Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Sam piszesz ile zarabiają handlarze co ciebie to obchodzi licz ile ty zarobisz, a jak uważasz że oni zarabiają takie kokosy droga wolna kto ci broni handlować, nie musisz produkować a i mniej jaja na rynku jak się kilku na sam handel poprzerzuca

 

Wytłumacz mi skoro na handlu nie ma tyle roboty, nie ma kosztów i większy zarobek to po co to robisz po co produkujesz ?

Czy Ty chłopie naprawdę masz problem ze ZROZUMIENIEM tego co czytasz ?

Przeanalizuj raz jeszcze uważnie moje posty, a będziesz wiedział, że od dawna już mam dosyć mocno ograniczoną produkcję i że są miesiące, w których sprzedaję więcej cudzego niż swojego towaru. Pisałem o tym nie raz.

 

Weź może sobie to wydrukuj i powieś w ramce gdzieś nad biurkiem, żebym nie musiał Ci tego po raz n-ty powtarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

 

Wytłumacz mi skoro na handlu nie ma tyle roboty, nie ma kosztów i większy zarobek to po co to robisz po co produkujesz ?

 

Bo do handlu nie ręce a tęgi łeb potrzebny. Po to na świecie są różne zawody aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. A malkontenctwo istnieje od zarania dziejów.

 

niach niach niach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam piszesz ile zarabiają handlarze co ciebie to obchodzi licz ile ty zarobisz, a jak uważasz że oni zarabiają takie kokosy droga wolna kto ci broni handlować, nie musisz produkować a i mniej jaja na rynku jak się kilku na sam handel poprzerzuca

 

Wytłumacz mi skoro na handlu nie ma tyle roboty, nie ma kosztów i większy zarobek to po co to robisz po co produkujesz ?

Czy Ty chłopie naprawdę masz problem ze ZROZUMIENIEM tego co czytasz ?

Przeanalizuj raz jeszcze uważnie moje posty, a będziesz wiedział, że od dawna już mam dosyć mocno ograniczoną produkcję i że są miesiące, w których sprzedaję więcej cudzego niż swojego towaru. Pisałem o tym nie raz.

 

Weź może sobie to wydrukuj i powieś w ramce gdzieś nad biurkiem, żebym nie musiał Ci tego po raz n-ty powtarzać.

 

Posłuchaj odkąd tu jestem ty ty ciągle narzekasz, cały czas jesteś skrzywdzony, więc po raz kolejny ci piszę uważasz że handlarze maja tak dobrze to zostaw w pizd.... tą fermę i weź się za samo handlowanie nikt ci nie broni, tylko przestań się ciągle mazać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj odkąd tu jestem ty ty ciągle narzekasz, cały czas jesteś skrzywdzony, więc po raz kolejny ci piszę uważasz że handlarze maja tak dobrze to zostaw w pizd.... tą fermę i weź się za samo handlowanie nikt ci nie broni, tylko przestań się ciągle mazać

Dasz jakiś przykład ?

Rownie dobrze możesz napisać, że opowiadam o kosmitach. Twoje czepialstwo handlarzyku nie wnosi NIC, kompletnie NIC do dyskusji na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj odkąd tu jestem ty ty ciągle narzekasz, cały czas jesteś skrzywdzony, więc po raz kolejny ci piszę uważasz że handlarze maja tak dobrze to zostaw w pizd.... tą fermę i weź się za samo handlowanie nikt ci nie broni, tylko przestań się ciągle mazać

Dasz jakiś przykład ?

Rownie dobrze możesz napisać, że opowiadam o kosmitach. Twoje czepialstwo handlarzyku nie wnosi NIC, kompletnie NIC do dyskusji na tym forum.

 

 

Za to Ty yoyo wnosisz tyle ze hej.

 

Kiedy podałeś choćby ceny xl, L, m?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj odkąd tu jestem ty ty ciągle narzekasz, cały czas jesteś skrzywdzony, więc po raz kolejny ci piszę uważasz że handlarze maja tak dobrze to zostaw w pizd.... tą fermę i weź się za samo handlowanie nikt ci nie broni, tylko przestań się ciągle mazać

Dasz jakiś przykład ?

Rownie dobrze możesz napisać, że opowiadam o kosmitach. Twoje czepialstwo handlarzyku nie wnosi NIC, kompletnie NIC do dyskusji na tym forum.

 

 

Za to Ty yoyo wnosisz tyle ze hej.

 

Kiedy podałeś choćby ceny xl, L, m?

29 lipca.

Zaraz po tym, rozgorzała dyskusja, że 30 gr. to za dużo dla hodowców, i że bardziej uczciwą ceną "dla każdego" będzie 28 gr. za l-kę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj odkąd tu jestem ty ty ciągle narzekasz, cały czas jesteś skrzywdzony, więc po raz kolejny ci piszę uważasz że handlarze maja tak dobrze to zostaw w pizd.... tą fermę i weź się za samo handlowanie nikt ci nie broni, tylko przestań się ciągle mazać

Dasz jakiś przykład ?

Rownie dobrze możesz napisać, że opowiadam o kosmitach. Twoje czepialstwo handlarzyku nie wnosi NIC, kompletnie NIC do dyskusji na tym forum.

 

 

Za to Ty yoyo wnosisz tyle ze hej.

 

Kiedy podałeś choćby ceny xl, L, m?

29 lipca.

Zaraz po tym, rozgorzała dyskusja, że 30 gr. to za dużo dla hodowców, i że bardziej uczciwą ceną "dla każdego" będzie 28 gr. za l-kę.

 

 

yoyo ale Ty jestes blyskotliwy. faktycznie wysililes sie tekstem L-0,31 kiedyś przetrwórstwo 2,90

 

zadam w takim razie pytanie moze nieco inaczej

 

ile razy w tym roku podales komplet cen za jajka i jaki procent twojego marudzenia to stanowilo (czyt. na ile postow ktorej piszesz podajesz cene, a na ile marudzisz o produkcji)

 

strzelam 1/150 cena

130/150 marudzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku nie wiem czy 3 razy zdarzyles podac ceny w tym ani razu kompletu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiaczku, jak narazie to Ty marudzisz i to od kilku ładnych postów wstecz.

 

L-ka 0.30-0.32

M-ka 0.24

 

Po tyle kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku, jak narazie to Ty marudzisz i to od kilku ładnych postów wstecz.

 

L-ka 0.30-0.32

M-ka 0.24

 

Po tyle kupuję.

2a - 0,20

1B - 0,23

1A - 0,28

Po tyle na ten tydzień. Pod koniec zeszłego tygodnia kupiłem 1A po 0,29 bo potrzebowałem.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku, jak narazie to Ty marudzisz i to od kilku ładnych postów wstecz.

 

L-ka 0.30-0.32

M-ka 0.24

 

Po tyle kupuję.

 

Święty Mikołaj normalnie. Jak bym miał kurnik to do palety dorzuciłbym Tobie skrzynkę wódki. Ja kupuje bez gratisów ale w dobrej cenie.

 

1A - 0,28

1B - 0,24

2A - 0,22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam oryginalne gniazda automatyczne jensena kompletne ze sterowaniem

1 zestaw dł. 81 m

2 zestaw dł. 54 m

cena 600zł/mb

do każdego zestawu ruszta plastikowe kompletne z boczkami w cenie 40zł /mk

sprawdzone na własnej fermie bezawaryjne

 

tel.605267898

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku, jak narazie to Ty marudzisz i to od kilku ładnych postów wstecz.

 

L-ka 0.30-0.32

M-ka 0.24

 

Po tyle kupuję.

 

Święty Mikołaj normalnie. Jak bym miał kurnik to do palety dorzuciłbym Tobie skrzynkę wódki. Ja kupuje bez gratisów ale w dobrej cenie.

 

1A - 0,28

1B - 0,24

2A - 0,22

 

To są dokładnie ceny średnio- rynkowe obowiązujące na większości ferm.

FARMERKA jak tam? Detal stanął czy nie stanął czy koniec miesiąca ? Aaaa nie początek końca miesiąca 😁😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku, jak narazie to Ty marudzisz i to od kilku ładnych postów wstecz.

 

L-ka 0.30-0.32

M-ka 0.24

 

Po tyle kupuję.

 

Święty Mikołaj normalnie. Jak bym miał kurnik to do palety dorzuciłbym Tobie skrzynkę wódki. Ja kupuje bez gratisów ale w dobrej cenie.

 

1A - 0,28

1B - 0,24

2A - 0,22

 

To są dokładnie ceny średnio- rynkowe obowiązujące na większości ferm.

FARMERKA jak tam? Detal stanął czy nie stanął czy koniec miesiąca ? Aaaa nie początek końca miesiąca 😁😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cisza cenowa dlaczego? A no dlatego ze chcieli sie zesr..

Z ceną a teraz detal stoi ,totalny brak zejścia!!!

A co Ty byś chcial mieć ruch jak w listopadzie ?

Ceny stabilne.

IIa 0.22

Ib 0.24

Ia 0.28

Duża S 0.34

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cisza cenowa dlaczego? A no dlatego ze chcieli sie zesr..

Z ceną a teraz detal stoi ,totalny brak zejścia!!!

A jak jako byłoby po 16 gr. to detal by nie stał ? Stalby dokładnie tak jak teraz. Ruch na sklepach nie jest zależny od ceny jajka w hurcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cisza cenowa dlaczego? A no dlatego ze chcieli sie zesr..

Z ceną a teraz detal stoi ,totalny brak zejścia!!!

A jak jako byłoby po 16 gr. to detal by nie stał ? Stalby dokładnie tak jak teraz. Ruch na sklepach nie jest zależny od ceny jajka w hurcie.

 

 

Taaaa w ogóle nie jest ważny. Tak samo nie jest wazny ruch w przetwórstwie, exporcie itd

Yoyo serio może nie pisz nic bo to zakrawa już o komedie.

Co w takim razie hurt robi z jajkiem? Wymienia między sobą aż później wywala palety do lasy jak to ostatnio było tutaj pisane ?

Nie mogę z Ciebie stary.

Właśnie dlatego wyhamowała cena bo Belgia wszystkiego nie wciągnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cisza cenowa dlaczego? A no dlatego ze chcieli sie zesr..

Z ceną a teraz detal stoi ,totalny brak zejścia!!!

A jak jako byłoby po 16 gr. to detal by nie stał ? Stalby dokładnie tak jak teraz. Ruch na sklepach nie jest zależny od ceny jajka w hurcie.

 

Mój ty mistrzu handlu i produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cisza cenowa dlaczego? A no dlatego ze chcieli sie zesr..

Z ceną a teraz detal stoi ,totalny brak zejścia!!!

A co Ty byś chcial mieć ruch jak w listopadzie ?

Ceny stabilne.

IIa 0.22

Ib 0.24

Ia 0.28

Duża S 0.34

pzdr

 

M 0,23-0,24 Ib 0,25-0,26 L 0,30-32 XL ( na kartki )

 

Towaru brak.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cisza cenowa dlaczego? A no dlatego ze chcieli sie zesr..

Z ceną a teraz detal stoi ,totalny brak zejścia!!!

A jak jako byłoby po 16 gr. to detal by nie stał ? Stalby dokładnie tak jak teraz. Ruch na sklepach nie jest zależny od ceny jajka w hurcie.

 

 

Taaaa w ogóle nie jest ważny. Tak samo nie jest wazny ruch w przetwórstwie, exporcie itd

Yoyo serio może nie pisz nic bo to zakrawa już o komedie.

Co w takim razie hurt robi z jajkiem? Wymienia między sobą aż później wywala palety do lasy jak to ostatnio było tutaj pisane ?

Nie mogę z Ciebie stary.

Właśnie dlatego wyhamowała cena bo Belgia wszystkiego nie wciągnie

 

 

Te 4 mln. to po mojemu trochę za mało na taki wzrost na krajowym rynku. Coś się jeszcze wydarzyło o czym nie wiemy.

 

 

Tak czy siak, opłaciło się zredukować obsady na lato. Dzięki temu wszyscy zarabiamy.Mam nadzieję że w przyszłym roku nie zje innych pazerność i wykażą trochę rozsądku jak to miało w tym roku miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym tak chciał boje się, ze będzie jak zwykle. Cena pójdzie do 40gr. za L, i każdy napcha kur do obiektu ile tylko wejdzie. Obym się mylił.

 

L - 32

M - 26

 

 

 

Cisza cenowa dlaczego? A no dlatego ze chcieli sie zesr..

Z ceną a teraz detal stoi ,totalny brak zejścia!!!

A jak jako byłoby po 16 gr. to detal by nie stał ? Stalby dokładnie tak jak teraz. Ruch na sklepach nie jest zależny od ceny jajka w hurcie.

 

 

Taaaa w ogóle nie jest ważny. Tak samo nie jest wazny ruch w przetwórstwie, exporcie itd

Yoyo serio może nie pisz nic bo to zakrawa już o komedie.

Co w takim razie hurt robi z jajkiem? Wymienia między sobą aż później wywala palety do lasy jak to ostatnio było tutaj pisane ?

Nie mogę z Ciebie stary.

Właśnie dlatego wyhamowała cena bo Belgia wszystkiego nie wciągnie

 

 

Te 4 mln. to po mojemu trochę za mało na taki wzrost na krajowym rynku. Coś się jeszcze wydarzyło o czym nie wiemy.

 

 

Tak czy siak, opłaciło się zredukować obsady na lato. Dzięki temu wszyscy zarabiamy.Mam nadzieję że w przyszłym roku nie zje innych pazerność i wykażą trochę rozsądku jak to miało w tym roku miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Misio zgodnie z tym co pisałam nowy miesiąc i ruch wrócił magazyny puste i u nas i u sąsiadów na bieżąco. Jak na tę porę roku i tę temperaturę to naprawdę nie można narzekać . A co będzie jak się zrobi chłodniej i wszyscy wrócą z wakacji ? To może być ciekawy rok .Choć myślę ,że nie takiej odpowiedzi oczekiwałeś . Jeszcze musisz trochę poczekać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego Misio zgodnie z tym co pisałam nowy miesiąc i ruch wrócił magazyny puste i u nas i u sąsiadów na bieżąco. Jak na tę porę roku i tę temperaturę to naprawdę nie można narzekać . A co będzie jak się zrobi chłodniej i wszyscy wrócą z wakacji ? To może być ciekawy rok .Choć myślę ,że nie takiej odpowiedzi oczekiwałeś . Jeszcze musisz trochę poczekać .

 

A wzięłaś pod uwagę S-ke której nie jest mało i przejdzie w M, po za tym nie wszyscy wyjeżdżają na wakacje za granice, dużo więcej Polaków rozjeżdża się po kraju

 

P.S. Mając na uwadze zdolności co do planowania sprzedaży u niektórych, to może lepiej pisać że będzie tragedia

 

P.S.II Przed nami długi weekend, tylko nie pękać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...