Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:04 Pią 3 Lip 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2204, 2205, 2206 ... 2387, 2388, 2389  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TOM-JOK

PostWysłany: 21:12 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Chyba tak zrobię.
Jest piąte ognisko i ptasia grypa w Rosji.Przynajmniej tak podaje Wirtualna Polska
Ale ten piąty przypadek nie jest u drobiu tylko u dzikiego ptactwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 21:10 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tak zrobię.
Jest piąte ognisko i ptasia grypa w Rosji.Przynajmniej tak podaje Wirtualna Polska
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 21:08 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
A rozmowy z ekspertami w TV oglądaliście.Spożycie drobiu do tej pory rosło i od 90 roku wzrosło ponad dwukrotnie i oceniają ,że w tej chwili osiągnęło szczyt i w związku z ptasią grypą nastąpi odwrócenie tego trendu, spożycie na 100procent nie będzie już rosło a wielce prawdopodobne ,że zacznie się obniżać na korzyść mięsa czerwonego
To zacznij promować mięso"czerwone" i z tego żyj Twisted Evil
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:59 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Re: http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid= Odpowiedz z cytatem

ganz napisał:
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9477926&rfbawp=1197397394.845

i co wtedy ???
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:56 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A rozmowy z ekspertami w TV oglądaliście.Spożycie drobiu do tej pory rosło i od 90 roku wzrosło ponad dwukrotnie i oceniają ,że w tej chwili osiągnęło szczyt i w związku z ptasią grypą nastąpi odwrócenie tego trendu, spożycie na 100procent nie będzie już rosło a wielce prawdopodobne ,że zacznie się obniżać na korzyść mięsa czerwonego
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:53 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ganz no właśnie co wtedy?
Barbara podaj namiary tej taniej wylęgarni to powiem dwóm znajomym albo niech się tu ogłosi bo u nas wszyscy chcą wstawić w styczniu i nie mają co.Sam bym wstawił pisklaka takiego taniego.Dawaj go, jeszcze prowizje dostaniesz.
Powrót do góry
matszm

PostWysłany: 20:41 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak beda placic za ptasia grype zapytajcie barbare ona ma znajomego ministra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:33 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było oczywiście do Agrrik-a
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:23 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chory jesteś? Czy gdzieś napisałem , że produkuję pełną parą? Skąd wiesz ile mam w roku wstawień i jaką robię obsadę na m2? Tego nie wiesz więc nie p---dol . Jestem jak najdalej od tego żeby produkować ponad miarę i gdybyś nie był śmierdzącym leniem , czytał posty nie tylko aktualne , ale także wcześniejsze i te bardzo wczesne to byś wiedział jakie mam zdanie Evil or Very Mad PG nie jest wytworem wyobraźni czy konsekwencją jakichkolwiek wstawień . Mogła wystąpić w czerwcu czy lipcu , czy też w każdym innym miesiącu . Nie jest moją winą czy innych , którzy aktualnie maja ptaki , że jest PG więc dlaczego akurat ja mam znów dostać w d-pę ? Bo co ? Bo mam akurat ptaki? Zawsze ktoś je ma! Czy zawsze będziesz pie---lił o tym że ktoś akurat produkuje? Walnij się w łeb! Rozumowanie: odszkodowanie dla nie wstawiających tak , ale dla tych co sprzedają ponieżej kosztów nie o kant d-py można potłuc . To może ja sprzedam ptaki i dopiero wtedy zaczniemy liczyć odmowy i wypłacać rekompensaty ? Co za prostackie myslenie!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 20:18 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agrrik napisał:
Mogliby ogłosić, że będą rekompensaty za przestój jak ostatnio i problem sam by sie rozwiązał.

Zamknij się. Wyjedź na wczasy i nie w.k.u.r.w.i.a.j
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 20:18 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odszkodowanie za przestój no powiedzmy ,część pojechała na narty , część sobie zdrowo odpoczeła ALE POWIEDZMY SZCZERZE NIE ZAROBILI I NIE STRACILI ALE CO MAJĄ POWIEDZIEĆ CI KTÓRZY SPRZEDALI PO 1.80 I ZDRWO DOPIEPSZYLI Dla nich odszkodowania nie było bo oni przeciesz PRODUKOWALI
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 20:15 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Agrrik napisał:
Mogliby ogłosić, że będą rekompensaty za przestój jak ostatnio i problem sam by sie rozwiązał.
K.u.r.w.a. mać! Raz już straciłem bo miałem umowy i nie mogłem się wycofać . Ci co nie wstawili nie dość , że nie stracili sprzedając poniżej kosztów to jeszcze dostali kasę za przestój . Co to za sprawiedliwość? Obsady mam zgodnie z rocznym grafikiem i jak wykryto pierwsze ognisko grypy obiekty miałęm już obsadzone . I teraz mam sprzedać poniżej kosztów , aci co dzisiaj odmawiają wylegarniom stawiając je pod ścianą mają dostać jakąś rekompensatę? Chyba Cię pogięło! Za co chcesz kasę? Za siedzenie , pierdzenie w stołek i nasmiewanie się z innych , że zachowali się honorowo ? Wiem , że honorem rodziny nie nakarmię , ale póki co nie możemy ulegać panice . Spokojnie!

Witaj w klubie. Mam 3-tygodniówki. Jak w tej chwili można się wycofać gdy gromada kasy w kurnik wsadzona. A może paszarnie naciągnąć i nie zapłacić bo...PG
Powrót do góry
Agrrik

PostWysłany: 20:13 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Agrrik napisał:
K.u.r.w.a. mać! Raz już straciłem bo miałem umowy i nie mogłem się wycofać . Ci co nie wstawili nie dość , że nie stracili sprzedając poniżej kosztów to jeszcze dostali kasę za przestój . Co to za sprawiedliwość? Obsady mam zgodnie z rocznym grafikiem i jak wykryto pierwsze ognisko grypy obiekty miałęm już obsadzone . I teraz mam sprzedać poniżej kosztów , aci co dzisiaj odmawiają wylegarniom stawiając je pod ścianą mają dostać jakąś rekompensatę? Chyba Cię pogięło! Za co chcesz kasę? Za siedzenie , pierdzenie w stołek i nasmiewanie się z innych , że zachowali się honorowo ? Wiem , że honorem rodziny nie nakarmię , ale póki co nie możemy ulegać panice . Spokojnie!

Idąc twoim tokiem rozumowania produkujmy pełną parą i gniewajmy się na ludzi, że nie chcą jeść kurczaków i trzeba dokładać po 50 gr do kilograma. Jak myślisz ile wytrzymamy? Jak myślisz wylęgarnia doceni twoją honorową postawę i odpuści płatności bo nie masz z czego? Jak sięgniesz pamięcią to wylęgarnie i reprodukcja zgarnęły gros dopłat przy poprzedniej panice. Niestety zależymy od popytu i albo to przymniesz do wiadomości albo dalej obrażaj się na cały świat.
Powrót do góry
Rysiu Ochucki

PostWysłany: 20:10 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę Medox że silna opozycja na forum Ci urosła, ale nie poddawaj się: pisz dalej swoje przemyślenia naiwny oszołomie - (tylko odbierz pozytywnie moje słowa).

Pozdrowienia ze strefy buforowej.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:05 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agrrik napisał:
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 19:58 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tez tak mysle , bo beda mniejsze szkody .
Powrót do góry
Agrrik

PostWysłany: 19:54 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 19:38 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz odpowiedz dlaczego nie chcemy nawet za darmo pisklecia , bo jak sie to jeszcze bardziej rozszerzy to cos na mniejszych wykombinuja zeby im nie zaplacic.Bo piniedzy nie starczy.Tym sie nalezy ,co sa chore stada , a tym co sprzedaja za grosze nie ,a przeciez wszyscy ryzykuja i tu juz masz sprawiedliwosc.
Powrót do góry
ganz

PostWysłany: 19:25 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9477 Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9477926&rfbawp=1197397394.845

i co wtedy ???
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 19:05 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wirus ptasiej grypy w Rosjii na granicy z Ukraina
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 19:03 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wirus ptasiej grpy w Rosjii na granicy z Ukraina
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 18:46 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polodniowy-wschod
Powrót do góry
ganz

PostWysłany: 18:43 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: pisklęta Odpowiedz z cytatem

a z jakiego to chociaż rejonu Polski są te wylęgarnie ? południe, północ poznańskie ??
a przy okazji jakie są ceny jaj wylęgowych, bo chyba spadły teraz też ?

[quote="Barbara"]Przepraszam ,ale to mam wiadomosci od pewnych zaprzyjaznionych hodowcow musze i wierzyc ,bo nigdy sie nie klamiemy i nie pytalam sie z kad dzwonili z taka oferta , bo w tej sytuacjii ktora sie wytworzyla nikt z nas nie bierze nawet za darmo,mielismy dosc klopotow zeby sie wycofac ze swoich wstawien.[/quote]
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 18:31 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam ,ale to mam wiadomosci od pewnych zaprzyjaznionych hodowcow musze i wierzyc ,bo nigdy sie nie klamiemy i nie pytalam sie z kad dzwonili z taka oferta , bo w tej sytuacjii ktora sie wytworzyla nikt z nas nie bierze nawet za darmo,mielismy dosc klopotow zeby sie wycofac ze swoich wstawien.
Powrót do góry
ganz

PostWysłany: 18:21 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barbara, jakie to wylęgarnie ?? konkretnie. takich cen ja nie słyszalem ... i co przy takich cenach też mają problem znaleźć chętnych ??!! lepiej żeby to zagazowali niż wpychali na rynek !

[quote="Barbara"]oferty pisklat od 0.10 gr do 0.55 gr.Dajci sie dalej tak robic na szaro
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2204, 2205, 2206 ... 2387, 2388, 2389  Następny
Strona 2205 z 2389

Skocz do: