Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 12:00 Wto 18 Lut 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2208, 2209, 2210 ... 2264, 2265, 2266  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaroslaw1

PostWysłany: 18:52 Wto 9 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zaczynam sprzedawać-Mazowieckie-ceny 3.40. do 3.60.
Gdzie te ceny 4.00 lub 4.10.Pieprzycie głupoty i stresujecie innych hodowców.Powinna obowiązywać zasada pisania prawdy,bo jeżeli nie to ta cała pisanina nie ma sensu-pozdrawiam Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leszczaczek

PostWysłany: 18:45 Wto 9 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest normalnjavascript:emoticon('Evil or Very Mad')
Evil or Very Madie gra hazardowa
Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
hodowca123

PostWysłany: 15:29 Wto 9 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam to co napisał R2... Jest dokładnie tak!! Dzisiaj sprzedaje nastepna partię po 3.80 netto. Pozdrawiam /Małopolska

R2 napisał:
Schodzi mały kurczak 5-5 i pół tygodnia hodowcy którzy nie mają rozeznania sprzedają po 3,2-3,5 netto dobrze poinformowani dostają 3,5 3,9 netto kurczaka nie będzie jeszcze długo dopiero teraz będą schodzic grudniowe wstawienia których było bardzo mało w moim regione tuszki od 5,50 do 5,80 netto najwyższa cena jaką słyszałem to 6,0 netto. Pzdr. Very Happy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:47 Wto 9 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś to wszystko nie uważacie dziwne ,że w czwartek przed Nowym Rokiem cena 2.10brutto a już w we wtorek srode po Nowym Roku 2.80 i natychmiast za 2 kolejne dni 3.20 i kolejne 2 dni i 3.60.Ubojnicy z którymi rozmawiałem twierdzą ,że to duże zkłady nagle podniosły z dnia na dzień cene na ubitym o złotówkę,nawet byli zdziwieni oddając towar na hurtownie ci ubojnicy co jest grane.No ale cóż jak się nakupiło towaru po 2zł i zakontraktowało po 2.60 to nie dziwota.
Oj ktoś tu chyba kasę na chłopkach-roztropkach trzaska niesamowitą
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 13:10 Wto 9 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schodzi mały kurczak 5-5 i pół tygodnia hodowcy którzy nie mają rozeznania sprzedają po 3,2-3,5 netto dobrze poinformowani dostają 3,5 3,9 netto kurczaka nie będzie jeszcze długo dopiero teraz będą schodzic grudniowe wstawienia których było bardzo mało w moim regione tuszki od 5,50 do 5,80 netto najwyższa cena jaką słyszałem to 6,0 netto. Pzdr. Very Happy
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 03:39 Wto 9 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie sprzedaję i cena jest na poziomie 3,5 do nawet 3,90 / małe ubojnie / . Przy aktualnej cenie paszy cena tzw. "zerowa" za żywiec powinna oscylować w granicach 2,70 , a jak pasza jeszcze zdrożeje np. do 1000 za tonę to cena zerowa łapie pułap 2,90-3,0. Ile powinien kosztować żywiec żeby w miarę normalnie zarabiać? Niech kazdy sobie sam odpowie . Średnią cenową za rok 2006 zrobię później ponieważ ostatnie rzuty zostały sprzedane po 2,10 i trochę mi to namieszało w wyliczeniach . Teraz jednak mogę już powiedzieć , że na pewno jest to więcej niż 2,50 . A jak wezmę pod uwagę niższą cenę paszy i pisklaka to dysproporcja cenowa pomiędzy dużą kontraktacją , a wolnym rynkiem robi się znaczna , oczywiście na korzyść wolnego rynku . Ogólnie rok 2006 był taki sobie . Tak naprawdę to dobrej ceny były około 4 miesiące . Reszta albo jakieś śmieszne minimum , albo zero , a ostatnio spore dokładki . To bardzo stresujące . Gdybyście jednak Wy , którzy współpracujecie z ubojowymi molochami nie podpisywali umów na ceny nei gwarantujące zwrotu kosztów produkcji myslę , że pomimo importu sytuacja w drobiarstwie była by znacznie lepsza . A już na pewno nie było by takiego wariactwa cenowego . Pewnie , że cieszę się iż odrobię straty , ale nie o to przecież chodzi żeby raz dokładać , a raz sporo zarabiać . W tej branzy loteria cenowa jest wyjątkowo częsta , a nie powinno być jej wcale . No cóż jest to źle rozumiany wolny rynek.
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 23:54 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

Żeldrob, wyluzuj. Gratuluję że sprzedajesz żywiec za 3.5 zł (a własnie, zdajesz coś teraz, czy akurat jesteś w trakcie rzutu?). To wolny kraj i każdy robi co chce. Ja stosuję kombinację trochę wolny rynek, trochę kontraktacja. Co do ceny na kontraktacji to mam w umowie 2.4 a płacą na dzisiaj trochę więcej i muszą jeszcze podnieść w tym tygodniu. Fakt, że przy dzisiejszej cenie paszy na minimalną cenę 2.5 nie podpiszę. Przy okazji jestem ciekawy jaka ci wyszła średnia cena za ten rok na wolnym rynku ?

żeldrob napisał:
Gigant napisał:
Witam
Na dzień dzisiejszy cena w Drosed Siedlce 2,50 netto :(
No i gdzie są teraz YON-y i Ci wszyscy , którzy mówili , że chociaż dostaną cenę 2,50 , a nie jak w mneijszych ubojniach 2,10 - 2,20 ! Pisaliśmy , że podpisywanie umów na cenę 2,50 to samobójstwo . Macie to koleżanki i koledzy drobiarze na własne życzenie .
Powrót do góry
MD

PostWysłany: 23:49 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jednym rzucie zarobiłem tyle ile kontraktowicz na 2.5zł nie zarobi za dwa lata Laughing Szkoda tylko że przez takich Arrow syruacja wróci do poziomu z grudnia.
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 23:21 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do ubojn szukacie materialu podobno Tadek ma 3 kurniki moze wam sprzedac po dajmy na to 4 zlote pasuje?
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 23:19 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaroslaw1 napisał:
Cześć "kol" jestem stałym dostawcą płaci na jutro 3.60

Masz dobrze. Ja w sobotę dostałem 3,25, ale i tak się cieszę, bo gdybym nie przesunął wstawienia to bym sorzedał po 2,05. Ci co sprzedają po3,8 czy 4 mają jeszcze lepiej ale i tak lepszy wolny rynek niż kontraktacje, bo przedaję gdzie chcę pisklaka kupuję gdzie chcę i pasze też kupuję gdzie chcę. Decyzje należą do mnie. Czasami za nie słono płacę, ale w większości na dobre mi to wychodzi i sznura nie mam zamiaru kupować, żeby się na nim zwiesić. Grunt to spokój i chłodna analiza rynku a nie na żywioł. Jest cena to na wariata wstawy, a za 6-7 tygodni cena walnie i słuchamy na forum płacze. Po malutku pomyśleć troszkę jak inni mogą zareagować na taką czy inną sytuację i oby tak do emerytury bez opłacania psychiatrów. Pozdrówko.
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 23:15 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do wszystkich ubojń "czujecie bluesa"
powiadam wam bez chodowcow drobiu jestescie nikim -nie kupicie ani nie sprzedacie towaru Wink teraz kurniki stoja puste a czym zachecicie do dalszej wspolpracy ?
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 22:43 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigant napisał:
Witam
Na dzień dzisiejszy cena w Drosed Siedlce 2,50 netto Sad
Jeszcze jedno: czy wiecie po ile oni sprzedają tuszkę? Lepiej nie wiedzcie Evil or Very Mad
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 22:42 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigant napisał:
Witam
No i gdzie są teraz YON-y i Ci wszyscy , którzy mówili , że chociaż dostaną cenę 2,50 , a nie jak w mneijszych ubojniach 2,10 - 2,20 ! Pisaliśmy , że podpisywanie umów na cenę 2,50 to samobójstwo . Macie to koleżanki i koledzy drobiarze na własne życzenie .
Powrót do góry
Gigant

PostWysłany: 21:56 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Powrót do góry
Wojtii

PostWysłany: 21:28 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agro napisał:
Ten Langer to jakiś DEBIL - płaci 3 zeta jak tuszka jest po 5,6 zł netto i spokojnie wszyscy płacą 3,8 do 4,0 brutto i mają jeszcze furę kasy zarobku!!!

bydle płacił w zeszłym tygodniu 2,2 woził tuszki po 3,7-3,8.szkoda słów Evil or Very Mad
Powrót do góry
hodowca123

PostWysłany: 19:56 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi ale z wiadomych przyczyn nie podziele się z Tobą tą informacją. Też w tym tygodniu mam do oddania sporo kurczaka i nie chce by ktoś mi popsuł mi cenę Wink Z tego co widzę to są rejony Polski gdzie jest taniej i gdzie drożej. Pewnie uzależnione jest to od gęstości kurników w danych rejonach. Dzisiaj tuszka w zakładach dużych wahała się między ceną 5.40 - a 6.15 za kg. (brutto) przy tej cenie żywiec powinien być w granicach 3.55 a 4.10 (brutto)

joshep napisał:
czesc "hodowca123"
jeżeli mozesz to powiedz która ubojnia płaci 4:10, bo ja w tym tygodniu tez bede zdawał..prosze o odpowiedz!!
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 19:21 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Tasin, Opolskie ZD (www.ozd.pl) 2.50+vat, w tym tygodniu powinni coś ruszyć. Pisklę po 1.00 zł.

Drosed Toruń - spytaj Marcina z Siedlec, bo Drosed Siedlce płaci chyba tyle samo co Toruń (jedna firma)
Ceny rzeczywiście super, ale kasę wam płacą ?

Tasin napisał:
Czy ktoś wie jak płaci Opole i Toruń?? Bardzo prosze o odpowiedź!!! Drobimex puki co 2,50zl :(
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 18:16 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć "kol" jestem stałym dostawcą płaci na jutro 3.60
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 17:52 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten Langer to jakiś DEBIL - płaci 3 zeta jak tuszka jest po 5,6 zł netto i spokojnie wszyscy płacą 3,8 do 4,0 brutto i mają jeszcze furę kasy zarobku!!!
Powrót do góry
Kogut59

PostWysłany: 17:47 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Langner dzisiaj 3.00 netto Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kol

PostWysłany: 16:57 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaroslaw1 napisał:
Kondratowicz płaci 3.60--to jest pewne jutro zdaje jeden skład Confused

Tak się zastanawiam, czy jesteś stałym dostawcą Kondratowiczów, czy tylko z doskoku i jesteś podkupiony z innej ubojni?
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 16:32 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie jak płaci Opole i Toruń?? Bardzo prosze o odpowiedź!!! Drobimex puki co 2,50zl Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
joshep

PostWysłany: 16:10 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc "hodowca123"
jeżeli mozesz to powiedz która ubojnia płaci 4:10, bo ja w tym tygodniu tez bede zdawał..prosze o odpowiedz!!
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 15:56 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kondratowicz płaci 3.60--to jest pewne jutro zdaje jeden skład Confused
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 13:04 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy do jasnej cho lery wstydzicie się miejsca w którym mieszkacie? Podajecie ceny nie wiadomo w jakim regionie Polski , w profilu też nie podajecie skąd jesteście . Potraficie się tylko wymądrzać i udzielać rad typu : nie sprzedawaj po 3,50 bo jest drożej . Gdzie do cho lery jest drozej ? Może pouzupełniacie swoje profile - cholerne anonimusy Evil or Very Mad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2208, 2209, 2210 ... 2264, 2265, 2266  Następny
Strona 2209 z 2266

Skocz do: