Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

telefony zaczynają dzwonić "dzyndzyń, dzyndzyń"

 

kupujcie tanio jak się da,puki się da, już długo tak nie będzie...

 

u mnie ceny bez zmian, na zbyt nie narzekam.

 

Nie wiem na jakiej planecie mieszkasz, ale do mnie na tę chwilę to SMS'y i telefony dzwonią z tekstem: "Jestem producentem i czy kupi pan jajko" . A ceny to akurat się zmieniły o dwa oczka w dół. Tak jest u mnie... Na mojej planecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

młoda kura zaczyna wchodzić

s- 0,13 IIB 0,16

m-0,19-0.20

L-0.27-0,28 póki co słaby handel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
telefony zaczynają dzwonić "dzyndzyń, dzyndzyń"

 

kupujcie tanio jak się da,puki się da, już długo tak nie będzie...

 

u mnie ceny bez zmian, na zbyt nie narzekam.

 

Nie wiem na jakiej planecie mieszkasz, ale do mnie na tę chwilę to SMS'y i telefony dzwonią z tekstem: "Jestem producentem i czy kupi pan jajko" . A ceny to akurat się zmieniły o dwa oczka w dół. Tak jest u mnie... Na mojej planecie

 

Już to chyba ustaliliśmy, ja nie należę do grona osób zapewniających Ci byt. Tak więc, smsy o ile są, to pochodzą od twoich obecnych żywicieli. Ja napisałem tylko iż jak ktoś może niech korzysta... ot wszystko, a ty zaraz że cena do dołu... Niby kurde czemu skoro tyle mi wychodzi co wchodzi ? Skoro stan magazynowy się nie zwiększa jaki jest sens obniżać ?

(nie, nie będę tego robić dla czyjegoś lepszego samopoczucia)

 

Każdy zarządza mocą produkcyjną jak umie. Jedni robią to po prostu źle. Inni wtedy mogą sobie na nich pożerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...smsy o ile są, to pochodzą od twoich obecnych żywicieli. Ja napisałem tylko iż jak ktoś może niech korzysta... ot wszystko, a ty zaraz że cena do dołu... Niby kurde czemu skoro tyle mi wychodzi co wchodzi ? Skoro stan magazynowy się nie zwiększa jaki jest sens obniżać ?

(nie, nie będę tego robić dla czyjegoś lepszego samopoczucia)

 

Każdy zarządza mocą produkcyjną jak umie. Jedni robią to po prostu źle. Inni wtedy mogą sobie na nich pożerować.

 

A co jeśli te smsy pochodzą od przyszłych żywicieli? Obecni raczej dzwonią. I tu nie trafiłeś. A jeśli chodzi o samopoczucie, to niektórzy wręcz zawodowo się tym trudnią by robić komuś dobrze. A ja oczywiście takie zawodowstwo (frajerstwo) doceniam i daje im szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jeden uczciwie napisał to, o czym ja mowię już od dawna. Bezmyślne zwiększanie produkcji tylko po to, żeby nabijać kieszenie handlarzom, to nie biznes- to FRAJERSTWO.

 

Wiecie kto pisze hasła typu: Produkcja daje wiele możliwości. Tylko ilość się liczy. Kto się nie rozwija, ten się cofa itp., itd. ?

To piszą handlarze, którzy z Was żyją. Handlarze, którym zależy, aby mieć dostęp do taniego towaru. Handlarze, których nie interesuje to, ile Wy dokładacie do produkcji. Ich interesuje tylko to, żeby kupić jak najtanień. A kiedy kupują tanio ? Wtedy, kiedy Wy produkujecie dużo.

 

Dobrze, że chociaż jeden jajeczny stawia sprawę uczciwie. I ma rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chociaż jeden uczciwie napisał to, o czym ja mowię już od dawna. Bezmyślne zwiększanie produkcji tylko po to, żeby nabijać kieszenie handlarzom, to nie biznes- to FRAJERSTWO.

 

Wiecie kto pisze hasła typu: Produkcja daje wiele możliwości. Tylko ilość się liczy. Kto się nie rozwija, ten się cofa itp., itd. ?

To piszą handlarze, którzy z Was żyją. Handlarze, którym zależy, aby mieć dostęp do taniego towaru. Handlarze, których nie interesuje to, ile Wy dokładacie do produkcji. Ich interesuje tylko to, żeby kupić jak najtanień. A kiedy kupują tanio ? Wtedy, kiedy Wy produkujecie dużo.

 

Dobrze, że chociaż jeden jajeczny stawia sprawę uczciwie. I ma rację.

 

Tak naprawdę to miałem na myśli bardziej handlarzy (rzadziej producentów) co to w cenie hurtowej wjeżdżają na detal i cisną cenę w dół. Ja na ogół już z natury nazywam sprawy po imieniu. Biznes to nie zabawa i nie kółko wzajemnej adoracji. Gruby chudnie a chudy umiera. Takie są odwieczne prawa natury... My nie musimy się lubić, ale musimy umieć handlować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chociaż jeden uczciwie napisał to, o czym ja mowię już od dawna. Bezmyślne zwiększanie produkcji tylko po to, żeby nabijać kieszenie handlarzom, to nie biznes- to FRAJERSTWO.

 

Wiecie kto pisze hasła typu: Produkcja daje wiele możliwości. Tylko ilość się liczy. Kto się nie rozwija, ten się cofa itp., itd. ?

To piszą handlarze, którzy z Was żyją. Handlarze, którym zależy, aby mieć dostęp do taniego towaru. Handlarze, których nie interesuje to, ile Wy dokładacie do produkcji. Ich interesuje tylko to, żeby kupić jak najtanień. A kiedy kupują tanio ? Wtedy, kiedy Wy produkujecie dużo.

 

Dobrze, że chociaż jeden jajeczny stawia sprawę uczciwie. I ma rację.

 

To jest jeszcze wolny kraj, chcesz zmniejszać produkcję to zmniejszaj ja będę zwiększał zobaczymy kto dalej zajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chociaż jeden uczciwie napisał to, o czym ja mowię już od dawna. Bezmyślne zwiększanie produkcji tylko po to, żeby nabijać kieszenie handlarzom, to nie biznes- to FRAJERSTWO.

 

Wiecie kto pisze hasła typu: Produkcja daje wiele możliwości. Tylko ilość się liczy. Kto się nie rozwija, ten się cofa itp., itd. ?

To piszą handlarze, którzy z Was żyją. Handlarze, którym zależy, aby mieć dostęp do taniego towaru. Handlarze, których nie interesuje to, ile Wy dokładacie do produkcji. Ich interesuje tylko to, żeby kupić jak najtanień. A kiedy kupują tanio ? Wtedy, kiedy Wy produkujecie dużo.

 

Dobrze, że chociaż jeden jajeczny stawia sprawę uczciwie. I ma rację.

 

Byznesmen to dlaczego jak mówię odkąd pamietam żeby ktoś dał mi milion a ja mu oddam dziesięć razy tyle to nikt mnie nie słucha? Podałeś chociaż jakieś minimalne rozwiązanie tej zagwozdki. Będę ludzi namawiał na kurniki a później

kupowal towar za bezcen 🙂dzięki za podpowiexz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chociaż jeden uczciwie napisał to, o czym ja mowię już od dawna. Bezmyślne zwiększanie produkcji tylko po to, żeby nabijać kieszenie handlarzom, to nie biznes- to FRAJERSTWO.

 

Wiecie kto pisze hasła typu: Produkcja daje wiele możliwości. Tylko ilość się liczy. Kto się nie rozwija, ten się cofa itp., itd. ?

To piszą handlarze, którzy z Was żyją. Handlarze, którym zależy, aby mieć dostęp do taniego towaru. Handlarze, których nie interesuje to, ile Wy dokładacie do produkcji. Ich interesuje tylko to, żeby kupić jak najtanień. A kiedy kupują tanio ? Wtedy, kiedy Wy produkujecie dużo.

 

Dobrze, że chociaż jeden jajeczny stawia sprawę uczciwie. I ma rację.

 

To jest jeszcze wolny kraj, chcesz zmniejszać produkcję to zmniejszaj ja będę zwiększał zobaczymy kto dalej zajdzie

 

Nie rob tego! Będziesz żywicielem frajerów 😁😁😁 słuchaj yoyo. Mojo yoyo jak w tej bajce 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To jest jeszcze wolny kraj, chcesz zmniejszać produkcję to zmniejszaj ja będę zwiększał zobaczymy kto dalej zajdzie

 

Niektórzy twierdzą, że im wyżej wleziesz z większym hukiem spadniesz. Coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy myśli inaczej, ja uważam ze jak spaść to z dużego konia

 

Jak ktoś nie boi się boleści. Czasem stabilizacja jest fajniejsza. No ale zależy kto co lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy myśli inaczej, ja uważam ze jak spaść to z dużego konia

 

Jak ktoś nie boi się boleści. Czasem stabilizacja jest fajniejsza. No ale zależy kto co lubi.

 

I tu sie zgadzam każdy jest inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest jeszcze wolny kraj, chcesz zmniejszać produkcję to zmniejszaj ja będę zwiększał zobaczymy kto dalej zajdzie

Żeby zwiększać produkcję to trzeba ją najpierw w ogóle zacząć. A z daleka widać, że Ty z produkcją niewiele masz wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest jeszcze wolny kraj, chcesz zmniejszać produkcję to zmniejszaj ja będę zwiększał zobaczymy kto dalej zajdzie

Żeby zwiększać produkcję to trzeba ją najpierw w ogóle zacząć. A z daleka widać, że Ty z produkcją niewiele masz wspólnego.

 

 

Po pierwsze nie możesz tego wiedzieć po drugie jakie to ma znaczenie czy ja produkuje czy nie produkuje, to tak samo jak ja napisze że ty jesteś ulicznym sprzedawca a nie producentem i co z tego wyniknie, po trzecie po co miał bym udawać producenta, jak czytam niektóre posty to raczej jest mi wstyd że takie osoby są

miedzy nami więc pytam co mi to by to było ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DUBLU jesteś zwykłą handlarzyną która podpuszcza by zwiększać produkcję ,

po to by muc przebierać w tanim jaju .

Co ty chcesz zwiększać jak nie masz pojęcia o produkcji , fermę tylko widzisz jak jedziesz po jaja a może nawet nie bo ci dowożą

 

Ps .nicka nie potrafisz wymyśleć a zwiększanie produkcji ci w głowie …………………..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest jeszcze wolny kraj, chcesz zmniejszać produkcję to zmniejszaj ja będę zwiększał zobaczymy kto dalej zajdzie

Żeby zwiększać produkcję to trzeba ją najpierw w ogóle zacząć. A z daleka widać, że Ty z produkcją niewiele masz wspólnego.

Po pierwsze nie możesz tego wiedzieć [...]

Akurat tego jestem pewien...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DUBLU jesteś zwykłą handlarzyną która podpuszcza by zwiększać produkcję ,

po to by muc przebierać w tanim jaju .

Co ty chcesz zwiększać jak nie masz pojęcia o produkcji , fermę tylko widzisz jak jedziesz po jaja a może nawet nie bo ci dowożą

 

Ps .nicka nie potrafisz wymyśleć a zwiększanie produkcji ci w głowie …………………..

 

Ty z yoyo jesteście tacy głupi ze twierdzicie ze ktoś nabuduje kurników albo cena pójdzie w dol bo coś zostało napisane na forum czy tylko udajecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie też się nad tym zastanawialem... Czy Ty, dubel i inni handlarze naprawdę myślcie, że jak naopowiadacie tu na forum, że hodowla to taki super biznes, to zaraz pojawi się kilka nowych ferm z tanim jajkiem ? I czy naprawdę handlarze są aż tak głupi, że myślą, że jak będą narzekać : „nic nie idzie, nic nie idzie”, „nie ma zbytu”, „handel stoi”, to automatycznie ceny pójdą w dół ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie też się nad tym zastanawialem... Czy Ty, dubel i inni handlarze naprawdę myślcie, że jak naopowiadacie tu na forum, że hodowla to taki super biznes, to zaraz pojawi się kilka nowych ferm z tanim jajkiem ? I czy naprawdę handlarze są aż tak głupi, że myślą, że jak będą narzekać : „nic nie idzie, nic nie idzie”, „nie ma zbytu”, „handel stoi”, to automatycznie ceny pójdą w dół ?

 

Maruda daj sobie spokój nie sposób ustosunkować się do tych bzdetów które piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...