Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

i uwaga uwaga

 

będzie korekta w dół

 

potwierdzona dostawa na piątek

2a-0,20

1B-0,22

1A-0,26

0- 0,30

XL-0,34

 

M10-0,23

L10-0,27

XL10-0,35

 

chyba się trochę przeholowało z ceną

 

BELGIA- 3,80/kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty, dubel. Znowu masz problem z czytaniem ?

Miś wypisuje farmazony przy okazji ubliżając innym od "zaburzonych" to chyba należy na to zareagować.

 

A Ty po ile wstawiasz m-kę na sklepy ? Też po 55 groszy ?

 

Ty mazepa ja nie handluje w detalu to raz a dwa to z ciebie taki szeryf i reagujesz jak ktoś pisze farmazony czy tylko wtedy jak chcesz komuś dokopać ?

Nie ciołku. Reaguje na posty skierowane personalnie w moją stronę. Gdybyś nie zauważył, to właśnie ja zostalem przez naszego forumowego Pana Profesora Ekonomii nazwany "zaburzonym".

 

Poza tym, nie wiedziałem, że przypomnienie czyjegoś wpisu sprzed 2 miesięcy jest czymś nagannym.

 

a tak swoją drogą mój ty zaburzony to 2 msce temu L nie była po 0,18 z tego co kojarzę a tak chwilę temu stwierdziłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpiękniejsze yoyo z tego wszystkiego jest jak się patrzę na półeczkę i moje jajeczka sobie stoją np. po 6,50 a obok jakiegoś idioty po 4,49.

super uczucie. polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnio sklep o powierzchni ok 200m2 przerobi ok. 5 kartonów (nie mówię o sieciach bo na ich rzecz spadła właśnie sprzedaż w pojedyńczych samoobsługowych ktore pamietam jak szarpały po 20-30 na tydzień)

zazwyczaj jest kilku dostawców.

ja dwa kartony, drugi dwa, trzeci jeden

 

i jak można wozić L10 po 0,36 >>>???<<<< i robić ku... jeszcze zwroty

 

ale ok- więcej dla mnie będzie, bo długo nie wytrzymają

 

no i dla jajecznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty, dubel. Znowu masz problem z czytaniem ?

Miś wypisuje farmazony przy okazji ubliżając innym od "zaburzonych" to chyba należy na to zareagować.

 

A Ty po ile wstawiasz m-kę na sklepy ? Też po 55 groszy ?

 

Ty mazepa ja nie handluje w detalu to raz a dwa to z ciebie taki szeryf i reagujesz jak ktoś pisze farmazony czy tylko wtedy jak chcesz komuś dokopać ?

Nie ciołku. Reaguje na posty skierowane personalnie w moją stronę. Gdybyś nie zauważył, to właśnie ja zostalem przez naszego forumowego Pana Profesora Ekonomii nazwany "zaburzonym".

 

Poza tym, nie wiedziałem, że przypomnienie czyjegoś wpisu sprzed 2 miesięcy jest czymś nagannym.

 

 

Z tymi zaburzeniami to może i racja, mazepa wyzywa innych a pisze ze to jego wyzywają w psychologi nazywają to projekcją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i uwaga uwaga

 

będzie korekta w dół

 

potwierdzona dostawa na piątek

2a-0,20

1B-0,22

1A-0,26

0- 0,30

XL-0,34

 

M10-0,23

L10-0,27

XL10-0,35

 

chyba się trochę przeholowało z ceną

 

BELGIA- 3,80/kg

 

Kol poczekaj trochę z tą obniżką ja nic nie opuszczam na razie

 

L 28-30

M 22-24

S indywidualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty, dubel. Znowu masz problem z czytaniem ?

Miś wypisuje farmazony przy okazji ubliżając innym od "zaburzonych" to chyba należy na to zareagować.

 

A Ty po ile wstawiasz m-kę na sklepy ? Też po 55 groszy ?

 

Ty mazepa ja nie handluje w detalu to raz a dwa to z ciebie taki szeryf i reagujesz jak ktoś pisze farmazony czy tylko wtedy jak chcesz komuś dokopać ?

Nie ciołku. Reaguje na posty skierowane personalnie w moją stronę. Gdybyś nie zauważył, to właśnie ja zostalem przez naszego forumowego Pana Profesora Ekonomii nazwany "zaburzonym".

 

Poza tym, nie wiedziałem, że przypomnienie czyjegoś wpisu sprzed 2 miesięcy jest czymś nagannym.

 

 

Z tymi zaburzeniami to może i racja, mazepa wyzywa innych a pisze ze to jego wyzywają w psychologi nazywają to projekcją

Tak ciołku. A wiesz dlaczego jesteś ciołkiem ? Bo ze wszystkich dzisiejszych postów zrozumiałeś tylko to, kto kogo i jak nazwał.

Akurat to, że mitoman miasiaczek nazwał mnie "zaburzonym" to mi wisi i powiewa. Zwróciłem na to Twoją uwagę tylko i wyłącznie dlatego bo inaczej nie byłbyś wstanie zauważyć, że posty na które "zareagowałem" były skierowane do mnie. A to z kolei było potrzebne, aby odpowiedzieć na Twoje poprzednie bezmyślne pytanie.

 

A po drugie ciołku- wchodzisz na forum o drobiarstwie i to PODOBNO jako producent i zaczynasz dyskusję zupełnie o niczym, kompletnie pomijając fakt, że właśnie handlarz napisał Ci prosto w oczy, jak robi z Ciebie, PODOBNO producenta, już nie zwykłego ciołka lecz kompletnego CIULA.

 

Sprzedajesz m-kę po 0.24 i ile Ci z tego zostaje w kieszeni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty, dubel. Znowu masz problem z czytaniem ?

Miś wypisuje farmazony przy okazji ubliżając innym od "zaburzonych" to chyba należy na to zareagować.

 

A Ty po ile wstawiasz m-kę na sklepy ? Też po 55 groszy ?

 

Ty mazepa ja nie handluje w detalu to raz a dwa to z ciebie taki szeryf i reagujesz jak ktoś pisze farmazony czy tylko wtedy jak chcesz komuś dokopać ?

Nie ciołku. Reaguje na posty skierowane personalnie w moją stronę. Gdybyś nie zauważył, to właśnie ja zostalem przez naszego forumowego Pana Profesora Ekonomii nazwany "zaburzonym".

 

Poza tym, nie wiedziałem, że przypomnienie czyjegoś wpisu sprzed 2 miesięcy jest czymś nagannym.

 

 

Z tymi zaburzeniami to może i racja, mazepa wyzywa innych a pisze ze to jego wyzywają w psychologi nazywają to projekcją

Tak ciołku. A wiesz dlaczego jesteś ciołkiem ? Bo ze wszystkich dzisiejszych postów zrozumiałeś tylko to, kto kogo i jak nazwał.

Akurat to, że mitoman miasiaczek nazwał mnie "zaburzonym" to mi wisi i powiewa. Zwróciłem na to Twoją uwagę tylko i wyłącznie dlatego bo inaczej nie byłbyś wstanie zauważyć, że posty na które "zareagowałem" były skierowane do mnie. A to z kolei było potrzebne, aby odpowiedzieć na Twoje poprzednie bezmyślne pytanie.

 

A po drugie ciołku- wchodzisz na forum o drobiarstwie i to PODOBNO jako producent i zaczynasz dyskusję zupełnie o niczym, kompletnie pomijając fakt, że właśnie handlarz napisał Ci prosto w oczy, jak robi z Ciebie, PODOBNO producenta, już nie zwykłego ciołka lecz kompletnego CIULA.

 

Sprzedajesz m-kę po 0.24 i ile Ci z tego zostaje w kieszeni ?

 

Mazepa ty to jesteś gość a jaki przebiegły normalnieje zawstydzasz mnie, ale dlaczego odrazu ciolku, ciulu gdzie twoja kultura osobista i jeszcze jedno który to handlarz tak mnie znokautował prosto w oczy przez internet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty, dubel. Znowu masz problem z czytaniem ?

Miś wypisuje farmazony przy okazji ubliżając innym od "zaburzonych" to chyba należy na to zareagować.

 

A Ty po ile wstawiasz m-kę na sklepy ? Też po 55 groszy ?

 

Ty mazepa ja nie handluje w detalu to raz a dwa to z ciebie taki szeryf i reagujesz jak ktoś pisze farmazony czy tylko wtedy jak chcesz komuś dokopać ?

Nie ciołku. Reaguje na posty skierowane personalnie w moją stronę. Gdybyś nie zauważył, to właśnie ja zostalem przez naszego forumowego Pana Profesora Ekonomii nazwany "zaburzonym".

 

Poza tym, nie wiedziałem, że przypomnienie czyjegoś wpisu sprzed 2 miesięcy jest czymś nagannym.

 

 

Z tymi zaburzeniami to może i racja, mazepa wyzywa innych a pisze ze to jego wyzywają w psychologi nazywają to projekcją

Tak ciołku. A wiesz dlaczego jesteś ciołkiem ? Bo ze wszystkich dzisiejszych postów zrozumiałeś tylko to, kto kogo i jak nazwał.

Akurat to, że mitoman miasiaczek nazwał mnie "zaburzonym" to mi wisi i powiewa. Zwróciłem na to Twoją uwagę tylko i wyłącznie dlatego bo inaczej nie byłbyś wstanie zauważyć, że posty na które "zareagowałem" były skierowane do mnie. A to z kolei było potrzebne, aby odpowiedzieć na Twoje poprzednie bezmyślne pytanie.

 

A po drugie ciołku- wchodzisz na forum o drobiarstwie i to PODOBNO jako producent i zaczynasz dyskusję zupełnie o niczym, kompletnie pomijając fakt, że właśnie handlarz napisał Ci prosto w oczy, jak robi z Ciebie, PODOBNO producenta, już nie zwykłego ciołka lecz kompletnego CIULA.

 

Sprzedajesz m-kę po 0.24 i ile Ci z tego zostaje w kieszeni ?

 

Mazepa ty to jesteś gość a jaki przebiegły normalnieje zawstydzasz mnie, ale dlaczego odrazu ciolku, ciulu gdzie twoja kultura osobista i jeszcze jedno który to handlarz tak mnie znokautował prosto w oczy przez internet

Skoro ja zostałem mazepą to Ty możesz być ciołkiem. A Ciula z Ciebie robi z nie tylko Misio... Dlaczego ? Domyśl się. Ale jeśli nie zalapałeś do tej pory, to znaczy że prawdopodobnie już się nie domyślisz.... albo kompletnie nie masz nic wspólnego z produkcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uwaga uwaga uwaga

 

HIT NAD HITY !

 

Cukiernia gdzieś w Polsce- zużycie średnio 90-120 jajek na tydzień czasami na dwa.

Za ile Pan X wozi towar ?

1B- 0,25 netto !!!

A kto jest tym Panem X ? Producent który dyma 200km

 

Świat się kończy

 

To ja znam lepszego gościa. Handlarz bierze od niego jajko i z zyskiem sprzedaje na takie właśnie punkty M po 0,22 netto !!!

 

Gdzie tu logika, nie mówiąc o biznesie !!!

 

Świat się kończy i ten hodowca chyba też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak, nie chce absorbować tego forum chodź pewnie inni maja niezły ubaw, jak możesz to tylko pokaż gdzie prosto w oczy napisał mi ze jestem ciulem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w temacie:

 

M - 0,23

L - 0,28

 

tak kupuję jak potrzebuję. Towar sprawdzony, nieprzechodzony (świeże jaja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci tak, nie chce absorbować tego forum chodź pewnie inni maja niezły ubaw, jak możesz to tylko pokaż gdzie prosto w oczy napisał mi ze jestem ciulem ?

Absolutnie nic takiego nie napisałem. Czytaj ze zrozumieniem.

Zresztą ferma1 poniekąd wyjaśnił sytuację.

 

Raz jeszcze zadam Ci pytanie:

Podobno sprzedajesz dzisiaj M-kę po 24 grosze. Ile z tego zostaje Ci w kieszeni ?

 

Pytam Cię o to nie dlatego, że jestem ciekawy ile zarabiasz, czy żebym chciał zaglądać w Twoj portfel. Powód jest zupełnie inny.

 

Jak odpowiesz, zadam Ci kolejne pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci tak, nie chce absorbować tego forum chodź pewnie inni maja niezły ubaw, jak możesz to tylko pokaż gdzie prosto w oczy napisał mi ze jestem ciulem ?

Absolutnie nic takiego nie napisałem. Czytaj ze zrozumieniem.

Zresztą ferma1 poniekąd wyjaśnił sytuację.

 

Raz jeszcze zadam Ci pytanie:

Podobno sprzedajesz dzisiaj M-kę po 24 grosze. Ile z tego zostaje Ci w kieszeni ?

 

Pytam Cię o to nie dlatego, że jestem ciekawy ile zarabiasz, czy żebym chciał zaglądać w Twoj portfel. Powód jest zupełnie inny.

 

Jak odpowiesz, zadam Ci kolejne pytanie.

 

Upadłeś na głowę bedziesz mnie przepytywał chyba bóg cię opuścił i nie pal głupa już zresztą któryś raz, napisałeś że „ handlarz napisał Ci prosto w oczy, jak robi z Ciebie, PODOBNO producenta, już nie zwykłego ciołka lecz kompletnego CIULA.

” pokarz gdzie prosto w oczy napisał mi ze robi ze mnie ciula ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoyo proszę mi tu nic nie imputowac. Akurat lubie Dubelka i nic do niego nie mam, no raczej rzeczowo pisze i mówi. I nie on jeden.

 

Ty natomiast masz handlarzofobie i misiofobie a i ze względu na wieczna dokładkę produkcjofobie.

 

SSRI albo relanium zostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby ci podać ile zarabiam przy 24 gr za jajo to musiał bym zamyknąć cały okres chowu i podliczyć wszystkie zmienne dobrze wiesz ze to bardzo trudno policzyć ale jeżeli kury pojadą do ubojni kiedy ja zdecyduje to napewno nie dokładam chyba ze policzę postawienie kurnika wraz z wyposażeniem jako koszt otrzymania jaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie sieci szykują dużą promocję nie tylko na zeszyty ale na jaja , a co do Belgii to zapotrzebowanie się dopiero rozwija .

Duże pakownie już sobie zaklepują jaja i mówią familki będzie potrzeba

Więc zobaczymy co będzie się działo bo S-ką tego raku L nie uzupełnimy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kurki nioski rasy Novogen Brown Classic wiek 16 tygodni 3000 szt. odchów właścicielski na wolierze. Tel: 500-028-715

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza ? ceny się ustabilizowały zejście bardzo dobre , każdy wyciska ile może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cena idzie do góry to co chwilę nowe posty że łooo jak drożeje, podawanie 0,32 gdy rynek ledwo 0,28 zaakceptował.

A gdy cisza... to domyśl się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak cena idzie do góry to co chwilę nowe posty że łooo jak drożeje, podawanie 0,32 gdy rynek ledwo 0,28 zaakceptował.

A gdy cisza... to domyśl się

Jak się nic nie dzieje to po co pisać?

Cóż za teorie spiskowe się tutaj szerzą. U mnie ceny bez zmian. Towaru mimo krótkiego tygodnia ledwo starcza. Niektórzy podobno dokupują. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być spokojny tydzień jak jeden dzień handlu ucieka i siłą rzeczy trzeba punkty z czwartku przenieść na inny dzień, więc normalne że z początku tygodnia jest większe ssanie na jajco. Przed nami długi weekend i zobaczymy co dalej.

Żadne teorie spiskowe, wystarczy poczytać tutaj trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...