Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Zakład pakowania - nagadałeś się, naubliżałeś, ... i pokazałeś żeś baran.

 

Słyszałeś o czymś takim, jak rotacja towaru na magazynie ?

Jeśli ktoś odstawi dzisiaj 10 palet, to za miesiąc może się okazać, że wśród tych dziesięciu palet, wszystkie jajka są jedno lub dwudniowe.

 

Odstawić 10 palet, nie oznacza, że się wstawia 10 palet w ciemny kąt i one tam stoją tygodniami.

 

Ten co kultura z niego tryska, a sam od baranów wyzywa, nosz karva nie mogę

 

Handlarz jest cenanienaceny jak zwykle ma mnóstwo do powiedzenia i, jak zwykle, nic na temat.

Czytałeś wpis użytkownika "zakład pakowania" ? Słowo baran, to bardzo delikatne określenie kogoś, kto taki wpis umieścił. No tak, ale po co zajmować się jakimś głupim wpisem, skoro można dogryźć komuś, kto na taki wpis zareagował. Ot i cała mentalność dubla. Szczerze mówiąc, to niczego więcej się po Tobie nie spodziewam.

 

Co do sytuacji na rynku, to mamy 3 tygodnie przedświątecznego handlu. W mojej okolicy fermy są wyczyszczone. U mnie nie ma mowy o tym, żebym mógł odstawić sobie 10 palet na tydzień czasu, bo cały towar schodzi na bierząco i jeszcze dokupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... U mnie nie ma mowy o tym, żebym mógł odstawić sobie 10 palet na tydzień czasu, bo cały towar schodzi na bierząco i jeszcze dokupuję.

 

To po co się unosisz skoro temat Ciebie nie dotyczy? A może tylko udajesz? Dobra twarz do złej gry? A te dokupione jajo to swoim numerem markujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... U mnie nie ma mowy o tym, żebym mógł odstawić sobie 10 palet na tydzień czasu, bo cały towar schodzi na bierząco i jeszcze dokupuję.

 

To po co się unosisz skoro temat Ciebie nie dotyczy? A może tylko udajesz? Dobra twarz do złej gry? A te dokupione jajo to swoim numerem markujesz?

Mam taki sam zakład pakowania, jak i Ty.

Sam sobie odpowiedz na to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakład pakowania - nagadałeś się, naubliżałeś, ... i pokazałeś żeś baran.

 

Słyszałeś o czymś takim, jak rotacja towaru na magazynie ?

Jeśli ktoś odstawi dzisiaj 10 palet, to za miesiąc może się okazać, że wśród tych dziesięciu palet, wszystkie jajka są jedno lub dwudniowe.

 

Odstawić 10 palet, nie oznacza, że się wstawia 10 palet w ciemny kąt i one tam stoją tygodniami.

 

Ten co kultura z niego tryska, a sam od baranów wyzywa, nosz karva nie mogę

 

Handlarz jest cenanienaceny jak zwykle ma mnóstwo do powiedzenia i, jak zwykle, nic na temat.

Czytałeś wpis użytkownika "zakład pakowania" ? Słowo baran, to bardzo delikatne określenie kogoś, kto taki wpis umieścił. No tak, ale po co zajmować się jakimś głupim wpisem, skoro można dogryźć komuś, kto na taki wpis zareagował. Ot i cała mentalność dubla. Szczerze mówiąc, to niczego więcej się po Tobie nie spodziewam.

 

Co do sytuacji na rynku, to mamy 3 tygodnie przedświątecznego handlu. W mojej okolicy fermy są wyczyszczone. U mnie nie ma mowy o tym, żebym mógł odstawić sobie 10 palet na tydzień czasu, bo cały towar schodzi na bierząco i jeszcze dokupuję.

 

Producent Mazepa Yoyo do wszystkich się przypied....ala, wszystkich chce uczyć kultury, choć sam jej nie ma, wszystkich też chce uczyć ortografii i interpunkcji, choć sam robi błędy. Najwyraźniej nie wszystkim cały towar schodzi na bieżąco skoro niektórzy opuszczają ceny, to ich sprawa ale po co piszą to jeszcze na forum

I po co to było wytykać innym, jak samemu ma się burdel na własnym podwórku

 

P.S. Daj trochę na luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producent Mazepa Yoyo do wszystkich się przypied....ala, wszystkich chce uczyć kultury, choć sam jej nie ma, wszystkich też chce uczyć ortografii i interpunkcji, choć sam robi błędy. Najwyraźniej nie wszystkim cały towar schodzi na bieżąco skoro niektórzy opuszczają ceny, to ich sprawa ale po co piszą to jeszcze na forum

I po co to było wytykać innym, jak samemu ma się burdel na własnym podwórku

 

P.S. Daj trochę na luz

O proszę. Jak się postarasz to nawet wiadomo, gdzie w Twoim poście zdanie się zaczyna, a gdzie kończy. I nawet cudze błędy potrafisz wyłapać. Jestem pod wrażeniem. Tak trzymaj.

 

Co do "przypied....alania" się do innych, to nie ma takiego drugiego takiego jak Ty na tym forum. Sam fakt, że właśnie dyskutujemy na ten temat, jest tego najlepszym dowodem. "Przypied....iłeś" się do mnie za to, że skomentowałem post, który bez powodu obraża hodowców na tym forum.

Poczułeś nieodpartą potrzebę wcielenia się w forumowego adwokata tego, który ten post napisał, czy "przypied....iłeś" się po prostu tak dla zasady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I żeby było jasne, nie żebym się przyp.....ierdalał, ja nie mam z tym problemu, ale to ty kilka tygodni temu wypominałeś mi interpunkcje

"Zgadza się nie dało się czytać tego co napisałeś nie wiadomo gdzie zdanie się kończyło a gdzie zaczynało wiec dlatego zwróciłem Ci uwagę."

 

Teraz zrozumiałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem coś ci odpisywać, ale skasowałem bo dyskusja z tobą jest żałosna naprawdę, naprawdę szkoda mi ciebie czasem bo czasem ale jednak

Daj trochę na luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...skomentowałem post, który bez powodu obraża hodowców na tym forum.

...

 

Ten post był skierowany do ścisłej grupy hodowców. Na pewno do tych, którzy na niego zareagowali bo najwidoczniej coś mają za uszami. Ktoś, kogo ten post nie dotyczy to na pewno nie poczuł się urażony. To, że napisałem bezpośrednio i bez ogródek, dało mi możliwość wyłowienia pseudo producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wy tu gadu gadu a cenki

wyglądają tak

L-0,29

M-0,25

 

Kolego powiedz, ile tak naprawdę płaciłeś 2/3 tygodnie temu albo żeby było jasno, ile ostatnimi czasy płaciłeś najwięcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...skomentowałem post, który bez powodu obraża hodowców na tym forum.

...

 

Ten post był skierowany do ścisłej grupy hodowców. Na pewno do tych, którzy na niego zareagowali bo najwidoczniej coś mają za uszami. Ktoś, kogo ten post nie dotyczy to na pewno nie poczuł się urażony. To, że napisałem bezpośrednio i bez ogródek, dało mi możliwość wyłowienia pseudo producentów.

 

Mnie to nie obraziło. O takim celowym postarzaniu towaru od dawna wiadomo. Też niejednokrotnie odsyłam towar. Jak było komuś za tanio sprzedać to potem musi oddać do utylizacji... A żeby ich salmonella wybiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz normalna relacja jak nikt nie szalał z cenami jest taka .

L-31-32

M-27-28

wszystko zależy kto ma jaki towar bo jest dużo stad przetrzymanych i słabe jaja i niestety oni puszczają taniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wy tu gadu gadu a cenki

wyglądają tak

L-0,29

M-0,25

 

gdzie takie ceny w Polsce kolego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią hodowcy i chcą 0.28 za M ale to już nie jest realna cena.... Jutro na miejsce przywozi po 0.26 M 0.29 L. Także kto narobił zapasów na święta ten stracił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie to nie obraziło. O takim celowym postarzaniu towaru od dawna wiadomo. Też niejednokrotnie odsyłam towar. Jak było komuś za tanio sprzedać to potem musi oddać do utylizacji... A żeby ich salmonella wybiła

Jajeczny, sugerujesz, że hodowcy SPECJALNIE "postarzają" towar ? Powiem Ci, że to bardzo odważna teoria.

A po co oni to robią ? Żeby narazić się na zwroty, czy po to, żeby stracić klienta ?

A może przyczyna tego, że trafiłeś na starszy towar tkwi zupełnie gdzie indziej niż w celowych działaniach producentów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie głupie gadanie sztuczne zaniżanie ceny spada spada wszędzie stabilnie i teraz zaczyna się super zejście i domawianie więcej towaru , zorganizuj mi tam samochodzik więcej bym miał jakiś zapasik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie używaj słowa zapasik bo zaraz usłyszysz, że celowo postarzasz towar .A swoja drogą zaczął się ruch być może to Andrzejki grunt, że idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajeczny, sugerujesz, że hodowcy SPECJALNIE "postarzają" towar ? Powiem Ci, że to bardzo odważna teoria.

A po co oni to robią ? Żeby narazić się na zwroty, czy po to, żeby stracić klienta ?

A może przyczyna tego, że trafiłeś na starszy towar tkwi zupełnie gdzie indziej niż w celowych działaniach producentów ?

 

Sugeruję !? Coś kogoś ominęło w tym świecie jajecznym? Ciekawe dlaczego wydrukowanie nr WNI na jajku nie stanowi problemu, a wydrukowanie daty zniesienia staje się wręcz niemożliwe? Bo co? Bo nie jest wymagane? Nr WNI na poziomie kurnika również nie musi być drukowany. Skoro tak producenci TWOIM zdaniem dbają o świeżość swojego towaru to dlaczego tego nie robią... Hmmm. Szukaj naiwnych gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kol. jajeczny już były takie próby datowania jaja lecz konsument nie chce kupić 3 dniowego jajka wiesz sam każdy chce dzisiejsze .

 

No i proszę, na razie jeden się przyznał, że celowo postarza jajo. A taki był śmiech na sali. Bix a jak u ciebie? Rozumiem, że tak obawiasz się o zwroty, że u ciebie też zawsze jednodniowe wychodzi. Wydajność 100 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...