Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 12:07 Czw 21 Sty 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2396, 2397, 2398 ... 2541, 2542, 2543  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
METAN

PostWysłany: 19:47 Sro 17 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odnośnie cen:

wyrażny wzrost zainteresowania kurczakiem i jego poszukiwanie poprzez paszarnie , w dalszym ciągu jako wyjściowa proponowana cena 3,0 , ale transakcyjna 10-20 gr wyżej dla umiejących się targować , potwierdzona informacja o zakupie przez"największą ubojnie w łódzkim" w cenie 3,15 i 3,2
inne z tego terenu i nie tylko potwierdzają tendencje wzrostu cen pod koniec tego i w przyszłym tygodniu

no i jeszcze "coś" , co zakrawa na cud i zszokowało paszarnie i nie tylko
DZIŚ PROVIMI OBNIŻYŁO CENĘ O
------------------50zl/t-------------------

no proszę , a cały czas do nas dokładali/podobnie jak ubojnie/.sic.!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brojler kurzy

PostWysłany: 19:32 Sro 17 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Kaszuby - wszyscy płacą 3,00 zł netto. Do końca tygodnia ponoć się nic nie zmieni, za dużo "ogonów".
Brojler, widzę że wulgaryzm to jednak Twój charakter. To tak jak z prostytutką i k....wą . Jedno to zawód,drugie charakter.
Wulgaryzm mam na drugie Very Happy Brojler Wulgaryzm Kurzy I Very Happy A co mam pisać? Nic do tych tępych łepetyn nie trafia , a jeden jest mądrzejszy od drugiego! Już nawet się nie wnerwiam i nie ciśnieniuję bo po co się mścić na swoim zdrowiu za głupotę innych Question Robię sobie jaja , a inni dają się podpuszczać Very Happy Zobacz , że coraz więcej osób zabiera głos , ale część tylko dlatego żeby odpoweidzieć na moje chamskie posty . Chociaż tyle bo gdyby nie to siedzieli by przy tych kompach puszczali bąki w stołki , pluli na klawiaturę i monitor , ale nic nie pisać . A tak zawsze coś Confused
Teraz tematycznie: faktycznie ogonów sporo i raczej nie ma co liczyć za kaszubską zwyżkę cen w tym tygodniu . Czy w przyszłym coś się ruszy? Kto to wie? Ubojnie biją ptaki 7 tygodniowe i za bardzo nie chcą ściągać co oznacza , że handel ma jeszcze sporo innego tańszego towaru . Zapewne na przyszły tydzień też starczy więc raczej nie ma co przetrzymywać.
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 19:26 Sro 17 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co , znowu puszczają wam nerwy ?!

to przestańcie .......... przed wstawieniem jacy to z was wspaniali hodowcy i cena 3,1 pokryje wszystkie koszty , aby potem , budząc się " z ręką w nocniku" , obwiniać wszystkich hodowców wokoło winą za swój brak umiejętności zarządzania i przewidywania

marzenia spróbójcie realizować np.w agencjach towarzyskich , ale w działalności gospodarczej należy kierować się realiami , jej planowanie i zarządzanie powinno być prowadzone w oparciu o dogłębną analizę skutkowo-przyczynową wszystkich czynników mających wpływ na kształtowanie rynku / również nieobliczalnego zachowania innych jego uczestników /
Powrót do góry
An

PostWysłany: 19:20 Sro 17 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby - wszyscy płacą 3,00 zł netto. Do końca tygodnia ponoć się nic nie zmieni, za dużo "ogonów".
Brojler, widzę że wulgaryzm to jednak Twój charakter. To tak jak z prostytutką i k....wą . Jedno to zawód,drugie charakter.
Powrót do góry
paktofonikas

PostWysłany: 18:55 Sro 17 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzuccie na luz... Nie po to sie wchodze na forum zeby czytac wyzwiska w temacie o cenach drobiu
Powrót do góry
janusz102

PostWysłany: 16:59 Sro 17 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
W 11 spadaj CIOTO!

Do tego jeszcze ELITA INTELEKTUALNA
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 16:35 Sro 17 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 11 spadaj CIOTO!
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 16:24 Sro 17 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
janusz102 napisał:
pawell3131 napisał:
witajcie!!! łódzkie 3.10 netto płacą bez problemu na czwartek jestem ustawiony na odbiór po 3.20 netto i to jest największa ubojnia w łódzkim . wszyscy mówią o brakach żywca . proszę piszcie więcej o cenach i o rynku a nie o pierdołach.........POZDRAWIAM TYLKO HODOWCÓW DROBIU!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

HODOWCY DROBIU .....elita powiatowa
No dowcip masz jakiś taki mało wysublimowany. A........................ już wiem! Twój nick janusz 102 to zapewne od " Czterech pancernych..." Kosa znam , Gustlika , Grzesia i Tomka też , ale jakoś Ciebie nie pamiętam :D To może Ty jesteś bratem Szarika? Ale Szarik nie miał brata no chyba , że ze schroniska taki kundelek wielorasowy co to gryźć nie potrafi tylko jakoś tak cienko szczeka . Spadaj GŁUPKU!!!
Jak widać to ty masz problem ze szczekaniem i czepiasz się jak kundel na sznurku!!!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 15:49 Sro 17 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janusz102 napisał:
pawell3131 napisał:
witajcie!!! łódzkie 3.10 netto płacą bez problemu na czwartek jestem ustawiony na odbiór po 3.20 netto i to jest największa ubojnia w łódzkim . wszyscy mówią o brakach żywca . proszę piszcie więcej o cenach i o rynku a nie o pierdołach.........POZDRAWIAM TYLKO HODOWCÓW DROBIU!!!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile

No dowcip masz jakiś taki mało wysublimowany. A........................ już wiem! Twój nick janusz 102 to zapewne od " Czterech pancernych..." Kosa znam , Gustlika , Grzesia i Tomka też , ale jakoś Ciebie nie pamiętam Very Happy To może Ty jesteś bratem Szarika? Ale Szarik nie miał brata no chyba , że ze schroniska taki kundelek wielorasowy co to gryźć nie potrafi tylko jakoś tak cienko szczeka . Spadaj GŁUPKU!!!
Powrót do góry
janusz102

PostWysłany: 13:27 Sro 17 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawell3131 napisał:
witajcie!!! łódzkie 3.10 netto płacą bez problemu na czwartek jestem ustawiony na odbiór po 3.20 netto i to jest największa ubojnia w łódzkim . wszyscy mówią o brakach żywca . proszę piszcie więcej o cenach i o rynku a nie o pierdołach.........POZDRAWIAM TYLKO HODOWCÓW DROBIU!!!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile

Powrót do góry
general

PostWysłany: 10:49 Sro 17 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okolice Prochowic 3,20 netto.
Powrót do góry
pawell3131

PostWysłany: 20:08 Wto 16 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
kol

PostWysłany: 19:49 Wto 16 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki Tytan. To miało być do Avilla.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 19:48 Wto 16 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tytan napisał:
kurka ja też jestem z Lubuskiego zdawałem w poprzednim tygodniu i zdaje dziś i pojutrze i nikt mi nie zaproponował ceny poniżej 3,2net niewiem gdzie ty oddajesz te kury ale nieżle Cię nabili w butelke Ps do innych forumowiczów dzwoniłem na hurtownie dziś a tam co zaczyna brakować tuszek i ubojnie zapowiedziały podwyżke nakoniec tygodnia a już na pewno na początek przyszłego

Z tym nowym wątkiem to Cię całkowicie przygrzało. Współczuję. Bez pozdrowień.
Powrót do góry
janusz102

PostWysłany: 19:14 Wto 16 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w takim razie jeśli szynka kosztuje 20 zł to żywiec wieprzowy powinien kosztować 10 zł?
Powrót do góry
Łysy

PostWysłany: 19:08 Wto 16 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie hoduję brojlerów ale cena jest nie do zaakceptowania przy cenie sklepowej na poziomie 6,70. Przy takiej cenie żywiec powinien "chodzić" po 3,8 Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Avilo

PostWysłany: 22:07 Pon 15 Paź 2007    Temat postu: hi Odpowiedz z cytatem

Medox specjalne dla Ciebie stworzyłem wątek pt.: Czarna Księga..... tak aby nie przynudzać czytelników bieżącego wątku faktami. Zajrzyj tam proszę tak przy okazji :-)
Tak dla zasady to w Wilekoposce 3.2 do 3,3 metto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tytan

PostWysłany: 19:42 Pon 15 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurka ja też jestem z Lubuskiego zdawałem w poprzednim tygodniu i zdaje dziś i pojutrze i nikt mi nie zaproponował ceny poniżej 3,2net niewiem gdzie ty oddajesz te kury ale nieżle Cię nabili w butelke Ps do innych forumowiczów dzwoniłem na hurtownie dziś a tam co zaczyna brakować tuszek i ubojnie zapowiedziały podwyżke nakoniec tygodnia a już na pewno na początek przyszłego
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 18:34 Pon 15 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurka złotopiórka napisał:
witam w lubuskim też drgnęło na 3 oo netto ciekawe kto odbierze pisklaki na następne wstawenie, chyba tylko medox Very Happy . pozdrawiam tych co mają puste budy. Cool

dziękuję za pozdrowienia

a tym , co biorą pisklęta , z których zrezygnowałem życzę .?.?.?

żeby mieli szczęście i mogli udowodnić mi , że się myliłem
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 18:19 Pon 15 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurka złotopiórka napisał:
witam w lubuskim też drgnęło na 3 oo netto ciekawe kto odbierze pisklaki na następne wstawenie, chyba tylko medox Very Happy . pozdrawiam tych co mają puste budy. Cool

dziękuję za pozdrowienia
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 17:58 Pon 15 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
alan

PostWysłany: 16:19 Pon 15 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,cena na dzisiaj w Kielcach to 3.2 netto ,słyszałem że ktoś dawał 3.3 .
W piątek przesuwali odbiór kuraka a dzisiaj proszą o kuraka na środę bo nie mają gdzie kupić .Coś się zmienia oby na dobre i nie na krótko.
Powrót do góry
pawell3131

PostWysłany: 13:42 Pon 15 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie!!! łódzkie 3.0netto , ale robi się zainteresowanie na rynku od rana sporo telefonów z ubojni sami twierdzą iż na rynku mniej ptaków rozmawiałem z kierowcą jednej ubojni mówił ,że wożą małego kurczaka .wniosek prosty zatrzymajmy lekko sprzedaż a cena zrobi się sama... pozdrawiam!!!
Powrót do góry
Gigant

PostWysłany: 12:53 Pon 15 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox napisał:
"Wiecie dlaczego piszę tak często o tym samym.Bo 90% hodowców jak widać po sytuacji z ostatnich paru lat to niereformowalne barany idące na własne życzenie pod nóż.I nic ,ale to kompletnie nic nie jest ich w stanie niczego nauczyć.........."- (czyt. wstawiają na święta) Inni co wstawiają na święta to według Medoxa są baranami, a jak w tym roku Medox sam przyznał się, że wyjdzie mu rzut na święta to kim jest ? Hmmm..... Sam robi to, co innym odradza, a nawet j.e.b.i.e ich za to !!!!!!!!!

Medox napisał:
"I mnie osobiście krew nagła zalewa ,że przez kretynów nie można normalnie produkować i normalnie żyć......"..........- czyt. po co inni wstawiają w tym samym czasie co ja, prawdopodobnie to przez NICH, a nie przeze mnie cena spadnie na święta !!!!!!!!!

Medox napisał:
"Jak do tej pory moje prognozy miały b.wysoką sprawdzalność. "- Każdy mu mówi, że się myli, że znowu nie trafił ze swoimi przypuszczeniami, a On nadal swoje. Człowieku Ty jesteś politykiem, czy kim ? Tam też każdy mówi, że wygra wybory, chociaż sondaże pokazują coś innego.

A jeśli nie widzisz przyszłości w tej branży (tak jak to nie raz pokazałeś jakim to jesteś pesymistą) to po co sam hodujesz ?

Pozdrawiam
Powrót do góry
An

PostWysłany: 11:09 Pon 15 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby- na razie zatrzymany spadek. Cena 3,00 zł netto.Ciągle na rynku są "ogony". Mam nadzieję, że w końcówce tygodnia u nas też będą korekty w górę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2396, 2397, 2398 ... 2541, 2542, 2543  Następny
Strona 2397 z 2543

Skocz do: