Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:03 Wto 20 Kwi 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2392, 2393, 2394 ... 2601, 2602, 2603  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TOM-JOK

PostWysłany: 21:58 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomala1 napisał:
medox napisał:
A medox drodzy koledzy h.u.j.a wam powie jakie i kiedy będą ceny.Chciałem dobrze doradzić i to kilka razy i miałem rację to jeszcze mnie besztają to wobec tego- hwwdp Laughing

Medox to pisza ci co nie maja bladego pojecia o naszej branży. Ja osobiście wierzę w Twoje wypowiedzi.
Trzymaj sie w Nowym Roku.
U nas na mazowszu dzisiaj 3,2 i idzie w górę.
NASTĘPNY POPAPRANIEC Evil or Very Mad FACET TY JESTEŚ K.U.R.W.A NIEPEŁNOSPRYTNY!!!!!!!! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomala1

PostWysłany: 21:45 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
A medox drodzy koledzy h.u.j.a wam powie jakie i kiedy będą ceny.Chciałem dobrze doradzić i to kilka razy i miałem rację to jeszcze mnie besztają to wobec tego- hwwdp Laughing

Medox to pisza ci co nie maja bladego pojecia o naszej branży. Ja osobiście wierzę w Twoje wypowiedzi.
Trzymaj sie w Nowym Roku.
U nas na mazowszu dzisiaj 3,2 i idzie w górę.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 21:43 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gans napisał:
Medox on ten lukas h...j zarobil w ub sezonie na gesiach wiem to bo jestem z branzy. u nas tacy sami debile Smile ale chyba takich nie ma Smile zeby tak pier...olic - " ludzie ale raj 3,20 juz " totalny upadek przy takim nastawieniu a wystarczy zeby nie wstawiac ale kutafonow duzo nie jarzy np taki kurzej broiler Laughing
Mogę być kutafon , ale jestem człowiekiem , a ty ? Jakiś pomiot nie wiadomo jaki! Taki śmieszny , smrodliwy pasożyt , który nawet nie potrafi po polsku i z sensem napisać kilku słów .
Powrót do góry
gans

PostWysłany: 21:22 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox on ten lukas h...j zarobil w ub sezonie na gesiach wiem to bo jestem z branzy. u nas tacy sami debile Smile ale chyba takich nie ma Smile zeby tak pier...olic - " ludzie ale raj 3,20 juz " totalny upadek przy takim nastawieniu a wystarczy zeby nie wstawiac ale kutafonow duzo nie jarzy np taki kurzej broiler Laughing
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:53 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
MD napisał:
l:

będzie trzepał Laughing Laughing
ale kapucyna Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:42 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MD napisał:
Nie wiem czy wiecie że 2 lata temu Medox równięż wstawił na święta,lecz wtedy wyszedł na zero. Medox nie odchodź z tego forum bo będzie nudno,pisz i podgrzewaj atmosfere. :lol:

Pomyłka, 2lata temu nie miałem na święta.Medox wie kiedy mieć :lol: :lol: ,ale już ni h.u.j.a nikomu nie powie , sam będzie trzepał kasę :lol: :lol:
Jakiś gęsiarz tu pisał do mnie?Jak tam samopoczucie?Kurki po 2.50 były aleśta zarobili :lol: :lol: :lol: Było się gąsek trzymać.Na Bora-Bora byśta pojechali na miesiąc reszte przepuścili na nartach w Aspen i jeszcze by wam zostało kupę, zamiast wstawiać kury
Powrót do góry
pawell3131

PostWysłany: 19:52 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie !!!!!!!!! łódzkie brak kurczaka mało wytrwali oddają po 3,10 -3,20 netto . proszę koledzy walczcie o swoje, ceny tuszki doszły już do 4.70 -4.90 więc cena żywca spokojnie może być na dziś 3.50 tylko trzeba chcieć .............POZDRAWIAM !!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
MD

PostWysłany: 19:51 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie że 2 lata temu Medox równięż wstawił na święta,lecz wtedy wyszedł na zero. Medox nie odchodź z tego forum bo będzie nudno,pisz i podgrzewaj atmosfere. Laughing
Powrót do góry
Tytan

PostWysłany: 19:36 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dzwonił znajomy z hurtowni ubojnie z Wielkopolski i Lubuskiego podniosły dziś cene o 25-35gr
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 19:28 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Nie mierz ludzi swiją miarą - pało!!! , a to o czym napisałeś to przecież Twoja domenta - przypomnę ferrari i dwa traktory Very Happy
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 18:45 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paktofonikas napisał:
ja moge oddac za darmo jeśli tylko medox przestanie pisac ciagle o tym samym
A może oddajmy swoje kurniki MEDOXOWI, on zawsze wie jaka będzie cena Very Happy Niech chłopak zarabia Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
paktofonikas

PostWysłany: 18:23 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja moge oddac za darmo jeśli tylko medox przestanie pisac ciagle o tym samym
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 18:08 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
TAAAAAAAKA SZKODA Very Happy I CO MY TARAZ ZROBIMY Very Happy JA CHYBA SPRZEDAM KURNIKI Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:00 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A medox drodzy koledzy h.u.j.a wam powie jakie i kiedy będą ceny.Chciałem dobrze doradzić i to kilka razy i miałem rację to jeszcze mnie besztają to wobec tego- hwwdp :lol:
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 16:59 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy koledzy- Ogromne braki w żywcu, to najlepszy moment aby od poniedziałku poprosić o 4zł. Proszę o solidarność i nie oddawanie po niżej w/w kwoty-tadek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
MD

PostWysłany: 16:48 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem dodać, że w sklepach ceny już poszły w góre około 1zł ,myśle że hodowca też powinien to odczuć na koncie.
Powrót do góry
MD

PostWysłany: 16:44 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3.35zł .br. i idzie w góre Laughing miałem zdawać w tym tygodniu ale odmówiłem.2R napisał że dojdzie do 3,8 to pewnie tak będzie.Taniej nie oddam.Pomyślnych negocjacji. Shocked
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 16:14 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Dzięki Tadek. Czekam na informację. Jeżeli możesz to na privie daj mi nr. tel. do nich.
A"propos solidności to też nie miałem z nimi kłopotu.

Kol. odzwoń do mnie jeżeli Możesz to teraz 607 237 769
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kol

PostWysłany: 16:12 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Tadek. Czekam na informację. Jeżeli możesz to na privie daj mi nr. tel. do nich.
A"propos solidności to też nie miałem z nimi kłopotu.
Powrót do góry
lukasz111

PostWysłany: 16:00 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ci żal dupe ściska medoxie,sam sprzedałes na święta i teraz oczy zaszły ci krwią,nastapiło zatwardzenie w twoich jelitach, i ze łzami w oczach powtarzasz sobie pytanie: dlaczego mam to rozdwojenie jaźni, i nigdy STRZELIPITKA medox nie posłucha medoxa WSZECHWIEDZĄCEGO i da sobie spokój na zimę z kurczakiem?
Ja szczerze mówiąc dwa razy (może ze 4 lata temu) w życiu wstawiłem kurczaki, raz zarobiłem 200zł na tysiącu szt, drugi raz już o wiele lepiej trafiłem.Ale znam hodowców gęsi co wstawiają kuraka i teraz 2 rzuty są w plecy.
Lepiej na zime dać sobie spokój i nie zawracać dupy kurczakami.
Pierdząc w stołek przyglądam się wiec teraz co też ten medox jeszcze wymłodzi,czasami skomentując jego genijalne wypowiedzi godne stołka ministra rolnictwa.
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 15:52 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś rano pan z kaszub zaproponował mi cenę 3,2zł i się zgodzilem ,ale jak zobaczyłem forum to zadzwoniłem i powiedzialem że nie oddam taniej jak 3,4zł i się zgodził , myślę że chyba za mało powiedziałem ale zdaję juz ostatni samochód i odpusciłem walkę o cenę. Powodzenia wszystkim innym zdajacym, walczcie o cenę i wyciagnijcie jak najwięcej ,oni są tak zarobieni w grudniu ze mogą teraz godziwie zapłacić
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 15:18 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Tadek napisał:
Kaszuby-Dziś w nocy zdaję 2 zestawy w cenie 3.5netto
pozdrawiam

Mam do Ciebie pytanie. Ile płaci Mielewczyk. Kiedyś oddawałem do nich ale jakoś kontakt się urwał.

Ile płaci, odpowiem Ci na koniec dnia, ale napewno podobnie jak reszta. A co do opini, to wg. mnie najsolidniejsza działająca rzeżnia w naszym regionie.
Pozdrawiam -tadek
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:10 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milo teraz gesiarzom i innym co na swieta nawstawiali??Zaraz bedzie po 4 a wyscie po 2.50 ogolili
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 15:06 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadek napisał:
Kaszuby-Dziś w nocy zdaję 2 zestawy w cenie 3.5netto
pozdrawiam

Mam do Ciebie pytanie. Ile płaci Mielewczyk. Kiedyś oddawałem do nich ale jakoś kontakt się urwał.
Powrót do góry
hodowca123

PostWysłany: 14:44 Pią 4 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadek napisał:
2R napisał:
brawo Tadek!!! Wink Wink Laughing
negocjować negocjować!!! 3,8 netto możliwe Very Happy

myślę że w przyszłym tyg. cena przekroczy 4netto

Straszne braki podobno w Małopolsce i na Śląsku.... ta cena 4.00 jest jak najbardziej prawdopodobna:) Kto ma 6 tyg. to radziłbym przetrzymać je o kilka dni, a zobaczycie jak rynek zareaguje Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2392, 2393, 2394 ... 2601, 2602, 2603  Następny
Strona 2393 z 2603

Skocz do: