Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Przy ilu paletach uzyskujesz 33 za M ?

 

Im więcej wyślesz, tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DUBEL przestań mydlić oczy wszystkie twoje wpisy potwierdziły że jesteś handlarzem i ciągle zaniżasz ceny .

 

Ceny w jakich sprzedaje stałym

L-0,34

M-0,30-32

jutro pracowity dzień bo trzeba 2 dni zrobić w jeden.

 

Pokaż gdzie zaniżam ceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
M- w biedronce 7,99 za 30 szt. I jak handlować?
kupuj w biedronce i sprzedawaj dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy ilu paletach uzyskujesz 33 za M ?

 

Im więcej wyślesz, tym lepiej.

 

 

Powiedz ile max palet sprzedałeś w tej cenie M 33 gr

 

To IB i jakieś 4 max. W większych ilościach handluje tylko ze stałymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy ilu paletach uzyskujesz 33 za M ?

 

Im więcej wyślesz, tym lepiej.

 

 

Powiedz ile max palet sprzedałeś w tej cenie M 33 gr

 

To IB i jakieś 4 max. W większych ilościach handluje tylko ze stałymi.

 

To jak ty tak te ceny piszesz to nie dziwi mnie rozbieżność, wiesz 1B dobrze wyszorowana to może być i L a 50- 100 skrzynek to raczej detal nie hurt. Mało tego powiem ci, że przy takich ilościach takim towarem to raczej mało bierzesz. Niektórzy na tym forum sami rozwożą to po 40-50 gr biorą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
100 skrzynek to raczej detal nie hurt.

 

Mało tego powiem ci, że przy takich ilościach takim towarem to raczej mało bierzesz. Niektórzy na tym forum sami rozwożą to po 40-50 gr biorą
Po złotówce rozwożą, ale tylko jak jest 999 skrzynek, bo to jeszcze detal. Hurt się od tysiąca zaczyna. Albo od miliona?

 

I potem się dziwisz że nikt cię tutaj poważnie nie traktuje.

Jesteś maskotką, która sobie coś tam pisze dla samego pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
100 skrzynek to raczej detal nie hurt.

 

Mało tego powiem ci, że przy takich ilościach takim towarem to raczej mało bierzesz. Niektórzy na tym forum sami rozwożą to po 40-50 gr biorą
Po złotówce rozwożą, ale tylko jak jest 999 skrzynek, bo to jeszcze detal. Hurt się od tysiąca zaczyna. Albo od miliona?

 

I potem się dziwisz że nikt cię tutaj poważnie nie traktuje.

Jesteś maskotką, która sobie coś tam pisze dla samego pisania.

 

Demiurg napisał max 4 palety, to powiedz mi 1 paleta 25 skrzynek to jest hurt. Byle jaka cukiernia tyle weźmie, nie da się porównać ceny jaj przy 25 sk. i już nie mówi 28 ale 14 czy nawet 8 paletach. Na forum pisze się jaka obowiązuje cena, ale to chyba nie cena na skrzynki tylko na palety. Jeżeli ktoś kupuje 25 czy 100 skrzynek to wybacz mi ale dla mnie to nie jest hurt, jeżeli już to tak zwany mały hurt ale tam obowiązuje cena indywidualna, a nie hurtowa i tu się zgodzę, że jajo wtedy może kosztować 35 nawet 45 gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że hurt zależy przede wszystkim od dobrostanu producenta. Dla kogoś kto ma obsadę 10 tys. kur to dla niego hurtem będzie 1000 szt. Dla innego co ma obsadę 5 mln kur to hurt zacznie się co najmniej od 100 tys. jaj, po mniej nie wpuści nawet na plac. Więc każdy tu ma rację jeśli chodzi o ilości hurtowe i ceny hurtowe.

 

A moja racja jest taka na dzień dzisiejszy przy odbiorze dwunastopaletowca:

0 - 0,39

S - 0,34

1A - 0,33

1B - 0,29

2A - 0,28

 

Inne systemy chowu:

0PL - 1A - 0,50

0PL - 2A - 0,44

1PL - 1A - 0,30

1PL - 2A - 0,22

2PL - 1A - 0,33

2PL - 2A - 0,27

 

Netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje, że hurt zależy przede wszystkim od dobrostanu producenta. Dla kogoś kto ma obsadę 10 tys. kur to dla niego hurtem będzie 1000 szt. Dla innego co ma obsadę 5 mln kur to hurt zacznie się co najmniej od 100 tys. jaj, po mniej nie wpuści nawet na plac. Więc każdy tu ma rację jeśli chodzi o ilości hurtowe i ceny hurtowe.

 

A moja racja jest taka na dzień dzisiejszy przy odbiorze dwunastopaletowca:

0 - 0,39

S - 0,34

1A - 0,33

1B - 0,29

2A - 0,28

 

Inne systemy chowu:

0PL - 1A - 0,50

0PL - 2A - 0,44

1PL - 1A - 0,30

1PL - 2A - 0,22

2PL - 1A - 0,33

2PL - 2A - 0,27

 

Netto

 

 

Jajeczny chyba coś ceny Ci się pomyliły. Jakim cudem płacisz za wolny wybieg kilka groszy taniej niż za klatkę? Jeśli nie to dawaj na priv i chetnie kupie nawet w cenie klatki po kilkanaście palet tygodniowo jeśli masz takie możliwości.

 

Jestecenanienaceny nie chcesz stałego dobrego odbiorcy ? Widzę ze konkret z Ciebie facet a szukam następnego porządnego dostawcy. Warunek pakownia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do hurtu to definicja jest prosta. Dla mnie hurtem jest wszystko co wyjeżdża do odbiorców lub to co sami odbiorą ale w ilości innej niż 10 czy 30 szt czyli tyle co sprzedaje się na sklepie bo wówczas jest to detal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje, że hurt zależy przede wszystkim od dobrostanu producenta. Dla kogoś kto ma obsadę 10 tys. kur to dla niego hurtem będzie 1000 szt. Dla innego co ma obsadę 5 mln kur to hurt zacznie się co najmniej od 100 tys. jaj, po mniej nie wpuści nawet na plac. Więc każdy tu ma rację jeśli chodzi o ilości hurtowe i ceny hurtowe.

 

A moja racja jest taka na dzień dzisiejszy przy odbiorze dwunastopaletowca:

0 - 0,39

S - 0,34

1A - 0,33

1B - 0,29

2A - 0,28

 

Inne systemy chowu:

0PL - 1A - 0,50

0PL - 2A - 0,44

1PL - 1A - 0,30

1PL - 2A - 0,22

2PL - 1A - 0,33

2PL - 2A - 0,27

 

Netto

 

 

Jajeczny chyba coś ceny Ci się pomyliły. Jakim cudem płacisz za wolny wybieg kilka groszy taniej niż za klatkę? Jeśli nie to dawaj na priv i chetnie kupie nawet w cenie klatki po kilkanaście palet tygodniowo jeśli masz takie możliwości.

 

Jestecenanienaceny nie chcesz stałego dobrego odbiorcy ? Widzę ze konkret z Ciebie facet a szukam następnego porządnego dostawcy. Warunek pakownia

 

Możemy podejść do tematu na wiosnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kolega Jajeczny mnie dzisiaj zadziwił poraz pierwszy napisał ceny klatki wyżej aniżeli są dostepne na rynku

 

S 33

1a 31/33

1b 27/29

2a 26/27

 

Jest korekta cenowa bo jest małe zainteresoanie towarem.Gdyby co mądrzejsi podpisali umowy z marketami to cena nadal by rozsła a tak mamy co mamy.Co do waszego hurtu to są dużi hurtownicy co biorą 2 palety i płacą za 1a 31 na fermach choć jak była niska cena to za 1a płacili 23/24gr.czyli tyle co nasz Kolega. Na rynku marazm będzie trwał do 15 grudnia , ludzie już zaczeli oszczędzać na świąteczne zakupy w sieciach i markietach więc może być wesoło. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Kolega Jajeczny mnie dzisiaj zadziwił poraz pierwszy napisał ceny klatki wyżej aniżeli są dostepne na rynku

 

S 33

1a 31/33

1b 27/29

2a 26/27

 

Jest korekta cenowa bo jest małe zainteresoanie towarem.Gdyby co mądrzejsi podpisali umowy z marketami to cena nadal by rozsła a tak mamy co mamy.Co do waszego hurtu to są dużi hurtownicy co biorą 2 palety i płacą za 1a 31 na fermach choć jak była niska cena to za 1a płacili 23/24gr.czyli tyle co nasz Kolega. Na rynku marazm będzie trwał do 15 grudnia , ludzie już zaczeli oszczędzać na świąteczne zakupy w sieciach i markietach więc może być wesoło. Pozdrawiam

 

Potwierdzam ceny dla stałych odbiorców ilości killkunasto paletowe z małą korektą M od 27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne systemy chowu:

0PL - 1A - 0,50

0PL - 2A - 0,44

1PL - 1A - 0,30

1PL - 2A - 0,22

2PL - 1A - 0,33

2PL - 2A - 0,27

 

Netto

 

 

...chetnie kupie nawet w cenie klatki po kilkanaście palet tygodniowo jeśli masz takie możliwości...

 

 

Nie mam takiej możliwości. Łykam całość... To chyba zrozumiałe. A w 2012 to nawet ekologię miałem taniej od klatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Kolega Jajeczny mnie dzisiaj zadziwił poraz pierwszy napisał ceny klatki wyżej aniżeli są dostepne na rynku

 

S 33

1a 31/33

1b 27/29

2a 26/27

 

Jest korekta cenowa bo jest małe zainteresoanie towarem.Gdyby co mądrzejsi podpisali umowy z marketami to cena nadal by rozsła a tak mamy co mamy.Co do waszego hurtu to są dużi hurtownicy co biorą 2 palety i płacą za 1a 31 na fermach choć jak była niska cena to za 1a płacili 23/24gr.czyli tyle co nasz Kolega. Na rynku marazm będzie trwał do 15 grudnia , ludzie już zaczeli oszczędzać na świąteczne zakupy w sieciach i markietach więc może być wesoło. Pozdrawiam

 

Podaję ceny, które płacę. Ostatnimi czasy faktycznie płacę więcej bo i sam drożej sprzedaję. Zaczęła się liczyć marka. Odbiorca niekoniecznie widzi tylko cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! kupie skrzynki do jajek "Jajczarki " 100 sztuk+ dekielki lub same dekle tel 797 570 250 . takie jak na zdjęciu :https://archiwum.allegro.pl/oferta/skrzynka-na-jaja-i7303268496.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eko i wolny wybieg tańszy od klatki. Alternatywna rzeczywistość.

Co dalej? Śmiało, pisz.

Nośność na poziomie 120%? Spalanie w busach 4l/100km? Ukraińcy walą drzwiami i oknami na bezpłatne staże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Jajeczny, ale śmiechłem. Prima Aprilis już było.

Jak możesz kupować inne jajka taniej niż klatkowe. Nie ma takich możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry Jajeczny, ale śmiechłem. Prima Aprilis już było.

Jak możesz kupować inne jajka taniej niż klatkowe. Nie ma takich możliwości.

 

Tak krótko utnę spekulacje. Jaki handlarz, takie zakupy. Te dziwne pytania zadawajcie sprzedającym. Pewnie płakał jak sprzedawał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie jakie ceny na ten tydzien u was? Dziś jedna pakownia w wielkopolsce obniżyła cenę zakupu M z 0,29 na 0.27.

na jutro umówiona M 0.28 L 0.33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy jaka pakownia Ja.... bo na pewno nowe auto kupione lub zamówione i koszty poniosą dostawcy jaj .

Ceny bez zmian .

L 32-34

M 28-29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...