Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Pany M 26 to już chyba wszędzie i jeszcze nie można kupić bo brak

Ale niestety po wyborach wszystko w górę gdzie człowiek czegoś nie zamówi wszyscy podnoszą cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tak nic nie idzie wszystko stoi a telefony się urywają i jeden drugiemu jaja podkupuje .

Dziś M z odbiorem z fermy sprzedałem za 0,27 TAK TAK 27 GROSZY .

chwalisz się czy żalisz ? bo nie wiem. zobaczyłeś 27 gr i cieszysz się jak dziecko bo i z ciebie taki producent że drożej nie możesz sprzedać.

co do cen to bez zmian m0.23 l 0.3 w detalu średnie zejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tak nic nie idzie wszystko stoi a telefony się urywają i jeden drugiemu jaja podkupuje .

Dziś M z odbiorem z fermy sprzedałem za 0,27 TAK TAK 27 GROSZY .

chwalisz się czy żalisz ? bo nie wiem. zobaczyłeś 27 gr i cieszysz się jak dziecko bo i z ciebie taki producent że drożej nie możesz sprzedać.

co do cen to bez zmian m0.23 l 0.3 w detalu średnie zejście.

 

Zgadza się. Przyszły tydzien bez zmian, ruch slaby. Lipiec był lepszy co ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten niby słaby ruch gu.. o obchodzi producenta jak towar schodzi i brakuje na ferma to cena idzie w górę

co ty biadolisz człowieku ? jaki ruch ? jak prowadzisz kartę ewidencyjną rozchodów jaj to sobie sprawdz ile sprzedawałeś lipiec sierpien w detal a ile teraz .... każdy skacze że schodzi jajo a tak na prawdę paru handlarzy szuka już jaj na święta żeby później nie przepłacić. I póki co towar wyjeżdża z wielkopolsi po 0,23 bo tak też kupowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten niby słaby ruch gu.. o obchodzi producenta jak towar schodzi i brakuje na ferma to cena idzie w górę

 

Chyba gó... nie gu... 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tak nic nie idzie wszystko stoi a telefony się urywają i jeden drugiemu jaja podkupuje .

Dziś M z odbiorem z fermy sprzedałem za 0,27 TAK TAK 27 GROSZY .

chwalisz się czy żalisz ? bo nie wiem. zobaczyłeś 27 gr i cieszysz się jak dziecko bo i z ciebie taki producent że drożej nie możesz sprzedać.

co do cen to bez zmian m0.23 l 0.3 w detalu średnie zejście.

 

Może uzgodnij ceny w detalu z Misiem8 i Jajecznym. Oni Ci powiedzą, po ile bierze detal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał na myśli guzik a jeśli komuś teraz nie idzie to jego problem trzeba trzymać z tymi którym idzie .Energia w górę praca w górę i miliony innych narzuconych haraczyków jeśli nie podniesiemy ceny to nie będziemy produkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się bo przestane dokładać ale wy handlarzyki żerujące na innych nigdy nie dokładaliście więc o czym mowa . A to że opowiadacie między sobą "ja to kupuje po 0,20 to opowiadajcie dalej .

UWAGA HODOWCY CENY DO GÓRY M 0,28 na poniedziałek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się bo przestane dokładać ale wy handlarzyki żerujące na innych nigdy nie dokładaliście więc o czym mowa . A to że opowiadacie między sobą "ja to kupuje po 0,20 to opowiadajcie dalej .

UWAGA HODOWCY CENY DO GÓRY M 0,28 na poniedziałek .

 

 

Jak dokładałeś skoro ty wszystko sam wszystkich omijasz, pisałeś że 50 gr rozwozisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się bo przestane dokładać ale wy handlarzyki żerujące na innych nigdy nie dokładaliście więc o czym mowa . A to że opowiadacie między sobą "ja to kupuje po 0,20 to opowiadajcie dalej .

UWAGA HODOWCY CENY DO GÓRY M 0,28 na poniedziałek .

 

 

Jak dokładałeś skoro ty wszystko sam wszystkich omijasz, pisałeś że 50 gr rozwozisz

Ten znowu zaczyna ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu co sprzedaje sam to dobrze żyje , ale teraz idzie do góry cena w hurcie i to poprawia finanse fermy ale tobie DUBEL to przeszkadza bo jesteś handlarzem i już ciśniesz i szukasz zaczepki . Ale jeżeli dzięki temu twoja psychika ma nie ucierpieć i będziesz się lepiej czuł to na ZDROWIE , wszystko przyjmę na klatę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety rynek dyktuje ceny a podyktuje je teraz wyżej bo były i są małe wstawienia kur .

Od 2 lat są beznadziejne ceny a wszystko drożeje nie mieliśmy pieniędzy na nowe stada a i w wytwórniach mamy ogony finansowe , a i kredyty trzeba spłacać nawet za te Bentleye

 

Co do cen to M 26-28 , L 30-32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zrozpaczony koleś, który na forach internetowych chwali się samochodami wycieczkami i grubością portfela, napisał mi że nie jestem producentem, nie wiem jak sobie z tym poradzę. Nie chce mi się rozpisywać, pociskasz takie bzdury że nie da się tego czytać jednego dnia rozwozisz 300 tyś jaj po punktach a drugiego handlarze całują cię po stopach, kiedy rozdzielasz im towar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem zrozpaczony koleś, który na forach internetowych chwali się samochodami wycieczkami i grubością portfela, napisał mi że nie jestem producentem, nie wiem jak sobie z tym poradzę. Nie chce mi się rozpisywać, pociskasz takie bzdury że nie da się tego czytać jednego dnia rozwozisz 300 tyś jaj po punktach a drugiego handlarze całują cię po stopach, kiedy rozdzielasz im towar

Może zacznij od nauki interpunkcji ?

Następnie proponuje naukę czytania ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem zrozpaczony koleś, który na forach internetowych chwali się samochodami wycieczkami i grubością portfela, napisał mi że nie jestem producentem, nie wiem jak sobie z tym poradzę. Nie chce mi się rozpisywać, pociskasz takie bzdury że nie da się tego czytać jednego dnia rozwozisz 300 tyś jaj po punktach a drugiego handlarze całują cię po stopach, kiedy rozdzielasz im towar

Może zacznij od nauki interpunkcji ?

Następnie proponuje naukę czytania ze zrozumieniem.

 

 

Mazepa jesteście siebie warci, nie miał się do czego prz..,,..yjebać to mu interpunkcja przeszkadza

A ty przy dzisiejszych cenach to już zarabiasz, czy cały czas dokładka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Dubel, czym się różnimy ?

Tym, że ja doskonale wiem ile wynosi koszt produkcji jajka.

 

Kilka razy prosiłem Cię, żebyś to policzył i zawsze był z tym jakiś problem. Jak Ty fermę prowadzisz, skoro nawet nie wiesz, czy jesteś nad, czy pod kreską.

 

1a 0.32

XL (zwana S-ką) 0.35

XL (zwana Bolkami) 0.42

 

Tyle płaciłem w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Dubel, czym się różnimy ?

Tym, że ja doskonale wiem ile wynosi koszt produkcji jajka.

 

Kilka razy prosiłem Cię, żebyś to policzył i zawsze był z tym jakiś problem. Jak Ty fermę prowadzisz, skoro nawet nie wiesz, czy jesteś nad, czy pod kreską.

 

1a 0.32

XL (zwana S-ką) 0.35

XL (zwana Bolkami) 0.42

 

Tyle płaciłem w piątek.

To chyba do dostawy w tych cenach wazelina gratis bo nie wierzę że można kogoś tak na sucho wyruchać.

Na południu Polski to można 4 grosze taniej dostać dobrej jakości towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Dubel, czym się różnimy ?

Tym, że ja doskonale wiem ile wynosi koszt produkcji jajka.

 

Kilka razy prosiłem Cię, żebyś to policzył i zawsze był z tym jakiś problem. Jak Ty fermę prowadzisz, skoro nawet nie wiesz, czy jesteś nad, czy pod kreską.

 

1a 0.32

XL (zwana S-ką) 0.35

XL (zwana Bolkami) 0.42

 

Tyle płaciłem w piątek.

To chyba do dostawy w tych cenach wazelina gratis bo nie wierzę że można kogoś tak na sucho wyruchać.

Na południu Polski to można 4 grosze taniej dostać dobrej jakości towar.

Twoim "dostawcom" gratuluję odbiorcy.

Ja mam się czym pochwalić, jeśli chodzi o uczciwy handel, a Ty ?

 

"Doić hodowcę, ciągnąć ile się da ! Nie chce spuścić, to przetrzymać go przez dwa dni. Sam opuści !"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów

 

Poszukuję dostawców jaj klatkowych w ilościach hurtowych ( kilkanaście palet tygodniowo), z własnym transportem do woj. Lubelskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...