Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:52 Czw 5 Gru 2019

Czy warto iśc do szkoły rolniczej ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gargamel

Skąd: z rejonu gdzie krowy nie uświadczysz , a świnki to morskie jedynie

PostWysłany: 22:16 Pią 20 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja radzę Ci wybór jakiegoś liceum.Będziesz miał czas na podjęcie decyzji co robić dalej w życiu.Dzisiaj masz lat 16 ,a decyzja wyboru zawodu jest nieslychanie ważna.Przez kolejne 3 lata wiele się wyjaśni,ty będziesz miał inne poglądy.Jesli uznasz ze rolnictwo to jest TO,wybierzesz jakiś instytut przyrodniczy lub coś w tym kierunku.Za mojej młodości tez miałem taki dylemat i powiem ci że z technikum do ktorego chodziłem ,z mojej klasy tylko ja działam w zawodzie.Dla reszty byla to pomyłka o której sami wspominaja.A ta reszta to 26 uczniów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bodzio4321

PostWysłany: 21:40 Pią 13 Lut 2009    Temat postu: Czy warto iśc do szkoły rolniczej ? Odpowiedz z cytatem

Witam. Kończę 3 klasę gimnazjum i nie wiem czy warto iśc do technikum rolniczego? Co myślici o tych szkołach? Mam dwie szkoły do wyboru Marszew lub Przygodzice.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: