Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 07:33 Nie 12 Lip 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2208, 2209, 2210 ... 2390, 2391, 2392  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ganz

PostWysłany: 17:18 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: broiler Odpowiedz z cytatem

a to przepraszam ! - masz dobry układ z tą wylęgarnią, biorą ryzyko trochę na siebie - że jak rynek będzie do d..upy to mniej zapłacisz za piskle. i oto chodzi. jeszcze paszarnie by się przydalo miec tak dogadaną ale skur.wiele są chytrzy i nigdy nie biorą kryzysów chociaż trochę na siebie...
[quote="TOM-JOK"]GANZ- masz rację, że to za dużo ale ja płacę po uboju więc jeżeli bedzie KICHA to będę negocjował cenę.[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cobbross

PostWysłany: 17:11 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k napisał:
jak narazie w calej polsce nie wzkryto zadnego zarazonego kurczaka. ja nie wiem jak wy hodowcy dacie sie tak oczerniac i spokojnie sluchacie i czytacie o kurczakach w sadlowie jak wszyscy wiedza ze to konsumpcja. przeciez na tym tracimy wszyscy dobre imie, placimy duzo za dobra pasze a ci z konsumpcji robia tanioche bo ich kury wszystko zjedza a potem sa takie efekty jak ten obecny ze wszyscy d6stajemy po dupie bo ktos zacwaniakowal

prawda jest taka ze jest kolejny przypadek zarazenia droga pokarmowa, tak jak pod plockiem. obaj panowie kupywali zboze z tego samego zrodla bo bylo tanie.
napisałem e-maila do tvn zeby to sprostowali a nie podaja błedne informacje ale niema ani odp. ani sprostowania w mediach a nasz minister rolnictwa musi wogule nieznac sie na rolnictwie skoro nie rozróznia kury od brojlera !!!
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 16:47 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam zgadzam sie z przedmowcami handluje jajkami i co najbardziej mnie "smieszylo" brak wiedzy od soboty wieczora trabia aby uwazac na mieso a co ma nioska do brojlera a przeciez chodzi o jajka wciagu tego okresu i tak juz dostaliscie po kosciach chodz ten okres wstawienia trwa 6 tyg. co jest nie poruwnywalne z nioska ktroa po 18 tyg.zaczyna dopiero niesc jaja. A co do zlotej kurki to Panowie M.i A.P to nie to samo co Pan Z.P wlasciciel zlotej kurki choc rodzina lecz moge sie mysli co do tej wypowiedzi ale mozna powiedziec tak jakby bylo to w nich wymierzone tylkoze ktos powinien napisac sprostowanie co do 360tys. rzekomych brojlerow jakie to byly kury i ze tego samego wlasciciela bo mozna miec watpliwosci czy napewno w tym miejscu(360tys)wystapila a bedac hodowca i podanie przez media numerow a majac jescze obietky w innych miejscach na te numery to tez bym chcial aby drugim miejscu wystapila bo sa to ogromnne straty spowodowane zastojem towaru ktorego nikt nie chce kupic a karmic trzeba dalej.Do czego daze wszystkie informacje takiego typu jak ptasia grypa powinny byc upubliczniane w momencie kiedy wypowiedza sie fachowcy chodzby P.Prof.Wezyk i po zebraniu rzetelnych informacji o miejscu a nie puszczaniu wszytkiego na wiatr bo zaraz wyjdzie mutant i powiedza ze ptaki przez cale zycie maja PG a konsumenci wszystko uwierza nie zwracaj uwagi na caly numer a tylko na 314 ktory ma wielu hodowcow niosek i juz mowia to z PG Very Happy a nikt im nie wyjasnil ze kura od momentu zarazenai pada po okolo 2 dniach i jeszcvze nie zniesie jajka przez takie rzeczy cierpi cala branza a nie ma ludzi odpowiedzialnych za pisanie bredni moze trzeba propagande zrobic ze pismaki manipuluja ludzmi nie trzeba szukac daleko bez urazy ale co daje ludziom czytanie faktu tym bardziej go utwuerdza w przekoniu ze swiat jest brutalny i na kazde zlo trzeba opdowiadac sila czyli wplywa na psychike czytajacego dalej pozostawiam bez komentarza .Pozdrawiam
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 16:45 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Ja się chciałem przesunąć trochę pózniej i wstawić gdzie 15stycznia ale się nie da bo pełne obłożenie Shocked
15 stycznia to ja zacznę zdawać i wtedy lczę na dobrą cenę Laughing
Powrót do góry
k

PostWysłany: 16:42 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak narazie w calej polsce nie wzkryto zadnego zarazonego kurczaka. ja nie wiem jak wy hodowcy dacie sie tak oczerniac i spokojnie sluchacie i czytacie o kurczakach w sadlowie jak wszyscy wiedza ze to konsumpcja. przeciez na tym tracimy wszyscy dobre imie, placimy duzo za dobra pasze a ci z konsumpcji robia tanioche bo ich kury wszystko zjedza a potem sa takie efekty jak ten obecny ze wszyscy d6stajemy po dupie bo ktos zacwaniakowal

prawda jest taka ze jest kolejny przypadek zarazenia droga pokarmowa, tak jak pod plockiem. obaj panowie kupywali zboze z tego samego zrodla bo bylo tanie.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:34 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się chciałem przesunąć trochę pózniej i wstawić gdzie 15stycznia ale się nie da bo pełne obłożenie :shock:
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 16:17 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GANZ- masz rację, że to za dużo ale ja płacę po uboju więc jeżeli bedzie KICHA to będę negocjował cenę.
Powrót do góry
ganz

PostWysłany: 16:07 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k..wa po co tle płacisz przy takiej sytuacji ?! jaką masz pewność że ceny za 6 tygodni będą na tyle dobre, zeby ci pokryć koszty i dac chociaż trochę zarobic przy takiej cenie pisklęcia. niech ta twoja wylęgarnia weźmie na siebie troche ryzyko i obniży cene pisklecia. ja place 1,05 netto bez szczepien, albo nie wstawiam. na 40 tysiacach mam z 4 tys. na wypadek jak ten rynek dalej bedzie dolowal za 6-7 tygodni . i wytwornie pasz tez powinny zrobic to samo. sprzedawac pasze na malym zysku ! jest k..wa chyba zalamanie co widac po cenach dlaczego tylko hodowcy maja to brac na siebie ?!

[quote="TOM-JOK"][quote="Gigant"][quote="Radas"][quote="TOM-JOK"]Wstawiłem w piątek i wierzę ,że bedzie dobrze. Very Happy Very Happy[/quote]
Ja wstawiam jutro i pojutrze i też mam nadzieję że nie będzie tragedii.[/quote]

Ile teraz płacicie za pisklęta ?[/quote] Płacę 1,35netto ze szczepieniem.[/quote]
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 15:59 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigant napisał:
Radas napisał:
TOM-JOK napisał:
Wstawiłem w piątek i wierzę ,że bedzie dobrze. Very Happy Very Happy

Ja wstawiam jutro i pojutrze i też mam nadzieję że nie będzie tragedii.

Ile teraz płacicie za pisklęta ?
Płacę 1,35netto ze szczepieniem.
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 14:07 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam 2.7-2.8 brutto.
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 12:41 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Świętokrzyskie 2.7brutto i spada nietety.Pozdrawiam.
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 11:48 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaroslaw1 napisał:
Ten właściciel to niezły cwaniak zresztą nie od dziś , trzeba mieć kasę i wejścia, żeby nawet minister rolnictwa w kurze niosce zobaczył brojlera . To było zaplanowane ,nie potrzeba podawać numeru fermy i wycofywać jaj ze sprzedaży Od niego dziennie wychodziło 5 , 6 Tirów z jajami , zajmował się też skupem z pobliskiego terenu

no ale zeby taka zagrywka ujebac produkcje brojlera...powinno sie zaskarzyc za dezinformacje....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rafal

PostWysłany: 10:58 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hubI napisał:
cobbross napisał:
Ja mniałem wstawienie na piątek i niebiorę. Lekarz powiatowy niepozwala.

a wylegarnia co na to ????

A co może wylegarnia, do gazu pisklęta, tak się stanie prawdopodobnie z pisklakami z moich jaj
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 10:44 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten właściciel to niezły cwaniak zresztą nie od dziś , trzeba mieć kasę i wejścia, żeby nawet minister rolnictwa w kurze niosce zobaczył brojlera . To było zaplanowane ,nie potrzeba podawać numeru fermy i wycofywać jaj ze sprzedaży Od niego dziennie wychodziło 5 , 6 Tirów z jajami , zajmował się też skupem z pobliskiego terenu
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 09:43 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaroslaw1 napisał:
zagazowali całą Złotą kurkę czyli kurę nioskę dziś w nocy informacja pewna , tylko dlaczego podali w wiadomościach że to brolier ciekawe czy ktoś to wyjaśni . Wielcy mogą wszystko żonecza i dzieci przed gazowaniem wyiechali w Alpy

to co za h.o.o.j podaje ze to brojler i jebie sie rynek na brojler i pisklaka?? no calkiem tego nie rozumiem chyba chca faktycznie rozlozyc drobiarstwo polskie
Powrót do góry
wama

PostWysłany: 08:52 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[A my mamy wstawiać w samą Wigilię ..... Jeszcze nie wiemy co robic ale rozważamy też rezygnację . Co robić??????
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 08:44 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zagazowali całą Złotą kurkę czyli kurę nioskę dziś w nocy informacja pewna , tylko dlaczego podali w wiadomościach że to brolier ciekawe czy ktoś to wyjaśni . Wielcy mogą wszystko żonecza i dzieci przed gazowaniem wyiechali w Alpy
Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 22:35 Pon 10 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale czy wylegarnia nie bedzie scigac hodowcy w razie czego ????
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 22:27 Pon 10 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hubI napisał:
cobbross napisał:

ma tyle do powiedzenia , co wyznawca judaizmu za okupacji
poczytajcie zalecenia GLW/www.wetgiw.gov.pl/
Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 22:09 Pon 10 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cobbross napisał:

Powrót do góry
cobbross

PostWysłany: 22:06 Pon 10 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Gigant

PostWysłany: 21:59 Pon 10 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radas napisał:
TOM-JOK napisał:

Ile teraz płacicie za pisklęta ?
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 21:46 Pon 10 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOM-JOK napisał:

Powrót do góry
k

PostWysłany: 21:29 Pon 10 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i zobaczcie ile moze duzy. ten hodowca z karniszyna zostal juz zniszczony, podano wszedzie jego numery, prawdopodobnie teraz jest na jakis silnych lekach psychotropach bo nie moze dojsc do siebie, wspolczuje calej rodzinie.
ten z sadlowa ma taka sile przebicia ze nawet tvn i minister tuszuja jego profil produkcji zeby mu nie zaszkodzic a prawda jest taka ze jaroslaw 1 ma racje
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 21:20 Pon 10 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemożliwe żeby to był brojler tam nie ma tyle brojrela w jednym miejscu zobaczymy co jutro powie Sawicki bo jeżeli się pomylił to jest bardzo podejrzane ten kto jest blisko to wie że być może to jest w Złotej kurce.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2208, 2209, 2210 ... 2390, 2391, 2392  Następny
Strona 2209 z 2392

Skocz do: