłady musza zabiegać od towar. Ceny jeśli spadaj to minimalnie. Agnieszka Niemcewicz/Agrobiznes
Powrót do góry
marcin z siedlec

PostWysłany: 10:05 Sro 29 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasza w okolicach siedlec około 845+vat
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 22:41 Wto 28 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. Ja tylko tak... Dzięki za rzeczowe informacje.
A ta hala to faktycznie Drobimexu ? Na broilera czy reprodukcja ?
ZD Opole mają własną reprodukcję, 100% Ross.

Tasin napisał:
Yon napisał:
Hala Drobimexu ? To się Tasin nie ciesz, bo ci Drobimex podziękuje jak podziękował reproduktorom...

Tasin napisał:
medox napisał:
Co taka cisza?Wszyscy na placach budowy nowych obiektów?

W ostatni piątek była impreza koło Szczecina z okazji otwarcia nowo wybudowanej hali do produkcji kurczaka, nie wiem jakiej dużej, ale przypuszczam, że gdzieś na 50 000 szt najmniej.

Yon a czy ja się cieszę?? Nigdy w życiu! Ja planuję zmianę profilu produkcji, bo drobiarstwo to coraz głębszy i szerszy kanał do którego wpadają coraz to nowi pechowcy.
Cena w Drobimexie 2,50 + vat, pisklę 1,14 +vat, pasza w zależności od wytwórni od 855 zł do 808 zł średnia ważona.
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 20:58 Wto 28 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yon napisał:
Hala Drobimexu ? To się Tasin nie ciesz, bo ci Drobimex podziękuje jak podziękował reproduktorom...

Tasin napisał:
medox napisał:
Co taka cisza?Wszyscy na placach budowy nowych obiektów?

W ostatni piątek była impreza koło Szczecina z okazji otwarcia nowo wybudowanej hali do produkcji kurczaka, nie wiem jakiej dużej, ale przypuszczam, że gdzieś na 50 000 szt najmniej.

Yon a czy ja się cieszę?? Nigdy w życiu! Ja planuję zmianę profilu produkcji, bo drobiarstwo to coraz głębszy i szerszy kanał do którego wpadają coraz to nowi pechowcy.
Cena w Drobimexie 2,50 + vat, pisklę 1,14 +vat, pasza w zależności od wytwórni od 855 zł do 808 zł średnia ważona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2184, 2185, 2186 ... 2227, 2228, 2229  Następny
Strona 2185 z 2229

Skocz do: