Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:56 Nie 17 Sty 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2396, 2397, 2398 ... 2537, 2538, 2539  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gigant

PostWysłany: 18:13 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox jesteś żałosny z tym swoim armagedonem, a z tym cytowaniem siebie to już naprawdę przesadziłeś. Tak jak wcześniej ktoś już wspomniał, cały rok piszesz o tym jaka to (słowo zostało usunięte) na święta B.N. i Wielkanocne..... może i będzie, taki okres, ale po cholerę w kółko to tym bębnić, zmień w końcu sobie taśmę, lub załóż oddziely temat "Proroctwa i przepowiednie Medoxa" a na tym pisz jakie są ceny, bo przez parę ostatnich dni nie chce mi się tu zagląć i czytać jakie to Ty masz wizje.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paktofonikas

PostWysłany: 17:35 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mylisz sie bo wcale tak nie sadze. Zeby cos miec to trzeba walczyc o swoje. Wiesz co Ci powiem? Martw sie o siebie a nie bawisz sie w proroka.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:15 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paktofonikas ty widzę z tych co to Pany bo dwie budy mają i sądzą ,że wystarczy je mieć i już będzie dobrze.Biada Ci oj biada drogi przyjacielu....
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:11 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy nie walić naraz na Boże Narodzenie,Wielkanoc i długi weekend majowy.O imieninach Krysi nigdy nie pisałem.
Powrót do góry
paktofonikas

PostWysłany: 17:10 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich teorii to nawet jez po szyszkach nie dalby rady wymyslic. Dajcie sobie na luz. Kurczak tanieje bo grzyby sa w lesie. No niezle. Sledze ten temat juz od jkiegos czasu i widze Medox non stop pisze to samo. To juz jest dosc denerwujace bo wchodzac na forum i sprawdzajac nowe posty ZAWSZE przeczytac ze na BN bedzie katastrofa bo wszyscy wstawiaja. Medox daj sobie na luz. To ich problem a nie Twoj. Po 1 to wolny kraj i kazdy moze wstawaic kiedy chce. A po 2 -bez urazy- ale Twoje apokaliptyczne wizje raczej nie sklonia nokogo do rezygnacji ze wstawienia ktorego koniec przypanie w okolicach swiat.Pozdrawiam
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 15:59 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Medox jak odliczymy wszystkie atrakcyjne weekendy , święta , komunie , imieniny i inne wydumki to tak naprawdę nie powinniśmy hodować Shocked Wyluzuj trochę bo za chwile pomyslę , że razem z An-em coś tam wąchacie Very Happy Cool Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:23 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rysiu ja tu w pełni dla sympatyków forum charytatywnie działam.Mówiłem w zeszlym roku że katastrofa na Boże Narodzenie-nie posłuchali.Mówiłem nie walcie tyle na Wielkanoc - nie posłuchali.Pisałem nawet w trakcie przytrzymajcie i po Wielkanocy sprzedajcie - nie posłuchali.Mówiłem nie walcie tyle na weekend majowy bo po weekendzie będzie wyższa cena- nie posłuchali.A jak było i czy miałem rację niech każdy spojrzy w zapiski dotyczące ceny.
Niestety Rysiu moja kula słabo na jajka działa.Ale myślę ,że nie będzie zle bo ruszą wszystkie nowe fermy to zarobisz.Tak czuje co bedzie na 100% nie wiadomo wszak to magia....
501 - dlaczego świństwo?Rynek nie świństwo.Za dużo towaru cena spada za mało idzie do góry.Proste.A to czy pasza po 600 czy po 1600 g.o.w.n.o kogo obchodzi i musisz się z tym pogodzić.Zobaczysz jaka masakra w grudniu będzie i nikt nie będzie cię pytal po ile pasza i piskle ,którego niby brakuje :wink:
Skoro są tacy którzy oddają coraz taniej to cena spada i tyle.Chociaż nawet jak spadnie o 30-40gr to i tak ruchu dodatkowego nie wzbudzi bo na sklepie nawet nikt tego nie zauważy a dla hodowcy to być albo nie być ale to juz inna historia.
To naprawdę jest proste jak walenie. Dużo kurczaka bo to te wstawienia które na grudzień potem idą a jak dużo to cena w dól.I dobrze.Tak ma być.
Powiadam wam najgorsze dopiero przed wami!!!!Bedzie płacz i zgrzytanie zębów
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 13:41 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox ma duzo racji w tym co pisze ,

Medox ma duzo racji w tym co pisze.Znam hodowcow co dokladaja do produkcji ale ciagle mowia , ze zarbili. Oklamujemy samych siebie.
Powrót do góry
BRUNO

PostWysłany: 13:39 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!Śląsk i Małopolska3.1 do 3.15+vat.
Powrót do góry
Miron6592

PostWysłany: 13:17 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do sprzedania agregat typ.;DES-15 S 3x12 volt Dwu cylindrowy paliwo olej napędowy ,chłodzenie powietrzem , rozruch ręczny i elektryczny ,produkcji czeskiej ,pełna dokumentacja , jestem pierwszym właścicielem numer kontaktowy 0603 604 660. Cena do negocjacji 7500zł
Powrót do góry
501

PostWysłany: 11:52 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale świnstwo to już jest żeby dzisiaj ubojnie płaciły poniżej 3 zł.Tuszki w Agrobiznesie po 6.4, a wiemy że to są ceny hurtowe.Pasza niebotyczna,pisklę kosmiczne a ubojnie robią dokładnie to co rok temu.Chamstwo do potęgi.Ale jak zawsze ,,KIJ MA DWA KOŃCE,,tylko szkoda że sami hodowcy są tak porąbani i dają się wycyckać zamiast się zrzeszyć.Ci od świń i innych stworzeń czy roślinek są o wiele mądrzejsi.Cena żywca w stosunku do cen tuszki powinna wynosić 3.80 zł/kg---- Tak nas dmuchają!!!!!!!!!!!!!!! Embarassed
Powrót do góry
Rysiu Ochucki

PostWysłany: 11:46 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urghh... Medox sorry że sie spytam...
Czy w wolnej chwili(po wieczornym obchodzie na przykład-lepsza projekcja) mógłbyś zajżeć w kulę i sprawdzić jaka będzie koniunktura na jajko wylęgowe od kwietnia 2008 w przód?
Chciałbym również zapytać czy możliwa jest płatność sms-em za tego typu usługę?
Z góry dziękuję.
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 11:27 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox!!!Proszę nie przytaczaj swoich wypowiedzi o BN,szkoda miejsca.Przecież Ty piszesz o Świętach CAŁY ROK Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Warm.maz. 2,9-3,0 netto.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:08 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tam kurze biznesmeny? Cenka jest w p.i.z.de.cz.ke co ? Zdziwieni?
Pomału wychodzą ci co potem wstawiają na święta więc się nie dziwcie, że kurczaka tyle.A przecież mówili, że tak mało jajka jest ,myślałem ,że zarobie, a tu taka niespodzianka no popoatrz,popatrz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Powrót do góry
An

PostWysłany: 09:48 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda na was tuszu i czasu straconego na czytaniu odpowiedzi. Koniec. Bez odbioru.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 07:04 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
. po prostu stwierdziłem, że nie warto się starać i szarpać, .
No widzisz nicku An-ie! Po prostu WYPALIŁEŚ się Crying or Very sad A miałeś być taki silny Very Happy
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 07:00 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Nie znasz też moich poglądów. Rozumiem z Twoich wypowiedzi tylko tyle ,że ludzi o innym zdaniu nazywasz małymi, śmiesznymi ludzikami. Nie podejmę tej retoryki. Zabawne tylko,że poucza i wyzywa mnie hodowca z terenu, gdzie rozłożyliście związki i wszystkie ubojnie ( niektóre parokrotnie) do tego stopnia, że do najbliższych ubojni w powiecie kartuskim macie po sto kilkadziesiąt kilometrów.
No to nicku AN-ie! Odnoszę wrażenie , że nie Very Happy czytasz tego co piszesz . Śmiesznymi , małymi ludkami z dużą zawartością głupoty mie nazywam ludzi o innym zdaniu czy poglądach tylko konkretnie Ciebie . Dlaczego? Odpowiedź bardzo oczywista zawarta w Twoich postach!! Trzeba być zdrowo szurniętym i nie mieć wiedzy co dzieje się w drobiarstwie żeby mówić iż to hodowcy rozłozyli ubojnie . To szczyt kretynizmu Very Happy Odstaw te proch , odstaw Very Happy Tak! To przez hodowców zostały zamknięte zakłady w Sławnie , które trzykrotnie zmieniały właściciela . Tak na marginesie wyrok sądu z 2000r. nakazujący dla mnie wypłatę ponad 70tys. bez odsetek przez UD Golpasz w Sławnie . To źli hodowcy uparli się na ubojnie Polandrob i póżniej p.Goryszewskiego - nata bene z Kaszub!!! To źli hodowcy nie dają ptaków do ubojni Lindrob w Kwasowie i ubojnia wystawiona jest na sprzedaż . To wreszcie źli hodowcy doprowadzili do upadku ubojni w Pomysku Wielki - początkow p.Trapkowski , a później p.Pranczk . To źli hodowcy doprowadzili ubojnię Drobpol / będziesz zdziwiony , ale też negocjowałem z nimi warunki współpracy , ale wniosek był jeden - oszuści / Tak to źli hodowcy zalegają do w/w ubojni miliony złoty za zdany żywiec!!!!!!!!!!!!!!!! To wina hodowców , że właścicele ubojni żyli i żyją pona stan , mają chaty jak z bajki , a hodowców traktują jak śmieci . To wina hodowców , że różnice wagowe na zestawie dochodzą nawet do 500kg , to wina hodowców ubojnie płacą po 30 i więcej dni . An ja Cię proszę - opanuj się i 100 razy zastanów nad tym co piszesz.
Powrót do góry
2R

PostWysłany: 06:26 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam An znów łamiesz swoje deklaracje Exclamation
Pytania nie było ,więc po co odpowiedz Question
Było stwierdzenie.
Amnezja,grafomania, kompleksy?
Idę po pracy do lasu przepędzę tych grzybiarzy Exclamation Exclamation Very Happy
Powrót do góry
An

PostWysłany: 00:23 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goky, przewłaszczenie rozumiem. Nie rozumiem tylko, dlaczego właśnie teraz dzwonią. Przecież prawdopodobnie pracują w oparciu o przewłaszczenia już dłuższy czas. Myślę, że chodzi raczej o skoczków z innych województw.
Powrót do góry
An

PostWysłany: 00:19 Czw 11 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nuży mnie już ta jałowa polemika. Cieszę się , że to Twój ostatni post. Grzeczność wymaga odpowiedzi, gdy pytają. Nie, nie mam amnezji. Wymienione "przejścia" nie dotyczą drobiu. Są jeszcze hodowcy których świat nie kończy się na kurniku. Na marginesie, żadna z wymienionych firm nie była mi winna ani złotówki. Mówiąc o odczuwaniu, myślałem o konieczności zmian, ustawiania i organizowania od nowa produkcji i zbytu.

Nie mówiłem i przede wszystkim nie narzekałem na żadne trudy. po prostu stwierdziłem, że nie warto się starać i szarpać, ale głównie chciałem jedynie zasygnalizować, że nie siedziałem na kanapie, tylko w sposób czynny usiłowałem coś zmienić. Nie wiem, czy możesz to powiedzieć o sobie. To już naprawdę wszystko na ten temat, zauważ , że nie stawiam Ci żadnego pytania, aby nie prowokować odpowiedzi. Po prostu nie warto, ponieważ jesteś z typu ludzi, którzy jeżeli im się fakty nie zgadzają mówią: tym gorzej dla faktów. Miłego.
Powrót do góry
2R

PostWysłany: 23:16 Sro 10 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysortografia może i mnie dopadła ale dysleksji nie podejrzewam.

"Ja w tej branży jestem już długo i niejeden krach przeżyłem. Widziałem i odczuwałem złe prywatyzacje (Drobpol Żukowo), upadki rzeźni ,które chciały kontraktacji, gwarancji ceny i spokojnej współpracy (Lemadrób). I co? Czarna rozpacz. Ja też "gdzieś po drodze" zgubiłem wiarę i chęć naprawy drobiarstwa."

a za chwilę:

"Uwierz mi, że nie mam żadnych przejść.Mam dobrze prosperującą fermę (nie jeden kurniczek), nigdy nie pracowałem na "kontrakcie". Nie mam problemów z ubojem. Czego chcieć więcej."

Amnezja czy wyparcie? przed chwilą pisałeś o swoich trudach przez lata a teraz się tego wypierasz, zdecyduj się.
Widze że stawiasz sie po drugiej stronie barykady Ty dobry i Oni
" hodowcy" których wyhodowany drób jest niepotrzebny"

Daj spokój chłopie

Oferta jest na jednej z giełd więc jest teoretycznie legalna
a Ty nie dałeś mi namiaru na swój dzielny związek czyżby "bohaterowie byli zmęczeni"?

To mój ostatni post na ten temat
chyba ze robimy zrzutę na terapię grupową Very Happy
Powrót do góry
Goky

PostWysłany: 23:00 Sro 10 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są to mieszalnie (Spomis,Ha Ge,itd), które mają przewłaszczone stada na siebie i boją się o swoją kasę.To są właśnie "ich" hodowcy.
Powrót do góry
An

PostWysłany: 22:54 Sro 10 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą, Goky.PIS-omania się udziela. Deklaruję zakończenie polemiki.
Kaszuby dzisiaj 3,10 zł netto. Na jutro zapowiadana obniżka na 3,00 zł, mimo sporego uboju. Do rzeźni wydzwaniają mieszalnie prosząc o zdjęcie "swoich hodowców", od których nikt nie chce brać. Szczerze powiem, że nie wiem o jakich hodowców i skąd im chodzi. Szczególnie dużo telefonów wykonuje "Spomis". Może ktoś z was wie o co w tym chodzi?
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 22:37 Sro 10 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena 3,0-3,10 ,dolnośląskie.
Powrót do góry
Goky

PostWysłany: 22:36 Sro 10 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam szanownych hodowców.Widzę,że agresywna kampania wyborcza do parlamentu udziela się i Wam drodzy kłótliwi forumowicze.Tak mi się zdaje,że wielu z Was czerpie niechlubne wzorce z "umiejętności" dialogowania PIS-u.Każdy przecież ma prawo do wypowiedzi i do przekonywania innych do swoich argumentów.Po co więc ta wzajemna agresja? Nikt nam nie broni pozostać przy swoich racjach,ale po co się wzajemnie obrażać. Św pamięci ks.Tischner pisał kiedyś ,że istnieją trzy prawdy:święta prawda,prawda i g.ó.w.n.o. prawda.Jak widać każdy może zostać przy swojej,jedynie słusznej.Ciekawe tylko jakiej Laughing Jesteśmy i tak branżowo rozwaleni "na maksa".Ubojnie,mieszalnie pasz wylęgarnie robią z nami co chcą a my gramy w pojedynkę, mało tego, pojedynkujemy się między sobą.
Ja też- podobnie jak Brojler- uważam,że oprócz kilku zapaleńców,którzy chcieli a może i chcą jeszcze działać( za darmo) w zrzeszeniach, związkach , grupach itd,reszta drobiarzy ma to gdzieś.
An-też ma rację mówiąc o frekwencji na zebraniach,pomijając już sprawę tak drażliwą jak składki.
Piszmy,więc jakie są ceny żywca w poszczególnych regionach,bo tak mi się zdaje,że to wszystko na co stać nas hodowców na dzisiaj.
Przepraszam za sarkazm. Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2396, 2397, 2398 ... 2537, 2538, 2539  Następny
Strona 2397 z 2539

Skocz do: