Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 00:38 Czw 12 Gru 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2185, 2186, 2187 ... 2229, 2230, 2231  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Generał

PostWysłany: 08:42 Pon 4 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynam sprzedaż od środy,proszę podajcie ceny jakie są w waszych rejonach. Prochowice.DolnySląsk 2,3o-2,35 netto. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zbig

PostWysłany: 01:39 Pon 4 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pisklak będzie po 0,70 złotego , pasza po 6oo złotych , gaz po 0,80 złotego za litr , miał po 200 złotych i doktory spuszczą ceny o jakieś 50% to możemy wtedy produkować po 2,30 . W przeciwnym razie ZJADAMY WŁASNY OGON Sad
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 23:03 Nie 3 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DM, czy ty jesteś z działu skupu jakiegoś zakładu ?
To wolne formu i każdy wyraża własne opinie, poglądy, kalkulacje etc. Ja się mogę z Żeldrobem niezgadzać, ale facet przynajmniej swoje przemyślenia rzeczowo uzasadnia.
Ktoś tu wcześniej proponował utworzenie nowego związku krajowego. I macie odpowiedź jak to jest realne.
DM przedstawiłbyś na spokojnie swoją kalkulację - może rzeczywiście można produkować za 2,30 netto i niedokładać ?

DM napisał:
ZELMEN ,ja istnieje na rynku i istniał będe zato ty możesz istnieć tylko na forum bo z tego co piszesz to ty w tej branży masz pecha i powinieneś się wycofać .Życze Ci jednak powodzenia ,może zmienisz forum i nie będe musiał więcej czytać twoich wywodów, wyliczeń, itp.Każdy zna swoje koszty i nikt nie potrzebuje twojego biadolenia.z poważaniem DM. :shock:
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 12:24 Nie 3 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę z Tobą więcej dyskutował bo zbyt siebie szanuję , żeby zniżać się do poziomu jakiegoś imbecyla! A tak na marginesie to jakoś nie zauważyłem żeby moje wcześniejsze posty komuś przeszkadzały . Wręcz przeciwnie!
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 12:21 Nie 3 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DM napisał:
ZELMEN ,ja istnieje na rynku i istniał będe zato ty możesz istnieć tylko na forum bo z tego co piszesz to ty w tej branży masz pecha i powinieneś się wycofać .Życze Ci jednak powodzenia ,może zmienisz forum i nie będe musiał więcej czytać twoich wywodów, wyliczeń, itp.Każdy zna swoje koszty i nikt nie potrzebuje twojego biadolenia.z poważaniem DM. Shocked
Mój nick jest znany , ale jak nie potrafisz czytać to Twój problem . Pewnie tak samo liczysz swoje koszty Mad Żonce w domku możesz cokolwiek zakazać , ale tu na tym forum kazdy może pisać wszystko w temacie drobiarstwo . Twoje śmieszne mentorskie wypowiedzi to takie ble , ble, ble . Widać nie masz nic ciekawego do napisania , a jeżeli cena 2,42 jest dla Ciebie zadowalająca to jesteś totalny imbecyl . Każdy zna swoje koszty????? Dobry żart!!! Wielokrotnie czytałem , że przy cenie 2,2 hodowcy zarabiają i to jest wg Ciebie znajomość WSZYSTKICH kosztów produkcji!!! Śmieszny chłoptasiu jak bedziesz tak dalej rozumował to niestety na TYM rynklu wcale nie będziesz istniał . Ja jestem już kilkanaście lat i jakoś mam się dobrze . Wisz dlaczego? Bo szanuję swoją pracę , wiem , że kurników nikt mi za darmo nie dał , wiem , ża sprzęt średnio co 10 lat trezba wymieniać itd. Jestem realistą z dobrymi podstawami ekonomii i matematyki . A jaką Ty masz produkcję , że tak się wymądrzasz? Jeden zapyziały kurnik na 18tys? Rynek po Tobie przejdzie i nawet tego nie zauważy Very Happy Nic nowego , a tym bardziej konstruktywnego nie wnosisz w temacie DROBIARSTWO więc oszczędź nam czytania swoich wypocin . A to dobre - on zna swoje koszty!!!!! Mr. Green
Powrót do góry
DM

PostWysłany: 11:57 Nie 3 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZELMEN ,ja istnieje na rynku i istniał będe zato ty możesz istnieć tylko na forum bo z tego co piszesz to ty w tej branży masz pecha i powinieneś się wycofać .Życze Ci jednak powodzenia ,może zmienisz forum i nie będe musiał więcej czytać twoich wywodów, wyliczeń, itp.Każdy zna swoje koszty i nikt nie potrzebuje twojego biadolenia.z poważaniem DM. Shocked
Powrót do góry
Generał

PostWysłany: 11:02 Nie 3 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak miło się zrobiło na forum.(bez-Komentarza)Panowie podajcie ceny ze swoich rejonów Prochowice 2,3o-2,35 netto.Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Zbig

PostWysłany: 08:50 Nie 3 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to teraz dowal mi k.u.t.a.s.i.e przebrzydły . Ja też chce jeździć bmw Laughing
Powrót do góry
Zbig

PostWysłany: 08:48 Nie 3 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olej debila z małopolski . Parch mysli że jest taki mądry ale to k.u.t.a.s do kwadratu . Po co z nim dyskutujesz? Medox dokop s.k.u.r.w.i.e.l.o.w.i . Co taki śmieć będzie się wymądrzał
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 08:33 Nie 3 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DM napisał:
Medox i żeldrob mam dla was rade którą powinniście wziąć pod uwage ,zajmijcie się innym biznesem bo na tym polu chyba macie pecha.Z tego co widze nikt już nie chce was słuchać ani czytać waszego BIADOLENIA.Żeldrob tak na marginesie to myśle że jeździsz BMW i jesteś burak,powinieneż zmienić ksywe na ŻELMEN .Ostatnią partie kur sprzedałem po 2,42zł Shocked
Już Ci przecież napisałem Durny M.A.T.O.L.E żebyś sobie mną gęby nie wycierał Twisted Evil Tyś niegodzien nawet wypowiadać nazwy ŻELDROB . Jak jeżdżę BMW to chyba dobrze hoduję co? No bo w przeciwnym razie nie było by mnie na nie stać! Co do słuchania ,pisania i czytania to co TY nowego wnosisz do dyskusji??? Atakujesz kogoś kogo nie znasz , wyzywasz od buraków / myslę , że ten rzeczownik nie jest Ci obcy / , a tak naprawdę to jesteś takim d.u.p.k.i.e.m , który chce w jakiś sposób zaistnieć na tym forum dokopując innym . Jak chcesz się wyżyć to idź do kurnika i poprzewalaj sobie obornik . Może jak chcwilę ciężko poracujesz to trochę ropzjaśni Ci się w tej mózgownicy i zaczniesz zachowywać się normalne! Albo poczytaj NETYKIETĘ to może się czegoś nauczysz .
Powrót do góry
DM

PostWysłany: 22:07 Sob 2 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox i żeldrob mam dla was rade którą powinniście wziąć pod uwage ,zajmijcie się innym biznesem bo na tym polu chyba macie pecha.Z tego co widze nikt już nie chce was słuchać ani czytać waszego BIADOLENIA.Żeldrob tak na marginesie to myśle że jeździsz BMW i jesteś burak,powinieneż zmienić ksywe na ŻELMEN .Ostatnią partie kur sprzedałem po 2,42zł Shocked
Powrót do góry
Zbig

PostWysłany: 21:58 Sob 2 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miastko! |P.Rekowska i Jabłońska bezczelkne pindy dzisiaj zaproponowały cenę 2,10 netto !!!!!!!!!!!!!! Biurwy paskudne!!!! Nie sprzedawajcie im ptaKów! Nie się szmaty udławią we własnym sosie .
Powrót do góry
paulo301

PostWysłany: 20:08 Sob 2 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam jaka cena na poniedziałem w wielkopolsce.? Pozdrawiam .
Powrót do góry
kurka

PostWysłany: 19:59 Sob 2 Gru 2006    Temat postu: do medox Odpowiedz z cytatem

Very Happy wreszcie cos madrzejszego napisal!!!!
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:59 Sob 2 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i tak,ale niedługo wielu może być chorych jak banki albo zakłady zabiorą budy...
Powrót do góry
kurka

PostWysłany: 17:21 Sob 2 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox tys jest chlopie powaznie chory!!!!!!!!!!!!!przestan p.i.e.r.d.o.l.i.c. i zacznij myslec bo to co piszesz jest smieszne i nudne!!
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 17:12 Sob 2 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cena 2 40 netto a kto nie negocjuje to 2 30
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:04 Sob 2 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIedobrze ,niedobrze że cena rośnie bo jak urośnie to nikt nie odpuści wstawienia w styczniu.A myślałem że może odpuszczą a ja wstawie....
Powrót do góry
Generał

PostWysłany: 14:46 Sob 2 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brutto czy netto
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 13:21 Sob 2 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubuskie od poniedziałku 2 40 pozdrawiam
Powrót do góry
Kogut59

PostWysłany: 21:57 Pią 1 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od poniedzałku wielkopolska 10 gr. do góry Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
medox

PostWysłany: 19:52 Pią 1 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te, DM ty faktycznie nie umiesz czytać.Przecież ja piszę ,że jest bardzo fajnie tzn ja jestem zadowolony!Pisałem że byłbym jeszcze bardziej zadowolony gdyby było 1.70 bo może niektórym dało by to do myślenia skoro 2.0 nie daje.Gdzie tu biadolenie?I jeszcze pisałem że w styczniu masowo obsadzają ci co wychodzą na Święta i o ile na święta zawsze jakiś tam ruch jest i może trochę wzrosnąć o tyle w lutym jest kanał zawsze ale też mi to pasuje bo lubię czasem trochę sado-maso i jestem przekonany że będzie 1.80 i bardzo dobrze,tak powinno być! Gdzie tu biadolenie?Mnie pasuje.
Powrót do góry
Zbig

PostWysłany: 19:00 Pią 1 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał 24 napisał:
Kto sie orientuje jaka jest cena żywca na Kaszubach ??
Podobno 2,40 netto chociaż jeszcze wczoraj płacili 2,30
Powrót do góry
Michał 24

PostWysłany: 18:58 Pią 1 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto sie orientuje jaka jest cena żywca na Kaszubach ??
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 16:09 Pią 1 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DM napisał:
Medox powinieneś utworzyć nowy temat dla ciebie , żeldroba i jeszcze kilku innych BIADOLENIE byłby to temat chętniej czytany niż cena brojlera. Shocked
Czy DM to skrót od Durnego (słowo zostało usunięte)a??? Co Ty sobie mną gębę wycierasz kretynie??? Rozróżnij biadolenie od konkretnych opinii i wniosków . A tak na marginesie dawno tu nie zaglądałem więc o co Ci chodzi? A co do dojenia to chyba jesteś właśnie wydojony z rozsądnego myślenia więc i wniosków nie potrafisz wyciągach odpowiednich z tego co czytasz! A może nie potrafisz czytać? Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2185, 2186, 2187 ... 2229, 2230, 2231  Następny
Strona 2186 z 2231

Skocz do: