Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 04:53 Wto 11 Sie 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2204, 2205, 2206 ... 2405, 2406, 2407  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
T30

PostWysłany: 22:44 Wto 25 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzeń o które warto walczyć , radości którą warto się dzielić.Przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da żyć.Wesołych Swiąt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukasz111

PostWysłany: 12:37 Wto 25 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze świąteczne życzenia, a najwazniesze z nich z perspektywy drobiarzy to chyba takie żeby cena była stabilna, żeby niedokładać,i godnie bez strachu o to co bedzie jutro żyć.Tego sobie i wam życzę.
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 12:04 Wto 25 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOI DRODZY:Życzę wam dużo zdrowia,wytrwałości,spokojnych Swiąt i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień naszej ciężkiej pracy.Do usłyszenia po świętach Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy [/list]
Powrót do góry
diablo

PostWysłany: 11:00 Wto 25 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życzenia, które Wam życzę
na razie nie wyliczę,
więc podaję pierwsze z kraju
by Wam żyło się jak w raju.
By w wigilię u rodzinki
wszyscy mieli fajne minki.
By przy stole chciał zagościć
pakiet zdrowia i miłości
i u wszystkich był tak mocny
by pozostał całoroczny.
Wesołych Świąt !
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 17:42 Pon 24 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wigilijną noc,
gdy śniegu rada moc,
Niech Mikołaj Święty
przyniesie wymarzone prezenty,
a na Nowy Rok same wspaniałości,
a przede wszystkim - Morze Miłości.
Życzy tadeusz goryszewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
paktofonikas

PostWysłany: 16:35 Pon 24 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesołych radosnych a przede wszystkim spokojnych świat. Pozdrawiam wszystkich u ktorych obiekty nie stoj apuste na świeta.Wszystkiego dobrego zycze:)
Powrót do góry
David_20

PostWysłany: 15:36 Pon 24 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze.
Powrót do góry
Daro6

PostWysłany: 15:07 Pon 24 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego roku oby był radośniejszy niz mijający dla wszystkich drobiaży
Powrót do góry
StaśStaś

PostWysłany: 12:51 Pon 24 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście sens życia leży gdzie indziej. WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 11:01 Pon 24 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TE SWIETA I NOWY ROK I OBY KAZDY Z HODOWCOW MIAL ZLOTY SILOS KTORY SAM SIE NAPELNIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hubI

PostWysłany: 20:55 Nie 23 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z okazji nadchodzacych swiat bozego narodzenia wszystkim z branzy wszystkiego naj...
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 20:46 Nie 23 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim drobiarzom ,oraz Ich rodzinom z Okazjii Swiat ,zycze spokoju ,zdrowia i wiele rodosci ,oraz wspanialych prezentow gwiazdkowych.
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 19:15 Nie 23 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym koledzy i koleżanki z branży życzyć wam wszystkiego naj, najlepszego z okazji zbliżających się świąt.
Aby ptactwo nic nie jadło, super rosło, nie zdychało wcale i drogo kosztowało (za kurczaczka tak chociaż z 5 złotych polskich Smile)
Aby bilanse finansowe z rzutów zawsze były na duuużym +
I żebyśmy się w przyszłym roku znów mogli w pełnym składzie trochę poprzekomarzać na forum co lepsze wolny rynek czy solidny kontrakt Laughing
Wszystkiego dobrego Exclamation
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 18:27 Nie 23 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Ja również chciałbym wszystkim forumowiczom życzyć przede wszystkim zdrowych oraz wesołych (mimo wszystko) Świąt , jak również tego abyśmy w przyszłym roku nie dostali takiego prezentu.

jaaaaaaaaa teeeeeeeeż !!!!!!!!!!!!!!!!!

wszystkiego co najlepsze , a zdrowia najbardziej
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:57 Nie 23 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również chciałbym wszystkim forumowiczom życzyć przede wszystkim zdrowych oraz wesołych (mimo wszystko) Świąt , jak również tego abyśmy w przyszłym roku nie dostali takiego prezentu.
Powrót do góry
Goky

PostWysłany: 17:47 Nie 23 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

METAN napisał:
Brojler kurzy napisał:
medox napisał:
Taa ,ja bym w ministerstwie zrobił porządek zamknąl bym wam połowe bud z powodu zagrożenia epidemiologicznego z uwagi na zbyt dużą koncentrację (np. co drugą gdzie na placu stoi 10obiektów) i zabronił stawiać nowych, import ograniczył do absolutnie niezbędnego minimum wynikającego z zależności międzynarodowych, a kontraktację prześwietlił tak żeby im w pięty poszło w imię zasady że państwo musi chronić obywateli ktorzy nie są pełnosprawni umysłowo
Ja p.i.e.r.n.i.c.z.ę Medox nareszcie rozsądne słowa . Ja bym jeszcze dołożył weryfikację sanitarną obiektów żeby wyeliminować syfiarzy . Sorry , ale takich jest całe mnóstwa . W temacie ceny - wzrost jest dlatego , że kończy się żywiec. Nie oznacza to , że było go na tyle dużo żeby walnąć ceną na poziom 2 czy 2,5 PLN . To wykorzystanie sytuacji w związku z pg , a ponieważ hodowcy są przyzwyczajeni do kopania w d.u.p.ę przez ubojnie to im te d.u.p.y ubojnie skopały . Masz rację , że należało odmawiać . Zawsze i wszędzie to powatarzam i jak mogę to staram się to robić . Ale te odmowy muszą być masowe , a nie jeden z drugim odmówi , a 10 innych da. Hodowcy to gamonie i to całkiem spora grupa . Znam ciekawe przypadki sprzed 3-4 dni - cena z 2,50 ruszyła się na 2,7-2,8 i zrobiliśmy wśród znajomych hodowców akcje informacyjną , że cena zwyżkuje . To co teraz napiszę dla wielu tak jak i dla mnie była szokiem - odpowiedź hodowcy: " a wiesz ja tam już więcej nie będę dzwonić bo jestem umówiony po 2,50 i głupio mi się targować" . Czy trzeba coś więcej pisać???

mam te same spostrzeżenia
"gamonie"-to zbyt delikatne określenie
a po takich odpowiedziach /o których piszesz/ ręce same lecą do kieszeni- po nóż

Te osły umieją zarobic tylko wtedy, gdy inni wypracują (o! dobre słowo- wypracują, bo czasem trzeba się nieźle nagadać) cene. Nadają się tylko na kontrakty , z pensją 3000 od obiektu.

Najlepsze życzenia Bozonarodzeniowe. Zdrowych i wesołych świąt i urzymania trendu wzrostowego w temacie ceny (to tak branżowo) Laughing Wink , dla wszystkich forumowiczów.
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 15:45 Nie 23 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba wszyscy znamy takich matołów bez jaj. Jak ja coś takiego od nich słyszę to zaraz przychodzi mi na myśl jedno pytanie. Jak jego kobieta z nim wytrzymuje? "Twardym trzeba być a nie miętkim" , nawet kosztem kilku groszy , bo ktoś inny oczywiście odda w to miejsce taniej, ale świadomośc kto jakim jest negocjatorem i hodowcą pozostaje i ubojnie później juz nawet nie próbują drenować cen z tym delikwentem, bo znają jego twarde stanowisko. Oczywiście mostów za sobą nie mozna palić. Mówię wam....dobrze jest po kilku miesiącach sobie przypomnieć jak się nie dałem ubojni, przy okazji picia wódki na jakiejś imprezce z hodowcą, który ma ubojnie, razem sie to wspomina....i pije się dalej Very Happy Tak się wypracowuje szacunek do siebie.
To tylko moje skromne zdanie i doświadczenie nabyte przez ostatnie kilkanaście lat.
Powrót do góry
Avilo

PostWysłany: 15:43 Nie 23 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Spokojnie Avilo - Tom już wyjaśnił więc to nic osobistego . Życzę wszystkim spkojnych i zdrowych Świąt . Nie żryjmy się już i nie obżerajmy się bo to grozi niestrawnością :lol: Oby takich sytuacji jak obecnie nigdy więcej nie było . Pzdr.

Masz 100% racji Brojler...
Życzę Wszystkim szczęścia, zdrowia, powodzenia w dniu Bożego Narodzenia. Beczkę piwa, wiadro wódki, by odgonić wszystkie smutki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
METAN

PostWysłany: 15:26 Nie 23 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
medox napisał:
Taa ,ja bym w ministerstwie zrobił porządek zamknąl bym wam połowe bud z powodu zagrożenia epidemiologicznego z uwagi na zbyt dużą koncentrację (np. co drugą gdzie na placu stoi 10obiektów) i zabronił stawiać nowych, import ograniczył do absolutnie niezbędnego minimum wynikającego z zależności międzynarodowych, a kontraktację prześwietlił tak żeby im w pięty poszło w imię zasady że państwo musi chronić obywateli ktorzy nie są pełnosprawni umysłowo
Ja p.i.e.r.n.i.c.z.ę Medox nareszcie rozsądne słowa . Ja bym jeszcze dołożył weryfikację sanitarną obiektów żeby wyeliminować syfiarzy . Sorry , ale takich jest całe mnóstwa . W temacie ceny - wzrost jest dlatego , że kończy się żywiec. Nie oznacza to , że było go na tyle dużo żeby walnąć ceną na poziom 2 czy 2,5 PLN . To wykorzystanie sytuacji w związku z pg , a ponieważ hodowcy są przyzwyczajeni do kopania w d.u.p.ę przez ubojnie to im te d.u.p.y ubojnie skopały . Masz rację , że należało odmawiać . Zawsze i wszędzie to powatarzam i jak mogę to staram się to robić . Ale te odmowy muszą być masowe , a nie jeden z drugim odmówi , a 10 innych da. Hodowcy to gamonie i to całkiem spora grupa . Znam ciekawe przypadki sprzed 3-4 dni - cena z 2,50 ruszyła się na 2,7-2,8 i zrobiliśmy wśród znajomych hodowców akcje informacyjną , że cena zwyżkuje . To co teraz napiszę dla wielu tak jak i dla mnie była szokiem - odpowiedź hodowcy: " a wiesz ja tam już więcej nie będę dzwonić bo jestem umówiony po 2,50 i głupio mi się targować" . Czy trzeba coś więcej pisać???

mam te same spostrzeżenia
"gamonie"-to zbyt delikatne określenie
a po takich odpowiedziach /o których piszesz/ ręce same lecą do kieszeni- po nóż
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 15:25 Nie 23 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AVILO , widzę, że czytasz bardzo nieuważnie-to było do MEDOXA!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 15:24 Nie 23 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie Avilo - Tom już wyjaśnił więc to nic osobistego . Życzę wszystkim spkojnych i zdrowych Świąt . Nie żryjmy się już i nie obżerajmy się bo to grozi niestrawnością Laughing Oby takich sytuacji jak obecnie nigdy więcej nie było . Pzdr.
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 15:21 Nie 23 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było mnie zaledwie kilka godzin na forum i już sie pogubiłem. Mamy zmianę ministra i jakiś nowy związek między forumowiczami? Wszystkim życzę spokoju i wytrwałości....
Spokojnych świąt i wysokich cen na żywiec po świętach.....i na wieki, wieków....a...n
Powrót do góry
Avilo

PostWysłany: 15:07 Nie 23 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOM-JOK napisał:
Brojler kurzy napisał:
TOM-JOK napisał:
Avilo napisał:
MEDOX kocham Cię !!!!! :D Tylko Ty potrafisz podtrzymać dyskusje i właściwą napięcie na forum. Normalnie I LOVE YOU.
Ja też Cię pokocham jak przestaniesz pisać takie poje...bane teksty, zostań lepiej doradcą ministra rolnictwa i rozwiąrz te problemy :D :D POWODZENIA
Po--any to jesteś Ty palancie , a jak Ci nie podobają się moje teksty to ich po prostu nie czytaj . Masz lepsze rozwiązania , które spowodują poprawę sytuacji w branży to pisz . Jak nie masz nic w tym temacie to zamknij się . Taik na marginesie to jestem hetero więc nie musi czynić mi awansów . Następny nawiedzony d.u.p.e.k - skąd się oni biorą???
TO BYŁO SKIEROWANE NIE DO CIEBIE TYLKO DO MEDOXA. PRZEPRASZAM ZA NIEPOROZUMIENIE.

hm, trochę pogubiłem albo moja przeglądarka się zjeb... ? Brojler nie czyniłem Ci awansów , TOM ja na doradcę ministra ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TOM-JOK

PostWysłany: 13:58 Nie 23 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Brojler kurzy"]
TOM-JOK napisał:
Brojler kurzy napisał:
TOM-JOK napisał:
Avilo napisał:
LOVE YOU.
Very Happy
quote]TO BYŁO SKIEROWANE NIE DO CIEBIE TYLKO DO MEDOXA. PRZEPRASZAM ZA NIEPOROZUMIENIE.
O.K. Jak tak to sorry za palanta itd Very Happy Very Happy Very Happy
GRABA I W.ŚWIĄT Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 13:56 Nie 23 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="TOM-JOK"]
Brojler kurzy napisał:
TOM-JOK napisał:
Avilo napisał:
LOVE YOU.
Very Happy
quote]TO BYŁO SKIEROWANE NIE DO CIEBIE TYLKO DO MEDOXA. PRZEPRASZAM ZA NIEPOROZUMIENIE.
O.K. Jak tak to sorry za palanta itd Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2204, 2205, 2206 ... 2405, 2406, 2407  Następny
Strona 2205 z 2407

Skocz do: