Skocz do zawartości
Gość Piotr de 330

Wszystko o Ursus C-330

Rekomendowane odpowiedzi

Czy orientuje się ktoś jaka jest jakość tych zegaròw manometròw do mierzenia ciśnienia oleju w silniku w traktorze z agromy tych z gumowym przewodem do zamontowania w traktorze. Ciekawi mnie dokładność ich pomiaròw bo zastanawiam się nad kupnem takiego. Wie ktoś coś na ten temat? Ewentualnie jaka jest żywotność tych wskaźnikòw bo podejrzewam że są produkowane w chinach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam mała prośbę czy niema ktoś może własnie zdemontowanej głowicy w C330 ?? mam u sąsiada u ciapka mały dylemat i potrzebne mi jest zmierzenie odległości tłoka do góry tulei w momencie gdy kołek ustalający jest w pierwszym dołku koła zamachowego tak jak podczas ustawiania początku wtrysku jeśli ktoś ma własnie zdemontowana głowice bardzo bym prosił o zmierzenie tej odległości ( nie chce mi się za bardzo swojej c 330 rozbierać :/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może i nielegalne te ledy ale przecież policjant niewie że ja mam ledy bo przez tylne pomarańczowo czerwone szkiełka niewidać że to ledy Very Happy

A reszte oświetlenia kabiny auto clicker mam na zwykłych żarówkach bo kabine mam koję na poduszkach i na razie niewpada w drgania na tyle żeby psuć żarówki tylko lusterka trochę drgały.

Co innego z przodu Sad auto clicker

A co do zabierania dowodó

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że ursus przez jakiś czas produkował c330 3P.

Ciekaw jestem czy można by samemu założyć silnik od mf235 do trzydziesti i jakie przeróbki trzeba zrobić aby to było możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.09.2019 o 16:16, Steff019 napisał:

Dokonując jakichkolwiek zakupów, polecam skorzystać z poniższego zasobu, który pozwala znaleźć rabaty, bonusy i kody promocyjne na dobrze znane produkty. Ostatnia aplikacja, którą kupiłem, korzystała z nich.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...