Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:18 Pon 21 Wrz 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2204, 2205, 2206 ... 2429, 2430, 2431  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Viktoria

PostWysłany: 17:20 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pana Koguta rada jest dobra, ale tropienie przekrętów, co proponuje Pani Basia-jest ryzykowne, chcesz być pani okrzyknięta PIS-owcem lub bawić się w CBA? Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kogut11

PostWysłany: 17:09 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: RCEPTA NA OPLACALNA I SPOKOJNA PRODUKCJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Szanowni hodowcy czytajac wasze posty nasowa sie jedno pytanie czy wy jestescie normalni czy debile.Podam Wam recepte na spokojna produkcje i oplacalna .Brac nie wiecej jak 3- 4 rzutow w roku,ja tak biore od paru lat i jestem zadowolony nie narzekam.Jestem hodowca z okresu Gierka.Jezeli by tak wszyscy postapili to gwaratowana bedzie cena i ubojnie beda przyjezdzac do hodowcow aby cos kupic zywca. Jezeli nie opanujecie pazernosci to pozostaje upadlosc i przekazanie obiektow za dlagi ubojniom lub mieszalnia pasz,bankom.Pozdrawiam Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 16:55 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio napisał:
po 9 zl bedzi ale nie polski na poniedzialek cena zywca na slasku imalopolsce 2,0 brutto

Chciałbyś po tyle kupować do uboju.....zapomnij!!! To nie dla Ciebie jest to forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misio

PostWysłany: 16:50 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po 9 zl bedzi ale nie polski na poniedzialek cena zywca na slasku imalopolsce 2,0 brutto
Powrót do góry
CZerwony krzyz

PostWysłany: 16:41 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to dobrzepisal ''fakt'' ze kurczak bwdzie po 9 zl
Powrót do góry
moree

PostWysłany: 16:33 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

małopolska dziś 2,4 brutto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tadek

PostWysłany: 15:12 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby-Widziałem dziś w Realu kurczaki w cenie 7.78 kg i
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Barbara

PostWysłany: 14:40 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co sie tak przekomarzacie , klocicie ,nikt z tego kasy nie bedzie mial tylko dllugi ,o to wam chodzi ,to coscmy pozarabiali w tamtym roku pooddajemy z nawiazka ,puszcza nas w skarpetkach.Przeciez na naszej nieustajacej niegodzie wszyscy sie dorabiaja,a my sie nieumiemy zorganizowac i powalczyc o swoje , udowodnic przekrety.
Powrót do góry
Viktoria

PostWysłany: 14:16 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytuję:"największym problemem ekonomicznym obecnego rządu jest galopująca inflacja i napędzające ją wysokie ceny mięsa" Coś dodać, czy ująć...
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 14:12 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viktoria napisał:
Panie Blojler, na to co dzieje się w kraju ma wpływ POLITYKA, a teraz rządzą liberałowie.Myślę że Medox ma racje, a jak Pan myśli inaczej, to gratuluję optymizmu.

proponuję zapoznać się ze znaczeniem terminu "liberum" bo liberalizm od niego pochodzi.Być liberałem to cudowne słowo za które zginęły miliony.Nie szastać tym terminem bo przypominają mi się czasy PIS i smutek mnie nachodzi.
Powrót do góry
Viktoria

PostWysłany: 13:44 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Blojler, na to co dzieje się w kraju ma wpływ POLITYKA, a teraz rządzą liberałowie.Myślę że Medox ma racje, a jak Pan myśli inaczej, to gratuluję optymizmu.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 13:32 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ubojnie twierdza , ze nie ma zejscia ,hurtownie zapakowane zywcem tanim od nich nie chca brac i ze oficjalnie nic nie przyszlo , ale cos jest.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 13:22 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przyszlym tygodniu dalsze podwyzki paszy , czyli druga w przeciagu 2 tygodni , pierwsza 30 zlotych na tonie , druga 50 zlotych, przewidywany koszt produkcji 3.50 zl.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 11:56 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="W11"][quote="Barbara"]
W11 napisał:
Barbara napisał:
quot

.
Przetrwanie i posiadanie nie ma nic wspólnego z zastosowaniem. Bez urazy.
Oj jakiś ty debil!!! Wiesz to tak jak pluś świni w ryj , a onaq p[owie , że deszcz pada . Miotasz się chłoptasiu jak zwierz w potrzasku . Chcesz być " na wierzchu" , ale nie bardzo ci to wychodzi . W kółko jakieś "oświecenie" , "zastosowanie" czyli takie ble,ble,ble . Wszyscy są głąbami , nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości , są niereformowalni itd,itd . A taki W11 proszę jaki operatywny "men" . Cała Polska sprzedaje po 2,60 - 2,70 , a on cudak po 3,80!~!! Wow. Chłopcze powinieneś dostać nagrodę od Ministra Rolnictwa , a może powinieneś sam nim zostać??? Medox p.i.e.p.r.z.y , ale jakoś ma realne spojrzenie na branżę . Większość jego postów i kulkę traktujemy w kategoriach żartu / no chyba , że chce mi dać w ryj he,he Very Happy / , ale ty jesteś jakiś "trefny" . Viktoria!!!!!!!! Kiedyś dzieci straszono Babą Jagą , a Ty zaczynasz nas straszyć Balcerowiczem . No gratuluję rozsądku . Płaczesz po Lepperze! A co ten karierowicz-chłopina zrobił dla polskiego rolnictwa? Rozbrykany buhaj z ogromnym parciem do władzy i naszej wspólnej kasy . Jest z mojego terenu więc znam go od wielu,wielu lat i wiem co piszę .!!!
Powrót do góry
Viktoria

PostWysłany: 11:30 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszcie, jakie widzicie wyjście z sytuacji? przeczekanie? zmiana branży?, zmniejszenie produkcji (Medox)? załamywanie rąk, czy najazd kobiet na Warszawe Very Happy Szkoda,ż pan Lepper zrezygnował, natomiast dużo we wczorajszych Faktach TVN pokazywano pana Balcerowicza, co hodowcom dobrze nie wróży.
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 11:26 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Barbara"]
W11 napisał:
Barbara napisał:
W 11 ,jak przetrwasz w branzy tyle co Brojler kurzy , to mozesz cos dopiero wiedziec o biznesie w branzy.
Basiu wiedza to jedno, a zastosowanie jej w biznesie to zupełnie coś innego.Po zatym skąd wiesz ile jestem w branży?[/quot

Mysle , ze jak przetrwal tyle to posiadl juz obie te umiejetnosci .
Przetrwanie i posiadanie nie ma nic wspólnego z zastosowaniem. Bez urazy.
Powrót do góry
zybin

PostWysłany: 11:19 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
to są powikłania pogrypowe a właściwie zapalenie płóc!!!
Trzeba bańki postawić i krwi upóścić tylko komu?????

ja bym dołożył lewatywe trzy razy dziennie dla naszych parlamentarzystów
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 11:10 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="W11"]
Barbara napisał:
W 11 ,jak przetrwasz w branzy tyle co Brojler kurzy , to mozesz cos dopiero wiedziec o biznesie w branzy.
Basiu wiedza to jedno, a zastosowanie jej w biznesie to zupełnie coś innego.Po zatym skąd wiesz ile jestem w branży?[/quot

Mysle , ze jak przetrwal tyle to posiadl juz obie te umiejetnosci .
Powrót do góry
Zosia

PostWysłany: 11:10 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedobra informacja jeden z hodowców sprzedaje po 2zł
Powrót do góry
Zosia

PostWysłany: 11:07 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Cena w Małopolsce Odpowiedz z cytatem

Witam Serdecznie - cena w małopolsce wczoraj 2.6zł - a dzisiaj podobno ubojowbnie nie chcą już dać tej ceny. Cena idzie bardzo szybko w dół.
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 10:58 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
Basiu wiedza to jedno, a zastosowanie jej w biznesie to zupełnie coś innego.Po zatym skąd wiesz ile jestem w branży?
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 10:44 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Viktoria

PostWysłany: 10:42 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos: proponuje zorganizowanie ME EURO 2008 w wydymaniiu,myślę, że nasi byliby faworytami, a my zarobilibyśmy przynajmniej obstawiając zakłady : Very Happy Very Happy Very Happy Znacie gdzie lepszych Question
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 10:37 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie ja wiem wszyscy juz mamy dosc tego okradania nas w bialych rekawiczkach , ale dla podkreslenia dramaturgii sytuacjii ,uzywajcie bardziej cenzuralnych slow.
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 10:35 Pią 18 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Rozumiem , że Ty za kasę czyli jesteś męska .............. :oops: Chłopcze jak popracujesz 25-30 lat na swoim to wtedy pogadamy . Ja jakoś przez te wszystkie lata dawałem sobie radę i nawet teraz mam sie wcale dobrze więc z tym dymaniem to błędny adres . No , ale cóż: każdy sądzi wg siebie 8) A tak na marginesie - masz problemy w sferze intymnej? Baba Ci nie daje? Jakieś problemy z erekcja? Hemoroidy Ci dokuczają? Mówię Ci szanuj d.u.p.e żebyśmy mieli w co kopać!!!
Brojler już kiedyś pisałem że żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku ale wielu żyje w różnych epokach. Dialog z tobą to rozmowa z jaskiniowcem. I jak sądzę wcinasz dużo mięcha,bo tyle jadu co się z ciebie wylewa powoduje skład chemiczny ówczesnego mięsiwa.Zastosuj dietkę to napewno rozjaśni się w twojej kiepele.I twoje życie stanie się prostsze.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2204, 2205, 2206 ... 2429, 2430, 2431  Następny
Strona 2205 z 2431

Skocz do: