Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo duzo młodej kury i dużo wstawień. Co u nie których zostało jeszcze sporo towaru na magazynie. M 0,25 L 0,29 s 0,16

Zapomniałeś dodać: "nic nie idzie, nic nie idzie, handel stoi"

 

dokładnie, ostatni miesiac to tragedia, dopiero ten tydzien cokolwiek sie dzieje. zaraz znowu przestanie, zacznie cokolwiek w stytczniu na w 2 tyg i znowu zdechnie bo ferie. nie ma sie co oszukiwac

 

 

Ja tam nic nie chcę mówić ale ja przez miesiąc miałem problemy z zaopatrzeniem odbiorców.

 

Ja wchodzę w święta z pustym magazynem, a już mam klepane odbioy w przerwie między nowym rokiem. Może my na różnych kontynentach działamy ?

 

ja tez mam pusty magazyn i wysylalem zamowienia na okres miedzy swietami a nowym rokiem, nie znaczy to jednak ze jest fajny handel i zejscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty jak tam cię zwią dubel przestań straszyć BRAK HANDLU DO 7 STYCZNIA puknij się w tą pustą pał.... Co to już zapowiedz że chcesz kupić po 0,10 co ty piszesz o jakimś strachu co obleciał producentów ? To nie pierwsze świeta i ostanie

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem, to naprawdę nie boli a nawet pomaga. Gdzie ja napisałem, że jaja będą po 10 gr. To ty pisałeś że płaciłeś za jajo 10 gr. jak inni oddawali minimum po 15. To jak już się nauczysz czytać ze zrozumieniem to pojmiesz co napisałem, a napisałem że jaja nie ma na magazynach, że kura już wyjeżdżam do ubojni, że jaja może zabraknąć, że wcale nie musi być tańsze po świętach i żeby ci co panikują, nie opuszczali za szybko ceny.

A zatem zajrzyj do swojej pełnej pały, a może coś mądrego tam znajdziesz, bo narazie widać masz tam niezły śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że towar mniej więcej opuścił fermy, niepokojąca jest przerwa w handlu tak naprawdę to do 7 stycznia, a zatem niech nerwowi wypiją trochę kropelek takich i innych. Pamiętajcie nie musi być tragedii, podobno cześć obsad już wyjechała do ubojni, także WCALE NIE MUSI BYĆ TAK ŹLE, JAK TO WYGLĄDA.

A jak to wygląda ?

Według mnie (i jak widać, nie tylko) wygląda to całkiem dobrze.

Po co siejesz ferment ?

 

Jajczorek doskonale zrozumiał to, co Ty napisałeś.

Pytanie czy Ty rozumiesz, co chciałeś napisać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że towar mniej więcej opuścił fermy, niepokojąca jest przerwa w handlu tak naprawdę to do 7 stycznia, a zatem niech nerwowi wypiją trochę kropelek takich i innych. Pamiętajcie nie musi być tragedii, podobno cześć obsad już wyjechała do ubojni, także WCALE NIE MUSI BYĆ TAK ŹLE, JAK TO WYGLĄDA.

A jak to wygląda ?

Według mnie (i jak widać, nie tylko) wygląda to całkiem dobrze.

Po co siejesz ferment ?

 

Jajczorek doskonale zrozumiał to, co Ty napisałeś.

Pytanie czy Ty rozumiesz, co chciałeś napisać ?

 

Po pierwsze cytujesz tylko kawałek, zmieniając sens mojej wypowiedzi. To manipulacja, pokazałeś tylko wycinki, a to zmienia cały sens, to najdelikatniej mówiąc jest nieładne . Słowa otuchy i spojrzenie od strony optymistycznej nazywasz ”robienie fermentu”. Przecież to ty płaczku, masz zawsze pesymistyczne spojrzenie właściwie na cały biznes jajeczny, no oprócz handlarzy ich sytuacje niezmiennie przedstawiasz jako dobrą. Mazepo forumowy przyjacielu, ma co robić i wybacz ale nie będę marnował czasu dla ciebie w ten piękny, piątkowy wieczór.

Skoro nie widzisz jak się układa kalendarz. Na 17 jest prawie 11 dni bez większego handlu, domyślam się, że przy twojej obsadzie to nie wiele zmienia, to o czym ja mam z tobą dyskutować

Suma summarum żebyś mi nie ”wkładał dziecka do brzucha”. Nie napisałem, że jajo będzie kosztowało tak jak to powiedział Jajczorek, 10gr. Ja uważam że cena będzie przyzwoita po ewentualnych małych perturbacja zaraz po świętach

 

P.S. I po co te twoje kłamstwa i manipulacje, nadawał byś się do TVP INFO obok holeckiej , głowa do góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet trochę polityki się wdarło, a zatem na tym kończę osobiste wycieczki, bo nie do tego służy to forum

Ceny bez zmian. Zakłady pakowania nie mają specjalnego zapasu, pierwsze umówione transporty po świętach już są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubel, faktycznie jesteś ćwierć inteligent. Zanim się coś napisze, to trzeba wiedzieć co się chce napisać.

Najpierw piszesz coś o jakimś strachu (tylko nie wiadomo czyim), a później dodajesz "słowa otuchy", które są chyba tylko dla Ciebie- bo nikt inny poza Tobą na tym forum żadnej tragedii nie przewiduje.

Na moją uwagę, żebyś niepotrzebnie nie siał fermentu, odpisujesz jakimś elaboratem, w którym, nie wiadomo po co, popisujesz się umiejętnością obrażania innych.

 

Jajczorek bardzo dobrze skomentował Twój post:

Ty jak tam cię zwią dubel przestań straszyć BRAK HANDLU DO 7 STYCZNIA puknij się w tą pustą pał.... Co to już zapowiedz że chcesz kupić po 0,10 co ty piszesz o jakimś strachu co obleciał producentów ? To nie pierwsze świeta i ostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dubel, faktycznie jesteś ćwierć inteligent. Zanim się coś napisze, to trzeba wiedzieć co się chce napisać.

Najpierw piszesz coś o jakimś strachu (tylko nie wiadomo czyim), a później dodajesz "słowa otuchy", które są chyba tylko dla Ciebie- bo nikt inny poza Tobą na tym forum żadnej tragedii nie przewiduje.

Na moją uwagę, żebyś niepotrzebnie nie siał fermentu, odpisujesz jakimś elaboratem, w którym, nie wiadomo po co, popisujesz się umiejętnością obrażania innych.

 

Jajczorek bardzo dobrze skomentował Twój post:

Ty jak tam cię zwią dubel przestań straszyć BRAK HANDLU DO 7 STYCZNIA puknij się w tą pustą pał.... Co to już zapowiedz że chcesz kupić po 0,10 co ty piszesz o jakimś strachu co obleciał producentów ? To nie pierwsze świeta i ostanie

 

 

Widzę ze jesteś taki słabiutki, że musisz wspierać się postem kolegi, który to pisał że kupuje jaja po10 gr jak ja sprzedawałem mini. 18 gr. Jak widzisz u mnie obrażanie innych to poczytaj swoje posty, bo to znowu zajeżdża obłudą.

Tak jak pisałem nie chce dłużej zanudzać innych własnymi wycieczkami osobistymi, także nie oczekuj proszę ze będę ripostował twoje średniej jakości docinkami, a zatem pozdrawiam u życzę ci wesołych świta i powodzenia w biznesie tobie i twojej całej rodzinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

 

P.S. I po co te twoje kłamstwa i manipulacje, nadawał byś się do TVP INFO obok holeckiej , głowa do góry

 

Czy mamy rozumieć, że dla Ciebie wzorcem rzetelnej informacji jest TVN !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

 

P.S. I po co te twoje kłamstwa i manipulacje, nadawał byś się do TVP INFO obok holeckiej , głowa do góry

 

Czy mamy rozumieć, że dla Ciebie wzorcem rzetelnej informacji jest TVN !?

 

 

No z pewnością bardziej wiarygodnej niż PZPIS TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

 

P.S. I po co te twoje kłamstwa i manipulacje, nadawał byś się do TVP INFO obok holeckiej , głowa do góry

 

Czy mamy rozumieć, że dla Ciebie wzorcem rzetelnej informacji jest TVN !?

 

 

No z pewnością bardziej wiarygodnej niż PZPIS TV

 

No z pewnością Niemcom baaaardziej zależy na przekazywaniu rzetelnych informacji Polakom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

 

P.S. I po co te twoje kłamstwa i manipulacje, nadawał byś się do TVP INFO obok holeckiej , głowa do góry

 

Czy mamy rozumieć, że dla Ciebie wzorcem rzetelnej informacji jest TVN !?

 

 

No z pewnością bardziej wiarygodnej niż PZPIS TV

 

No z pewnością Niemcom baaaardziej zależy na przekazywaniu rzetelnych informacji Polakom

 

A co mają Niemcy do TVN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

 

P.S. I po co te twoje kłamstwa i manipulacje, nadawał byś się do TVP INFO obok holeckiej , głowa do góry

 

Czy mamy rozumieć, że dla Ciebie wzorcem rzetelnej informacji jest TVN !?

 

 

No z pewnością bardziej wiarygodnej niż PZPIS TV

 

No z pewnością Niemcom baaaardziej zależy na przekazywaniu rzetelnych informacji Polakom

 

A co mają Niemcy do TVN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie cenki po świętach panie i panowie?[/quoteSłyszałem że mają zadarmo rozdawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lubelskim zjadliwy dla ludzi wirus ptasiej grypy na fermie indyków, kilka ferm objętych strefą zapowietrzoną dzisiaj ma zapaść decyzja o wycięciu ,znowu zrobi się cyrk w kraju .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba takie ceny w strefie zapowietrzonej ptasią grypą

Ceny L-29 a M- 26 tyle spadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L 0,28 M 0.22 s0,15 2b 0,17. takie ceny na poniedziałek z dostawą na miejsce. Dużo towaru zostało sprzed świąt... na fermach. tydzien-dwa i będzie ostra jazda w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...