Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:05 Pon 10 Sie 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2221, 2222, 2223 ... 2404, 2405, 2406  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matszm

PostWysłany: 20:41 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak beda placic za ptasia grype zapytajcie barbare ona ma znajomego ministra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:33 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było oczywiście do Agrrik-a
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:23 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chory jesteś? Czy gdzieś napisałem , że produkuję pełną parą? Skąd wiesz ile mam w roku wstawień i jaką robię obsadę na m2? Tego nie wiesz więc nie p---dol . Jestem jak najdalej od tego żeby produkować ponad miarę i gdybyś nie był śmierdzącym leniem , czytał posty nie tylko aktualne , ale także wcześniejsze i te bardzo wczesne to byś wiedział jakie mam zdanie Evil or Very Mad PG nie jest wytworem wyobraźni czy konsekwencją jakichkolwiek wstawień . Mogła wystąpić w czerwcu czy lipcu , czy też w każdym innym miesiącu . Nie jest moją winą czy innych , którzy aktualnie maja ptaki , że jest PG więc dlaczego akurat ja mam znów dostać w d-pę ? Bo co ? Bo mam akurat ptaki? Zawsze ktoś je ma! Czy zawsze będziesz pie---lił o tym że ktoś akurat produkuje? Walnij się w łeb! Rozumowanie: odszkodowanie dla nie wstawiających tak , ale dla tych co sprzedają ponieżej kosztów nie o kant d-py można potłuc . To może ja sprzedam ptaki i dopiero wtedy zaczniemy liczyć odmowy i wypłacać rekompensaty ? Co za prostackie myslenie!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 20:18 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agrrik napisał:
Mogliby ogłosić, że będą rekompensaty za przestój jak ostatnio i problem sam by sie rozwiązał.

Zamknij się. Wyjedź na wczasy i nie w.k.u.r.w.i.a.j
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 20:18 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odszkodowanie za przestój no powiedzmy ,część pojechała na narty , część sobie zdrowo odpoczeła ALE POWIEDZMY SZCZERZE NIE ZAROBILI I NIE STRACILI ALE CO MAJĄ POWIEDZIEĆ CI KTÓRZY SPRZEDALI PO 1.80 I ZDRWO DOPIEPSZYLI Dla nich odszkodowania nie było bo oni przeciesz PRODUKOWALI
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 20:15 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Agrrik napisał:
Mogliby ogłosić, że będą rekompensaty za przestój jak ostatnio i problem sam by sie rozwiązał.
K.u.r.w.a. mać! Raz już straciłem bo miałem umowy i nie mogłem się wycofać . Ci co nie wstawili nie dość , że nie stracili sprzedając poniżej kosztów to jeszcze dostali kasę za przestój . Co to za sprawiedliwość? Obsady mam zgodnie z rocznym grafikiem i jak wykryto pierwsze ognisko grypy obiekty miałęm już obsadzone . I teraz mam sprzedać poniżej kosztów , aci co dzisiaj odmawiają wylegarniom stawiając je pod ścianą mają dostać jakąś rekompensatę? Chyba Cię pogięło! Za co chcesz kasę? Za siedzenie , pierdzenie w stołek i nasmiewanie się z innych , że zachowali się honorowo ? Wiem , że honorem rodziny nie nakarmię , ale póki co nie możemy ulegać panice . Spokojnie!

Witaj w klubie. Mam 3-tygodniówki. Jak w tej chwili można się wycofać gdy gromada kasy w kurnik wsadzona. A może paszarnie naciągnąć i nie zapłacić bo...PG
Powrót do góry
Agrrik

PostWysłany: 20:13 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Agrrik napisał:
K.u.r.w.a. mać! Raz już straciłem bo miałem umowy i nie mogłem się wycofać . Ci co nie wstawili nie dość , że nie stracili sprzedając poniżej kosztów to jeszcze dostali kasę za przestój . Co to za sprawiedliwość? Obsady mam zgodnie z rocznym grafikiem i jak wykryto pierwsze ognisko grypy obiekty miałęm już obsadzone . I teraz mam sprzedać poniżej kosztów , aci co dzisiaj odmawiają wylegarniom stawiając je pod ścianą mają dostać jakąś rekompensatę? Chyba Cię pogięło! Za co chcesz kasę? Za siedzenie , pierdzenie w stołek i nasmiewanie się z innych , że zachowali się honorowo ? Wiem , że honorem rodziny nie nakarmię , ale póki co nie możemy ulegać panice . Spokojnie!

Idąc twoim tokiem rozumowania produkujmy pełną parą i gniewajmy się na ludzi, że nie chcą jeść kurczaków i trzeba dokładać po 50 gr do kilograma. Jak myślisz ile wytrzymamy? Jak myślisz wylęgarnia doceni twoją honorową postawę i odpuści płatności bo nie masz z czego? Jak sięgniesz pamięcią to wylęgarnie i reprodukcja zgarnęły gros dopłat przy poprzedniej panice. Niestety zależymy od popytu i albo to przymniesz do wiadomości albo dalej obrażaj się na cały świat.
Powrót do góry
Rysiu Ochucki

PostWysłany: 20:10 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę Medox że silna opozycja na forum Ci urosła, ale nie poddawaj się: pisz dalej swoje przemyślenia naiwny oszołomie - (tylko odbierz pozytywnie moje słowa).

Pozdrowienia ze strefy buforowej.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:05 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agrrik napisał:
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 19:58 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tez tak mysle , bo beda mniejsze szkody .
Powrót do góry
Agrrik

PostWysłany: 19:54 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 19:38 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz odpowiedz dlaczego nie chcemy nawet za darmo pisklecia , bo jak sie to jeszcze bardziej rozszerzy to cos na mniejszych wykombinuja zeby im nie zaplacic.Bo piniedzy nie starczy.Tym sie nalezy ,co sa chore stada , a tym co sprzedaja za grosze nie ,a przeciez wszyscy ryzykuja i tu juz masz sprawiedliwosc.
Powrót do góry
ganz

PostWysłany: 19:25 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9477 Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9477926&rfbawp=1197397394.845

i co wtedy ???
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 19:05 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wirus ptasiej grypy w Rosjii na granicy z Ukraina
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 19:03 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wirus ptasiej grpy w Rosjii na granicy z Ukraina
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 18:46 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polodniowy-wschod
Powrót do góry
ganz

PostWysłany: 18:43 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: pisklęta Odpowiedz z cytatem

a z jakiego to chociaż rejonu Polski są te wylęgarnie ? południe, północ poznańskie ??
a przy okazji jakie są ceny jaj wylęgowych, bo chyba spadły teraz też ?

[quote="Barbara"]Przepraszam ,ale to mam wiadomosci od pewnych zaprzyjaznionych hodowcow musze i wierzyc ,bo nigdy sie nie klamiemy i nie pytalam sie z kad dzwonili z taka oferta , bo w tej sytuacjii ktora sie wytworzyla nikt z nas nie bierze nawet za darmo,mielismy dosc klopotow zeby sie wycofac ze swoich wstawien.[/quote]
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 18:31 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam ,ale to mam wiadomosci od pewnych zaprzyjaznionych hodowcow musze i wierzyc ,bo nigdy sie nie klamiemy i nie pytalam sie z kad dzwonili z taka oferta , bo w tej sytuacjii ktora sie wytworzyla nikt z nas nie bierze nawet za darmo,mielismy dosc klopotow zeby sie wycofac ze swoich wstawien.
Powrót do góry
ganz

PostWysłany: 18:21 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barbara, jakie to wylęgarnie ?? konkretnie. takich cen ja nie słyszalem ... i co przy takich cenach też mają problem znaleźć chętnych ??!! lepiej żeby to zagazowali niż wpychali na rynek !

[quote="Barbara"]oferty pisklat od 0.10 gr do 0.55 gr.Dajci sie dalej tak robic na szaro
Powrót do góry
matszm

PostWysłany: 18:09 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj wstawilem 1,15 netto bez szczepien
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Barbara

PostWysłany: 18:06 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oferty pisklat od 0.10 gr do 0.55 gr.Dajci sie dalej tak robic na szaro , celowo naglasniane ,ze to brojler bo pomoze to zlikwidowac troche gorke swinska , slyszalam jak producenci swin mowili , ze nie zeby sie cieszyli z naszej sytuacji ,ale u nich sie poprawi i tu macie odpowiedz dlaczego minister Sawicki sie pomylil , gornicy groza strajkiem ,a co bedzie jak do nich dolacza producenci trzody,rzad w klopotach i to juz na starcie.Mistrzowie w manipulacji , a Ci z Psl wracaja na stare stanowiska,czyli do koryt jaki to rzad ludowcow.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:06 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za wylęgarnia bo musi być dobry towar, wpadka teraz to już klęska do kwadratu.
Trzeba sprostować tą informację, bo wychodzi ,że jedyne co się nie zaraziło to brojler!!!A więc jest zdrowy i można go kupować! Jak to prawda co mówicie to jakaś poważna manipulacja.Może do Gazety Wyborczej oni są trochę w opozycji do TVN-u
Powrót do góry
ganz

PostWysłany: 17:37 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox, daj znac na mojego maila to dam ci namiary na wylegarnie z piskletami w jakim tylko chcesz terminie w styczniu. I cene mozna negocjowac przed wstawieniem

Gall (niżej), to co piszesz to w stu %-tach sie zgadza. Pismaki nie wiedzą oczym piszą, ktoś podaje numer fermy nie zdając sobie sprawy, ze tylko ostatnie cyfry to ferma a początek maja taki sam wszystkie fermy z powiatu. I idzie w świat, że broiler z tych powiatów jest "podejżany" i może być trujący. A ludzie szukają numerów tych co w TV podali i nie chcą tych jajek kupic. A potem handel glownie duze sieci nie chca kupowac miesa z broilera z tych powiatow i jajek z tym numerem (nawet jak tylko poczatek numeru jest podobny). I jest tragedia tych ludzi co akurat maja w tych powiatach kurniki a nie maja ptasiej grypy bo nawet odszkodowan nie dostaną. Zobaczcie co mowi pan minister Sawicki na temat odszkodowan dla hodowcow - tych co nie maja ptasiej grypy u siebie ale stracili na tym, że broiler im stoi 8 tygodni i nikt nawet za 2 zl go nie chce. Mowi ze to ryzyko gospodarstw !http://finanse.wp.pl/wid,9477116,wiadomosc.html?rfbawp=1197390680.569&ticaid=14faa

[quote="medox"]Ja się chciałem przesunąć trochę pózniej i wstawić gdzie 15stycznia ale się nie da bo pełne obłożenie Shocked[/quote]
Powrót do góry
ganz

PostWysłany: 17:18 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: broiler Odpowiedz z cytatem

a to przepraszam ! - masz dobry układ z tą wylęgarnią, biorą ryzyko trochę na siebie - że jak rynek będzie do d..upy to mniej zapłacisz za piskle. i oto chodzi. jeszcze paszarnie by się przydalo miec tak dogadaną ale skur.wiele są chytrzy i nigdy nie biorą kryzysów chociaż trochę na siebie...
[quote="TOM-JOK"]GANZ- masz rację, że to za dużo ale ja płacę po uboju więc jeżeli bedzie KICHA to będę negocjował cenę.[/quote]
Powrót do góry
cobbross

PostWysłany: 17:11 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k napisał:
jak narazie w calej polsce nie wzkryto zadnego zarazonego kurczaka. ja nie wiem jak wy hodowcy dacie sie tak oczerniac i spokojnie sluchacie i czytacie o kurczakach w sadlowie jak wszyscy wiedza ze to konsumpcja. przeciez na tym tracimy wszyscy dobre imie, placimy duzo za dobra pasze a ci z konsumpcji robia tanioche bo ich kury wszystko zjedza a potem sa takie efekty jak ten obecny ze wszyscy d6stajemy po dupie bo ktos zacwaniakowal

prawda jest taka ze jest kolejny przypadek zarazenia droga pokarmowa, tak jak pod plockiem. obaj panowie kupywali zboze z tego samego zrodla bo bylo tanie.
napisałem e-maila do tvn zeby to sprostowali a nie podaja błedne informacje ale niema ani odp. ani sprostowania w mediach a nasz minister rolnictwa musi wogule nieznac sie na rolnictwie skoro nie rozróznia kury od brojlera !!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2221, 2222, 2223 ... 2404, 2405, 2406  Następny
Strona 2222 z 2406

Skocz do: