Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 16:20 Sob 7 Gru 2019

Ceny jaj spożywczych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1326, 1327, 1328 ... 1336, 1337, 1338  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gall

PostWysłany: 22:11 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Kolego Janosik nie naciskaj tak aby otwarcie mowic o cenach powodow kilka mysle ze na tyle jestes duzym hurtownikiem w pomorskim ze orientujesz sie w sytuacji po drugie spojrz ile osob czyta to forum a nie pisze postow a dostep do tych danych jest prosty a jedna z tych osob jest twoj odbiorca lub konkurencja co bierze w tygodniu 30szk i tez chce ta cene co do cen poznan nie zejdzie ponizej 23 chocv juz jeden lub 2 przelamalo ta granice a tak bez zmian zaraz zaczna sie powroty do domow bo pogoda iepsak
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JANOSIK

PostWysłany: 18:05 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM. dzięki za odpowiedz na mój apel nareszcie mozna sobie cos tu poczytac tak trzymac koledzy piwko dla was. Very Happy co do cen to tu musze sie zgodzic z kolegą remikiem 1a po 23g bez zadnych problemów mozna kupic a jak by tak ponaciskac to i za 22g mozna wyrwac to chyba potwierdza to co pisze k. remik. z całym szacunkiem ja mysle ze od 1-ego to pujdzie ale na dół no cóż to sa moje załozenia a jak bedzie czas pokaze. wszystkiego dobrego pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Remik

PostWysłany: 09:32 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy małe rozbieżności co do oceny sytuacji na rynku ale gdyby każdy miał pusty magazyn to 1A nie spadłaby z 0,24 na 0,22.
Powrót do góry
Remik

PostWysłany: 09:25 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Ceny nieco spadły. Zrobił się lekki zastój i uskładało się nawet troszkę dużego jajka. Ceny na dziś 2B-0,16; 2A-0,18; 1B-0,20; 1A-0,22; 0-0,25; S-0,28.
A jak inne regiony?
Powrót do góry
Kokoszka Zgierska

PostWysłany: 09:13 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że nie piszemy nie oznacza spadku cen czy zastoju w jajku .Myślę ,że kolega Janosik nie orietuje się ,że praca na fermie to nie tylko sprzedaż jaj .Teraz jest okres żniw niektórzy fermiarze pracują przy żniwach inni szykują się do skupu ,jest to trudny i goracy okres . Kazda ferma boryka sie z problemami kadrowymi ;bo pracownicy sa na urlopach .Z tego wynika nasze małe uczestnictwo na forum .W kwesti jaj sprawa jest prosta magazyny puste schodzi pod miotłę jest duze prawdopodobienstwo że po pierwszym pójdzie delikatnie w górę .W łódzkim cena jaj w marketach od 40 do 60 gr. za sztukę .Sytuacja w jajkach jest na tyle stabilna że można zająć się innymi sprawami.Pozdrawiam.
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 18:53 Pon 30 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nudą wieje na tym forum , wszyscy na urlopach czy co? Cool piszcie jak tam ceny poto jest to forum.ono ma temat ceny jaj spozywczych.a ja widze ze tu sie pisze tylko kiedy drozeje a jak stoji albo w dół to cisza.jak fermiarze nie chca pisac bo mysla ze przez to ceny zataja to piszcie posrednicy,churtownicy i inni z tej branzy Wink pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
nowy32

PostWysłany: 10:28 Sro 25 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orjentujecie sie ktorzy chodowcy z rejonu biezunia zuromina maja 16 tygodniowki do sprzedazy?
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 10:26 Nie 22 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zorjętuje sie czy moji dostawcy nie mają nic na zbyciu i ewentualnie po ile i wtedy może dam znać ale e-mailem nie na forum pozdro Wink
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 06:59 Nie 22 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na dzien dzisiejszy brakuje mi powyzej 10 palet 1b/1a a z jakiego regionu jestes moze bym podjechal wlk. dzieki za pomoc
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 21:24 Sob 21 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze kolego gall ze jestes obcykany w tym temacie to fajnie. wiesz ja tam bynajmniej nie zauważyłem znaczacych braków w jajach cho też mało nie sprzedaje narazie starcza jest OK. tak na przyszłosc to jle palet cie interesuje może kiedys będe mugł pomuc i na wzajem ja mam kilku dostawców z cołego kraju na jednym nie można dzis bazowac Wink pozdro
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 20:38 Sob 21 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy nie wiem z jakiego regionu jestes ale podpowiem abys zadbal o swoj rynek detaliczny jak to mozliwe dzis dokladasz jutro zarabiasz
Powrót do góry
nowy32

PostWysłany: 20:22 Sob 21 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hurtownicy szanowni moze ktos chce wejsc w spolke . planuje wstawic nioski , bylem do niedawna w innej branzy drobiarskiej
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 20:19 Sob 21 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiatm ponownie
Co do cen w tabelkach musisz naniesc mala poprawke ale co do wykresow lub tebelki eks/imp daja jakies odzwierciedlenie sytuacji
A jesli chodzi o jajo to mam stalych dostawcow ale zapotrzebowanie wzroslo a od swoich nie wyciagne wiecej bo nie maja i podzwonilem troche wiec wiem a nie chodzi tu o jakies 5 palet wiec rzucilem info na forum moze ktos wie a tak po za tym co slychac w pomorskim Smile sa jajka
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 19:54 Sob 21 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez obrazy gall ja zawsze mam jajko a ty szukasz u kogo nadwyżki i chcesz dobże płacic co z tobą nie masz stałych dostawców ? a może to tylko pic na wode pozdro!!!
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 19:47 Sob 21 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te tabelki z tymi danymi są do bani żeczywistość jest zawsze inna te profesorki za biurkami to całe guwno wiedzą jedyna prawda to to że sporo hodowców zmienia kury
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 18:43 Sob 21 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
jajo w polo market to S (3 gora 2b) podpisal umowe nazbieral jaj na okolo 130 sklepow w polsce i zawiozl je cetrow dystrybucyjnych i w ten sposob pozbyl sie okolo 700szk zwyz i zakladajac ze wstawil okolo 70 tys a ich niesnosc jest okolo 35% to zbieral to gdzies 2 tyg. i pozbyl sie jakies partii malych jaj ktore nie sa za bardzo rynkowe sprzedal je okolo 12 groszy brutto co jest niska cena ale jak dostarcza do polo market stale to i tak odrobi to i co wazniejsze umocni swoja pozycje dostawcy a po drugie podpisywal to umowe duzo wczesniej i mogl zakladac ze bedzie to okres wysypu malych jaj w polsce co dopiero nastapi a wtedy bedzie z nimi problem bo beda wszedzie a na dzien dzisiejszy ich cena wacha sie od 14-16 groszy
polecam lekture co do eksportu / importu oraz co do cen
http://www.minrol.gov.pl/DesktopModules/Announcement/ViewAnnouncement.aspx?ModuleID=777&TabOrgID=887&LangId=0&AnnouncementId=8149&ModulePositionId=965
oraz
http://www.ppr.pl/artykul.php?id=138260
i
czy ktos ma jajka do sprzedania !!! lub moze ktos wie gdzie ktos ma nadwyzszke
Pozdrawiam
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 14:21 Sob 21 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ramach uzupełnienia :skąd polo market wytrzasnoł jajko po3,99 za paletkę jakiej wielkosci by ono nie było.widziałem reklamę na bilbordzie Question POZDRO
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 12:42 Sob 21 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM Very Happy do kolegi galla dzięki za odpowiedż: myslę własnie tak bo to są moje spostrzeżenia jak cenki lecą do góry to na forum gęsto a jak w dół to nagle cisza myśle że kiedy drożeje jajo to każdy chce o tym powiedzieć żeby napędzać cenę to normalne chyba się ze mną każdy zgodzi a jak cenki w dół to cisza bo wtedy niema się czym chwalić no nie?ale tego się i tak nie ukryje bo to rynek ceny dyktuje a nie jakieś tam forum w necie i powinno się tam pisać uczćiwie jeżeli już się ktoś decyduje żeby zainteresowani mogli zobaczyć jak jest .siedze w tej branży na tyle długo że wiem iż jest to tak zakłamany światek żę trzeba czuwać 24/h żeby nie zostać naćiągniętym na choćby parę groszy.ja obecnie kupuje 1a po 23g i od 1,5 tygodnia się utrzymuje więc mysle że to wszystko na temat podwyżek szczegulnie że niektóre kurniki zapowiadały 1a po 28-30g a tak na marginesie to 2 tygodnie temu dostałem jajko nie 1 świeżości to skąd skoro jaj brak mysle że w polsce jest tyle dużych kurnikuw że jaj nigdy nie będzie brak wystarczy zajechać na byle giełde a jaj do cholery a tą BAJKĘ że niema jaj na kurnikach i magazyny są puste a potem idą stare jaja to ja już znam na pamięc Wink ta podwyżka wiąże sie troche z eksportem do czech i to wszystko ale ile tam może iść jaj jak czechy to wielkość 3 naszych województw . w polsce przydała by się stabilizacja cen bo takie skakanie niczemu nie służy .1-dna srednio opłacalna cena i by było OK jak w usa POZDRAWIAM WSZYSTKICH Idea
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 18:46 Pią 20 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
To post do Janosika
Fajnie ze piszesz ale jesli masz cos do napisania postaraj sie konkretnie opisac to co wiesz.Ze sa upaly to wiemy ze zrobil sie nadmiar jajka o tym nic mi niewiadomo tym bardziej ze temperatura ma wplyw na niesnosc jak i na padanie kur i jesli wiesz kto ma nadwyzszke i sprzedaje 1a taniej niz 25 z mila checia prosilbym o kontakt do tej osoby.A ze malo teraz to poczekaj jeszcze okolo 2 miesiecy jedynie nie rozumniem roznic cenowych ktore w Polsce sa 1A 22-25
Pozdrawiam
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 18:03 Pią 20 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Poszukuje jajka zainteresowany jestem wylacznie hodowcami zaplace dobra cene Prosze o przeslanie namiarow na forum lub na e-maila hsjg@op.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
JANOSIK

PostWysłany: 14:28 Pią 20 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich jajcarzy Razz co taka nagle cisza na forum Question oj cos mi sie zdaje że w tej maszynie która pchała ceny w góre zabrakło pary i teraz zacznie sie staczać w dól Shocked moje pytanie poco to wszystko te bicie piany o braku jaj na kurnikach skoro 3 dni upału i już wymiekają i zaczyna się ciche opuszczanie cen Sad takie robienie z ludzi warjatów nie przystoji Confused o rozsądek nie smię apelować bo to chyba i tak nic nie da POZDRAWIAM Exclamation
Powrót do góry
gboy

PostWysłany: 15:36 Czw 19 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ile jajeczka sprzedajecie?U mnie kuj-pom, 1A 0,23 netto.Pozdrawiam
Powrót do góry
nowy32

PostWysłany: 21:29 Sob 14 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam jajcarze Smile czy podpowiecie nowemu jaka ilosc ptakow trzeba chodowac zeby sie oplacalo w tej branzy i gdzie chodowca szuka odbiorcow jaj? mysle ze ktos podpowie albo sie przestrasza konkurencji ewentualnej Wink
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 15:41 Pią 13 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Ceny szaleja o-27 1a-24 1b-22 i niektorzy aby dostac towar daja wiecej jaj nie ma a telefony na Poznaniu sie urywaja jesli ktos nie wierzy i sprzedaje taniej prosze poddac do siebie namiary
Pozdrawiam
Powrót do góry
Remik

PostWysłany: 15:37 Pią 13 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Coś mi się zdaje że jest tyle wybitej kury że nie ma kto jajek znościć Smile
Prosze o wpisy co do cen bo jakoś ciężko mi ustalić po ile właściwie jest np. 1A. Po 0,21 0,22 0,23 czy może 0,24? U mnie jest 0,22 ale w sumie to nikt nie dysponuje większą ilością.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1326, 1327, 1328 ... 1336, 1337, 1338  Następny
Strona 1327 z 1338

Skocz do: