Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze raz, bo widzę, że masz kłopoty z pamięcią:

 

PostWysłany: 12:10 Sro 14 Sie 2019

0,32 netto to płacą sklepy za L zapakowaną. Fermy już oddają nawet za 0,27. To o 0,02gr niżej niż jeszcze w poniedziałek.

 

Jesteś pewien, że tego NIE napisałeś i jest tylko "mój wymysł" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz, bo widzę, że masz kłopoty z pamięcią:

 

PostWysłany: 12:10 Sro 14 Sie 2019

0,32 netto to płacą sklepy za L zapakowaną. Fermy już oddają nawet za 0,27. To o 0,02gr niżej niż jeszcze w poniedziałek.

 

Jesteś pewien, że tego NIE napisałeś i jest tylko "mój wymysł" ?

 

No cymbał jednak... Tak jak myślałem. Gdzie tam jest napisane, że dla mnie płacą?

 

Już raz odpisałem tobie w tej kwestii. Poniżej konwersacja:

 

nie wiem kto płaci 0,32

 

przy całych samochodach normalna w tej chwili cena na większości ferm to 0,28 za L i 22-24 za M

 

0,32 netto to płacą sklepy za L zapakowaną. Fermy już oddają nawet za 0,27. To o 0,02gr niżej niż jeszcze w poniedziałek.

No to do slabych sklepów wstawiasz.

 

A w życiu w takiej cenie nie oddam do sklepu. Natomiast sam dobrze wiesz, że tacy są. I znasz ich z imienia i nazwiska. Na opakowaniu opisani darczyńcy.

 

Trenuj pamięć, bo zginiesz w biznesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusję doskonale pamiętam i mogę jedynie dodać, żeś sam cymbał.

Jak to było ?

 

Pierwsze słyszę. Ale podobno ludzie więcej o nas wiedzą niż my sami o sobie.

I pewnie dlatego jajeczny wie, po ile wstawiają inni.

Dlaczego "chwalisz się" cudzymi cenami, a nie podasz swoich ? Boisz się, że hodowcy, którzy zaglądają tu na forum dowiedzą się ile zarabiasz na ich jajku ?

 

Ceny L-ki na sklep to od 0.45 zł w górę. Cena, którą Ty podałeś, czyli 0.32 zł w paczce, to zwykłe biadolenie handlarza w celach zbijania ceny w hurcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dyskusję doskonale pamiętam i mogę jedynie dodać, żeś sam cymbał.

Jak to było ?

 

Pierwsze słyszę. Ale podobno ludzie więcej o nas wiedzą niż my sami o sobie.

I pewnie dlatego jajeczny wie, po ile wstawiają inni.

Dlaczego "chwalisz się" cudzymi cenami, a nie podasz swoich ? Boisz się, że hodowcy, którzy zaglądają tu na forum dowiedzą się ile zarabiasz na ich jajku ?

 

Ceny L-ki na sklep to od 0.45 zł w górę. Cena, którą Ty podałeś, czyli 0.32 zł w paczce, to zwykłe biadolenie handlarza w celach zbijania ceny w hurcie.

 

 

Z jajecznym się generalnie nie zgadzam, ale czy ty masz jakiś problem przy..piepszasz się do innych wyciągasz jakieś posty sprzed wieków, co ty chcesz udowodnić , zajmij się sobą .Człowieku jak będziesz patrzył tylko na innych nigdy nie będziesz usatysfakcjonowany, co ciebie obchodzi ile zarabia handlarz albo sąsiad przez płot ile ma klatek, czy to w jakikolwiek sposób wpływa na twoje zarobki ? Nie odpisuj mi tylko przemyśl sobie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przemyślałem. I wychodzi na to, że Ty faktycznie nie umiesz czytać, że zrozumieniem. Ten post "sprzed wieków" ma pięć dni.

A posta o "przy..piepszaniu się do innych" napisał gościu, który właśnie się do mnie przyp.eprzył.

 

Zauważyliście, że na tym forum w zasadzie zostali już tylko handlarze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Yoyo bo to miało być forum drobiarskie a stało się forum wzajemnej adoracji trzech handlarzy i już nawet na te bzdury nie chce się odpisywać, póki co ceny mimo weekendu , upału i grilli się trzymają magazyny puste ,jajko rozdysponowane do końca tygodnia .Nie spełniły się wróżby naszych rekinów biznesu .Pozdrawiam kolegów hodowców .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dyskusję doskonale pamiętam i mogę jedynie dodać, żeś sam cymbał.

Jak to było ?

 

Pierwsze słyszę. Ale podobno ludzie więcej o nas wiedzą niż my sami o sobie.

I pewnie dlatego jajeczny wie, po ile wstawiają inni.

Dlaczego "chwalisz się" cudzymi cenami, a nie podasz swoich ? Boisz się, że hodowcy, którzy zaglądają tu na forum dowiedzą się ile zarabiasz na ich jajku ?

 

Ceny L-ki na sklep to od 0.45 zł w górę. Cena, którą Ty podałeś, czyli 0.32 zł w paczce, to zwykłe biadolenie handlarza w celach zbijania ceny w hurcie.

 

 

Z jajecznym się generalnie nie zgadzam, ale czy ty masz jakiś problem przy..piepszasz się do innych wyciągasz jakieś posty sprzed wieków, co ty chcesz udowodnić , zajmij się sobą .Człowieku jak będziesz patrzył tylko na innych nigdy nie będziesz usatysfakcjonowany, co ciebie obchodzi ile zarabia handlarz albo sąsiad przez płot ile ma klatek, czy to w jakikolwiek sposób wpływa na twoje zarobki ? Nie odpisuj mi tylko przemyśl sobie to

 

w końcu jakiś wartościowy wpis na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie do rzeczy bo cena szykuję się do góry , pustki na magazynach nawet S nie ma

S-0,15 2B-0,19

m0,23

L-0,30 trzeba uważać co się kupuje bo taki syf potrafią wsadzić ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego "chwalisz się" cudzymi cenami, a nie podasz swoich ... ?

 

Yoyo jakbym podał ceny, w jakich sprzedaję to i tak byś nie uwierzył, a nie daj Boże byś jeszcze migotania przedsionków dostał. Pamiętaj taką zasadę mego handlu, o której już wcześniej pisałem: Im drożej kupuję tym więcej zarabiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy się wyprzedaje póki może- na poniedziałek M umówiona po 0.22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
każdy się wyprzedaje póki może- na poniedziałek M umówiona po 0.22

Tiaa, ....

bo od pierwszego września nie będzie mógł ? Ciekawa teoria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
każdy się wyprzedaje póki może- na poniedziałek M umówiona po 0.22

Tiaa, ....

bo od pierwszego września nie będzie mógł ? Ciekawa teoria.

 

No popatrz jak mało wiesz. Okazuje się, że jednak niektórzy nie mogą. Ograniczam od września dostawy o 50% i M zrobiła się raptem 0,20gr. O czymś to świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, ja kończę tydzień z pustym magazynem i do wtorku mam sprzedane jajko.

Spływają zamówienia dużo większe na export.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
każdy się wyprzedaje póki może- na poniedziałek M umówiona po 0.22

Tiaa, ....

bo od pierwszego września nie będzie mógł ? Ciekawa teoria.

 

No popatrz jak mało wiesz. Okazuje się, że jednak niektórzy nie mogą. Ograniczam od września dostawy o 50% i M zrobiła się raptem 0,20gr. O czymś to świadczy.

 

 

TO ograniczaj/ograniczajcie. Jak ktoś ma parcie na szkło to może się po 0,20 zgodzi moim zdaniem jest to błąd. Nikt jednak śledzący notowania na zachodzie nie będzie ceny opuszczać. U mnie towar schodzi może nie ma jakiegoś szaleństwa, ale schodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
każdy się wyprzedaje póki może- na poniedziałek M umówiona po 0.22

Tiaa, ....

bo od pierwszego września nie będzie mógł ? Ciekawa teoria.

 

No popatrz jak mało wiesz. Okazuje się, że jednak niektórzy nie mogą. Ograniczam od września dostawy o 50% i M zrobiła się raptem 0,20gr. O czymś to świadczy.

Jajeczny, jak dla mnie to Ty sobie możesz ograniczyć dostawy nawet i o 100%.

Inni z chęcią przejmą Twoich klientów

Tym bardziej, że wrzesień to miesiąc, gdzie zazwyczaj zaczyna się powakacyjny ruch na sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego radziłbym, aby w przyszłości uniknąć nieporozumień nie używać słów: każdy, wszyscy, wszystkie, wszędzie, itp. Jesteśmy w innych regionach i często z inną polityka handlu. Mnie np mało interesuje jakiś zachód, bo handluję w Polsce i polskim towarem. I bardzo mnie też bawi tekst: "Wszyscy dzwonią za jajami", albo "wszędzie L jest po 0,23gr." I to by było na tyle... Miłego weekendu życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Inni z chęcią przejmą Twoich klientów

...

 

Nie przejmą, bo się zamykają. Jak co roku o tej porze... Jednak głupiś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Inni z chęcią przejmą Twoich klientów

...

 

Nie przejmą, bo się zamykają. Jak co roku o tej porze... Jednak głupiś.

Sam głupiś. Twoi być może we wrześniu się zamykają, ale jednak większość wlaśnie się otwiera po urlopach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Inni z chęcią przejmą Twoich klientów

...

 

Nie przejmą, bo się zamykają. Jak co roku o tej porze... Jednak głupiś.

Sam głupiś. Twoi być może we wrześniu się zamykają, ale jednak większość wlaśnie się otwiera po urlopach.

 

Co ty nie powiesz... Naprawdę? Zauważ, że nawiązałem do własnej sytuacji, a nie do tego co się dzieje u innych. Jednak głupiś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetwórstwo podobno idzie pełną parą ... ale na jajach z za wschodniej granicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...