Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

misio8 jakim musisz być imbecylem aby w sytuacji tak duzej straty ,którą ludzie ponoszą, dawać idiotyczne uśmiechy. Kim ty jestes pajacu ? Wiesz ,ze żal mi takich ludzi jak ty, bo przeważnie takie jednostki pochodzą z patologicznych rodzin.

 

z patologicznego miotu pochodzisz najwyzej ty. widze tez niedojebanie mozgowe jak u drugiego malorolnego z kompleksami. czas chyba wybrac sie do szkoly i odrobic zaleglosci czytania ze zrozumieniem. ale ulatwie ci to kretynie, twojemu koledze rowniez- jakbyscie nie zauwazyli to usmiechy dotyczyly ceny ktora juz wszyscy by chcieli bo tak kazdy sie podnieca ze jest ognisko ptasiej grypy, a jak ktos slusznie zauwazyl bedzie to mialo zerowy wplyw. ale dzwonic, pisac i sie podniecac wszyscy juz zaczeli.

nigdy sie nie smialem z cudzego nieszczescia wy baranie jaja

 

misio8 czego się spodziewałeś w czasach kiedy internet i komputery zawitały pod strzechy? Nowoczesność niektórych przerasta. Zresztą kiedy mają się uczyć jak prawdziwy rolnik zasuwa 25 godz. na dobę przez 366 dni w roku? Tylko takim "rolasom" się wydaje, że złapali pana Boga za nogi... Do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Producent poszukuje odbiorcy jaja 3PL oraz 2PL. Proszę o wiadomość prywatną.

Jestem zainteresowany.

Mój telefon 603378090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Obecnie kto kupuje zapraszam na te fermy maja najnizsze ceny w Polsce

 

http://ferma.adkonis.pl/

 

http://fermawiza.pl/

 

I tu się właśnie zareklamowały fermy co zbijają ceny w Detalu. Szukacie winnych spadku cen w hurcie to Gall podprogowo je zaprezentował. Szanowny Gall'u nie prowokujmy tych ferm do podwyżek. Niech sprzedają dalej tanio to być może się kiedyś wypstrykają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwonić i cisnąć jeszcze 5 grosików mogą zejść

 

Mnie tu nie było, a tu się z forum farma troli zrobiła... Swoją droga niektórzy maja takie pomysły ze zbijaniem ceny ze lepiej niech barankiem z dyni w ścianę przywalą. (Żeby wulgarnie nie pisać)

Btw. Trochę szacunku odnośnie AI, to nie jest sprawa spekulacyjna z tej choroby sobie jaj nie robi się. To tak jakbym sobie jaja robił ze się Panom pośrednikom magazyny zjarają z flotą samochodową.

Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwonić i cisnąć jeszcze 5 grosików mogą zejść

 

Mnie tu nie było, a tu się z forum farma troli zrobiła... Swoją droga niektórzy maja takie pomysły ze zbijaniem ceny ze lepiej niech barankiem z dyni w ścianę przywalą. (Żeby wulgarnie nie pisać)

Btw. Trochę szacunku odnośnie AI, to nie jest sprawa spekulacyjna z tej choroby sobie jaj nie robi się. To tak jakbym sobie jaja robił ze się Panom pośrednikom magazyny zjarają z flotą samochodową.

Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku.

 

100% racji, nie ma co komentować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Obecnie kto kupuje zapraszam na te fermy maja najnizsze ceny w Polsce

 

http://ferma.adkonis.pl/

 

http://fermawiza.pl/

 

I tu się właśnie zareklamowały fermy co zbijają ceny w Detalu. Szukacie winnych spadku cen w hurcie to Gall podprogowo je zaprezentował. Szanowny Gall'u nie prowokujmy tych ferm do podwyżek. Niech sprzedają dalej tanio to być może się kiedyś wypstrykają.

 

No cóż... Widziałem, słyszałem i tylko mogę podziwiać, że dają radę. Potrafia oddać na sklepy już zapakowane w niższej cenie niż oferują hurtownikom. Taaakich jaj to jeszcze nie widziałem Damy radę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie "zatrolluję", cokolwiek to znaczy i cenki u mnie są takie:

 

0 - 0,29

1A - 0,26

1B - 0,23

2A - 0,22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie "zatrolluję", cokolwiek to znaczy i cenki u mnie są takie:

 

0 - 0,29

1A - 0,26

1B - 0,23

2A - 0,22

 

No jajeczny nieźle. Ja płacę średnio 0,03-0,04 więcej.

Tak masz od stałych czy średnio stałych, czy też obcych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza tuba od świat (trochę późno) wyjechała L29 M25 stały odbiorca

U mnie identyczne ceny. Ruch całkiem dobry, tyle że ferie się zaczynają.

Na kurnikach powoli widać że świąteczne zapasy są upłynnianie, więc za chwilę jeżeli ruch się nie zmieni na gorszy, co niestety często w styczniu/lutym można zaobserwować to myślę że cena się ustabilizuje. A jak ruch spadnie to lecimy w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dodam jeszcze, że sam mam dostawcę który co roku robi "wyprzedaż". Jajko się skumuluje, nie chce mu się negocjować, dzwonić i użerać z każdą paletą, więc to co zostaje po przerwie wyrzuca 3-4 grosze taniej i w ciągu dnia znika, dlatego zakupy Mki po 0,22 nie są dla mnie dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie "zatrolluję", cokolwiek to znaczy i cenki u mnie są takie:

 

0 - 0,29

1A - 0,26

1B - 0,23

2A - 0,22

 

No jajeczny nieźle. Ja płacę średnio 0,03-0,04 więcej.

Tak masz od stałych czy średnio stałych, czy też obcych ?

 

Od zakończenia sezonu letniego na ogół ten sam dostawca. Ale pamiętaj, że przez dłuższy okres płaciłem więcej od ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/drob-i-jaja/przy-utylizacji-kur-w-wielkopolsce-zatrudniono-aresztantow,91027.html

no i prawidłowo, weterynaria zaś nie może jeszcze zrozumieć, że każdy pracujący przy zarazie jest potencjalnym wektorem roznoszenia tejże i nie powinien mieć styczności z drobiem przez okres karencji ciut dłuższy niż okres życia patogenu- TYCZYĆ SIĘ TO POWINNO RÓWNIEŻ WETERYNARZY (w tym inspektorów). Zaś firmy specjalizujące się w zwalczaniu/czyszczeniu dobrze robią umywając ręce od likwidacji bo regularnie czyszczą fermy po cyklu produkcyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, nawiąże STAŁĄ współprace tylko i wyłącznie z producentem (sorry koledzy).

Dostawy raz w tygodniu 8-18 palet, waga L/M 50/50%, transport i koszt transportu po stronie producenta, lokalizacja okolice Warszawy nie byliśmy bohaterem programu TV.

Niby to oczywiste ale jednak wole to podkreślić, wytłaczarka nowa, jajo czyste trzymające wagę, cena (nie przepłacamy). Mile widziane fermy posiadające własny zakład pakowania (nie jest to warunek)

Naprawdę szanujmy wzajemnie siebie i swój czas, tylko BEZPOŚREDNIO z fermy, nie szukam strzału na raz, bez kombinowania, handlujemy z producentami naprawdę latami, po prostu mamy zapotrzebowanie na jeszcze jednego dostawcę może dwóch.

Kontakt na mail jajakupiesprzedam@gmail.com poproszę tel i nazwisko jeżeli znajdą się chętni w miarę możliwości oddzwonię

 

P.S. Bardzo proszę poważne oferty, naprawdę moim celem nie jest odblokowanie kogoś, a STAŁA WIELOLETNIA współpraca

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, nawiąże STAŁĄ współprace tylko i wyłącznie z producentem (sorry koledzy).

Dostawy raz w tygodniu 8-18 palet, waga L/M 50/50%, transport i koszt transportu po stronie producenta, lokalizacja okolice Warszawy nie byliśmy bohaterem programu TV.

Niby to oczywiste ale jednak wole to podkreślić, wytłaczarka nowa, jajo czyste trzymające wagę, cena (nie przepłacamy). Mile widziane fermy posiadające własny zakład pakowania (nie jest to warunek)

Naprawdę szanujmy wzajemnie siebie i swój czas, tylko BEZPOŚREDNIO z fermy, nie szukam strzału na raz, bez kombinowania, handlujemy z producentami naprawdę latami, po prostu mamy zapotrzebowanie na jeszcze jednego dostawcę może dwóch.

Kontakt na mail jajakupiesprzedam@gmail.com poproszę tel i nazwisko jeżeli znajdą się chętni w miarę możliwości oddzwonię

 

P.S. Bardzo proszę poważne oferty, naprawdę moim celem nie jest odblokowanie kogoś, a STAŁA WIELOLETNIA współpraca

Pozdrawiam

 

Już widzę te kolejki oferentów stojące pod bramą . Kolega, czy też koleżanka od wczoraj w tym biznesie? Mogę tylko doradzić... Bez pośrednika nie wiele się wskóra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XL 30 l 26 M 21-22 S 12 NO I ZNOWU MUSZĘ LECIEĆ NA WAKACJE NA KOSZT PRODUCENTA BO CO TU ROBIĆ ZE SZMALCEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre co niektórym się wydaje że jak spadła cena to już są królami handlu , spokojnie już stanęło a jaja nie ma za dużo i będzie odbijało w górę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
XL 30 l 26 M 21-22 S 12 NO I ZNOWU MUSZĘ LECIEĆ NA WAKACJE NA KOSZT PRODUCENTA BO CO TU ROBIĆ ZE SZMALCEM

 

Ktoś tu kiedyś nazwał po imieniu takie objawy "niedojebaniem mózgowym". Pasuje idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, nawiąże STAŁĄ współprace tylko i wyłącznie z producentem (sorry koledzy).

Dostawy raz w tygodniu 8-18 palet, waga L/M 50/50%, transport i koszt transportu po stronie producenta, lokalizacja okolice Warszawy nie byliśmy bohaterem programu TV.

Niby to oczywiste ale jednak wole to podkreślić, wytłaczarka nowa, jajo czyste trzymające wagę, cena (nie przepłacamy). Mile widziane fermy posiadające własny zakład pakowania (nie jest to warunek)

Naprawdę szanujmy wzajemnie siebie i swój czas, tylko BEZPOŚREDNIO z fermy, nie szukam strzału na raz, bez kombinowania, handlujemy z producentami naprawdę latami, po prostu mamy zapotrzebowanie na jeszcze jednego dostawcę może dwóch.

Kontakt na mail jajakupiesprzedam@gmail.com poproszę tel i nazwisko jeżeli znajdą się chętni w miarę możliwości oddzwonię

 

P.S. Bardzo proszę poważne oferty, naprawdę moim celem nie jest odblokowanie kogoś, a STAŁA WIELOLETNIA współpraca

Pozdrawiam

 

Już widzę te kolejki oferentów stojące pod bramą . Kolega, czy też koleżanka od wczoraj w tym biznesie? Mogę tylko doradzić... Bez pośrednika nie wiele się wskóra.

 

Prawie 25 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, nawiąże STAŁĄ współprace tylko i wyłącznie z producentem (sorry koledzy).

Dostawy raz w tygodniu 8-18 palet, waga L/M 50/50%, transport i koszt transportu po stronie producenta, lokalizacja okolice Warszawy nie byliśmy bohaterem programu TV.

Niby to oczywiste ale jednak wole to podkreślić, wytłaczarka nowa, jajo czyste trzymające wagę, cena (nie przepłacamy). Mile widziane fermy posiadające własny zakład pakowania (nie jest to warunek)

Naprawdę szanujmy wzajemnie siebie i swój czas, tylko BEZPOŚREDNIO z fermy, nie szukam strzału na raz, bez kombinowania, handlujemy z producentami naprawdę latami, po prostu mamy zapotrzebowanie na jeszcze jednego dostawcę może dwóch.

Kontakt na mail jajakupiesprzedam@gmail.com poproszę tel i nazwisko jeżeli znajdą się chętni w miarę możliwości oddzwonię

 

P.S. Bardzo proszę poważne oferty, naprawdę moim celem nie jest odblokowanie kogoś, a STAŁA WIELOLETNIA współpraca

Pozdrawiam

 

Już widzę te kolejki oferentów stojące pod bramą . Kolega, czy też koleżanka od wczoraj w tym biznesie? Mogę tylko doradzić... Bez pośrednika nie wiele się wskóra.

 

Prawie 25 lat

 

Miało być "pewnie" I bez obrazy, ale wiekszość takich biznesów to około 25-30 lat i żeby nie było nie piszę o fermach tu tradycja jest jednak dłuższa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...