Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie pisałem M po 0,34 DUBEL ty kłamczuchu kolejna wpada !

 

Pisałeś L 36 M 32 pierwszy raz się pomyliłem o 2 oczka, tyko się nie zlej z wrażenia, co nie zmienia faktu ze opuszczasz teraz cene i po co to piszesz.

A skoro to kolejne kłamstwo to pokaż gdzie wcześniej się jebno...,łem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny lekko w dół chwilowo.

Wszystko przez zwroty z zachodu potężnej ilości jaj potężnego producenta .

Teraz ten zwrot przerabiany jest na proszek i szybko na rynek.

Stąd właśnie przetwórstwo obniżyło lekko cenę.

Poza tym stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny lekko w dół chwilowo.

Wszystko przez zwroty z zachodu potężnej ilości jaj potężnego producenta .

Teraz ten zwrot przerabiany jest na proszek i szybko na rynek.

Stąd właśnie przetwórstwo obniżyło lekko cenę.

Poza tym stabilnie.

co znowu salsaa u dużego producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżki najwcześniej po świętach, jak by mi ktoś teraz wyjechał z obniżką, to bym grzecznie poprosił o wyjazd, i skierował do idiotów którzy ukręcają łby śrubą.

I taka prawda ci co nie znają umiaru i poodkładali sobie bo będzie jeszcze drożej, teraz puszczają im zwieracze i psują cenę, której nie było od dwóch lat. Tak to jest jak się myśli tu i teraz

U mnie zapas zero dosłownie zero, a do mądrali jak zaczniecie teraz opuszczać to po ile będziecie oddawać po świętach, myśleć trochę ku.....wa myśleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obniżki najwcześniej po świętach, jak by mi ktoś teraz wyjechał z obniżką, to bym grzecznie poprosił o wyjazd, i skierował do idiotów którzy ukręcają łby śrubą.

I taka prawda ci co nie znają umiaru i poodkładali sobie bo będzie jeszcze drożej, teraz puszczają im zwieracze i psują cenę, której nie było od dwóch lat. Tak to jest jak się myśli tu i teraz

U mnie zapas zero dosłownie zero, a do mądrali jak zaczniecie teraz opuszczać to po ile będziecie oddawać po świętach, myśleć trochę ku.....wa myśleć

 

Niektórym nie przetłumaczysz... Potwierdzam zapasy na 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok w rok ta sama sytuacja histeria że zastój i próba zbijania ceny ,w poprzednich latach słyszeliśmy że magazyny pełne pod sufit, w tym roku że wybijalnie obniżyły cenę no i co w związku z tym ? Na wybijalnie wozi się tylko towar w gorszym gatunku ewentualnie s .święta za pasem a z nimi milion emigrantów z całej Europy oby tylko towaru wystarczyło . jeśli ktoś ma amnezję to niech przeczyta posty z listopada 2018 było takie samo biadolenie a jednak wszystko się sprzedało.Teraz magazyny puste więc niby dlaczego mamy obniżać cenę ?Bo tak sobie ktoś napisał czy powiedział ? Listopad się kończy za tydzień i ruszy zwiększona sprzedaż tak jest rok w rok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie panikować i odstawcie sobie 10 palet sprzedacie za tydzień bo jeszcze wam braknie jak co roku a nie obniżajcie ceny . To normalne ile teraz handlarz zbije to jego lub z tanim jajem będzie podjeżdżał i psuł cenę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie panikować i odstawcie sobie 10 palet sprzedacie za tydzień bo jeszcze wam braknie jak co roku a nie obniżajcie ceny . To normalne ile teraz handlarz zbije to jego lub z tanim jajem będzie podjeżdżał i psuł cenę .

 

A jak to się ma do poniższych artykułów? Do mnie z takimi nie wjedziesz. Potem się dziwicie, że rolników mają za baranów. Celowo postarzać towar. Co wy ludzi za świnie macie? Mam nadzieję, że karma do takiego jednego z drugim wróci. Oby stosowne kontrole urzędowe wyeliminowały takich osłów z rynku. Aż strach pomyśleć co człowiek człowiekowi za parę groszy potrafi zrobić. Jak chcecie prowadzić działalność wbrew prawu i kosztem zdrowia ludzi to jestem pierwszy by na takich donieść i dopilnować aby kontrole odniosły skutek. Aż się scyzoryk w kieszeni otwiera... Fachowcy do je b.. ania owcy. Na szczęście nie wszyscy tacy. Oby ta patologia sama się wyeliminowała.

 

ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (WE) NR 589/2008

Artykuł 6

 

1. Jaja są klasyfikowane, znakowane i pakowane w ciągu dziesięciu dni od dnia, w którym zostały zniesione.

2. Jaja wprowadzane do obrotu zgodnie z art. 14 są klasyfikowane, znakowane i pakowane w ciągu czterech dni od dnia, w którym zostały zniesione.

 

ROZPORZĄDZENIE(WE) NR 853/2004

3. Jaja muszą zostać dostarczone konsumentowi maksymalnie w terminie 21 dnia od zniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co a tydzień ma 7 dni , w poniedziałek zbieram sortuje a w piątek sprzedaje to jakieś przestępstwo

To wy przestańcie zaniżać cenę i co poniedziałek siać propagandę że spada cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ''zakład pakowania ''trochę kultury nie potrafisz prowadzić konwersacji to się nie wypowiadaj, nikt nie mówił o postarzaniu towaru ,nikomu na tym forum nie zależy na psuciu sobie marki ,wręcz przeciwnie jakość to nasz atut, nie jesteś jedyną pakowalnią bo większość ferm działa jako pakowalnie więc nie musisz nas mentorze pouczać a jeśli nie odpowiada Ci forum rolnicze i dyskusja z ''baranami '' stwórz własne . Czytaj ze zrozumieniem ,rozmawialiśmy o absurdzie zaniżaniu cen na tydzień przed ruchem świątecznym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakład pakowania - nagadałeś się, naubliżałeś, ... i pokazałeś żeś baran.

 

Słyszałeś o czymś takim, jak rotacja towaru na magazynie ?

Jeśli ktoś odstawi dzisiaj 10 palet, to za miesiąc może się okazać, że wśród tych dziesięciu palet, wszystkie jajka są jedno lub dwudniowe.

 

Odstawić 10 palet, nie oznacza, że się wstawia 10 palet w ciemny kąt i one tam stoją tygodniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena spadnie o 2-3 gr to ani towar nie stanie się bardziej świeży ani nie spadnie cena na detalu nikt jej teraz nie obniży ,to jest sztuka dla sztuki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego ''zakład pakowania ''trochę kultury nie potrafisz prowadzić konwersacji to się nie wypowiadaj, nikt nie mówił o postarzaniu towaru ,nikomu na tym forum nie zależy na psuciu sobie marki ,wręcz przeciwnie jakość to nasz atut, nie jesteś jedyną pakowalnią bo większość ferm działa jako pakowalnie więc nie musisz nas mentorze pouczać a jeśli nie odpowiada Ci forum rolnicze i dyskusja z ''baranami '' stwórz własne . Czytaj ze zrozumieniem ,rozmawialiśmy o absurdzie zaniżaniu cen na tydzień przed ruchem świątecznym .

 

Po pierwsze, jakiej kultury. Staram się tylko oddać refleksji bo może tylko w ten sposób dotrę co do niektórych, powtarzam niektórych. Dla baranów to i taki poziom dyskusji jest za wysoki.

Po drugie o jakiej marce piszesz jak każdy tu jest anonimowy. Bardzo proszę, niech ten co przetrzymuje jajka bo mu cena się nie podoba poda nazwę firmy.

Po trzecie, o jakim absurdzie zaniżania ceny piszesz skoro to sprzedający wystawia cenę za jaką chce oddać towar. Jeżeli nie rozumiesz tego co czytasz i piszesz to również lepiej się nie udzielaj, bo poziomu dyskusji takimi wpisami nie podnosisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i co a tydzień ma 7 dni , w poniedziałek zbieram sortuje a w piątek sprzedaje to jakieś przestępstwo

To wy przestańcie zaniżać cenę i co poniedziałek siać propagandę że spada cena.

 

Nie tłumacz się głupio. To i tak jest celowe postarzanie towaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakład pakowania - nagadałeś się, naubliżałeś, ... i pokazałeś żeś baran.

 

Słyszałeś o czymś takim, jak rotacja towaru na magazynie ?

Jeśli ktoś odstawi dzisiaj 10 palet, to za miesiąc może się okazać, że wśród tych dziesięciu palet, wszystkie jajka są jedno lub dwudniowe.

 

Odstawić 10 palet, nie oznacza, że się wstawia 10 palet w ciemny kąt i one tam stoją tygodniami.

 

Nie wiem co to znaczy, wiem co przeczytałem w poście jest cenaniemaceny. Każde tłumaczenie jest dobre i nie jednokrotnie odsyłałem towar z powrotem więc coś w tym jest. Teraz tylko mogę potwierdzić swoje domysły odnośnie praktyk stosowanych przez niektórych producentów. To tak jak z przysłowiem: Walnij w stół, a nożyce się odezwą. Nie trudno się domyśleć kogo mój post obraził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie na luz każdy ciągnie w swoją stronę wszędzie jaja na bieżąco a co do odkładania to nikt nie kisi tylko rotacja palet na magazynie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakład pakowania - nagadałeś się, naubliżałeś, ... i pokazałeś żeś baran.

 

Słyszałeś o czymś takim, jak rotacja towaru na magazynie ?

Jeśli ktoś odstawi dzisiaj 10 palet, to za miesiąc może się okazać, że wśród tych dziesięciu palet, wszystkie jajka są jedno lub dwudniowe.

 

Odstawić 10 palet, nie oznacza, że się wstawia 10 palet w ciemny kąt i one tam stoją tygodniami.

 

Ten co kultura z niego tryska, a sam od baranów wyzywa, nosz karva nie mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S0,17 M 0,27 L 0.31 po tyle dziś się kupuje jajo. Dużo ofert sprzedaży jaj, jest w czym wybierać więc można ugrać jeszcze 2 oczka niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i co a tydzień ma 7 dni , w poniedziałek zbieram sortuje a w piątek sprzedaje to jakieś przestępstwo

To wy przestańcie zaniżać cenę i co poniedziałek siać propagandę że spada cena.

 

Przecież to ty piszesz, że cena spada. Sprzedawałeś M-32 a teraz piszesz M-28, po chu...j. to piszesz i siejesz panikę, jak żeś wyje.....bał cenę, to potrąciłeś chętnych, a teraz właśnie zaniżasz ceny, żeby pozbyć się towaru ( no chyba że znowu wyciągu jednego dnia przerzucasz się z dużego hurtu na rozwożenie po 5 skrzynek) i jeszcze to piszesz, już lepiej się nie odzywaj

z tymi twoim rosnącymi cenami z 32 na 28. Przez takich jak ty ciężko jest utrzymać ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie sprawa jest prosta, jak ktoś odpier....ala z cenami i kazał się po butach całować, to teraz zjeżdża z ceny w dół.

A jak ktoś normalnie sprzedaje, utrzymuje zdrowe relacje i ceny z kanałami zbytu, to jest pusty i nie będzie opuszczać. A jak komuś to nie pasuje, wolna droga ja naprawdę ma chętnych na prawdziwą stałą współpracę i tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...