Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie wasze teksty są dobre byle by nie zapłacić grosza wyżej , tylko wiecie jak tanieje ale nic jak drożeje

Chyba mnie pomyliłeś z handlarzem ?

Ja nie mówię że nie drożeje, wręcz przeciwnie drożeje.

Obawiam się tylko że przez te upały znowu handel stanie.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ptaszki na śpiewają, że od poniedziałku

 

M 0,22-0,24 L 0,28-0,30 XL 0,36-0,38

 

Tak słyszałem...

 

U mnie TOTALNY BRAK TOWARU na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od rana telefony za jajem ….

M -22

L- 28-30

XL - 38

ale co sprzedać jak pustki na magazynie

 

Tak się podniecasz to strzep se kapucyna . Kto by pomyślał, że aby niektórych uszczęśliwić wystarczy zadzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ojjj. Jak tam handlrzyki 😁

z czym? z Twoimi telefonami miesiąc temu jak prosiłeś czy możesz przywieźć towar bo nie możesz go upłynnić ? a może z tym jak cieszyłeś się jak małe dziecko, że dostałeś po 0,16 za m bo sąsiad w tej cenie woził L ? no powiedz jak tam....

m 0,22 L 0,27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecałbym się za bardzo.

 

1. ceny są takie:

2A-0,19

1B-0,21

1A-0,25/0,27

0-0,29

XL-0,32

 

2. od jutra turbo upały i skończy się handel

 

3. kilku producentów i to wcale nie dużych- przetrzymuje towar i mówi, że nie ma, więc cena jest pompowana sztucznie

 

4. mniejsi producenci kupują towar od ciut większych, bo sami czekają, aż im zacznie lecieć po wymianach

 

5. trochę braki w dużym jajku i każdy kupuje zestawami dlatego niby nie ma jajek

 

6. cena na przetwórstwie- niska

 

 

żeby zaraz podniecanie nie było lamentem nikomu tego nie życzę, bo lepiej się handluje jak niby brakuje jajka i jest wyższa cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj cwaniaczku handlu wcale nie ma a ceny rosną 😁😁😁😁

Te ceny co napisałeś to takie ci się marzą wyciągaj te słoiki z kasą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że niektórym nerwy puszczają. Kolega Jajczarek ma racje są takie oferty ale inni tez mają rację. A prawda jest taka że duże fermy zawsze bedą dyktować cenę jak nie w jedną to w drugą stronę czyli małe fermy zawsze bedą ich gonić z stąd są obecne dysproporcje cenowe.A poza tym to europa tez się zmaga z niedoborem wiekszego jajka. Proszę o newsy kto da więcej za L-kę . Obecna cena to 32 gr.oczywiście przy całym aucie wyłącznioe L-ki a przy palecie jak ktoś napisał może być po 25gr.i chwała im za to że dadzą zarobić przy tak mizernym zejściu. UWAGA JUTRO UPAŁY BĘDZIE TROCHĘ MIEJ JAJ. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze jaka zagroda tu wieje. Ty wszystkodlajaj kup nowe kalosze i mercedesa z miejsca. A i dom wybuduj. Ceny jakie napisałem u dużych a małe kajtki znowu myślą ze wygrali los na loterii.

 

Nie ma handlu ? Gdzie nie ma ? Na targach nie ma bo urlopy biorą. To właśnie pokazuje kto tu pisze. Dyskutuj z małorolnymi. Masakra.

 

No nic. Życzę szczęścia w życiu i nadziei na lepsze jutro, bo tym życzeniem próbujecie zarabiac pieniądze.

Kończę pisanie na tym forum bo to mija się z celem. Wole już na żywo iść na ten bazar i kpić z takich producentów i handlarzy.

 

Jajeczny i Demi- pozdrowionka i powodzenia w biznesie 😉 może kiedyś coś 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha przestajesz pisać bo brak czasu bo siedzisz na telefonie i szukasz jaja .

Co do handlu to zejście super i pełną parą wszystko idzie , szykują się kolejne promocje w Lilu i Biedrze a co za tym idzie wsysają wszystko jajo a niestety przy upałach będzie go mniej .

Pozdrowienia z upalnej ………………

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gall

 

 

 

Dołączył: 26 Mar 2006

Posty: 425

 

Wysłany: 19:13 Wto 23 Lip 2019 Temat postu:

 

 

Widać że niektórym nerwy puszczają. Kolega Jajczarek ma racje są takie oferty ale inni tez mają rację. A prawda jest taka że duże fermy zawsze bedą dyktować cenę jak nie w jedną to w drugą stronę czyli małe fermy zawsze bedą ich gonić z stąd są obecne dysproporcje cenowe.A poza tym to europa tez się zmaga z niedoborem wiekszego jajka. Proszę o newsy kto da więcej za L-kę . Obecna cena to 32 gr.oczywiście przy całym aucie wyłącznioe L-ki a przy palecie jak ktoś napisał może być po 25gr.i chwała im za to że dadzą zarobić przy tak mizernym zejściu. UWAGA JUTRO UPAŁY BĘDZIE TROCHĘ MIEJ JAJ. Pozdrawiam

 

 

chyba w Trójmieście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie podniecałbym się za bardzo.

 

1. ceny są takie:

2A-0,19

1B-0,21

1A-0,25/0,27

0-0,29

XL-0,32

 

2. od jutra turbo upały i skończy się handel

 

3. kilku producentów i to wcale nie dużych- przetrzymuje towar i mówi, że nie ma, więc cena jest pompowana sztucznie

 

4. mniejsi producenci kupują towar od ciut większych, bo sami czekają, aż im zacznie lecieć po wymianach

 

5. trochę braki w dużym jajku i każdy kupuje zestawami dlatego niby nie ma jajek

 

6. cena na przetwórstwie- niska

 

 

żeby zaraz podniecanie nie było lamentem nikomu tego nie życzę, bo lepiej się handluje jak niby brakuje jajka i jest wyższa cena

 

misio8 daj se na luz. Mnie też czasem ponosi ale w sumie to jest świetna zabawa z tymi rolasami i jaki reprezentują poziom wiedzy. Nie musisz wcale zniżać się do takiego poziomu ale przynajmniej masz potwierdzenie, że jesteś ponad tym. Trzeba zawsze mieć jakiś punkt odniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boze jaka zagroda tu wieje. Ty wszystkodlajaj kup nowe kalosze i mercedesa z miejsca. A i dom wybuduj. Ceny jakie napisałem u dużych a małe kajtki znowu myślą ze wygrali los na loterii.

 

Nie ma handlu ? Gdzie nie ma ? Na targach nie ma bo urlopy biorą. To właśnie pokazuje kto tu pisze. Dyskutuj z małorolnymi. Masakra.

 

No nic. Życzę szczęścia w życiu i nadziei na lepsze jutro, bo tym życzeniem próbujecie zarabiac pieniądze.

Kończę pisanie na tym forum bo to mija się z celem. Wole już na żywo iść na ten bazar i kpić z takich producentów i handlarzy.

 

Jajeczny i Demi- pozdrowionka i powodzenia w biznesie 😉 może kiedyś coś 😉

 

misio8 daj se na luz. Mnie też czasem ponosi ale w sumie to jest świetna zabawa z tymi rolasami i jaki reprezentują poziom wiedzy. Nie musisz wcale zniżać się do takiego poziomu ale przynajmniej masz potwierdzenie, że jesteś ponad tym. Trzeba zawsze mieć jakiś punkt odniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boze jaka zagroda tu wieje. Ty wszystkodlajaj kup nowe kalosze i mercedesa z miejsca. A i dom wybuduj. Ceny jakie napisałem u dużych a małe kajtki znowu myślą ze wygrali los na loterii.

 

Nie ma handlu ? Gdzie nie ma ? Na targach nie ma bo urlopy biorą. To właśnie pokazuje kto tu pisze. Dyskutuj z małorolnymi. Masakra.

 

No nic. Życzę szczęścia w życiu i nadziei na lepsze jutro, bo tym życzeniem próbujecie zarabiac pieniądze.

Kończę pisanie na tym forum bo to mija się z celem. Wole już na żywo iść na ten bazar i kpić z takich producentów i handlarzy.

 

Jajeczny i Demi- pozdrowionka i powodzenia w biznesie 😉 może kiedyś coś 😉

 

Nie rozśmieszaj mnie że przejąłeś się zdaniem jednego hejtera…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co mi się wydaje MHP to producent brojlera

A jaka pewność, że np. Ovostar Union również nie jest w podobny sposób "wspierana" przez państwo ?

Wydaje się, że za naszą wschodnią granicą tego typu działania to norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...