Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś przypadkiem kiedyś mi nie robił wyrzutów o używanie nazewnictwa przypadkiem? Przy okazji dorzucając swoją domorosłą psychoanalizę ?

Wiesz jak się to nazywa ? Hipokryzja!

Ceny te same co podałem wcześniej. Zaciskać ludzie pasa ! Jak nie idzie komuś to ubijać kurę bo zaraz zadusicie cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna właściwa reakcja w kwietniu na brak popytu to wybijanie kur. Nie trzymanie niewiadomo ile i przepierzanie. Zacznijcie reagować głowa a nie tylko niektórzy by cenami wariowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Mamy więcej na głowie". Hahahahahaha. Idiota

 

A jakie Ty masz miszaczku problemy na głowie ?

Że Ci klimatyzator wysiądzie w chłodni ? Że bus nawali i nie rozwiezie towaru ? Że pracownik zachla i nie przyjdzie do roboty ? A może, że sklepy mniej towaru biorą ? Ależ tragedia. Najwyżej nie zamówisz nowego towaru zanim nie sprzedasz tego, co masz na magazynie.

No normalnie TRAGEDIA

 

"klimatyzator w chlodni" dobrze, że nie lodówka w windzie

a dlaczego by nie ;D, jak ktoś ma dobrze odizolowane pomieszczenie to i klimatyzator wystarczy aby stale utrzymać to 10 stopni,

co do jaj chłodniczych jest to inna tańsza kategoria i te już z nazwy muszą być chłodnicze a nie świeże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że wam tak się chce błotem obrzucać. Już kiedyś pisałem wolny kraj nikt

cię mazepa nie zmusza to prowadzenia produkcji a tym z drugiej strony jak wam coś nie pasuje, to stawiające budy, kupujcie ptaki i brać się za hodowle. Tylko pamiętajcie, że jak chcecie kupować to ktoś musi produkować, a za darmo nikt nie będzie robił i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro połowa do uboju ,do jesieni niepewne 6 miesięcy bez sensu trzymać .Jeśli będzie kicha przytnie się więcej .Szkoda nerwów na pyskówki z niektórymi niedowartościowanymi handlarzami ich nic nie nauczy, puste dzwony głośno biją . Na szczęście są też odbiorcy normalni z którymi współpraca to czysta przyjemność, a hołotę lekceważyć ,niech się pławią w swojej próżności i jeden drugiego poklepują po plecach tyle ich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro połowa do uboju ,do jesieni niepewne 6 miesięcy bez sensu trzymać .Jeśli będzie kicha przytnie się więcej .Szkoda nerwów na pyskówki z niektórymi niedowartościowanymi handlarzami ich nic nie nauczy, puste dzwony głośno biją . Na szczęście są też odbiorcy normalni z którymi współpraca to czysta przyjemność, a hołotę lekceważyć ,niech się pławią w swojej próżności i jeden drugiego poklepują po plecach tyle ich .

 

to uważaj farmerka z kim handlujesz i co mówisz/ piszesz bo właśnie obnażasz gdzie te puste dzwony biją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW.

 

SPRZEDAM MASZYNĘ SORTUJĄCĄ + PAKUJĄCĄ (6,10,15,30szt) DO JAJ FIRMY STALKAAT, ROK 1987, WYDAJNOŚĆ 18-20tys/h, 6 TORÓW, DODATKOWE/ZAPASOWE PODAJNIKI WYTŁACZANEK, CZĘŚCI ZAPASOWE, STÓŁ DOZUJĄCY, DOSTAWKA DO ZBIORU Z KURNIKA.

MASZYNA OD PIERWSZEGO WŁAŚCICIELA. STAN BDB PO ODŚWIEŻENIU.

 

WIĘCEJ INFO: 509770878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół a nożyce się odezwą, resztę wypowiedzi ignoruję szkoda czasu ,rozumu do głowy łyżeczka nie nałożysz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jednak trochę więcej. Ale jak to mówią co ty możesz wiedzieć producenciku co przy okazji parę skrzynek na detal sprzeda ?

No fakt, handlarzyki mają większe problemy:

„Ojoj, ojoj,

dzisiaj zarobię na jajku tylko 5 zamiast 15 gr.

I co ja teraz zrobię ??

Biznes się nie kręci, nic nie idzie, nic nie idzie ! ”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jednak trochę więcej. Ale jak to mówią co ty możesz wiedzieć producenciku co przy okazji parę skrzynek na detal sprzeda ?

No fakt, handlarzyki mają większe problemy:

„Ojoj, ojoj,

dzisiaj zarobię na jajku tylko 5 zamiast 15 gr.

I co ja teraz zrobię ??

Biznes się nie kręci, nic nie idzie, nic nie idzie ! ”

 

 

śmieszne, że aż żałosne. nie mierz wszystkich swoją miarą. to że z ciebie taki marny handlarzyna i do tego producent NIE OPŁACA SIĘ PRODUKOWAĆ, CIĄGŁA DOKŁADKA, WSZYSCY MNIE WYKORZYSTUJĄ, KREDYTY KREDYTY KREDYTY to nie znaczy, że każdy taki marniaczek.

 

zacznij lepiej marudzić bo cena skisła i jako producent masz dokladke, a jako handlarzyna nic nie zarobisz bo koronawirus i pozamykali ci klientow.

w tym jestes zdecydowanie najlepszy. nie marudz za innych Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uderz w stół a nożyce się odezwą ,resztę wypowiedzi ignoruję szkoda czasu .

 

 

wstrząsające. urzekła mnie ta historia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jednak trochę więcej. Ale jak to mówią co ty możesz wiedzieć producenciku co przy okazji parę skrzynek na detal sprzeda ?

No fakt, handlarzyki mają większe problemy:

„Ojoj, ojoj,

dzisiaj zarobię na jajku tylko 5 zamiast 15 gr.

I co ja teraz zrobię ??

Biznes się nie kręci, nic nie idzie, nic nie idzie ! ”

 

lekcja nr 1 yoyo. nie ma takiej sytuacji ze zarobie 5 a nie 15, zmienia sie cena zakupu to zmienia sie cena sprzedazy. to tak gdybys chcial sie zajac kiedys handlem a nie rozwozeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW.

 

SPRZEDAM MASZYNĘ SORTUJĄCĄ + PAKUJĄCĄ (6,10,15,30szt) DO JAJ FIRMY STALKAAT, ROK 1987, WYDAJNOŚĆ 18-20tys/h, 6 TORÓW, DODATKOWE/ZAPASOWE PODAJNIKI WYTŁACZANEK, CZĘŚCI ZAPASOWE, STÓŁ DOZUJĄCY, DOSTAWKA DO ZBIORU Z KURNIKA.

MASZYNA OD PIERWSZEGO WŁAŚCICIELA. STAN BDB PO ODŚWIEŻENIU.

 

WIĘCEJ INFO: 509770878

 

to sprzedaj, a nie się ogłaszasz w dziale o cenach jajek- są chyba inne miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
misiek co cycki cię swędzą wiesz że bez hodowców to ty zęby w beton

co do małorolny to nie taki małorolny bo trochę hektarów się nazbierało i jak nie z drobiarstwa to z rolnictwa się utrzymam byle by zdrowie było

gorzej z tobą uzależniony od jednego i drugiego

 

...firme mam tak skonstruowana ze dzisiaj jajka, a jutro wszystko inne co chce

 

I to jest motto prawdziwego handlarza. Przyznam się, że równolegle uruchomiłem dystrybucję maseczek i płynu dezynfekcyjnego do czasu dopóki gastronomia nie powróci. Przebitka jak cholera i z tęsknotą oczekuję kolejnego Antonova. Polski towar jedzie do Niemca a Chiński lepiej sprzedaje się w Polsce. Przynajmniej obsada została bez żadnych postojowych i hula jak ta lala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... a za darmo nikt nie będzie robił i tyle

 

Od czasu jak istnieję na tym forum to jednak ciągle słyszę, że nie tylko za darmo produkują, ale nawet dokładają do produkcji. Więc absolutnie nie martwię się tym, że jajek może zabraknąć. Bardziej martwię się o klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać jajeczny tak jak piszesz handlarz na ludzkiej krzywdzie czy pandemii się dorobi wstyd wstyd ….

 

A mnie jakoś nie wstyd. Bardziej by mi było wstyd gdybym nie potrafił rodziny i rodzin moich pracowników utrzymać. A na głupocie ludzkiej najwięksi tego świata się wzbogacili. Wybacz... Ale nie będę brał przykładu z podobnych do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak teraz takich nie brakuje jak ten koleś jajeczny co wykupują wszystkie zabezpieczenia i 100% drożej na ludzkim zdrowiu się dorabiają .

PYTAM GDZIE JEST RZĄD BY TO POWSTRZYMAĆ paczka rękawiczek kosztowała 10 zł a teraz dochodzi do 200 !!! i ty to nazywasz utrzymywaniem rodziny , po trupach do KASY .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem leży w odgórnym nakazie noszenia zabezpieczeń to sztuczne pompowanie popytu... tak to jest w kraju socjalistycznym, on zawsze zmierza w kierunku totalitaryzmu. Winić należy wszystkich co na taki stan rzeczy głosują od 30 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... a za darmo nikt nie będzie robił i tyle

 

Od czasu jak istnieję na tym forum to jednak ciągle słyszę, że nie tylko za darmo produkują, ale nawet dokładają do produkcji. Więc absolutnie nie martwię się tym, że jajek może zabraknąć. Bardziej martwię się o klienta.

 

Kol ja daleki jestem do mówienia, że ciągle dokładam, bo tak nie jest, ale jezeli spadki ceny nastąpią jeszcze, a co gorsza będą trwał kilka miesięcy to wtedy napisze że dokładam, a tego nie chce robić. Puki co nie był źle było ok

 

Natomiast nie pisz że nie widzisz drożyzny jaka nastąpiła od 3/4 lat i nie pisze tu o tych cenach które poszybowały teraz w związku z pandemią, tylko te które rosną bo są wynikiem wzrostu kosztów prowadzenia biznesów i to przeróżnych. Także tu PiSu nie wybronisz nie ma szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tak teraz takich nie brakuje jak ten koleś jajeczny co wykupują wszystkie zabezpieczenia i 100% drożej na ludzkim zdrowiu się dorabiają .

PYTAM GDZIE JEST RZĄD BY TO POWSTRZYMAĆ paczka rękawiczek kosztowała 10 zł a teraz dochodzi do 200 !!! i ty to nazywasz utrzymywaniem rodziny , po trupach do KASY .

 

A powiedz szczerze na ch...j ci te rękawiczki? No chyba, że w oborniku się grzebiesz to bym był w stanie zrozumieć. Więcej powodów nie widzę. A że głupi chce kupić to mu z radością sprzedam i jeszcze maseczkę dorzucę. Choroby psychiczne nie są moją profesją.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...