Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 12:27 Sro 5 Sie 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2216, 2217, 2218 ... 2401, 2402, 2403  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 13:18 Sro 12 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto tak płaci pewnie Ligocki i Szatan?
No nie dziwię ,że namawiają na wstawienia, jak mało kury hodowcy dyktują warunki a ubojnie mało zarabiają jak dużo kury ubojnie dyktują warunki i robią kasę więc proste ,że zawsze wolą żeby mieli dużo towaru.
Zauważam jeszcze, że sporo osób sprezdało przed świętami i wkłada w samej końcówce grudnia (nawet kilku z tego forum),jak to się nałoży na tych z początku stycznia i ptasią grypę to dopiero będzie jazda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
StaśStaś

PostWysłany: 12:49 Sro 12 Gru 2007    Temat postu: Re: ceny Odpowiedz z cytatem

[quote="ganz"]Barbara, jaką masz opinię o ubojni w Dębicy, to twój rejon ? Dzisiaj płacą 2.90+vat. Namawiają na wstawienie...

Chłopie sprzedawaj i nie zastanawiaj się, u nas dzisiaj proponują 2,5+vat Evil or Very Mad
Powrót do góry
ganz

PostWysłany: 12:03 Sro 12 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję. proszę o informację, jak ktoś z nimi współpracuje ...
a z tamtego rejonu jeszcze exodus w trzcianie, łosiowski i resdrob w rzeszowie - ktoś coś wie nt. współpracy z nimi ?

[quote="Barbara"]nie mam zdania ,bo nie oddaje ,ani nik z moich znajomych.Moze ktos inny wie cos prawdziwego na ich temat[/quote]
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 11:20 Sro 12 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam zdania ,bo nie oddaje ,ani nik z moich znajomych.Moze ktos inny wie cos prawdziwego na ich temat
Powrót do góry
ganz

PostWysłany: 11:11 Sro 12 Gru 2007    Temat postu: ceny Odpowiedz z cytatem

Barbara, jaką masz opinię o ubojni w Dębicy, to twój rejon ? Dzisiaj płacą 2.90+vat. Namawiają na wstawienie...

[quote="Barbara"]I tu jest sedno tematu w tym co pisze Medox , niech kazdy ostroznie podejmuje decyzje,bo temat ptasiej grypy sie nie skonczyl.[/quote]
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:10 Sro 12 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://l.interia.pl/bs8
Zwróćcie uwagę na fragment w którym piszą , że to dzikie ptactwo mogło mieć kontakt z pobliską fermą brojlera i indyka.Jak pojawi się tam nowe ognisko to MAMY CALKOWITE EMBARGO
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 10:48 Sro 12 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu jest sedno tematu w tym co pisze Medox , niech kazdy ostroznie podejmuje decyzje,bo temat ptasiej grypy sie nie skonczyl.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:40 Sro 12 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak w ogóle to widać to wszędzie i na tym forum również ilu ludzi chce wstawić w styczniu bo liczą ,że sytuacja się uspokoi i spowodowane przez ptasią grypę zamieszanie zaowocuje wysokimi cenami w lutym i marcu i odrobią straty.Przypominam,że dodatkowo oprócz chcących wstawić w styczniu jest też kilka grup które w styczniu włożą - część ludzi wcześniej się wstrzymała i wsadza w styczniu następna część to ci co na święta sprzedadza! , i kolejna najmniejsza ci którym wstawienie wychodziło przed świętami a chcieli mieć święta wolne (np wyjazd)i wstawią zaraz po Nowym Roku, noi jeszcze ci skuszeni niską ceną piskląt
Także zalecam ostrożność bo jak ten plan się nie powiedzie a ptasia grypa wybuchnie jeszcze gdzieś i wprowadzą całkowitę embargo na polski drób to w lutym i marcu będzie taka tragedia ,że będziecie się modlić o taką cenę jak dziś
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:28 Sro 12 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wielcy od miesa czerwonego kupili wirusa i podłożyli....Warszawa to największa kasa największe firmy i główne decyzje i nawet daleko nie musieli jechać z wirusem bo w pobliżu przecież było zagłebie drobiarskie
Powrót do góry
matszm

PostWysłany: 10:25 Sro 12 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam wstawienie na swieta 1dzien tydzien temu powiedzieli cena 1 zl netto co powinni powiedziec dzisiaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
METAN

PostWysłany: 10:24 Sro 12 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goky napisał:
Metan- nie wierzę, że wierzysz w te brednie . Link ciekawy , ale babka pokręcona (może nie medycznie), ale religijnie i politycznie na pewno.

w politykę i religię - nie
ale laboratoria wojskowe istnieją , broń biologiczna to fakt , a przecież musi być gdzieś wypróbowana
przypominam , że w ocenie jakiegoś austryjackiego prof./niestety nazwiska zapomniałem/ szczepionki i leki przeciw P.G. , które przemysł farmaceutyczny zaproponował 2 lata temu mają skutki uboczne mogące zakończyć się śmiercią /zapalenie opon mózgowych , uszkodzenie wątroby,serca i nerek/
a może tak liczne ostatnio przypadki sepsy/ogólne zakażenie organizmu/ to również efekt szczepień/przypadki w jednostkach wojskowych , z których żołnierze mieli wyjechać w kontyngencie i byli poddawani wielu szczepiniom/

wierzyć się nie chce
ale myśleć?????
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 10:10 Sro 12 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na brojlera napewno nie bo ptasia grypa i w tamtym tygodmiu to jestrze zaostrzli
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 10:04 Sro 12 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K59 napisał:
No tak chyba ja jeden jstem taki naiwny i nie potrafię odmówić wcześniej zamówionego pisklaka,nikt inny nie wstawia nikt nawet ceny nie zna.Za to zauwarzyłem iz na forum jest wielu filozofów,proroków znających daleka przyszłość.Moim zdaniem wszysko albo bardzo dużo zalerzy od zdarzeń na które nie będziemy mieć wielkiego wpływu.

nie tylko Ty nie potrafisz odmówić pisklaka , a rzetelności w kontaktach z wylęgarnią nie kojarz z naiwnością
rozmawiałem z kilkoma , którzy wstawiają w tym tygodniu-przyjmują pisklęta , a cena zostanie uzgodniona po rzucie , zależnie od sytuacji na rynku za 6 tyg.
Powrót do góry
ola1

PostWysłany: 09:59 Sro 12 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a na mięso drobiowe też
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Barbara

PostWysłany: 09:57 Sro 12 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosja znosi od przyszlego tygodnia embargo .
Powrót do góry
Goky

PostWysłany: 23:53 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metan- nie wierzę, że wierzysz w te brednie . Link ciekawy , ale babka pokręcona (może nie medycznie), ale religijnie i politycznie na pewno.
Powrót do góry
K59

PostWysłany: 23:42 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak chyba ja jeden jstem taki naiwny i nie potrafię odmówić wcześniej zamówionego pisklaka,nikt inny nie wstawia nikt nawet ceny nie zna.Za to zauwarzyłem iz na forum jest wielu filozofów,proroków znających daleka przyszłość.Moim zdaniem wszysko albo bardzo dużo zalerzy od zdarzeń na które nie będziemy mieć wielkiego wpływu.
Powrót do góry
hodowca broilerow

PostWysłany: 23:32 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: metan trfiles w SEDNO Odpowiedz z cytatem

METAN napisał:
SKAD SIE BIERZE PTASIA GRYPA ?
10.12.2007 14:04~TO TYLE
problemy z syjonizmem w USA, zatrucia zywnosci

Daryl Bradford Smith

rozmawia z dr Lorraine Day

D.B.S. (...) Przychodzi mi tu na mysl sprawa choroby polio i Salk Institute. Dlaczego polio stalo sie poligonem doswiadczalnym dla Nowego Porzadku Swiata (New World Order), do wprowadzania nowych przepisów odnosnie wszelkiego typu szczepien, kontroli falszywych epidemii. Czesc z tych rzeczy wyszla z Ft. Dietrich o ile sie nie myle?

Dr L.D. O tak, tam wyprodukowano m.in. wirusa AIDS. Jednak nie mozemy zrzucac winy za produkcje wszelkiego typu chorób na rzad. Nasze cialo samo wytworzy choroby jesli nie bedziemy o nie odpowiednio dbac. Jednak na pewno wirus AIDS byl sztucznie wytworzony w Ft. Dietrich w Maryland, mam na to dowód - ustawe Kongresu nr.15090 podkomisji d.s. obrony z 19 lipca 1969 r., gdzie komisja domaga sie produkcji wirusa AIDS. Wtedy jeszcze nie bylo oczywiscie tego wirusa, ale zadano pytanie "czy mozliwe jest wyprodukowanie wirusa nieistniejacego w naturze, na którego system immunologiczny nie ma obrony i na którego nie bedzie lekarstwa". Skierowane obo bylo do dyrektora Ft. Dietrich, McArthura. Stwierdzil on wówczas, ze jest to mozliwe, koszt produkcji wyniesie ok. 10 milionów dolarów, a wyprodukowanie zajmie od 5 do 10 lat. I rzeczywiscie to sfinansowano i zrealizowano.

D.B.S. Jest jeszcze jedna interesujaca rzecz. Od miesiecy mówimy o ptasiej grypie. Sa ludzie jak dr. Neimann, którzy nas tym strasza, ja sam publikowalem informacje o szkodach jakie ta choroba poczynila w srodowisku. W moim przekonaniu jednak, a mysle ze i w twoim, przyczyny tej choroby nie sa naturalne. Odkad mozna wyprodukowac wszelkiego typu bron biologiczna, czy nie mozna przypuscic, ze swiat zostanie zainfekowany przez cos naprawde groznego, jak toksyczna "ptasia grypa", która rozniesie sie na caly swiat?

Dr L.D. Oczywiscie. Z tego co wiem ptasia grypa to wirus H1N1 jest endemiczny czyli zaraza tylko ptaki. Wprowadza sie jednak opinie, ze wirus moze przeskoczyc z ptaków na ludzi. Na internecie znalazlam artykuly z glównych zródel jak n.p. NBC, gdzie rzad sie przyznaje, ze próbuje sie tak zmienic wirusa zeby byl szkodliwy dla ludzi. Robi sie to poprzez kombinacje grypy ludzkiej z ptasia.
I sami przyznaja sie do tego!
Oswiadczonotez, ze gdyby taka epidemia wystapila to bedzie na to szczepionka. Nie! Oni to beda mieli w szczepionce! Po zaszczepieniu zostaniesz zarazony ptasia grypa, lecz nie bedzie to tylko ta choroba, gdyz w tej "super szczepionce" ma byc od osmiu do dziesieciu róznych chorób.
Tak wiec ludzie, którzy poddadza sie tej "szczepionce" beda umierac.

D.B.S. Tu jest interesujaca sprawa. W momencie, w którym niewygodna staje sie opozycja, a to moze stac sie wczesniej niz im sie wydaje - ja sam widze, ze szybko budzi sie caly swiat, ze ludzie zaczynaja sobie zdawac sprawe z tego co sie dzieje (...) ludzie zaczynaja glosno oponowac przeciwko Izraelowi, syjonizmowi. Wydaje mi sie, ze we wrzesniu czy pazdzierniku ci glupcy beda musieli znalezc powody by zaczac zamykac ludzi, a sa do tego przygotowani.

Dr L.D. Oczywiscie. I na samym poczatku chca odizolowac kraje muzulmanskie - stad prawdopodobnie to pojawienie sie ptasiej grypy, szczególnie w Indonezji, Malezji i krajach arabskich. Na mojej stronie www.goodnewsaboutgod.com opisuje dokladnie sprawe ptasiej grypy, ze nie jest to w ogóle choroba, która nalezy sie przejmowac. Jedna rzecza, na która nalezy uwazac to by nie przyjmowac zadnych szczepionek! Jesli bedziesz dbal o swoje cialo to nie zarazisz sie. W przypadku kazdej epidemii, poczynajac od grypy w 1918 r.szkodliwe byly naprawde szczepionki, które stosowano na zolnierzach. I nie byly to szczepionki na grype ale zestawy okropnych chorób, którymi zarazano glównie zolnierzy USA, Anglii Niemiec czy Rosji. Tak wiec jesli unikniesz szczepien, bedziesz dbal o zdrowie poprzez wlasciwie odzywianie sie, picie i higiene to nigdy sie nie zarazisz.

D.B.S. Jaki jest zwiazek syjonistów z tymi szczepieniami?

Dr L.D. Najwazniesze jest to, ze Zydzi sa w posiadaniu prawie calego lecznictwa. Dziekani prawie wszystkich szkól medycznych to Zydzi. Nawet uczelnia, która jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania zlozona przez adwentystów jako uczelnia medycyny alternatywnej, 20 lat temu zbankrutowala, zostala przejeta przez rzad, pozbyto sie wszystkich elementów medycyny alternatywnej, a w chwili obecnej dziekanem jest Zyd-ateista. Podobnie bylo na mojej uczelni w San Francisco, gdzie kanclerz nie byl Zydem, lecz byl powszechnie lubiany, byl pilotem i zginal w wypadku samolotowym rzekomo na skutek braku paliwa. Nagle mamy juz Zyda jako kanlerza. Mysle, ze ta smierc jest bardzo podejrzana. Od tego czasu mamy juz tylko zydowskich kanclerzy i dziekanów. Niemalze kazdy dyrektor National Institute of Health (Krajowy Instytut Zdrowia), który finansuje te uniwersytety jest Zydem. Wielu laureatów Nagrody Nobla sa Zydami, poniewaz zarówno Nagroda Nobla jaki i Pulitzera sa kontrolowane przez Zydów.
Tak wiec finansowanie amerykanskiej medycyny jest kontrolowane przez Zydów. Jednak pieniadze pochodza od amerykanskiego podatnika, przekazywane sa uniwersytetom, które powazne fundusze przekazuja na badania nad lekarstwami. Kompanie farmaceutyczne przejmuja te lekarstwa jako wlasne, bez zadnych oplat za badania. Nastepnie sprzedawane sa one Amerykanom po wygórowanych cenach, którzy przeciez juz wczesniej zaplacili za stworzenie tych lekarstw.

hodowca broilerow napisał:
znowu lobby farmacutyczne uruchomilo swoje macki i z poparciem mediow robia wode z mozgow ludziom...ale mysle ze konsumenci nie dadza sie oglupic i popyt nie zmaleje..a tak wogole to mysle ze cala ta sytuacja jest po prostu zmyslona zeby ktos znowu mogl sie nachapac ....tymi prowokacjami powinien zajac sie prokurator.....POD SĄD Z TYMI PROWOKATORAMI TO JEST JAWNY SABOTAZ SKIEROWANY PRZECIWKO RODZIMEJ PRODUKCJI DROBIARSKIEJ-PROKURATOR POWINIEN DOTRZEC DO TYCH WYNIKOW RZEKOMEGO WIRUSA I DOKLADNIE SIE TEMU PRZYJRZEC

jakis żuraw zesrał sie na rzadko i robią wielkie halloooo....a on srał...rok temu...5 lat temu i 50 lat temu.....i nikomu to przedtem nie przeszkadzalo...
MAFIA FARMACEUTYCZNA WZIEŁA SIE ZNOWU ZA DROBIARSTWO

Metan calkowicie sie z toba zgadzam...wreszcie ktos rozsadny odpowiedzial na moj wczesniejszy post...uswiadimiles mi jednak ze to nie tylko mafia farmceutyczna..maczala w tym palce...widze ze geneza powstania rzekomej ptasiej grypy ma glebsze podloze..spec. siły na uslugach pewnych grup nacisku decyduja w ktorych krajach maja zlikwidowac dana galaz produkcji..niestety trafilo tym razem na nas....
BARDZO PROSZE NIECH KAZDY UWAZNIE PRZECZYTA POWYZSZY ARTYKUL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ganz

PostWysłany: 23:00 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: bez nerw Odpowiedz z cytatem

Agrrik nie przejmuj się ! A ty Broiler kurzy wyluzuj.
Ja uważam, że ani dopłaty za przestuj ani dopłaty do produkcji za straty wynikłe ze zjazdu ceny znacznie poniżej kosztów nie są dobre !!!
Każdy widzi co się dzieje - wie po ile jest pasza i piskle (to akurat caraz niżej) i słyszy o kolejnych ogniskach ptasiej grypy. Niech każdy sam kombinuje - Barbara nie wstawia za żadne skarby, medox by chciał jakby miał piskle po 0,50 zł, każdy zrobi jak uważa. Problem jest ze ci co teraz zdają mają w plecy - bo kupili pasze i piskle po cenach "sprzed" ptasiej grypy i ani paszarnia ani wylegarnia ani ubojnia się do tego nie dorzuci, niestety, poprzez obniżenie cen "do tyłu" - kupiles piskle i pasze, ceny za zywiec spadly, martw sie sam. Tom-Jok ma dobry uklad z wylegarnia - cenę płaci dopiero po rzucie w zaleznosci od cen na rynku w momecie zdawania - to jest dobre...
"po co wasze sfary głupie wnet i tak zginiemy w zupie"........

[quote="Agrrik"][quote="Brojler kurzy"]Krótko i na temat - SPADAJ!!! Ty jesteś jakiś pomigany! Czy ja obwiniam kogokolwiek o to , że mam ptaki do sprzedania? Naucz się czytać ze zrozumieniem to co inni piszą i zanim cokowiek napiszesz zastanów się ze sto razy! Robisz sobie siarę i tyle . Nie produkuj przez cały rok , domagaj się rekompensaty za przestój i wpie-rzaj ptaki z Brazylii , Argentyny i Azji . Smacznego!!! Ty to dopiero masz pojęcie o ekonomii . A kasę na rekompenasty to pewnie Medox wyczaruje ze swojej "kulki" Confused[/quote]

Powala siła twoich argumentów. Jest taka teoria, że login ściśle związany jest z intelektem właściciela - zaczynam w nią wierzyć...[/quote]
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 22:37 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K59 napisał:
Sory że odbiegam od tematu wracając do ceny pisklęcia brojllera,ale wtym tygodniu mam wstawienie i nie chciałbym aby na dzień dobry ktoś zarobił na mnie kupę kasy kasując mnie nieświadomego np po 1,35 .a ja przy obecnych cenach /też niewiadomych z tego forum/ dołożył z 20 czy 30 tysięcy/wstawienie 20 tyś szt./do tego rzutu.Z góry dziękuje za informację i dobrą radę.

tyle to dołożysz jak weżmiesz pisklaki po 0,80/chyba że stanie się cud/
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 22:31 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SKAD SIE BIERZE PTASIA GRYPA ?
10.12.2007 14:04~TO TYLE
problemy z syjonizmem w USA, zatrucia zywnosci

Daryl Bradford Smith

rozmawia z dr Lorraine Day

D.B.S. (...) Przychodzi mi tu na mysl sprawa choroby polio i Salk Institute. Dlaczego polio stalo sie poligonem doswiadczalnym dla Nowego Porzadku Swiata (New World Order), do wprowadzania nowych przepisów odnosnie wszelkiego typu szczepien, kontroli falszywych epidemii. Czesc z tych rzeczy wyszla z Ft. Dietrich o ile sie nie myle?

Dr L.D. O tak, tam wyprodukowano m.in. wirusa AIDS. Jednak nie mozemy zrzucac winy za produkcje wszelkiego typu chorób na rzad. Nasze cialo samo wytworzy choroby jesli nie bedziemy o nie odpowiednio dbac. Jednak na pewno wirus AIDS byl sztucznie wytworzony w Ft. Dietrich w Maryland, mam na to dowód - ustawe Kongresu nr.15090 podkomisji d.s. obrony z 19 lipca 1969 r., gdzie komisja domaga sie produkcji wirusa AIDS. Wtedy jeszcze nie bylo oczywiscie tego wirusa, ale zadano pytanie "czy mozliwe jest wyprodukowanie wirusa nieistniejacego w naturze, na którego system immunologiczny nie ma obrony i na którego nie bedzie lekarstwa". Skierowane obo bylo do dyrektora Ft. Dietrich, McArthura. Stwierdzil on wówczas, ze jest to mozliwe, koszt produkcji wyniesie ok. 10 milionów dolarów, a wyprodukowanie zajmie od 5 do 10 lat. I rzeczywiscie to sfinansowano i zrealizowano.

D.B.S. Jest jeszcze jedna interesujaca rzecz. Od miesiecy mówimy o ptasiej grypie. Sa ludzie jak dr. Neimann, którzy nas tym strasza, ja sam publikowalem informacje o szkodach jakie ta choroba poczynila w srodowisku. W moim przekonaniu jednak, a mysle ze i w twoim, przyczyny tej choroby nie sa naturalne. Odkad mozna wyprodukowac wszelkiego typu bron biologiczna, czy nie mozna przypuscic, ze swiat zostanie zainfekowany przez cos naprawde groznego, jak toksyczna "ptasia grypa", która rozniesie sie na caly swiat?

Dr L.D. Oczywiscie. Z tego co wiem ptasia grypa to wirus H1N1 jest endemiczny czyli zaraza tylko ptaki. Wprowadza sie jednak opinie, ze wirus moze przeskoczyc z ptaków na ludzi. Na internecie znalazlam artykuly z glównych zródel jak n.p. NBC, gdzie rzad sie przyznaje, ze próbuje sie tak zmienic wirusa zeby byl szkodliwy dla ludzi. Robi sie to poprzez kombinacje grypy ludzkiej z ptasia.
I sami przyznaja sie do tego!
Oswiadczonotez, ze gdyby taka epidemia wystapila to bedzie na to szczepionka. Nie! Oni to beda mieli w szczepionce! Po zaszczepieniu zostaniesz zarazony ptasia grypa, lecz nie bedzie to tylko ta choroba, gdyz w tej "super szczepionce" ma byc od osmiu do dziesieciu róznych chorób.
Tak wiec ludzie, którzy poddadza sie tej "szczepionce" beda umierac.

D.B.S. Tu jest interesujaca sprawa. W momencie, w którym niewygodna staje sie opozycja, a to moze stac sie wczesniej niz im sie wydaje - ja sam widze, ze szybko budzi sie caly swiat, ze ludzie zaczynaja sobie zdawac sprawe z tego co sie dzieje (...) ludzie zaczynaja glosno oponowac przeciwko Izraelowi, syjonizmowi. Wydaje mi sie, ze we wrzesniu czy pazdzierniku ci glupcy beda musieli znalezc powody by zaczac zamykac ludzi, a sa do tego przygotowani.

Dr L.D. Oczywiscie. I na samym poczatku chca odizolowac kraje muzulmanskie - stad prawdopodobnie to pojawienie sie ptasiej grypy, szczególnie w Indonezji, Malezji i krajach arabskich. Na mojej stronie www.goodnewsaboutgod.com opisuje dokladnie sprawe ptasiej grypy, ze nie jest to w ogóle choroba, która nalezy sie przejmowac. Jedna rzecza, na która nalezy uwazac to by nie przyjmowac zadnych szczepionek! Jesli bedziesz dbal o swoje cialo to nie zarazisz sie. W przypadku kazdej epidemii, poczynajac od grypy w 1918 r.szkodliwe byly naprawde szczepionki, które stosowano na zolnierzach. I nie byly to szczepionki na grype ale zestawy okropnych chorób, którymi zarazano glównie zolnierzy USA, Anglii Niemiec czy Rosji. Tak wiec jesli unikniesz szczepien, bedziesz dbal o zdrowie poprzez wlasciwie odzywianie sie, picie i higiene to nigdy sie nie zarazisz.

D.B.S. Jaki jest zwiazek syjonistów z tymi szczepieniami?

Dr L.D. Najwazniesze jest to, ze Zydzi sa w posiadaniu prawie calego lecznictwa. Dziekani prawie wszystkich szkól medycznych to Zydzi. Nawet uczelnia, która jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania zlozona przez adwentystów jako uczelnia medycyny alternatywnej, 20 lat temu zbankrutowala, zostala przejeta przez rzad, pozbyto sie wszystkich elementów medycyny alternatywnej, a w chwili obecnej dziekanem jest Zyd-ateista. Podobnie bylo na mojej uczelni w San Francisco, gdzie kanclerz nie byl Zydem, lecz byl powszechnie lubiany, byl pilotem i zginal w wypadku samolotowym rzekomo na skutek braku paliwa. Nagle mamy juz Zyda jako kanlerza. Mysle, ze ta smierc jest bardzo podejrzana. Od tego czasu mamy juz tylko zydowskich kanclerzy i dziekanów. Niemalze kazdy dyrektor National Institute of Health (Krajowy Instytut Zdrowia), który finansuje te uniwersytety jest Zydem. Wielu laureatów Nagrody Nobla sa Zydami, poniewaz zarówno Nagroda Nobla jaki i Pulitzera sa kontrolowane przez Zydów.
Tak wiec finansowanie amerykanskiej medycyny jest kontrolowane przez Zydów. Jednak pieniadze pochodza od amerykanskiego podatnika, przekazywane sa uniwersytetom, które powazne fundusze przekazuja na badania nad lekarstwami. Kompanie farmaceutyczne przejmuja te lekarstwa jako wlasne, bez zadnych oplat za badania. Nastepnie sprzedawane sa one Amerykanom po wygórowanych cenach, którzy przeciez juz wczesniej zaplacili za stworzenie tych lekarstw.
Powrót do góry
antoniozoli

PostWysłany: 22:27 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby 2,70 netto. po ile pisklaki w iłowie?
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 22:20 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie dotarło Agrrik-u to jeszcze raz - SPADAJ PALANCIE!
Powrót do góry
K59

PostWysłany: 22:16 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sory że odbiegam od tematu wracając do ceny pisklęcia brojllera,ale wtym tygodniu mam wstawienie i nie chciałbym aby na dzień dobry ktoś zarobił na mnie kupę kasy kasując mnie nieświadomego np po 1,35 .a ja przy obecnych cenach /też niewiadomych z tego forum/ dołożył z 20 czy 30 tysięcy/wstawienie 20 tyś szt./do tego rzutu.Z góry dziękuje za informację i dobrą radę.
Powrót do góry
Agrrik

PostWysłany: 22:16 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Krótko i na temat - SPADAJ!!! Ty jesteś jakiś pomigany! Czy ja obwiniam kogokolwiek o to , że mam ptaki do sprzedania? Naucz się czytać ze zrozumieniem to co inni piszą i zanim cokowiek napiszesz zastanów się ze sto razy! Robisz sobie siarę i tyle . Nie produkuj przez cały rok , domagaj się rekompensaty za przestój i wpie-rzaj ptaki z Brazylii , Argentyny i Azji . Smacznego!!! Ty to dopiero masz pojęcie o ekonomii . A kasę na rekompenasty to pewnie Medox wyczaruje ze swojej "kulki" Confused

Powala siła twoich argumentów. Jest taka teoria, że login ściśle związany jest z intelektem właściciela - zaczynam w nią wierzyć...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2216, 2217, 2218 ... 2401, 2402, 2403  Następny
Strona 2217 z 2403

Skocz do: