Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

2a 0.26 1b 0,28 l-0.31 i tak jak kolega niżej pisał telefony od hodowców czy nie trzeba towaru ..... U mnie dziś na sklep rzucili promocje jaja z pakowni z bieżunia m10- 3.19zł... cena sklepowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś na sklep rzucili promocje jaja z pakowni z bieżunia m10- 3.19zł... cena sklepowa.

 

Ja pier.... Święty Mikołaj. Precz ze Świętym Mikołajem !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś na sklep rzucili promocje jaja z pakowni z bieżunia m10- 3.19zł... cena sklepowa.

 

Ja pier.... Święty Mikołaj. Precz ze Świętym Mikołajem !!!

Mojemu koledze sąsiadka dała jaja za darmo. ciekawe czy tylko jajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E ta, Panowie. Już po pierwszym, zaraz ruch się zacznie na ostro (ja już to zauważyłem)

 

M: 0,28 Ib: 0,30 L: 0,32

Można kupić taniej u innych, ale u mnie "jakoś" to idzie. Na magazynie w sumie 2 dniowa produkcja.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niewiarygodne, że przed świętami ale u mnie też opuścili w dół:

 

1A - 0,32

1B - 0,28

 

Myślę, że to jest efekt tego, że w takich cenach pojawiło się jajko w detalu i hurt nie chce brać w takich samych.

 

Nieaktualne. Na jutro już za 1A 0,30, 1B 0,26.

 

Tak to bywa jak producent próbuje przechytrzyć pośrednika. Wjeżdża do sklepu z jajem za 0,30 i sądzi, że pośrednik kupi od niego za 0,32. Tyle lat w tym siedzę i nigdy już chyba tej polityki nie zrozumiem... Umrę jednak głupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktos z was skupuje jajka przepiorek i jaka jest aktualna cena. Odpowiedzi moga byc na prv. Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolegę hodowcę akurat w sobotę z nim rozmawiałem, hurt 50-100 kartonów po 10 opakowań 4 zł opakowanie, tak on sprzedaje mówił że cena jest stabilna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy ktos z was skupuje jajka przepiorek i jaka jest aktualna cena. Odpowiedzi moga byc na prv. Dziekuje.

 

 

3,80-4,00 za opakowanie 18szt ilości paletowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauważyłem to u Ciebie magazyn pusty cały rok.... czy listopad czy maj. Gdzie nie zadzwonić to każdy mówi " coś Ci dam" a zajeżdżasz na miejsce to załadujesz 8-12 palet i jeszcze zostało na magazynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co zauważyłem to u Ciebie magazyn pusty cały rok.... czy listopad czy maj. Gdzie nie zadzwonić to każdy mówi " coś Ci dam" a zajeżdżasz na miejsce to załadujesz 8-12 palet i jeszcze zostało na magazynie.

 

 

Nie wiem jak u niego, ale u mnie jest lipa z dostępnością towaru. Nikogo nie obsługuję od ręki, tylko na zapisy. Z tego co słyszałem nie tylko tak jest u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho wszędzie, głucho wszędzie

Co to będzie Co to będzie

 

Co tak wszyscy zamilkli ? Towar nie stoi, magazyn pusty a ceny ?

 

No właśnie może mi ktoś wytłumaczy o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ci co mówili, że jajko będzie po 20 gr i ci co mówili, że będą po 40, jedni i drudzy teraz się pochowali. A ja jestem ciekawy, czy ci co zostawili zakupy na ostatnia chwile to aby się nie przeliczą

Kurka zaczyna wyjeżdżać do ubojni już w przyszłym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów.

 

Nowo otwarta mała hurtownia jaj poszukuje dostawców - kontrahentów od przyszłego roku. Zejście na razie niewielkie, może 1-2 palety tygodniowo, z czasem mam nadzieję, że coraz więcej, a ograniczenie podyktowane jest chociażby tym, że nie posiadamy auta ciężarowego, jedynie zwykłego busa.

 

Oferty cenowe i ewentualne propozycje proszę składać w prywatnej wiadomości, nie zależy mi bowiem na przepychankach i licytacjach słownych na forum, poza tym nie mam czasu na takie zabawy.

 

Interesuje mnie jajko wszystkich sortów 1a, 1b, 2a krem i brąz

 

Z wyrazami szacunku,

Stanisław K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo układają się dni wolne od handlu, ale przestrzegam tych co nie trzymają ciśnienia. To że są święta znaczy, że będzie i po świętach, ale wcale nie musi wszytko się spierdoli.....ć, także panowie i panie trzymamy zwieracze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie co niektórzy by chcieli aby im ze 6 paletek dorzucić a tu nie ma bardzo dużo kury na ubój jedzie bo była poprzeciągana ze względu na cenę .

Tak więc zobaczymy co będzie czas pokaże .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
XL 34 L 29 M 25 ALE JAZDA -BIJĄ SIĘ O TOWAR

 

Jeśli faktycznie tak jest, że trudno z towarem, to powód raczej do płaczu niż radości. Pieniążki przelecą koło nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...