Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 09:58 Sob 28 Mar 2020


Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2186, 2187, 2188 ... 2293, 2294, 2295  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
offca2000



Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 14

PostWysłany: 14:56 Czw 5 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie wylęgarnie polecacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łysy



Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 164
Skąd: Gmina Ostróda

PostWysłany: 12:05 Czw 5 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no Panowie? Indyk mi może i zbrzydł ale nie mam zamiaru na razie rezygnować, podobnie jak nie mam zamiaru wstawiać kurczaka na obiekt. Po prostu jestem w trakcie zmiany profilu działalności w kierunku nierolniczym ale chciałbym zostawić sobie trochę zdrowego mięska a nie brać te śmieci ze sklepu. Zgodnie z Waszymi sugestiami zasiądę dziś do kompa i obliczę orientacyjne koszty samemu. Ze 3 godzinki pewnie minie bo sporo danych nie znam ale skoro nie chcecie pomóc to nie mam pretensji. Mówiąc o kamieniu łupanym miałem na myśli wiatę murowaną 15 lat temu z posadzką, poidełka rynienki czy jak im tam i karmidła samoróbki zasypywane ręcznie. Do Waszych obiektów pewnie daleko ale założę się że są jeszcze gorsze obiekty w polskim drobiarstwie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Brojler kurzy



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 1036
Skąd: Kaszuby

PostWysłany: 08:10 Czw 5 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ŁYSY bo stary , he,he,he Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwonarad



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 133

PostWysłany: 08:08 Czw 5 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do: Broiler kurzy
Nie daj się wpuścić w maliny - Łysy to stary wyjadacz i doskonale wie ile kosztuje obiekt np. 1500m2. Zobacz jego posty. Tylko wygląda na to, że mu indyki zbrzydły i chce się przestawić na broilera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brojler kurzy



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 1036
Skąd: Kaszuby

PostWysłany: 07:59 Czw 5 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łysy napisał:
Brojler kurzy napisał:
:quote]
No dobra Brojlerku. Tzn. producenci kurczaków stanowią swoistą lożę masońską i pary na zewnętrz nie puszczą Laughing Aż taki głupi nie jestem aby budować halę za 1 mln i odrabiać ją 20 lat. Tyle, że ciemnoty nie wciskaj. Wyposażenie oczywiście może kosztować 150 tysiów, a jak wysokiej klasy to jeszcze więcej, ale koszty budowy to chyba nawet jak na obecne czasy mocno przesadziłeś, choć ogrodnikiem nie jesteś Very Happy Szczerze mówiąc mam stary budyneczek po dziadku (około 500 m2) i chciałbym w cieplejszym okresie odchować trochę kurczaków na własne potrzeby, sprzedać po znajomych i resztę do ubojni. W budynek nic bym nie inwestował bo kiedyś były w nim kurczaki choć stan wyposażenia z epoki kamienia łupanego. Dodatkowe kilkaset sztuk w roku rynku Wam nie popsuje ale i tak pewnie zachowacie milczenie.
To nie chodzi o kilkaset sztuk tylko o podejście do tematu . Przeczytaj co napisałeś: budynek z epoki kamienia łupanego , ptaki na własne potrzeby , dla znajomych itd. Na powierzchni 500m2 produkuje się około 8-9tys. ptakow . Jak widzę Ty i Twoi znajomi macie duże potrzeby Very Happy Wkurza mnie taka partyzantka . Jest cena to buch! Wstawiamy do stodoły , obory , chlewika szklarni itp . A zainwestuj w budynek kilkaset tysięcy złotych , podpisz umowy , zaplanuj produkcję i produkuj z Bogiem . Nikt Ci złego słowa nie powie , a i pełnych informacji udzieli . Twoje podejście do tematu obrazuje jak dużo nam jeszcze brakuje do uporządkowania chociażby produkcji drobiarskiej. No bo jeżeli każdy może w każdym momencie uruchomić sobie produkcję w warunkach z epoki kamieni......... Myślę , że nie wymaga to dodatkowego komentarza . Dla przykładu chcesz naprawiać samochód w stodole na klepisku czy w ładnym warsztacie gdzie jest czystość , ład i porządek? Czy chcesz kupować w sklepiku gdzie lady kleją się od brudu , jest pełno much i os , czy też w sklepie czystym z miłą obsługą? Przykłady może trywialne , ale sens dokładnie taki sam . Wpuść konsumenta na obiekt nowoczesny , czysty , z odpowiednią wentylacją / zapachy!!! / i dla porównanie do jakiejś budy z epoki kamienia łupanego. Niech sam oceni , którego ptaka wolałby kupić! Ja wiem , że w sklepie nie widać skąd jest ten ptak , podobnie jak nie widać produkcji wędlin czy rozbioru mięsa , ale wyobraźnia działa . Co do kosztów budowy obiektu 1500m2 - nie masz o nich zielonego pojęcia więc nie dyskutuj i nie neguj tego co piszę bo wiem co piszę . Jak jesteś taki niedowiarek to weź "z półki" projekt kurnika , poproś znajomego budowlańca o kosztorys i uwierz mi , że bardzo się zdziwisz bo te 900tys. , o których pisałem może nie wystarczyć!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwonarad



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 133

PostWysłany: 06:15 Czw 5 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łysy, a co Ekodrob ci zbrzydł ? Indyk się przestał opłacać ? Przecież cena za indora pewnie z 4,70. Ciekawe czy powiesz nam jakie są koszty produkcji indyka ... ? Pozdrowienia

Łysy napisał:
Brojler kurzy napisał:
I to jest dobra decyzja Very Happy Jak nie jesteś we branży to po co Ci koszty produkcyjne??? A tak na marginesie gdybyś nie był taki leniwy i przeczytał wcześniejsze / znacznie!!! / posty to byś wiedział jakie były koszty wyprodukowania , a podstawiając aktualne ceny paszy itp. możesz sam sobie łatwo obliczyć ile kosztuje wyprodukowanie 1 kg. ptak . Ale najlepiej to wybuduj sobie budę 1500m2 za jakieś 900tys. PLN , kup wyposażenie za 150 tys. PLN i módl się żeby była dobra cena Very Happy Very Happy Very Happy

No dobra Brojlerku. Tzn. producenci kurczaków stanowią swoistą lożę masońską i pary na zewnętrz nie puszczą Laughing Aż taki głupi nie jestem aby budować halę za 1 mln i odrabiać ją 20 lat. Tyle, że ciemnoty nie wciskaj. Wyposażenie oczywiście może kosztować 150 tysiów, a jak wysokiej klasy to jeszcze więcej, ale koszty budowy to chyba nawet jak na obecne czasy mocno przesadziłeś, choć ogrodnikiem nie jesteś Very Happy Szczerze mówiąc mam stary budyneczek po dziadku (około 500 m2) i chciałbym w cieplejszym okresie odchować trochę kurczaków na własne potrzeby, sprzedać po znajomych i resztę do ubojni. W budynek nic bym nie inwestował bo kiedyś były w nim kurczaki choć stan wyposażenia z epoki kamienia łupanego. Dodatkowe kilkaset sztuk w roku rynku Wam nie popsuje ale i tak pewnie zachowacie milczenie.[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michał 24



Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 41
Skąd: Polska

PostWysłany: 21:51 Sro 4 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro na Kaszubach już 3.80
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łysy



Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 164
Skąd: Gmina Ostróda

PostWysłany: 20:48 Sro 4 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
I to jest dobra decyzja Very Happy Jak nie jesteś we branży to po co Ci koszty produkcyjne??? A tak na marginesie gdybyś nie był taki leniwy i przeczytał wcześniejsze / znacznie!!! / posty to byś wiedział jakie były koszty wyprodukowania , a podstawiając aktualne ceny paszy itp. możesz sam sobie łatwo obliczyć ile kosztuje wyprodukowanie 1 kg. ptak . Ale najlepiej to wybuduj sobie budę 1500m2 za jakieś 900tys. PLN , kup wyposażenie za 150 tys. PLN i módl się żeby była dobra cena Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]
No dobra Brojlerku. Tzn. producenci kurczaków stanowią swoistą lożę masońską i pary na zewnętrz nie puszczą Laughing Aż taki głupi nie jestem aby budować halę za 1 mln i odrabiać ją 20 lat. Tyle, że ciemnoty nie wciskaj. Wyposażenie oczywiście może kosztować 150 tysiów, a jak wysokiej klasy to jeszcze więcej, ale koszty budowy to chyba nawet jak na obecne czasy mocno przesadziłeś, choć ogrodnikiem nie jesteś Very Happy Szczerze mówiąc mam stary budyneczek po dziadku (około 500 m2) i chciałbym w cieplejszym okresie odchować trochę kurczaków na własne potrzeby, sprzedać po znajomych i resztę do ubojni. W budynek nic bym nie inwestował bo kiedyś były w nim kurczaki choć stan wyposażenia z epoki kamienia łupanego. Dodatkowe kilkaset sztuk w roku rynku Wam nie popsuje ale i tak pewnie zachowacie milczenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Yon



Dołączył: 19 Wrz 2005
Posty: 176
Skąd: Polska

PostWysłany: 20:32 Sro 4 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opolskie ZD - 3,35 netto

eska napisał:
malopolska srednio 3,9 netto ale tez zaczynaja marudzic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
2R



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 168
Skąd: POLSKA

PostWysłany: 15:48 Sro 4 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na jutro zamówienia są duże końcówka tygodnia to dobra sprzedaż , kurczaka mało, tuszka 5.85 6,10 netto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eska



Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 37
Skąd: malopolska

PostWysłany: 15:37 Sro 4 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malopolska srednio 3,9 netto ale tez zaczynaja marudzic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
An



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 237

PostWysłany: 13:44 Sro 4 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby - jeszcze dzisiaj 4,00 zł netto, ale ubojnie marudzą o zahamowaniu sprzedaży tuszki. Z drugiej strony mało żywca na rynku.Jak w innych rejonach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LESŁAW



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 32
Skąd: mazowsze

PostWysłany: 21:29 Wto 3 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ray napisał:
Przepraszam Leslaw. Troche zalatany jestem.Struga, Siniarzewo, Piecuch. Sa to nieduze ubojnie. Zreszta jest taki okres ze mozna bez problemu dostac w tydzien lub max dwa pieniadze. Uwaga znowu probuja zbic cena (jak to przy koncu tygodnia). Czy ktos ostatnio oddawal do Zalewa? Czy wyrabiaja sie w obiecywanych 36 dniach.Cene daja dobra - 4,2 netto, tyle ze ostatnio, jak im dalem, mocno przeciagneli mnie z platnosciami. A Ty Leslaw gdzie chcesz te kurniki wydzierzawic?

Witam Ray. Co do dzierzawy to najchetniej woj. oscienne mazowieckiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Ray



Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 123
Skąd: Kuj-pom

PostWysłany: 16:40 Wto 3 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam Leslaw. Troche zalatany jestem.Struga, Siniarzewo, Piecuch. Sa to nieduze ubojnie. Zreszta jest taki okres ze mozna bez problemu dostac w tydzien lub max dwa pieniadze. Uwaga znowu probuja zbic cena (jak to przy koncu tygodnia). Czy ktos ostatnio oddawal do Zalewa? Czy wyrabiaja sie w obiecywanych 36 dniach.Cene daja dobra - 4,2 netto, tyle ze ostatnio, jak im dalem, mocno przeciagneli mnie z platnosciami. A Ty Leslaw gdzie chcesz te kurniki wydzierzawic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brojler kurzy



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 1036
Skąd: Kaszuby

PostWysłany: 16:05 Wto 3 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łysy napisał:
Zgodnie z moimi oczekiwaniami nikt nie zdradził mi orientacyjnych kosztów tuczu 1 kg brojlerów, choć nie jestem w branży i być nie mam zamiaru. Chyba jednak kupię jakiś kurnik i sam się przekonam bo nikt nie zdradzi tej słodkiej tajemnicy Smile
I to jest dobra decyzja Very Happy Jak nie jesteś we branży to po co Ci koszty produkcyjne??? A tak na marginesie gdybyś nie był taki leniwy i przeczytał wcześniejsze / znacznie!!! / posty to byś wiedział jakie były koszty wyprodukowania , a podstawiając aktualne ceny paszy itp. możesz sam sobie łatwo obliczyć ile kosztuje wyprodukowanie 1 kg. ptak . Ale najlepiej to wybuduj sobie budę 1500m2 za jakieś 900tys. PLN , kup wyposażenie za 150 tys. PLN i módl się żeby była dobra cena Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
StaśStaś



Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 40
Skąd: Śląskie

PostWysłany: 13:46 Wto 3 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRUNO napisał:
Witam!Jaka cena na Śląsku i Małopolsce.

Sprzedaję jutro po 4 netto.
Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LESŁAW



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 32
Skąd: mazowsze

PostWysłany: 13:42 Wto 3 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ray napisał:
Sprzedaje na kujawach - cena ustalona na poniedzialek,wtorek 3,95 netto. Troche mniej niz 4 zlote ale pieniadze pewne i w tygodniu czasu. Nie wiem czy mozna bedzie wiecej w przyszlym tygodniu uzyskac.Okaze sie w poniedzialek.Podobno siadlo troche ale duzo zalezy od tego jak bedziemy trzymac cene.

RAY . Do ktorej ubojni oddawales na Kujawach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Łysy



Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 164
Skąd: Gmina Ostróda

PostWysłany: 12:55 Wto 3 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z moimi oczekiwaniami nikt nie zdradził mi orientacyjnych kosztów tuczu 1 kg brojlerów, choć nie jestem w branży i być nie mam zamiaru. Chyba jednak kupię jakiś kurnik i sam się przekonam bo nikt nie zdradzi tej słodkiej tajemnicy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BRUNO



Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 64
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 09:24 Wto 3 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!Jaka cena na Śląsku i Małopolsce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tadek



Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 297
Skąd: Kaszuby

PostWysłany: 18:11 Pon 2 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farmer napisał:
Witam ! Smile Jaka cena żywca.. na Kaszubach... Pozdrawiam. Smile
Kaszuby-4 netto
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
farmer



Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 62
Skąd: pomorskie

PostWysłany: 17:32 Pon 2 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ! Smile Jaka cena żywca.. na Kaszubach... Pozdrawiam. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
farmer



Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 62
Skąd: pomorskie

PostWysłany: 17:31 Pon 2 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ! Smile Jaka cena żywca.. na Kaszubach... Pozdrawiam. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
METAN



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 439

PostWysłany: 15:29 Pon 2 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
prawda promocja to byla pod koniec roku po 2 zl....teraz niech nie zmyslaja wogole mieso nawet wieprzowe idzie do gory poprostu brakuje wszystkiego...dzis w nocy sprzedaje po 4zl + Vat....


walczcie odważniej, dziś na Wlkp.uzgadniano cenę 4,2 netto na ubój czwartkowy z przedpłatą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ksiaze



Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 862

PostWysłany: 14:41 Pon 2 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawda promocja to byla pod koniec roku po 2 zl....teraz niech nie zmyslaja wogole mieso nawet wieprzowe idzie do gory poprostu brakuje wszystkiego...dzis w nocy sprzedaje po 4zl + Vat....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
2R



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 168
Skąd: POLSKA

PostWysłany: 11:29 Pon 2 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę straszą że drogo, że hurtownie się buntują , że zakłady rozbioru bojkotują !!!........................... a za chwilę biorą na potęgę!!!!!
Nie wymiękać jak ktoś kupuje bób po 18 zł za kg to i za kurę w sklepie może 8,5 zapłacić !!! promocja się skończyła.

Czy ktoś wie co je bób??? Laughing Wink Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2186, 2187, 2188 ... 2293, 2294, 2295  Następny
Strona 2187 z 2295

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach