Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:46 Pon 11 Lis 2019

Ceny jaj spożywczych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1318, 1319, 1320 ... 1331, 1332, 1333  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ferma07

PostWysłany: 08:51 Czw 13 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janosik czy "nowy" to twoje 2 wcielenie ze go tak bronisz nieboraka ktory widac tylko na tej anonimowej stronce moze sobie uzyc i obraza ludzi !!!?? A propos ja nie czuje sie pionkiem !!! a bossowie uklady .... o czym on pisze ??? To proste jesli na naszym rynku krajowym a takze w calej eur. jajo drozeje to zaden boss nie ma na to wplywu tylko wolny rynek i dokladnie odwrotnie gdy jest nadmiar towaru to i boss nie pomoze tylko sprzedaje jajo w cenie jaka mu rynek DYKTUJE... Pozdrawiam wszystkich zrownowarzonych !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JANOSIK

PostWysłany: 21:08 Sro 12 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam:Kolego Gall bez obrazy ale nie dziw sie ze nowy32 tak z toba pojechał ale ty pierwszy wszedłes mu na honor o tym prezydecie itd.Rozumiem emocje ale bardziej waz słowa to nikt cie nie obrazi napewno,to co on napisał to sa jego doswiadczenia i tyle,tylko dlaczego to cie tak wkurza a moze to prawda,wszedzie sa układy i układziki lepsi i gorsi i szybko sie nie zmieni taki kraj.APELUJE NIE DOPIEPRZAJMY SOBIE EMOCJE NA BOK Wink .Jak myslicie jaki pułap osiagna ceny na ilu gr. sie zatrzyma?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
andrzej12

PostWysłany: 20:34 Sro 12 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowy dlaczego obrazasz kogos kogo nie znasz ??
nigdy nie oceniam ludzi na podstawie pierwszego spotkania ale chyba zrobie wyjątek
szanuj innych jak chcesz byc szanowany to proste prawda ??
na rynku jajcarskim nie jest trudno zaistniec tylko trzeba chciec i wiedziec co robic musze powiedziec ze pewnie zle trafiles okres i tyle ale to nie powinno doprowadzic do tego ze obrazasz innych na tym forum
takie rzeczy zachowaj dla siebie
i mozesz byc zly tylko na siebie ze ci sie nie udalo
ceny na mazowszu jak w innych regionach Polski 1a 26 gr a popyt - nie mozna narzekac ale do jakiego czasu ??
chciaz dzisiaj podali w gazetach planowany wzrost cen jaj na ok 5 groszy wiec opinia publiczna dostosuje sie do ceny i nie bedzie wielkiego bolu z podwyzkami na sklepach. MOZE wiadomo ze cen jaj w zaden sposób nie mozna przewidziec
a co do zysku od 1 do 3 groszy to chyba ktos kto nie na duzych kosztów moze pozwolic sobie na taka mala prowizje. pracownicy podatki koszt opakowan samochody i robi sie prawie 4 grosze samych kostów na obsluge wiec skad taka kalkulacja ?? a gdzie zarobek amortyzacja samochodów itp ??
pozdrawiam
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 18:56 Sro 12 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego nowy32 rozumniem twoja flustarcje jestes mlodym rolnikeim ktory chcialby jakos zaistniec i na wiele sposobow sie starsz a nic ci nie wychodzi i wine zawalasz na osoby ktore temu nie sa winne mowisz o ukladach kazdy znasz od jakiegos pulapu startowal jedni meli lepiej inni gorzej a nie sadze ze tu na forum sa jakies sychy wiec nie rozumiem twojego podejscia chyba ze chcesz jakos inaczej zaistniec na tym forum
CENA na 3 do 48 gram jedna z ferma miala 14 groszy
Pozdrawiam
Powrót do góry
Kokoszka Zgierska

PostWysłany: 10:17 Sro 12 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W łódzkim ceny nieco niższe 1a-25-27 ,1b 23-25 ,2a 20-22 towaru brakuje ,Słowacy dogadują się bezpośrednio z fermiarzami na odbiór małego jajka z pominięciem posredników to dobry znak dla mniejszych iśrednich ferm które łączą sily .Koledzy jaka jest obecnie cena na małą trójkę ?Ile doliczacie do jajka pakowanego w 10? Pozdrawiam.
Powrót do góry
nowy32

PostWysłany: 08:19 Sro 12 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gall frajerze zafajdany czerwony psie dostales tort podzielony i szczekasz psie twoje dni policzone zasrancu Laughing
Powrót do góry
ferma07

PostWysłany: 00:34 Sro 12 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry Smile popelnilam male faux pas.. 12.09 to nie sobota ..Smile ale tak baluje od czasu jak jajko podrozalo ze pomylilam wtorek z sobota ...Sad( Panowie wybacza Smile)
Powrót do góry
ferma07

PostWysłany: 00:03 Sro 12 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi sie podoba to forum Smile i nie koniecznie ja to pan ... pan to moj maz a ja to pani Smile) te agresywne wypowiedzi to ja czyli kobieta Smile (producent ) Panie Janosik jak cena spadnie to gwarantuje Panu ze sobie popiszemy bo nie bede miala za wiele pracy ... poza wymyslaniem miejsca gdzie postawic palety z jajami hahaha tak ze pogawedzimy i moze buissnes zrobimy i podjedziesz kupic jajo w cenie jaka mi zaoferujesz Smile) To tak dla rozluznienia sobotniego !Smile aaaaaaa i jak skasuje od Janosika 18.000 za 20 palet jaj to jade wplacic pierwsza rate na S-klase Smile)) A co mi tam producent paszy niech czeka !! Pozdrawiam Smile))
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 20:58 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego Janosik do nikogo nie przemowisz tym co piszesz wiec se daruj teksty jakie piszesz nawzajem inforujemy sie o sytuacji na rynku i po to jest to forum tez przyjdzie twoj czas nie martw sie jesli cena wsrod hodowcow jest wyrownana to kazdy z nas zarobi bo twoja konkurencja tez kupuje w tej cenie i narzuca standart od 1gr.do 3 a co do tego ze przyjdzie twoj czas to jesli hodowcy beda dobrze zarabiac to nie martw sie wiecej obsadza (rzadza pieniadza) i wtedy bedzie wysyp i tak w kolko raz na wozie raz pod wozem jeszcze raz daruj sobie te wypowiedzi do niczego one nie prowadza
Pozdrawaim
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 20:17 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie bez komentarza mam nieodparte wrazenie ze wiekszosc nie rozumie tego co czyta ciekawe tylko czy bedziecie tacy wylewni jak cena zacznie spadac.A do kol galla to ty sie o moje kwiatki nie martw lepiej zadbaj o swój ogródek.Co do marzen to niech jest nawet i po 40gr i niech sie wszystkim opłaca pisałem o tym juz wczesniej tylko trzeba czytac panie ferma07.
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 18:05 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nasza wina Nowy32 ze chciaoles zostac prezydentem i masz wielki problem podloza psychologicznego a tak poza tym to pomyliles forum i moderator strony powinien cos z tym zrobic bez obrazy ale piszemy tu o cenach a nie wolaniu do Boga dlaczego tak zrobil a nie inaczej
Pozdrawaim
Powrót do góry
nowy32

PostWysłany: 17:36 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie chodowcy Janosik ma racje on walczy zeby nie bylo skokow zeby cena byla w miare stala taka ale taka zeby i chodowcy sie oplacilo i posrednikowi !!!! ludzie ludziska ja chcialem wejsc w branze wiec napotkalem na uklady macie bossow i tylko oni zyja maja uklady rzadza branza a sa to i duze markety i posrednicy i chodowcy inni odpadaja moga byc i dobrzy w tym co robia nie maja szans. Szanujcie sie wiec wy zwykli
Powrót do góry
Remik

PostWysłany: 15:21 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów.
Od dziś mam następujące ceny: 0-32gr S-30 1A-27 1B-25 2A-23 2B-21
Jeśli chodzi o podwyżke to obyło się bez histerii tylko niektórzy mówili ze jajko jest już "bardzo drogie". Na moje pytanie co to znaczy "bardzo drogie" nie potrafili jednak odpowiedzieć. Jedyne co byli w stanie wymyślic to że "ludzie sie przyzwyczaili że jajko jest tanie" a teraz to kosmos, że cukiernie nie wezmą że na blokach się burzą itp. itd. To może niech piekarnie mąki nie kupują bo podrożała o 50% albo ludzie masła bo też tyle zdrożało? Szkoda się denerwować. Nareszcie mamy uczciwe ceny dla producenta. I niech wreszcie będzie stabilizacja i normalność w tej branży a wszyscy będą zadowoleni bo te wahania wszystkim szkodziły. Pozdrawiam
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 12:09 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Info dla kolegi ferma07 te nerwy u kolegi Janosika biora sie stad ze teraz znim nikt sie nie liczy i musi zaplacic tyle co mu powiedza bo skakal z kwiatka na kwiatek po to by zdolowac jakiegos hodowce
Cena Wlkp. od wczoraj zyczy sobie za 1a 28gr (PaMiRa)
Pozdrawiam
Powrót do góry
ferma07

PostWysłany: 09:07 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Janosik nie wiem kim jest ?! Wiem jedno ze marzy mu sie cena ok. .12gr. bo skad ta wscieklosc(widac tylko w takich warunkach potrafi handlowac ) Ze co ze jajo po .22-.24 to jest jakis szok cenowy !!!! My chodowcy tak jak w kazdej branzy jesli mozna uzyskac godziwa cene bo taka w tej chwili jest !!! to po prostu sie podnosi i juz... Pan mi nie dolozy do produkcji jak jajo spadnie na .14 gr. wiec po co te wyzwiska ?? Ja na ten przyklad nie jade jak po karej kobyle na handlarzy kiedy jest dolek i jajo kupuja po 10gr i bawia sie w kotka i myszke...z chodowcami !!! Pozdrawiam
Powrót do góry
ekofarmer

PostWysłany: 18:18 Pon 10 Wrz 2007    Temat postu: Jest nieżle Odpowiedz z cytatem

Witam

Na dzien dzisiejszy ceny jaj:

0-31gr
S-29
1a-26
1b-24
2a-22
2b-20
III-18

To nie koniec podwyżek....

pozdrawiam
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 15:57 Pon 10 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam:To co pisze nowy32 to cała prawda chamstwo i gówno w pazłotko zawiniete ale taka górka nie trwa wiecznie przyjdzie czas zeby sie odegrac.A z ta cena jak przecholuja to zaraz import sie ruszy oby jak najszybciej bo to co sie dzieje teraz to istny obłed po co cykac cene o 2 gr odrazu jebnac o 10gr i spokój Laughing
Powrót do góry
nowy32

PostWysłany: 12:53 Pon 10 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie chodowcy kur bez ukladow nie badzcie dziecmi bo niedlugo zostaniecie cieciami ,jarzycie ze ten mizgier i paru i nnych to ludzie uprzywilejowani jak w kazdej branzy tak i wasza ma bossow skurwys..now a wy to pionki i juz Smile
Powrót do góry
ZŁOTE JAJO

PostWysłany: 10:24 Pon 10 Wrz 2007    Temat postu: JAJA KURZE Odpowiedz z cytatem

KUPIĘ NIESORT DO PRZETWÓRSTWA NA KILOGRAMY PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ

TEL: 791 153 418
Powrót do góry
ferma07

PostWysłany: 09:22 Pon 10 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie !
Cenami w sieciach i marketach czasami kieruja inne kryteria sam mam doswiadczenie z Rapexem i ich sieciami , przykladowo w okresie Swiat Bozego Narodzenia ferma dostawala cene dobra czyli normalna na ten okres a w BIEDRĄCE jako bylo o 7 gr. tansze wiec cukiernicy i inni zainteresowani wykupowali cala dostawe zanim ja wywiezli na sklep , ŻAL.PL Sad , mysle ze u Mizgiera jest podobnie no chyba ze umowa , i ewentualny aneks mozna wystawic dopiero w 4 kwartale tj.w pazdzierniku .Tak czy owak jeszcze nigdy nie szlo w parze podnoszenie cen na fermach ze wzwyszka cen w marketach , no ale tak to juz jest w naszym pieknym i super rozwijajacym sie panstwie !!!!.Co do cen : 1a 0,26 , 1b 0,24 , 2a 0,22 i 2b 0,20 to na poniedzialek 10.09.2007 , z tego co widze to na tym nie pozostanie .( sa to ceny na miejscu , bez dowozu ). Pytanie :co powoduje sytuacje z cena jaj i jej skokami to chyba kazdy z nas ma inna teorie na ten temat i jest to pytanie , ktore dlugo pozostanie bez konkretnej odpowiedzi ....
Pozdrawiam serdecznie !
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 21:42 Nie 9 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to juz jest zupełnie ciekawy przypadek jaja od Przywitowskiego firmowane przez Mizgiera zajebiscie to za ile ten Przywitowski opylił Mizgierowi ciekawy temat kiedy jaja szaleja.Pozdro Sad
Powrót do góry
kogucik

PostWysłany: 20:57 Nie 9 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JANOSIK napisał:
Z importu to jajo raczej nie jest 3PL14371301

Przywitowski jak sie patrzy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JANOSIK

PostWysłany: 17:03 Nie 9 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z importu to jajo raczej nie jest 3PL14371301
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 14:59 Nie 9 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.auchan.pl/promocje-auchan.html
gazetka po 4 zl ok. 10str
o tym co wczesniej mowilem zeby w ten sposob pamira nie robila bo to niekorzystnie wplywa na rynek tym bardziej jesli jest to jajo od m wzwyz mozna wnioskowac ze to jajo z imortu niech ktos kupi i sprawdzi numer bo mam daleko do marketu choc malo prawdopodobne ze bedzie to jajo od kogo kupil w nizszej cenie
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 11:25 Nie 9 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W piatek w Auchanie w Gdansku L63-73 byla po 7,95gr za paletke 30 sztuk od Mizgiera.Na to wychodzi ze lepiej kupowac teraz w Auchanie niz w kurniku.POZDRAWIAM Confused
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1318, 1319, 1320 ... 1331, 1332, 1333  Następny
Strona 1319 z 1333

Skocz do: