Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Krem

IIA 0.3

IB 0.33

IA 0.37

S 0.43

0 0.48

 

Czerwone

M 0.3

L 0.34

Pzdr

 

 

Czerwone ? co po nich jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisze o zastoju po 1 dziś już towar jedzie i znika stali proszą o jedno autko więcej następny mówi szykuj mi na 11 byle mi nie brakło .

Co do cen

L-0,34-36

M-0,30-32

…. i myślę że do 0,40 dojdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu pisze o zastoju po 1 dziś już towar jedzie i znika stali proszą o jedno autko więcej następny mówi szykuj mi na 11 byle mi nie brakło .

Co do cen

L-0,34-36

M-0,30-32

…. i myślę że do 0,40 dojdzie

Z której części Polski jesteś? Dla mnie ceny absurdalne, nikt z dostawców nawet o takich nie wspomina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja kol ci może odpowiem na Obrokach w czwartek L płacili 33

nikt nie wie że drożeje ale każdy płaci , jeden handlarz drugiemu opowiada ja nie ja tyle nie płacę gdzie tam no co ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno na przyszły tydzień pakownie szykują się na promocję L oj będzie się działo pozdrawiam serdecznie hopsa ha ….

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu pisze o zastoju po 1 dziś już towar jedzie i znika stali proszą o jedno autko więcej następny mówi szykuj mi na 11 byle mi nie brakło .

Co do cen

L-0,34-36

M-0,30-32

…. i myślę że do 0,40 dojdzie

Z której części Polski jesteś? Dla mnie ceny absurdalne, nikt z dostawców nawet o takich nie wspomina.
cena rośnie bo jajko jest przerzucane miedzy kurnikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu pisze o zastoju po 1 dziś już towar jedzie i znika stali proszą o jedno autko więcej następny mówi szykuj mi na 11 byle mi nie brakło .

Co do cen

L-0,34-36

M-0,30-32

…. i myślę że do 0,40 dojdzie

Z której części Polski jesteś? Dla mnie ceny absurdalne, nikt z dostawców nawet o takich nie wspomina.
cena rośnie bo jajko jest przerzucane miedzy kurnikami

??

Ciekawa teoria.

Jajko "jest przerzucane między kurnikami" bo Ci, którym brakuje, kupują od tych, którzy mają. Ot i wyjaśnienie całego spisku.

 

A dlaczego niektórym brakuje ? Przyczyn jest kilka. Może dlatego, że z powodu bardzo kiepskich cen nie stać ich było na nowe obsady, bo z ostrożności (salmonella) nie obsadzili w pełni kurników lub porostu mieli dosyć dokładki i częściowo przerzucili się na handel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajo drożeje bo ile można robić za darmo, 20/22 gr średnia z ostatnich 20 miesięcy, to teraz dla odmiany zróbmy 30/32 gr średnia na następne 20 miesiące, przy takich cenach wszystkim jest lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja kol ci może odpowiem na Obrokach w czwartek L płacili 33

nikt nie wie że drożeje ale każdy płaci , jeden handlarz drugiemu opowiada ja nie ja tyle nie płacę gdzie tam no co ty

No i widać ile w tym forum prawdy, bo ja z drugiej ręki mniej niż 0,33 płaciłem, a Ty mi będziesz mówił że oni kupują po 0,33.

Dziękuję, dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja kol ci może odpowiem na Obrokach w czwartek L płacili 33

nikt nie wie że drożeje ale każdy płaci , jeden handlarz drugiemu opowiada ja nie ja tyle nie płacę gdzie tam no co ty

No i widać ile w tym forum prawdy, bo ja z drugiej ręki mniej niż 0,33 płaciłem, a Ty mi będziesz mówił że oni kupują po 0,33.

Dziękuję, dobranoc.

 

Nikt Cię nie zmusza do kupowania w takiej cenie - zawsze możesz przeżucić się na marchewkę albo pietruszkę ewentualnie kiszoną kapustę. Może zamiast L kupiłeś Ib lub mixa

 

Jeśli dla Ciebie ceny te są absurdalne, to cóż, nie mój, ani kol. producentów problem, tylko nie siej fermentu, że takich cen nie ma. Bo ja jeszcze nie cierpię puki co na rozdwojenie jaźni i wiem w jakich cenach co opylam.

 

W przyszłym tygodniu pewnie znowu będzie do góry. Dzisiaj tak samo miałem kilka akcji sprzedażowych. Nic nie stoji wszystko wyjeżdża. Ewidentny brak towaru na kraju.

Wszyscy biorą co brali i nikt bardzo nie narzeka.

 

Do Misia:

Po czerwonych to odkrywasz prawdę o tajnym spisku producentów jaj w celu wyciągnięcia pieniędzy z biednych bogobojnych handlarzy i uczynieniu z nich swoich niewolników oraz zapanowaniu przez nich nad światem. vide taki kurzy Matrix

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Po czerwonych to odkrywasz prawdę o tajnym spisku producentów jaj w celu wyciągnięcia pieniędzy z biednych bogobojnych handlarzy i uczynieniu z nich swoich niewolników oraz zapanowaniu przez nich nad światem. vide taki kurzy Matrix

 

Pozdrawiam.

 

W tym beznadziejnym przypadku można tylko zacytować Twoje własne słowa: "Nikt Cię nie zmusza ... - zawsze możesz przerzucić się na marchewkę albo pietruszkę ewentualnie kiszoną kapustę".

 

Pozwoliłem sobie tylko na poprawienie ortografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Po czerwonych to odkrywasz prawdę o tajnym spisku producentów jaj w celu wyciągnięcia pieniędzy z biednych bogobojnych handlarzy i uczynieniu z nich swoich niewolników oraz zapanowaniu przez nich nad światem. vide taki kurzy Matrix

 

Pozdrawiam.

 

W tym beznadziejnym przypadku można tylko zacytować Twoje własne słowa: "Nikt Cię nie zmusza ... - zawsze możesz przerzucić się na marchewkę albo pietruszkę ewentualnie kiszoną kapustę".

 

Pozwoliłem sobie tylko na poprawienie ortografii.

 

Co do ort. faktycznie, mój błąd, nie wiem jak zrobiłem.

Co do reszty:

Ty chyba sarkazmu nie wyłapałeś...

Wypowiedź ta, to przewrotne odniesienie do pytania Misia:

"Czerwone ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes co po nich jest ?"

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam te wasze ceny to ........ to powiem tak chciałbym kupić M 26 i sprzedać po 30

A kto Ci broni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam te wasze ceny to ........ to powiem tak chciałbym kupić M 26 i sprzedać po 30

A kto Ci broni ?

Rzeczywistość, nikt mi nie sprzeda dzisiaj M po 26 gr i nikt mi nie zapłaci po 30, taki jesteś bystrzacha a nie zaskoczyłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam te wasze ceny to ........ to powiem tak chciałbym kupić M 26 i sprzedać po 30

A kto Ci broni ?

Rzeczywistość, nikt mi nie sprzeda dzisiaj M po 26 gr i nikt mi nie zapłaci po 30, taki jesteś bystrzacha a nie zaskoczyłeś ?

Wychodzi na to, że handlarze (którym TY podobno sprzedajesz) działają charytatywnie.

 

Ja kupuję m-ke po 0.28-0.30 zł. i spokojnie mam na tej kupnej 5gr. zarobku.

No widzisz jesteś po prostu lepszy, ja dzisiaj M przy kilkunastu paletach nie potrafię sprzedać po 35 gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów

 

Ponawiam pytanie

 

Poszukuję dostawców jaj klatkowych w ilościach hurtowych ( kilkanaście palet tygodniowo), z własnym transportem do woj. Lubelskiego.

 

Pozdrawiam [/i]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Forumowiczów

 

Ponawiam pytanie

 

Poszukuję dostawców jaj klatkowych w ilościach hurtowych ( kilkanaście palet tygodniowo), z własnym transportem do woj. Lubelskiego.

 

Pozdrawiam [/i]

 

To nie poszukuj tylko znajdź 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...