Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni tydzień handlu i bedzie totalny zastój,upały robią swoje ,a teraz się zaczną zeszyty do szkoły

E tam, nie narzekaj. Handlarze nic, tylko ciągle narzekają, że zastój. "Nic nie idzie, nic nie idzie".

Ludzie z wakacji wracają, oprócz karkówki na grila zaczynają się kanapki do szkoły. Szkoły przedszkola i stołówki właśnie zamawiają spore ilości na przyszły tydzień.

Jeśli chodzi o handel detaliczny, to może rewelacji nie ma, ale na pewno nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatni tydzień handlu i bedzie totalny zastój,upały robią swoje ,a teraz się zaczną zeszyty do szkoły

E tam, nie narzekaj. Handlarze nic, tylko ciągle narzekają, że zastój. "Nic nie idzie, nic nie idzie".

Ludzie z wakacji wracają, oprócz karkówki na grila zaczynają się kanapki do szkoły. Szkoły przedszkola i stołówki właśnie zamawiają spore ilości na przyszły tydzień.

Jeśli chodzi o handel detaliczny, to może rewelacji nie ma, ale na pewno nie jest źle.

 

Cena napewno nie spadnie, ale z tym ruchem co go zrobią stołówki na przyszły tydzień to dałeś do pieca, a te spore ilości to ile kolego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... amatorzy. Zdecydowana większość szkół w wakacje również bierze towar. Organizują obozy, imprezy, zajęcia dla dzieciaków.

To, że od września stołówki napędzą wam sprzedaż to pobożne życzenia.

Mki coraz więcej. 2A - 0,20 rynkowa cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eh... amatorzy. Zdecydowana większość szkół w wakacje również bierze towar. Organizują obozy, imprezy, zajęcia dla dzieciaków.

Tia... ale gdzie tak jest ?

Pytam nie ze złośliwości, tylko z ciekawości, bo w znanych mi placówkach to raczej tylko remonty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eh... amatorzy. Zdecydowana większość szkół w wakacje również bierze towar. Organizują obozy, imprezy, zajęcia dla dzieciaków.

Tia... ale gdzie tak jest ?

Pytam nie ze złośliwości, tylko z ciekawości, bo w znanych mi placówkach to raczej tylko remonty.

Południe Polski. I całkiem uczciwie napisze, że z roku na rok szkoły w sezonie wakacyjnym coraz lepiej sobie radzą.

Dodatkowo w sezonie wakacyjnym cukiernie z racji natężenia wesel oraz wszelakie restauracje, hotele, domy przyjęć również mają zwiększony ruch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eh... amatorzy. Zdecydowana większość szkół w wakacje również bierze towar. Organizują obozy, imprezy, zajęcia dla dzieciaków.

Tia... ale gdzie tak jest ?

Pytam nie ze złośliwości, tylko z ciekawości, bo w znanych mi placówkach to raczej tylko remonty.

 

JajkujeOd87 potwierdzam. Momentami odnoszę wrażenie, że nawet lepiej te placówki biorą w wakacje niż po. Bary mleczne i wszelkie stołówki są na topie w sezonie letnim. Przedszkola również dobrze sobie radzą, szczególnie ekologiczne. Być może dlatego po sezonie mniej mam wywozów do takich placówek bo zaczynają jeździć frajerzy z tanim jajkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite. Nie chce mi się szukać, ale nie tak dawno handlarze krzyczeli, że ruch siadł, BO WAKACJE !

Teraz dowiadujemy się, że w wakacje to ten ruch jest większy niż w roku szkolnym, a siada właśnie teraz no bo wakacje się już się kończą.

 

Kreatywność tych ludzi w zbijaniu ceny nie ma granic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ! Szanujcie się.

 

Widzę, że niektórym to potrzeba rozpisać leki przeciwbiegunkowe... podobno chłopaki z żurka to strasznie się wygłupiają i oddają "hienom" bo handlowcem takich osób nie nazwę w bzdurnych cenach.

 

W tym tygodniu propozycje reelancerki były śmieszne, na szczęście w przyszłym tygodniu idzie raz, że ochłodzenie, a dwa ruszają obiekty "małego cateringu".

 

Każdy kto ma zapasy w max 2 tygodnie się wyzeruje. Ja pewnie będę musiał dokupować.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby któryś z handlarzy chciał jaja "za darmo" to może sobie tanio kupić całkiem nową i wypasioną fermę na "żurku".

Ostatnio pojawiło się kilka interesujących ofert sprzedaży takich obiektów.

A wtedy "hulaj dusza, piekła nie ma" - jaja za darmo i można je sprzedawać nawet po 20 gr. albo i mniej. A zysk wtedy taki, że ho ho !

A im większą fermę kupicie- tym lepiej. Pamiętajcie- efekt skali !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w tym roku będzie jeszcze kilka ładnych obiektów pod młotek , więc brać zasiedlać i jaja za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite. Nie chce mi się szukać, ale nie tak dawno handlarze krzyczeli, że ruch siadł, BO WAKACJE !

Teraz dowiadujemy się, że w wakacje to ten ruch jest większy niż w roku szkolnym, a siada właśnie teraz no bo wakacje się już się kończą.

 

Kreatywność tych ludzi w zbijaniu ceny nie ma granic.

 

 

Handlarzofobia. Wrecz juz ci się to śni. Teoria o zabijaniu ceny i to jeszcze na forum hmmm... Chryste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite. Nie chce mi się szukać, ale nie tak dawno handlarze krzyczeli, że ruch siadł, BO WAKACJE !

Teraz dowiadujemy się, że w wakacje to ten ruch jest większy niż w roku szkolnym, a siada właśnie teraz no bo wakacje się już się kończą.

 

Kreatywność tych ludzi w zbijaniu ceny nie ma granic.

 

 

Handlarzofobia. Wrecz juz ci się to śni. Teoria o zabijaniu ceny i to jeszcze na forum hmmm... Chryste...

 

Yoyo ty wciąż potwierdzasz jaki głupiś. Czy ty poza ogrodzenie swego mocarstwa wychodzisz? Ten kraj nie jest taki mały i jest podzielony na regiony... Bardziej turystyczne i mniej turystyczne, bardziej przemysłowe i mniej przemysłowe, bardziej rolnicze i mniej rolnicze. A ty wrzucasz wszystkich do jednego worka. To co potwierdza się w jednym regionie nie musi mieć odbicia w drugim. Akurat w Warszawie i większych aglomeracjach ruch w wakacje przysiada i to jest fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forum dotyczy cen a jakoś mało o nich

 

jak się dobrze wczytasz, to prawie w każdym poście jest słowo "cena", podobnie zresztą jak w twoim nick'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forum dotyczy cen a jakoś mało o nich

 

Przepraszam. Racja. Wyleciało.

 

Xl- 0,35-0,38

Zerówka- 0,30-0,34

1A- 0,26-0,29

1B- 0,22-0,24

2A- 0,20-0,22

 

Ja płace:

Xl 0,36

Zerówka 0,30

1A- 0,28

1B- 0,23

2A- 0,20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forum dotyczy cen a jakoś mało o nich

 

Przepraszam. Racja. Wyleciało.

 

Xl- 0,35-0,38

Zerówka- 0,30-0,34

1A- 0,26-0,29

1B- 0,22-0,24

2A- 0,20-0,22

 

Ja płace:

Xl 0,36

Zerówka 0,30

1A- 0,28

1B- 0,23

2A- 0,20

 

No, no... Ponownie lepiej targujesz. No nic, ja nadrabiam marżą.

XL 0,38

1A 0,29

1B 0,24

2A 0,21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forum dotyczy cen a jakoś mało o nich

 

Przepraszam. Racja. Wyleciało.

 

Xl- 0,35-0,38

Zerówka- 0,30-0,34

1A- 0,26-0,29

1B- 0,22-0,24

2A- 0,20-0,22

 

Ja płace:

Xl 0,36

Zerówka 0,30

1A- 0,28

1B- 0,23

2A- 0,20

 

No, no... Ponownie lepiej targujesz. No nic, ja nadrabiam marżą.

XL 0,38

1A 0,29

1B 0,24

2A 0,21

 

 

0,28 to normalna cena a za betke 0,23 wiec się uśmiechnij żeby trochę odpuscili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forum dotyczy cen a jakoś mało o nich

 

Przepraszam. Racja. Wyleciało.

 

Xl- 0,35-0,38

Zerówka- 0,30-0,34

1A- 0,26-0,29

1B- 0,22-0,24

2A- 0,20-0,22

 

Ja płace:

Xl 0,36

Zerówka 0,30

1A- 0,28

1B- 0,23

2A- 0,20

 

No, no... Ponownie lepiej targujesz. No nic, ja nadrabiam marżą.

XL 0,38

1A 0,29

1B 0,24

2A 0,21

 

 

0,28 to normalna cena a za betke 0,23 wiec się uśmiechnij żeby trochę odpuscili

 

No i miałeś rację. Odpuścili i to bez uśmiechania się. Nowy tydzień, nowy miesiąc i nowe ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forum dotyczy cen a jakoś mało o nich

 

Przepraszam. Racja. Wyleciało.

 

Xl- 0,35-0,38

Zerówka- 0,30-0,34

1A- 0,26-0,29

1B- 0,22-0,24

2A- 0,20-0,22

 

Ja płace:

Xl 0,36

Zerówka 0,30

1A- 0,28

1B- 0,23

2A- 0,20

 

No, no... Ponownie lepiej targujesz. No nic, ja nadrabiam marżą.

XL 0,38

1A 0,29

1B 0,24

2A 0,21

 

 

0,28 to normalna cena a za betke 0,23 wiec się uśmiechnij żeby trochę odpuscili

 

No i miałeś rację. Odpuścili i to bez uśmiechania się. Nowy tydzień, nowy miesiąc i nowe ceny.

 

Już nieaktualne

Dzisiaj klepnięta

 

XL-0,34

0- 0,29

1A- 0,25

1B- 0,22

2A- 0,19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefony zaczynają dzwonić "dzyndzyń, dzyndzyń"

 

kupujcie tanio jak się da,puki się da, już długo tak nie będzie...

 

u mnie ceny bez zmian, na zbyt nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...