Skocz do zawartości
artur81

Choroba skóry, blokada tylnych łap

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam psa który ma bakteriologiczne zapalenie skóry. Wygląda to falnie, 3 razy zmieniałem weterynarza, za kazdym razem ta sama historia.

W kółko leki i zastrzyki i "zobaczymy co będzie dalej".

Leki pomagaja więc jest szansa na wyleczenie, problemem jest to że pies sięga tylną łapą do rany i kiedy nadaży się okazja próbuje zdrapać strup.

Efekt jest taki że jeśli rana cokolwiek się zaleczy pies to zdrapie i efekt jest ten sam co na początku, na nowo wszystko ropieje i się paprze.

Czy są jakieś szelki które zablokują psu tylne łapy, tak by nie mógł sięgnąć do karku?

Przednimi łapami i zębami nie sięga.

Dwóch z trzech weterynarzy mówi że psa prawdopodobnie trzeba będzie uśpić, ale ja wiem że jest to uleczalne tylko kwestia jak zebazpieczyć psu tylne łapy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Trzy razy zmieniałeś weta to znaczy ze długo leczysz, ja miałem taki przypadek: za uszami zaczeła wychodzić siersc robiły się ropnie i duża rana nie chcąca się zagoić, lekaż powiedział ze to nużeńcowate czy coś takiego.w leczeniu stosowałem IPOWET w spraju, pomogło, Sprubuj, może to nie bakterie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zmieniajac veta mowiles nastepnemu o poprzednim?czy nowy lekarz wiedzial jakie leki pies juz otrzymywal?bakterie sa tam na pewno nawet jak pierwotna przyczyna byl nuzeniec.pies powinien systemaytcznie oytrzymywac leki przez kilka dni,do tego masc ktora ograniczy swiad i bedzie wysuszac zmiany ropne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...