Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:27 Wto 14 Lip 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2301, 2302, 2303 ... 2392, 2393, 2394  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chwiolas

PostWysłany: 15:29 Czw 26 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Wiecie co chyba pożegnam forum bo to szkoda pisania.Ręce na to wszystko opadają.Zbyt jest niesamowity,wszyscy walą na maksa totalnego a i tak nie mogą wybić kurczaka, tyle p.o.j.e.b.y hodowcy nawkładali.I wy mówicie ,że nie celowo.Jak k.u.r.w.a nie celowo jak poprzedni rzut cena byla 3.50-3.60 i brak kurczaka,że nie mieli co bić a teraz nagle taka masa której nie da się wybić nawet przy z.aj.e.b.is.t.y.m ruchu.P.I.E.R.D.O.L.N.I.J.T.A SIE niektórzy w pusty łeb.W.j.e.b.a.l.i.s.ta na święta kurczaka do bólu było po 2zł,potem nie wsadziliśta jeden rzut i ustawiliśta się na święta i weekend bo zarobita.Tylko tak można wytłumaczyć, że na święta masa kurczaka potem nie ma i teraz znowu masa kurczaka!
Szkoda tylko ,że jest 3zł a nie 2zł.Apel ku.r.w.a do ubojni walić 2.50 brutto,bo chyba tylko bankructwo może niektórych zmusić do myślenia.I popatrzcie na kalendarz, jak dobrze pojedziecie to wszyscy naraz dojedziecie akurat na Boże Narodzenie!!No k.u.r.w.a ręce opadają po prostu.
Przepraszam normalnych forumowiczów i róznych świętych np z ZCHN-u jeśli tacy są za słownictwo ale szlag człowieka trafić może na taki debilizm w skrajnej formie.

No to żegnaj Medox,szkoda ze już nie bedziesz pisał,bo z chętnie czytałem te wasze kłótnie,choć jestem nie związany z brojlerami to fajnie było się pośmiać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokoszka

PostWysłany: 13:49 Czw 26 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox!!!.A Ty ciągle o jednym,płyta Ci się zacięła?Jak katarynka:Boże Narodzenie,Wielkanoc,wolny weekend,celowe wstawienia i jakieś bzdety o przenoszeniu ptaków z hali do hali w 10 tygoniwym cyklu. Surprised
Powrót do góry
Kaiser Soze

PostWysłany: 08:19 Czw 26 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dzień dzisiejszy Tomice płacą 2.80 Netto
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 07:35 Czw 26 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co chyba pożegnam forum bo to szkoda pisania.Ręce na to wszystko opadają.Zbyt jest niesamowity,wszyscy walą na maksa totalnego a i tak nie mogą wybić kurczaka, tyle p.o.j.e.b.y hodowcy nawkładali.I wy mówicie ,że nie celowo.Jak k.u.r.w.a nie celowo jak poprzedni rzut cena byla 3.50-3.60 i brak kurczaka,że nie mieli co bić a teraz nagle taka masa której nie da się wybić nawet przy z.aj.e.b.is.t.y.m ruchu.P.I.E.R.D.O.L.N.I.J.T.A SIE niektórzy w pusty łeb.W.j.e.b.a.l.i.s.ta na święta kurczaka do bólu było po 2zł,potem nie wsadziliśta jeden rzut i ustawiliśta się na święta i weekend bo zarobita.Tylko tak można wytłumaczyć, że na święta masa kurczaka potem nie ma i teraz znowu masa kurczaka!
Szkoda tylko ,że jest 3zł a nie 2zł.Apel ku.r.w.a do ubojni walić 2.50 brutto,bo chyba tylko bankructwo może niektórych zmusić do myślenia.I popatrzcie na kalendarz, jak dobrze pojedziecie to wszyscy naraz dojedziecie akurat na Boże Narodzenie!!No k.u.r.w.a ręce opadają po prostu.
Przepraszam normalnych forumowiczów i róznych świętych np z ZCHN-u jeśli tacy są za słownictwo ale szlag człowieka trafić może na taki debilizm w skrajnej formie.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 07:18 Czw 26 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry StaśStaś, ale moje kontakty są warte więcej niż jednorazowy zarobek.Szukaj i targuj się a nie oddawaj za tyle ile ci kto powie bo jutro powiedzą ci 2zł.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 07:15 Czw 26 Kwi 2007    Temat postu: Re: Do Medoxa Odpowiedz z cytatem

vitor1 napisał:
Medox życzę Ci jak najlepiej, ale nie powinieneś się chwalić tym, że w jednym kurniku masz małe a obok jeszcze dochowujesz duże. Jednorazowo może się udać i gratuluję pomysłu, ale w dłuższej perspektywie to się zemści jakością odchowu młodych :D

Oczywiście ,że jednorazowo przecież nie robię tego zawsze
Powrót do góry
StaśStaś

PostWysłany: 06:35 Czw 26 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Oj StaśStaś, chłopcu ubojowcu takie numery na forum już nie działają,jak chcesz tak tanio kupić musisz po prostu szukać naiwnych-najniższa cena jaką znalazłem to 3.00brutto zaś najwyższa 3.15brutto.A zobaczysz już pod koniec przyszłego tygodnia jak się wyprzedadzą wszyscy naiwni to wystrzeli na 3.50 w jeden dzień

Medox, zdaje się, że jesteśmy z tego samego regionu więc po prostu wyślij mi na priva namiary na kogoś kto weźmie moje ptaki po takiej cenie a ja połowę zarobinej kasy wyślę Ci na konto.
Powrót do góry
Daro6

PostWysłany: 23:47 Sro 25 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ilczak płaci po 60 dniach a nawet i więcej. Konfiskaty są w granicach przyzwoitości a wagi to zalerzy od wielkości samochodu, ale wychodzą różnice od 100 do 250 kg między jego wagą a wagą hodowcy
Powrót do góry
ola1

PostWysłany: 22:26 Sro 25 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co możecie mi powiedzieć na temat ubojni Ilczak. Czy płacą terminowo i jakie robią potrącenia. Bardzo proszę o opinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Daro6

PostWysłany: 20:42 Sro 25 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację vitor1.Ja to już przerabiałem to się napewno zemści przy którymś z następnych wstawień.Ztego co słyszałem Ilczak 2,9 netto,Górny tak samo.
Powrót do góry
vitor1

PostWysłany: 18:40 Sro 25 Kwi 2007    Temat postu: Do Medoxa Odpowiedz z cytatem

Medox życzę Ci jak najlepiej, ale nie powinieneś się chwalić tym, że w jednym kurniku masz małe a obok jeszcze dochowujesz duże. Jednorazowo może się udać i gratuluję pomysłu, ale w dłuższej perspektywie to się zemści jakością odchowu młodych Very Happy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:35 Sro 25 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj StaśStaś, chłopcu ubojowcu takie numery na forum już nie działają,jak chcesz tak tanio kupić musisz po prostu szukać naiwnych-najniższa cena jaką znalazłem to 3.00brutto zaś najwyższa 3.15brutto.A zobaczysz już pod koniec przyszłego tygodnia jak się wyprzedadzą wszyscy naiwni to wystrzeli na 3.50 w jeden dzień
Powrót do góry
StaśStaś

PostWysłany: 13:21 Sro 25 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dziś chłopcy - ubojowcy proponują ok. 2,85 brutto. A to już początek chocholego tańca na granicy opłacalności...
Powrót do góry
ola1

PostWysłany: 08:49 Sro 25 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kokoszka
Nie nigdy nie zapisuję wcześniej zdawania ale tym razem było ciężko sprzedać dziś na dziś.We wtorek Górny zaproponował mi 2.93 a nie 3,00 być może dla tego, że do mnie ma bardzo daleko bo 270 km. Inne ubojnie oferują 2,80 do 2,90 ale to żadkość.pozdrawiam.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 06:43 Sro 25 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaroslaw1 napisał:
medox napisał:
Tylko ,że oni nie czytają tego forum bo pewnie są zbyt głupi,żeby posiadać komputer.

MEDOX, żeby posiadać komputer nie trzeba być mądrym tylko trzeba mieć pieniądze :roll:

Nie do końca
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 20:41 Wto 24 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolny rynek,pisklak 1,20 netto.
Powrót do góry
marcin z siedlec

PostWysłany: 20:30 Wto 24 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a po ile pisklak na wolnym rynku?
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 20:19 Wto 24 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Tylko ,że oni nie czytają tego forum bo pewnie są zbyt głupi,żeby posiadać komputer.

MEDOX, żeby posiadać komputer nie trzeba być mądrym tylko trzeba mieć pieniądze Rolling Eyes
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 18:17 Wto 24 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DOLNOŚLĄSKIE 2,80 netto.
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 16:42 Wto 24 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka cena na jutro czy ktoś zdaję pozdrawiam .
Powrót do góry
falanus

PostWysłany: 11:28 Wto 24 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Była u mnie w zeszłym tygodniu przedstawicielka jednej z firm paszowych - region pomorze środkowe, kaszuby.
Powiedziała mi, że spodziewają się zwyżki cen żywca po długim weekendzie majowym, ok 10-go.
mam nadzieję, że rzeczywiście tak będzie i coś się ruszy i to w odpowiednim kierunku - czyli do góry. O wzroście cen paszy nic nie mówiła

Ja też planuję wstawienia zawsze do końca roku poprzedzającego a kończę produkcję w listopadzie i nie nastawiam się na Boże Narodzenie.

pozdrawiam
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:57 Wto 24 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An,u nas cena spadała do Wielkanocy, a zaczęła się podnosić idealnie od wtorku zaraz po świętach, po czym zaczęła spadać ,jak zaczęliśmy wchodzić w tydzień przed weekendem majowym ,czyli teraz.Na Boże Narodzenie nie pamiętasz ile było kurczaka ?Też chcesz mi wmówić ,że to wynikało z harmonogramu?Nigdzie nie napisałem,że tak robią wszyscy ,ale jest masę hodowców którzy celują specjalnie w święta długie weekendy itp.Tylko ,że oni nie czytają tego forum bo pewnie są zbyt głupi,żeby posiadać komputer.I zobaczysz co będzie na Boże Narodzenie do tego jeszcze dojdzie ta masa obiektów która się buduje a ich właściciele jak wybudują do daje głowę ,że pierwszy rzut ustawią na Boże Narodzenie.I będzie 1.70 plus vat, a ja będę się tu tarzał ze śmiechu.
Teraz twoja zagadka-zacząłem ale z wagą niestety 2.20 5 tyg i 5dni :( Cóż nie zawsze wychodzi jak się by chciało.To po pierwsze.Po drugie- mam wiecej niz jedna hale więc mogę wsadzić wszystkie pisklęta na jedną halę i trzymać 2 tygodnie i potem przenieść na inną,w ten sposób zyskuje czas żeby na tej innej hali trzymać dużego ptaka.Kumasz?Poza tym jak od samego początku do końca będziesz wybierał duże ptaki to te 25% stada ktore planujesz zostawic to mniejsze ptaki ktore za 2 tyg. beda mialy 3kg albo 3.20
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 05:36 Wto 24 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ola1 napisał:
Powiedzcie proszę kto płaci 3.00 netto bo ja nie dałam rady wyrwać więcej jak 2,95 a terminy od 30 do 45 dni.Jak potrzebowali to płacili po14 lub 21 dniach. Dziś sprzedaję do Mławy do Ilczaka po 2,95 a niektóre ubojnie oferowały 2,80 (wszystkie ceny netto)i pewnie znalazły takiego łosia co im oddał bo tak to by nie funkcjonowali, albo by proponowali leprzą cenę. Ponad to są kolejki na odbiór bo npdo Zalewa dziś trzeba się zapisać dopiero na piątek a w innych ubojniach jest podobnie Przewidywania że po niedzieli będzie lepiej nistety się nie powiodłyco nie znaczy że tak będzie do końca tygodnia.Odnośnie spadku ceny to popieram mojego przedmówcę,żeto nie ma nic wspólnego z nadwyżką podaży przed świętami majowym a raczej z tym, że przywieżli do nas ogromną ilaść syfu zza granicy Wszystkim którzy w najbliższym czasie będą sprzedawać życzę powodzenia.

Górny 3.0 + vat.A dlaczego Ty zapisujesz się na kilka dni przed zdawaniem?Czy zawsze stosujesz taką partyzantkę?
Powrót do góry
ola1

PostWysłany: 22:31 Pon 23 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie proszę kto płaci 3.00 netto bo ja nie dałam rady wyrwać więcej jak 2,95 a terminy od 30 do 45 dni.Jak potrzebowali to płacili po14 lub 21 dniach. Dziś sprzedaję do Mławy do Ilczaka po 2,95 a niektóre ubojnie oferowały 2,80 (wszystkie ceny netto)i pewnie znalazły takiego łosia co im oddał bo tak to by nie funkcjonowali, albo by proponowali leprzą cenę. Ponad to są kolejki na odbiór bo npdo Zalewa dziś trzeba się zapisać dopiero na piątek a w innych ubojniach jest podobnie Przewidywania że po niedzieli będzie lepiej nistety się nie powiodłyco nie znaczy że tak będzie do końca tygodnia.Odnośnie spadku ceny to popieram mojego przedmówcę,żeto nie ma nic wspólnego z nadwyżką podaży przed świętami majowym a raczej z tym, że przywieżli do nas ogromną ilaść syfu zza granicy Wszystkim którzy w najbliższym czasie będą sprzedawać życzę powodzenia.
Powrót do góry
An

PostWysłany: 19:30 Pon 23 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, Medox. Mam dla Ciebie zagadkę arytmetyczną. Kurczaki zacząłeś sprzedawać 13 kwietnia. Zakładam, że nie jesteś wyrywny i miały 6 tygodni ( waga ok. 2,40 kg). W kolejnym poście informujesz nas, że wstrzymujesz sprzedaż reszty do ok. 10 maja. Twoje kurczaki według mojego liczenia będą miały ok. 10 tygodni. To czytelny dowód na planowanie "wstawień", prawda? Na Kaszubach, większość z nas ( co może potwierdzić Brojler Kurzy, Tadek i inni) wstawia w rytmie co 9 tygodni ,planując to najczęściej na jesieni poprzedniego roku.
Medox, rozwiąż tą łamigłówkę i wyjaśnij mi, skąd u Ciebie taki ogromny margines czasu? Jak Ty to robisz,że wstawiasz co 9 tygodni, hodujesz 10 tyg. i jeszcze masz rezerwę czasową na porządne mycie i dezynfekcję, a może i parę dni urlopu.
Czary ???
I kto tu robi zadymę na rynku. Odpowiedź chyba jest oczywista.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2301, 2302, 2303 ... 2392, 2393, 2394  Następny
Strona 2302 z 2394

Skocz do: