Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 08:13 Czw 22 Paź 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2361, 2362, 2363 ... 2453, 2454, 2455  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
An

PostWysłany: 13:28 Nie 29 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox, a obiecywałeś, że po 07 maja wzrośnie. Teraz ma spadać? To może wszyscy (czyt. głąby) wstawili słuchając Ciebie " na po weekendzie"? Przecież pogorszenie pogody i to nie dramatyczne ( do ch....ry to dopiero kwiecień) nastąpiło wczoraj i to na Północy kraju.
Kaszuby na poniedziałek - pewne 3,00 netto. Może uda się wzrost na 3,10 zł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 10:10 Nie 29 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogoda się popsuła zimno i brak grilla i biesiadowania.Teraz to zjedzie dopiero bo ruch siądzie
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 10:01 Nie 29 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co się dzieje z ceną? Dolnośląskie, ubojnie proponują 2,70 netto
Powrót do góry
2R

PostWysłany: 23:35 Sob 28 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj ! chciałem wyraznie ale mi się te trzcionki wyrosły , jej Embarassed Embarassed Embarassed ale to prawda !
Powrót do góry
2R

PostWysłany: 23:32 Sob 28 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra podam jeszcze inne dane np. rok 2005
ceny na ubojniach 28.04.2005. 4,10 netto za kg tuszki po uboju (rozwinięcie dla upośledzonych) a np 11.05.2005 r. 5,40 do 5,60 netto a np transakcje z 16.05 2006r. 5,9 netto!!!!
Powrót do góry
iwonarad

PostWysłany: 21:29 Sob 28 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto pracował z Suwalskimi ZDrobiarskimi. Jakie warunki ?

Nie wiem skąd jesteś ale w/g moich informacji nie ma takich cen.2,8 netto to najniższa cena z czwartku.Dzisiaj 3,0 netto bez targów a nawet 3,1 netto.[/quote]
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 21:03 Sob 28 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Śląsk Małopolska ponoć do bólu kurczaka
Ponoć?????????????????? Ty taki wzystko wiedzacy nie wiesz dokładnie co i jak?????????????? Nie wierzę! Medox ! Daj sobie na luz...
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:47 Sob 28 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śląsk Małopolska ponoć do bólu kurczaka
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 17:34 Sob 28 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Narazie 2.90brutto to maks a sa tacy co placa 2.80brutto

Nie wiem skąd jesteś ale w/g moich informacji nie ma takich cen.2,8 netto to najniższa cena z czwartku.Dzisiaj 3,0 netto bez targów a nawet 3,1 netto.
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 16:57 Sob 28 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opolskie ZD 2.95 netto, pisklę 1,15 netto

METAN napisał:
medox napisał:

ciekawe!!?????????????????
ja mam uzgodnioną odstawę na poniedziałkowy ubój w cenie 3,0 netto i wybierałem z trzech ubojni /mazowieckie/
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 14:04 Sob 28 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:

ciekawe!!?????????????????
ja mam uzgodnioną odstawę na poniedziałkowy ubój w cenie 3,0 netto i wybierałem z trzech ubojni /mazowieckie/
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:31 Sob 28 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
2R

PostWysłany: 09:28 Sob 28 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podaje jako ciekawostkę informację z 2006 roku .
Cena tuszek na ubojniach : [b]28.04.2006 ok. 3,80 netto a już 10.05.2006
ok. 5,0 netto !!!!! [/b
]nastąpił brak w ciągu dwóch dni !!!! i ostre wybicie w górę .
Ruch przedwczoraj , wczoraj i zamówienia na poniedziałek bardzo dobre , proszę o podawanie aktualnych cen i zainteresowania ze strony ubojni .
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 04:36 Sob 28 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LESŁAW napisał:
[Co do ubojni Ilczaka-konfiskaty i potrącenia duże. .color=red][/color] Sad
Wychodzi na to , że jest nas za dużo i Pan Ilczak dlatego sobie pogrywa bo ma zapewniony żywiec. Czy za te terminy płaci trochę więcej? Nie! Czy płaci jakieś kary? Nie . No to dlaczego nie ma tego wykorzystywać? Darmowy kredycik na dwa miesiace albo dłuzej to jest super sprawa . Przecież on tego ptaka sprzedaje na pniu i przypuszczam , że handel też dość szybko mu placi więc kase też ma dosyć szybko . Po co kredyty w banku skoro frajerów hodowców jest dość! Oj ludzie , ludzie . Sami pozwalacie na takie traktowanie , a później pretensja , że płaci dużo , robi duże potrącenia itd. Za chwilę się okaże , że p.Ilczak jest niewypłacalny bo coś tam nie wyszło , kontrahent nie zapłacił , przeinwestował w budowie pałacu , kupił za drogie auto ....... Przez 60 dni weźmie od hodowców drobiu na setki , jeżeli już nie miliony złotych i znów będzie , że kolejny ubojowicz wykręcił hodowców . Ot!!! Proza życia frajera drobiarza!!!
Powrót do góry
LESŁAW

PostWysłany: 23:43 Pią 27 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[Co do ubojni Ilczaka-konfiskaty i potrącenia duże. .color=red][/color] Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
ola1

PostWysłany: 23:29 Pią 27 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DROGI KOLEGO BAMBER
Cena 2,60 to jest granica opłacalności. Każd 5 gr poniżej to jest dokładka. Myślę że jesteś z tej grupy ludzi którym majątek spadł z nieba bo podarował tatuś i stać cię na taki komfort aby od czasu do czasu dołożyć do interesu, bo gdybyś dorobił się tego sam to byś docenił swoją prace i każdy grosz.Niestety ja jestem w ,,nieco" innej sytuacji i nie bawią mnie tego typu wypowiedzi. Radzę zejść na ziemię i zacząć walczyć o poprawe naszego bytu. Poazdawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Daro6

PostWysłany: 21:54 Pią 27 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ola1 napisał:
Daro6 napisał:
Ilczak płaci po 60 dniach a nawet i więcej. Konfiskaty są w granicach przyzwoitości a wagi to zalerzy od wielkości samochodu, ale wychodzą różnice od 100 do 250 kg między jego wagą a wagą hodowcy

Nie rozumiem czy on pisze termin 60 dni czy np.pisze 40 dni a płaci po 60.

Jestem vatowcem więc ja wystawiam faktury z terminem płatności 45 dni a on i tak przelewa przewarznie do 60 dni i dłużej jako vatowiec mogę mu naliczyć karne odsetki(narazie tego nie robię) z ryczałtowcem jest trochę jnaczej ustawowo musi zapłacić wterminie 14 dni rzeby mógł cofnąć sobie vat lub podpisać z hodowcą umowę na przedłużony termin np. 40 dni (najczęściej przy rozliczeniu podtykają umowę niewypełnioną i później wpisują co chcą)
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 21:11 Pią 27 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaroslaw1 napisał:
. Jeżeli chodzi o wulgaryzm w niektórych postach to zostawię bez komentarz Shocked pozdrawiam !
Proszę , proszę jaki to wrażliwy! Jeżeli ktoś jest debilem czy głupkiem to trzeba to otwarcie napisać. Nie uzywam słów na "k" , "p" , "ch" itp więc odwal się . A tak na marginesie to nie używasz tzw. "brzydkich" słów??? Pewnie tak tylko na forum czsaami są tacy co zgrywają się na "miodków" . Śmieszy mnie to Very Happy
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 20:18 Pią 27 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kokoszka jeżeli chodzi o twój ostatni post to jestem podobnego zdania takie obrażanie ludzi, którzy jadą na tym samym wózku jest nie do przyjęcia a wracając do różnicy cenowej 10 gr. dwa lata temu ; sprzedałem; całą fermę kurczaka 20 gr. drożej niż płaciła większość ubojni tylko że pieniędzy nie zobaczyłe do dziś . Jeżeli chodzi o wulgaryzm w niektórych postach to zostawię bez komentarz Shocked pozdrawiam !
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 16:33 Pią 27 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bamber napisał:
Po co sie tak wk.....sz , czy musi cena spasc na 2,0 zebys zrozumial i docenil ze cena 2,50 nie jest zla !!! Pazernosc ludzka nie zna granic.
Brojler kurzy napisał:
kurka złotosc
iórka napisał:
witam cena leci w lubuskim na 2 70 netto a pisklak drogi i go jeszcze niema .
No to po jakiego grzyba sprzedajeciee w tej cenie? Jak znajdą TYLKO jednego FRAJERA , który im sprzeda w tej cenie to "worek się ..." . GŁUPKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szanujcie swoją pracę i siebie samych . Jutro ubojnia zaproponuje 2,50 i co ? Sprzedacie??? Dzisiaj powiecie , że nie , ale jutro czy za kilka dni sami bedziecie dzwonić i oferować po 2,30!!! A wystarczy tylko powiedzieć , że cena minimalna to 3,20 netto i już . Jak nie chcesz to nie bierz , ale jak inni nie sprzedadzą taniej to wrócisz. To takie proste , ale drobiarze to DEBILE i nie rozumieją rynku . Ot i wszystko!!! Medox napisał , że powinno być 2,50 , a ja powiem , że 2,20 i to jest nawet za dużo . Oczywiście dla tych debili co pozjadali wszystkie rozumy , pieli jeszcze miesiąc temu , że cena 3,50 będzie przez cały rok , uprawiają partyzantkę produkcyjną itd.itd. Niech do tych durnych łbów w końcu dotrze , że ubojnie mają pozatrudnianych sporo osób , mają kredyty i inne zobowiązania więc każdy dzień bez bicia i sprzedaży to spore straty!!! Mogą jeden, dwa czy trzy dni stać , ale w końcu muszą bić . Jak nie chcą dać godziwej ceny to dokup jeden z drugim paszy i przetrzymaj kilka dni . KUPIĄ za tyle ile chcemy bo żywca nie ma za dużo i oni nie mają dużego wyboru . Czy to wszystko tak trudno zrozumieć???

Posłuchaj Bamber, a skąd Ty się wziąłeś?Chyba rzeczywiście z ubojni.Jak masz wypisywać takie brednie to nie pisz w ogóle i nie denerwuj cieżko pracujących ludzi. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 16:25 Pią 27 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaroslaw1 napisał:
Zdaję do Kondratowicza cena 2.80 +vat po wielkich bólach
Narazie mam przerwę w zdawaniu . POZDRAWIAM !

Wszyscy płacą więcej od Kondratowicz,trochę dłuższe terminy płatności,ale minimum 10gr. więcej.
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 16:24 Pią 27 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby 3 netto
Po niedzieli cena powinna piąć się dp góry 3.1.......... Zobaczymy
Pozdrawiam tadek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
addam

PostWysłany: 14:32 Pią 27 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Ty Bamber chyba coś ciężkiego spadło Ci na głowę!!! 2,50 jest dobrą ceną???? Ty głupku! Cofnij się do szkoły bo widzę , że nie umiesz liczyć gamoniu!!! To , że za swoją pracę chcę godziwe wynagrodzenie nazywasz pazernością??? Jesteś DEBIL do kwadratu , a najpewniej to jakiś zakichany cwaniaczek z ubojni! W dodatku źle wychowany bo w avatarze nic nie ma skąd jesteś . Taka mała wesz . Kaszuby 3,00 netto .

rzeczowo piszesz brojler kurzy, ale wyluzuj z wyzwiskami
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 13:34 Pią 27 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty Bamber chyba coś ciężkiego spadło Ci na głowę!!! 2,50 jest dobrą ceną???? Ty głupku! Cofnij się do szkoły bo widzę , że nie umiesz liczyć gamoniu!!! To , że za swoją pracę chcę godziwe wynagrodzenie nazywasz pazernością??? Jesteś DEBIL do kwadratu , a najpewniej to jakiś zakichany cwaniaczek z ubojni! W dodatku źle wychowany bo w avatarze nic nie ma skąd jesteś . Taka mała wesz . Kaszuby 3,00 netto .
Powrót do góry
iwonarad

PostWysłany: 12:08 Pią 27 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pesan, a powiedz jakie są w lubelskim wolnorynkowe ubojnie ???
animex debica 2.95 + vat
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2361, 2362, 2363 ... 2453, 2454, 2455  Następny
Strona 2362 z 2455

Skocz do: