Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 07:27 Sro 12 Sie 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2222, 2223, 2224 ... 2406, 2407, 2408  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agrrik

PostWysłany: 21:49 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Chory jesteś? Czy gdzieś napisałem , że produkuję pełną parą? Skąd wiesz ile mam w roku wstawień i jaką robię obsadę na m2? Tego nie wiesz więc nie p---dol . Jestem jak najdalej od tego żeby produkować ponad miarę i gdybyś nie był śmierdzącym leniem , czytał posty nie tylko aktualne , ale także wcześniejsze i te bardzo wczesne to byś wiedział jakie mam zdanie Evil or Very Mad PG nie jest wytworem wyobraźni czy konsekwencją jakichkolwiek wstawień . Mogła wystąpić w czerwcu czy lipcu , czy też w każdym innym miesiącu . Nie jest moją winą czy innych , którzy aktualnie maja ptaki , że jest PG więc dlaczego akurat ja mam znów dostać w d-pę ? Bo co ? Bo mam akurat ptaki? Zawsze ktoś je ma! Czy zawsze będziesz pie---lił o tym że ktoś akurat produkuje? Walnij się w łeb! Rozumowanie: odszkodowanie dla nie wstawiających tak , ale dla tych co sprzedają ponieżej kosztów nie o kant d-py można potłuc . To może ja sprzedam ptaki i dopiero wtedy zaczniemy liczyć odmowy i wypłacać rekompensaty ? Co za prostackie myslenie!!!!!!!!!!!!

Im mniejsza podaż tym wyższa cena - prawo ekonomi, słyszałeś o takiej nauce? Znasz lepsze rozwiązanie od rekompensat za przestój? Dopłaty do produkcji spowodują tylko, że kurczaka będzie coraz więcej - kto wyłoży więcej i więcej pieniędzy? Albo rozmawiamy o realiach albo bujamy w obłokach. To, że niektórzy mieliby pewność, że zrekompensuje im się przerwy spowoduje, że ci co wstawią mają szansę zarobić (może całkiem nieźle)!!!

Mało mnie obchodzi twój system produkcji - twój tok rozumowania nie zachęca do naśladowania, chyba, że samobójców.

PS. Też mam teraz kurczaki do sprzedaży tylko nie obwiniam o to całego świata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
STAF58

PostWysłany: 21:43 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od razu mówię informacja nie jest na 100% ale indyki z Uniejewa były w części bite w Ornecie wiec może sie okazać że to nie będą dzikie ptaki tak samo jak z niosek zrobili brojlery
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 21:41 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bys sie zdziwil chyba w 200 roku tak wstawialam , bo wylegarnie blagaly ,zeby brac i dolozylam zdrowo lata doswiadczen w branzy,dlatego teraz nikt mnie nie skusi i jak zadzwonia dam znac
Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 21:40 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Wstawimy na tanich pisklętach i zarobimy full kasy!!!

medox a co twoja kula mowi w tej kwestii ... "abra kadabra bedzie 5 zeta/kg"...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
medox

PostWysłany: 21:36 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstawimy na tanich pisklętach i zarobimy full kasy!!!
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 21:29 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox jak bede miala namiary od znajomych ,to ci napewno dam znac ,w ramach rewanzu , ze planowany rzut w cyklu calorocznym odmowilam dzieki tobie ,bo to co pisales wczesniej to dawalo do myslenia,a tu doszla jeszcze ptasia grypa ,wlasnie teraz bym oddawala , a tu puste kurniki jaka ulga ,prowizji nie potrzebuje w ramach rewanzu bym to chetnie zrobila , a jeszcze jakbys zarobil ,to bym byla szczesliwa.Podziekowalam Ci na forum za to, ale ktos nazwal mnie idiotka. no coz nawet za prawde mozna sie ntarazic.Ja stoje z pustymi kurnikami i specjalnie nawet nie mysle o wstawianu ,
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 21:28 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ROBI SIĘ GORĄCO ALE NIE DAMY SIĘ WYDYMAĆ Very Happy
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 21:26 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Unia powiedziała że jak przeniesie się wirus do innego województwa to wprowadzą całkowite embargo na import.
Jak tak dalej pójdzie nie nie będą musieli wprowadzać embarga bo w kraju nie będzie drobiu, ale takiej sytuacji nikomu z nas nie życzę.
Powrót do góry
cobbross

PostWysłany: 21:23 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOM-JOK napisał:
medox napisał:
Chyba tak zrobię.
Jest piąte ognisko i ptasia grypa w Rosji.Przynajmniej tak podaje Wirtualna Polska
Ale ten piąty przypadek nie jest u drobiu tylko u dzikiego ptactwa.
To piate ognisko jest na warmii i mazurach a dokładniej w ornecie a w Rosij u drobiu prawdopodobnie u kur .
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:23 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Unia powiedziała że jak przeniesie się wirus do innego województwa to wprowadzą całkowite embargo na import.
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 21:21 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K59 napisał:
czy ktoś zna cene piskląt Question proszę o aktualne informacje
Myślę,że w obecnej sytuacji można śmiało negocjować z wielkim skutkiem.
Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 21:20 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/-1,1531904,wiadomosc.html
tj jest Shocked
Powrót do góry
K59

PostWysłany: 21:18 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktoś zna cene piskląt Question proszę o aktualne informacje
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 21:12 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Chyba tak zrobię.
Jest piąte ognisko i ptasia grypa w Rosji.Przynajmniej tak podaje Wirtualna Polska
Ale ten piąty przypadek nie jest u drobiu tylko u dzikiego ptactwa.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:10 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tak zrobię.
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 21:08 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
A rozmowy z ekspertami w TV oglądaliście.Spożycie drobiu do tej pory rosło i od 90 roku wzrosło ponad dwukrotnie i oceniają ,że w tej chwili osiągnęło szczyt i w związku z ptasią grypą nastąpi odwrócenie tego trendu, spożycie na 100procent nie będzie już rosło a wielce prawdopodobne ,że zacznie się obniżać na korzyść mięsa czerwonego
To zacznij promować mięso"czerwone" i z tego żyj Twisted Evil
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:59 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Re: http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid= Odpowiedz z cytatem

ganz napisał:
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9477926&rfbawp=1197397394.845

i co wtedy ???
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:56 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A rozmowy z ekspertami w TV oglądaliście.Spożycie drobiu do tej pory rosło i od 90 roku wzrosło ponad dwukrotnie i oceniają ,że w tej chwili osiągnęło szczyt i w związku z ptasią grypą nastąpi odwrócenie tego trendu, spożycie na 100procent nie będzie już rosło a wielce prawdopodobne ,że zacznie się obniżać na korzyść mięsa czerwonego
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:53 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ganz no właśnie co wtedy?
Barbara podaj namiary tej taniej wylęgarni to powiem dwóm znajomym albo niech się tu ogłosi bo u nas wszyscy chcą wstawić w styczniu i nie mają co.Sam bym wstawił pisklaka takiego taniego.Dawaj go, jeszcze prowizje dostaniesz.
Powrót do góry
matszm

PostWysłany: 20:41 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak beda placic za ptasia grype zapytajcie barbare ona ma znajomego ministra
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:33 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było oczywiście do Agrrik-a
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:23 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chory jesteś? Czy gdzieś napisałem , że produkuję pełną parą? Skąd wiesz ile mam w roku wstawień i jaką robię obsadę na m2? Tego nie wiesz więc nie p---dol . Jestem jak najdalej od tego żeby produkować ponad miarę i gdybyś nie był śmierdzącym leniem , czytał posty nie tylko aktualne , ale także wcześniejsze i te bardzo wczesne to byś wiedział jakie mam zdanie Evil or Very Mad PG nie jest wytworem wyobraźni czy konsekwencją jakichkolwiek wstawień . Mogła wystąpić w czerwcu czy lipcu , czy też w każdym innym miesiącu . Nie jest moją winą czy innych , którzy aktualnie maja ptaki , że jest PG więc dlaczego akurat ja mam znów dostać w d-pę ? Bo co ? Bo mam akurat ptaki? Zawsze ktoś je ma! Czy zawsze będziesz pie---lił o tym że ktoś akurat produkuje? Walnij się w łeb! Rozumowanie: odszkodowanie dla nie wstawiających tak , ale dla tych co sprzedają ponieżej kosztów nie o kant d-py można potłuc . To może ja sprzedam ptaki i dopiero wtedy zaczniemy liczyć odmowy i wypłacać rekompensaty ? Co za prostackie myslenie!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 20:18 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agrrik napisał:
Mogliby ogłosić, że będą rekompensaty za przestój jak ostatnio i problem sam by sie rozwiązał.

Zamknij się. Wyjedź na wczasy i nie w.k.u.r.w.i.a.j
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 20:18 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odszkodowanie za przestój no powiedzmy ,część pojechała na narty , część sobie zdrowo odpoczeła ALE POWIEDZMY SZCZERZE NIE ZAROBILI I NIE STRACILI ALE CO MAJĄ POWIEDZIEĆ CI KTÓRZY SPRZEDALI PO 1.80 I ZDRWO DOPIEPSZYLI Dla nich odszkodowania nie było bo oni przeciesz PRODUKOWALI
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 20:15 Wto 11 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Agrrik napisał:
Mogliby ogłosić, że będą rekompensaty za przestój jak ostatnio i problem sam by sie rozwiązał.
K.u.r.w.a. mać! Raz już straciłem bo miałem umowy i nie mogłem się wycofać . Ci co nie wstawili nie dość , że nie stracili sprzedając poniżej kosztów to jeszcze dostali kasę za przestój . Co to za sprawiedliwość? Obsady mam zgodnie z rocznym grafikiem i jak wykryto pierwsze ognisko grypy obiekty miałęm już obsadzone . I teraz mam sprzedać poniżej kosztów , aci co dzisiaj odmawiają wylegarniom stawiając je pod ścianą mają dostać jakąś rekompensatę? Chyba Cię pogięło! Za co chcesz kasę? Za siedzenie , pierdzenie w stołek i nasmiewanie się z innych , że zachowali się honorowo ? Wiem , że honorem rodziny nie nakarmię , ale póki co nie możemy ulegać panice . Spokojnie!

Witaj w klubie. Mam 3-tygodniówki. Jak w tej chwili można się wycofać gdy gromada kasy w kurnik wsadzona. A może paszarnie naciągnąć i nie zapłacić bo...PG
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2222, 2223, 2224 ... 2406, 2407, 2408  Następny
Strona 2223 z 2408

Skocz do: