Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz takie ceny to kupię ilości tirowe L po 32 gr. Chłopie co ty wogóle wypisujesz cena minimum na fermie za L to 32 gr , M 25
Bylo tu kilku takich co chcieli kupić ilości tirowe a jak przyszło co do czego to nie kupili nawet jednej palety.

Jak jesteś zainteresowany to zapraszam na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz takie ceny to kupię ilości tirowe L po 32 gr. Chłopie co ty wogóle wypisujesz cena minimum na fermie za L to 32 gr , M 25
Bylo tu kilku takich co chcieli kupić ilości tirowe a jak przyszło co do czego to nie kupili nawet jednej palety.

...

 

To akurat mogę potwierdzić. Pseudo klientów cała masa, którzy próbują sztucznie cenę podbić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam producenta kurki odchowanej (System wolierowy) do 17 tygodni ilość 27000 sztuk rasa :NIOSKA LOHMANN BROWN-CLASSIC (klasyczna brązowa)

TEL 797570250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz takie ceny to kupię ilości tirowe L po 32 gr. Chłopie co ty wogóle wypisujesz cena minimum na fermie za L to 32 gr , M 25

 

Jak masz chec to dawj na priv sprzedam ci ile tylko potrzebujesz w tych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie hodowcy jaka cena paszy
30-50zł za worek , ale jak pytałem się ostatnio przedstawiciela to mówił o 1100-1150zł/t takiej 16,3% białka 3,5% wapnia

 

u mnie wychodzi max 950zł/t brutto takiej 17,5%b 4,2%w to jest dla nioski na półmetku,

zaś dla kurcząt na I okres cena u mnie taką 19% wychodzi tyle co kurza najtańsza w paszarni , oni chcą za to samo 1550zł

 

Aha ja liczę ceny brutto u siebie, a w paszarni jest to netto..., także ten tego lekko w kulki z nami hodowcami lecą... a wszystko tłumaczą że soja zdrożała, tak chwilowo ale nie schodzą z ceną jeżeli stanieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na sprzedaż L krem to dzwoń chętnie kupię , a nie się każdy wymądrza 604428775

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
M-0,20

L-0,26

 

Kremowe po tyle samo lub 1-2 grosz więcej, zależy od kogo.

 

Marża momentami 100%, żyć nie umierać. A jeszcze maj to miesiąc, gdy trzeba uważać na jajko, więc lekko przykręca się kurek z dostawami.

 

 

Powiedz naprawdę myślisz ze kogokolwiek tutaj obchodzi jaką masz marże. A po drugie, to co za sztuka kupić 4 palety i rozprowadzić po jednej skrzynce z taką właśnie marżą. Jak byś dzisiaj opierdoli.,,ł lufę na raz w takich cenach to był byś gość, a ty się grzejesz że sprzedałeś karton M po 40 gr, widać nie wiele ci brakuje do szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
M-0,20

L-0,26

 

Kremowe po tyle samo lub 1-2 grosz więcej, zależy od kogo.

 

Marża momentami 100%, żyć nie umierać. A jeszcze maj to miesiąc, gdy trzeba uważać na jajko, więc lekko przykręca się kurek z dostawami.

 

 

Powiedz naprawdę myślisz ze kogokolwiek tutaj obchodzi jaką masz marże. A po drugie, to co za sztuka kupić 4 palety i rozprowadzić po jednej skrzynce z taką właśnie marżą. Jak byś dzisiaj opierdoli.,,ł lufę na raz w takich cenach to był byś gość, a ty się grzejesz że sprzedałeś karton M po 40 gr, widać nie wiele ci brakuje do szczęścia.

 

I jak tak to lubisz to policz sobie 150 tys ptaszków i piłka po stronie producenta 😚😚😚 i to dzięki takim jak ty, bo to właśnie tacy klienci są w potrzebie i tacy jak ty nam cenę podbijają do góry bo nikt im nie chce dać. Wtedy przypomnij sobie ten głupi post który napisałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
M-0,20

L-0,26

 

Kremowe po tyle samo lub 1-2 grosz więcej, zależy od kogo.

 

Marża momentami 100%, żyć nie umierać. A jeszcze maj to miesiąc, gdy trzeba uważać na jajko, więc lekko przykręca się kurek z dostawami.

 

 

Powiedz naprawdę myślisz ze kogokolwiek tutaj obchodzi jaką masz marże. A po drugie, to co za sztuka kupić 4 palety i rozprowadzić po jednej skrzynce z taką właśnie marżą. Jak byś dzisiaj opierdoli.,,ł lufę na raz w takich cenach to był byś gość, a ty się grzejesz że sprzedałeś karton M po 40 gr, widać nie wiele ci brakuje do szczęścia.

Chyba cię mocno zaszczypało.

To że macie tendencje tylko pisać tutaj jak wam źle to nie znaczy że ja mam takie podejście do życia.

I tak, cieszę się z obecnych zysków, bo pozwalają spać spokojnie dzisiaj i jutro.

Nie wiem jakie ty masz minimalne zamówienia, ale ja przy dobrej logistyce podrzucę na sklep nawet i 180 szt. Żaden problem dla kierowcy, a zawsze parę złotych wpadnie.

Może jakbyś zmienił myślenie to by cię tak zawiść nie ogarniała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wszystkim którym się wydawało że ceny pójdą do góry to polecam zaparzyć meliski bo był to chyba tylko lekki oddech by zaczerpnąć powietrza i z powrotem nurkujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podałem swój numer ze chce kupić jajo kremowe i co każdemu rura wymiękła , a tak się chwalą jakie to oni ilości mają i po ile kupują . Krówka która dużo beczy mało daje mleczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam podałem swój numer ze chce kupić jajo kremowe i co każdemu rura wymiękła , a tak się chwalą jakie to oni ilości mają i po ile kupują . Krówka która dużo beczy mało daje mleczka
Nie jeżdżę do Łodzi Piotrku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do ciebie przyjadę jeśli masz towar a po drugie nie jestem z Łodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dobrze że w tej cenie nie idzie kupić jaja kremowego L . A pozatym podejrzewam co ty możesz wiedzieć o ilościach 28 palet .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz dobrze że w tej cenie nie idzie kupić jaja kremowego L . A pozatym podejrzewam co ty możesz wiedzieć o ilościach 28 palet .

 

 

spokojnie spokojnie. kupuje w tej cenie- wylęg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz nie inaczej to co drugi dużo krzyczy że tanio kupuje a w rzeczywistości jest dużo inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyczeli że mogą mi sprzedać tanio jak zaproponowałem kupno to żaden się nie odzywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz dobrze że w tej cenie nie idzie kupić jaja kremowego L . A pozatym podejrzewam co ty możesz wiedzieć o ilościach 28 palet .

 

 

spokojnie spokojnie. kupuje w tej cenie- wylęg

 

 

Nie kupujesz bo już pisklaki schodzą... wylęg był dostępny 1,5 tyg. raptem chyba że jakiś przeleżały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę tak sprzedawałem :

 

M - 0,21-0,22

Ib - 0,22-0,23

L - 0,26-0,28

 

Ruch nasila się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz tamta trójka tylko krzyczy pseudo handlarzy a jak chce kupić jajka to żaden się nie odzywa tylko głowę w piasku trzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak jajkuje87 masz te jajka na sprzedaż co się chwalisz się ze tyle taniego towaru wszędzie kupujesz i takie ilości rozwozisz ?? Taki z ciebie zacny Handlarz to sprzedaj coś !! Widzisz ja ujawniłem swój Num a ty tylko umiesz krzyczyc i pozatym więcej nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajkuje87 to wielki handlarz 3 skrzynki na warzywniak i 2 kartony na sklep i 100% marży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem tu nowy i bardzo sporo interesowałem sie tym tematem kupna jaja i sprzedazy dalej ale nie bardzo wiem od czego zacząć, mogłby ktos mnie troche nakierowac ? z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...